Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öötaeva jäädvustamine
#1
Tervist!

Mul on alust arvatam et ma elan UFOde poolt aktiivses rajoonis. Viimase kolme aasta jooksul 3 kontakti, millest üks on küsitletav (Vt. teema ''Ufo lasnamäe kohal"), üks suhteliselt kindel ning üks lähikontaktne vaatlus (vähem kui 500m kaugusel objekt).

Mõtlesin, et kui panna enda kaamera lindistama öötaevast 8 tundi suveöödel, võiks ehk täheldada midagi huvitavat. Praegu panin kaamera lindistama ning mõtlesin, et kas on mõtet? Kas keegi on midagi sarnast enne proovinud? Kas kiirendatud video ülevaatamine võib tuua tulemusi?


Tänud!

[Muudetud: 6-2-2009 Laz]
Vasta
#2
Tegelane t3rmiit tegeles sellega kunagi aktiivselt: http://para-web.org/viewthread.php?tid=2601&page=1
http://para-web.org/viewthread.php?tid=2...1#pid56595 Enamik videod ja pildid küll maha nüüdseks võtnud.

Mingit elu õnnestus jäädvustada. Kuid kuna täpid olid üsna pisikesed, siis midagi lõplikult paikapanevat nendest järeldada ei saanud.
Vasta
#3
Laz arvesta Lasnamäe tehisvalguse takistusega, see on ka põhjus miks ma ei saa teleskoopi korralikult kasutada.
Vasta
#4
Proovida filmida ikka tasub, sest tundub, et praegu on UFO-de aktiivne aeg!
See, kuidas need valguskerad seal Inglismaa kohal ringi tiirutasid on ju täitsa vapustav!
Vasta
#5
Tervist! Eile oli mu kolmas öö millal filmisin ja leidsin anomaalse nähtuse kus ilmselt pilvede all tunni ja kümne minuti jooksul umes samas piirkonnas on 3 objekti mis ükshaaval hakkavad põlema ja kustuvad. Laen üles ka video umbes tunni pärast.
Vasta
#6
Päris põnev. Jääme ootama...
Vasta
#7
Vabandan, võtan tagasi. Vaatlesin neid kaadreid mitmeid kordi ja jõudsin järeldusele, et need on arvatavasti vihmapiisad aknal mis reageerivad tänavavalgustusega. Avaldan videod sellegipoolest igaks juhuks, kuid jah, objekte oli näha vaid siis kui tänavavalgustus veel töötas. Samuti kaks objekti tekkisid kohta kus ma arvatavasti ei oleks saanud filmida, sest puuoksad lehtedega peaks ees olema.

Samuti oli see esimene kord kui filmides sadas öösel vihma.

[Muudetud: 6-5-2009 Laz]
Vasta
#8
Pole viga, tegijal ikka juhtub. Aga ära sellepärast meelt heida, küllap need UFO-d ka peatselt peale jäävad.
Vasta
#9
Tere kõigile!
Laz: Sinu idee öist taevast filmida pole üldse mitte halb. Mida paremat kaamerat kasutad , seda parema tulemuse saad: on lihtsam identifitseerida , mis parasjagu filmile on jäänud. Ühtlasi hoiatan, et hilisem klippide ülevaatamine on väga aega nõudev ! Kas Sul jätkub kannatust? Olen ise "pimedat" pildistamist/filmimist teinud paar aastat, umbes pooled möödunud aasta klipid on mul siiamaani läbi vaatamata. Kiirendatud ülevaatamisest ei ole kasu! Ja kaamera tasub käima panna ka päeval. Kaamera sensori valgustundlik ulatus on laiem, kui inimsilmal, seega ei tule Sul huvitavat tulemust kaua oodata.
Kindlasti tee ära eksperiment: lase sitikatel ja lindudel kehva valgusega kaamera eest läbi lennata-!, et hiljem segadust vähem oleks Smile
Müsik-u jutu kinnituseks lisan omalt poolt paar pilti:
Pildistatud 30.05.2009 Tallinnas ,objekt väga kõrgel ja liikus väga aeglaselt, sain tuua rahulikult kaamera ja teha umbes 50 pilti.
www.hot.ee/t3rmiit/IMG_0099.JPG
www.hot.ee/t3rmiit/IMG_0159.JPG
Ja üks klipp, filmisin Kreetal 8.05.2009
www.hot.ee/t3rmiit/MVI_1243.wmv
Mingit kindlust need loomulikult ei anna, et tegemist on UFO-ga - ilmselt õhupallid Sad
Edu! ... ja et laetud akud alati kaamera jaoks kaasas oleks!

[Muudetud: 6-5-2009 t3rmiit]
Vasta
#10
Tere T3rmiit,

Mingil määral saab kiirendatud videost ka midagi aru, eriti öösel. Või ma ise vähemalt loodan seda Laugh. Ega ma väga palju ei kiirendanudki, ehk 6-8x? Kuigi kindlasti oleks arvatavasti näinud ikkagi kui mingi tuluke taevas on ja oleks tagasi kerinud ning normaalkiirusel läbi vaadanud filmitu.
Päevased klippe oleks väga raske jällegi uurida, eriti ülevaltoodud meetodit kasutades.

Õnneks ei pea akuga lindistama - saab lihtsalt laadija kaamera taha panna ja töötab kasvõi kuu aega jutti wink

Tahtsin ka nagu lubatud seda videot üles laadida, kuid mul tekkis mingi kala failiformaatidega ja 99.9% kindel, et tegelikult on need vihmapiisad seal aknal...Nii, et säästan vaeva millegi märkimisväärse jaoks (H)


Vasta
#11
Pean tunnistama, et kui varem käisin siin nädalas paar korda lugemas mis juhtunud, siis Laz ja t3rmiit teevad selle teema siin nii huvitavaks, et tuleb para-webis tihedamini käija. Lisaks muidugi viimasel ajal nähtud objektid inglismaal ja mujal ja viljaringid. Tuleb asjadel sima peal hoida. Hea, et siin on selline seltskond es huvitavad asjad kokku postitab jääb endal natuke vaeva vähemaks. Üheltküljelt otsimisvaeva ja teisalt saab nö teema hambusse ja siis saab juba ise edasi tuhnida.

Igatahes, mis ma öelda tahtsin on see et laske edasi, vägev mõte. Teeks ilmselt isegi ent puudub vastav tehnika.

t3rmiit mis Sa arvad mis objekt võiks see Sinupoolt ülevalpool pildistatud fotodel olla? Ma mõtlesin aga ei tulnud midagi pähe ehk keegi teine oskab peale tundmatu lendobjekti veel midagi pakkuda?

Ja Laz Kui Sa viitsid, lase see viimane vihmaga videojupike üles, kui failiformaatidega asjad paika saad, ma tahaks kangesti näha millised need vihmapiisad välja näevad siis teaks järgmine kord videotes rohkem tähelepanu asjadele pöörata või nagu lihtsalt silmaring laiem vms

Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas t3rmiit

Ja üks klipp, filmisin Kreetal 8.05.2009
www.hot.ee/t3rmiit/MVI_1243.wmv
Mingit kindlust need loomulikult ei anna, et tegemist on UFO-ga - ilmselt õhupallid Sad

See on nüüd küll kohe päris kindlasti õhupall. Kas te pole siis suveüritustel neid linna kohal näinud? Smile
Vasta
#13
kui see on õhupall siis see on mingi imeliku (pikliku) kujuga ja peab olema üsna madalal arvestades õhupalli suurust.

videos on üsna hästi näha kuidas see objekt nö keerleb, korraks muutub kuju piklikuks, valguse va varju asukohad muutuvad. päris huvitav
Vasta
#14
Tmz, siin on eelmainitud videost üks näide.
http://www.youtube.com/watch?v=kTcWwcGuwtk
Vasta
#15
Tere! t3rmiidi kreeta videol olev objekt on täpselt samalaadne kui minu ülesvõetud klipil Haapsalus kiirendusvõistlusel. Olgu ta siis heeliumiga täidetud õhupall või midagi muud.Objektid ikka väga sarnased -need valgussähvatused just eriti. http://www.youtube.com/watch?v=4yF-Nkfc57o
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat