•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vanga
#26
On palutud veel infot Vanga ja tema ennustuste kohta.

Üks asi, mis juba toimib, on järgmine

Vanga:
"Esimestena kaovad igaveseks meie aedadest sibul, küüslauk ja pipar. Mesilased jäävad mesilasteta, piim muutub kibedaks"...

Et mesilastega ongi siuke värk, et alates 2007 aastast kaebavad mesinikud, eriti USA-st, et mesilased on kadunud... kus on, ei tea

vaata ka http://forte.delfi.ee/news/teadus/articl...d=15589387

Vanga kadumise põhjustest ei kirjuta, kuid see pole siinkohal ka oluline

terv. iitt
Vasta
#27
Mesilastest - üldiselt pole nad kadunud kuskile. Vähemalt veel. USA väide põhineb juttudel, uuringuid korralikke pole.
Jutt ise on jura sest alguses väidetakse mobiili kiirgust põhjuseks, hiljem pestitsiide jms. Ja loomulikult kui telefon tarru pista, võib see mõjutada, samas vii ta sealt eemale, ei mingit muret.
Seda juttu siin ja praegu ei maksa puhta kullana kindlasti võtta.
Vasta
#28
Miks Sa tiiger kardad et ennustused täituvad. Mis Sul selle vastu võiks olla ?=( sõbralikult)

Sina niikuinii ei saa neid muuta. Minu ja Sinu ja kõigi saatus on ette määratud. Mis tulema peab, see tuleb kindlalt kõik. Sa ei saa isegi seda valida, mis bussi, trolli või trammiga Sa täna või homme sõidad, rääkimata suurematest asjadest

Aga nohh, kui Sul selles elus arusaamine ei tule, siis järgmise 150 elu jooksul kindlasti.
Pole võimalik, et sa ei jõua sinna, kuhu oled teel

Valgust

iitt
Vasta
#29
Vikerkaarest

...Pärast vihma, mis niisutas punasevõitu juulitolmu Rupite orus, ilmus taevasse vikerkaar. Ta oli päris meie kõrval, säras uskumatult puhastes värvides ja näis mulle üle meie jõekese kandunud seletamatult imelise sillana. Ma( K.S) istusin vaikselt lapselike unistuste mõju all Vanga majakese trepil ja kuulsin äkki tema häält: "Võta tool, lapsuke, ja anna mulle käsi, läheme lagendikule, ma tahan vikerkaare all kõndida. Ta on nii madalal , et me peame kummarduma. "
Ma küsisin Vangalt: " Ütle tädi, mida kujutab endast vikerkaar , see ilu sümbol, eredate lillede bukett , mis võivad õitsele minna vaid taevas ?"
Vanga vastas, et vikerkaar on kõigest meeldetuletus ülemaailmsest veeuputusest : "Sa oled lugenud , et inimestele saadeti nende patutegude eest karistus-nelikümmend päeva valas vihma. Ellu jäid vaid Noa ja temaga koos laevas igast loomaliigist paar."

Ehkki Noa ei kaotanud lõplikult usku pääsemisse, sattus ta lainetega võideldes meeleheitesse ning siis ilmus taevasse äkki vikerkaar....See oli signaal- sa oled päästetud, kuna sa uskusid.

Veel ütles Vanga-Noa laev on minu majaga päris kõrvuti, ma astun vaid 10 sammu ja võin käega puudutada tema sooja, sammaldunud külge...
Vasta
#30
Kas ettemääratust (saatust) on võimalik muuta ?
Kas tugevad nägijad- minevikus, olevikus ja tulevikus käijad saavad seda teha ?

Ükskord tuli Vanga juurde noor mees, nad vestlesid vaikselt omavahel ja jätsid juba hüvasti, kui Vanga, justkui midagi tähtsat meenutades, lausus: Ootan sind 15. mail. Ärgu miski segagu sind 15. mail minu juurde tulemast. Muide, sa ei saa tulla......

Juhtus nii, et 15. mail kutsus sõber seda noormeest abiks majaehitusele. Keelduda oli ebamugav ja ta otsustas sõita Vanga juurde 17. mail.
Saatuslikul päeval, 15. mail, jäi ta rongi alla , sest veduri masinist ei suutnud rongi piduririkke tõttu peatada.

Vanga ootas kodus selle nooruki külastust, nägi vaimuilmas kõike toimuvat ja püüdis kuidagimoodi aidata, kuid ei suutnud....
Vasta
#31
Kahjuks lõpevad Vanga meenutused nukra alatooniga:

http://images.timnhanh.com/blog/200904/0...598422.jpg

Vanga: "Vahetevahel ma näen sellist masendavat vaatepilti-mustendav, söestunud maa, mida mööda hulguvad inimesed nagu varjud, mingisugune käputäis õnnetuid inimesi.
Me ei tohi oma lühinägelikkuse tõttu hävitada elu maal. On aeg kokku koguda kõik inimkonnas peituvad jõud, et vabaneda vaenus, kadedusest ja vihkamisest ..."

MIDA SINA OLED TEINUD, ET NII EI JUHTUKS ?

Vasta
#32
Muistsete inimeste ettekujutuse järgi koosneb päikesesüsteem 12 taevakehast:

Päikesest

Kuust ja

10 planeedist.

Üheksat planeeti me teame . Teadlased jätkavad planeedi x otsinguid.
Võib-olla liigub see muutuval orbiidil, mistõttu on teda väga raske avastada.
Kuna on teada, et 3-nda kosmilise kiirusega võib päikesesüsteemist väljuda, pole raske kujutleda võimalust, et Maad on külastanud välistsivilisatsioonide esindajad.
Hieroglüüfide, legendide ja piiblimüütide kaudu meieni jõudnud pärimused muistsetest atmosfääri anomaaliatest langevad ligilähedaselt kokku võimalike maaväliste visiitidega-7600 ja 3600 aastat tagasi.
Kujutlegem hetkeks, et see x planeet on Vanga poolt juba 1979 aastal avastatud ja tolle nimetus on tõepoolest Vamfim, ja et see on Maalt vaadates kolmas, aga tulnukad, kellega ta suhtleb ning kellele ta oma nägemisvõime võlgneb, on just selle planeedi elanikud.

Vanga jutustus: " Seekord läksin ma majja ja istusin toolile keset tuba, nemad aga istusid minu ümber.
Need olid eakad mehed, riietatud pimestavalt säravatesse rõivastesse, tuba oleks kui päikesevalgusega täitunud. Üks neist ütles mulle-Tõuse ja kuula, ma räägin sulle üht-teist tulevikust...."

p.s. Vanga ennustused lähevad 100 % täppi, vastused külastajate erinevatele küsimustele 80 %


...järgneb
Vasta
#33
No juba eelmise aasta ennustus pole täppi läinud mis siis enam teistest .
2008 - Assassination attempts on four heads of states. Conflict in Indonesia. That becomes one of the causes for the start of WWIII.
http://www.thepeoplesvoice.org/cgi-bin/b.../27/p29076
ja vene keeles
http://www.spetrov.com/weird/vanga-prophecy
Huvitav et see selgeltnägija ei kirjuta kelle vahel algab siis 3-s maailmasõda ?



[Muudetud: 11-24-2009 Bret]
Vasta
#34
Nahavähk ei teki enamasti keemia tagajärjel nagu ma olen aru saanud
http://www.kliinikum.ee/index.php?menu=5...p=haigused
Vasta
#35


Vanga:2 kuid merre voolab veel palju vett, enne kui tuleb Kaheksas, kes kirjutab maailmas alla lõpliku Rahu"

minu poolt kolm ilusat õuna sellele, kes ütleb , kes see Kaheksas on

Mäletate-" Kursk" jääb vee alla-lõik naersid hahahaaa.. kuidas see on võimalik.

Peame lähtuma sellest, et Vanga kirjeldas kõike oma sotsiaalsest päritolust ja haridusest tulenevalt
Vanga:" maailm elab üle veel palju kataklüsme ja tugevaid vapustusi jne jne...inimesed pöörduvad tagasi kõige vanema õpetuse juurde"

veel "...kui inimesed ka sarkofaagi leiavad, ei suuda nad kirju lugeda. Seal on aga palju huvitavat, seal on kirjas Maailma ajalugu, missugune see oli 2000 aastat tagasi ja missuguseks ta saab 2000 aasta pärast..."
veel: "näen, ükskord hakkasid orjad sügavat auku kaevama, sinna asetatigi see saladuslik last, auk aeti ruttu mulda täis, orjadest kaevajad tapeti viimseni..."


millal see sünnib-vastus- siis kui laguneb Süüria ?!

Vasta
#36
Tahaks lugeda ka 2007, 2008, 2009 ennustuste kohta.
Vaataks, mis täppi läks.

Üldiselt mina usun siinkohal Krayon-it. Nimelt ütlen Krayon: "Kristallvõre loodi umbes 2002. aastal, et toetada inimteadvuse nihet ning luua muutusi reaalajas. See on ette nägemata toimunud 1987. a Harmoonilise Konvergentsi tulemus ning üks põhjustest, miks te lühikese ajavahemiku jooksul nii suurt nihet ja palju muudatusi tunnete. Ometigi ei olnud kristallvõret maiade ennustustes, niisamuti ka Nostradamuse omades mitte. Mida see teile selle planeedi kohta ütleb? See peaks teid veenma, et mitte ükski inimene ei saa teile öelda seda, mis toimuma hakkab! "


PS. Vanga kohta käib see ka!

[Muudetud: 11-24-2009 KrayonFänn]
Vasta
#37
tubli, bret, oled taas foorumis, paljud ei saa aru, milles asi aga see on meievaheline värk

pusi edasi...
Vasta
#38
Hmm, mina tunnen küll ennast natuke puudutatuna, kuna enne Sinu kommentaari on just minu omaSmile
Tunnistan, et ei saa aru jah, aga äkki valgustad mind ja teisi, et mis selle Breti pusimisega on?
Vasta
#39
Bret nimelt võttis oma postituse tagasi, nohh läks minevikku ja võttis tagasi
Väga vapper tegu temast.
Peab adminstraatorite käest pärima, kas seda on võimalik taastada, ayyu ka mäletab kindlasti
Teine asi, kas seda vaja ongi, inime sai asjat aru ja muutis end...

Ära karda midagi, kuna sinu ukse ees on valvur. Nõnda siis- maailma ootavad ees põhjalikud muutused, ta sünnib jälle ja hävib uuesti, tasakaal saabub siis, kui meie hakkame inimestega rääkima".

Vanga: " Te ei näe seda , kuid praegu on taevas palju imelikke lennuaparaate..."

"Ma näen igaühes neist kolme n.n. inimest ja ma kuulen järgmisi sõnu - valmistatakse ette Suurt Sündmust. Mis sündmus see on, seda mulle ei selgitata. Nad ütlesid mulle samuti, et Gagarin ei hukkunud oma katselennul, vaid et ta "võeti" ära. Kelle poolt, miks ja kuhu, seda ei selgitatud."

Vanga määratlused on, et eksisteerib :

1. Suur Aeg
2. lihtsalt Aeg ja
3. ajad

Vanga: "Jälgisin Maalt suure huviga kosmonaute, kui nad Kuule laskusid, kuid nemad ei näinud seal ka tuhandikku sellest, mida mina nägin."

Vanga meelest on tema maja külalistel range hierarhia, on ülemused, kes ilmuvad harvemini ja ainult siis, kui on vaja erakorralistest sündmustest teatada või kui on oodata tõelisi loodusõnnetusi.
Kuulnud lähenevast õnnetusest, kahvatub Vanga ja langeb minestusse, tema huultelt kostuvad seosetud sõnad ning tema hääl muutub tundmatuseni- see on väga tugev, teistsuguse tämbriga ja justkui vilistab pinge tõttu.
Ka sõnad on teistsugused, Vanga igapäevase sõnavaraga ei ole neil midagi ühist. Vanga sisse asuks otsekui võõras mõistus, et saatuslikest sündmustest teatada. Seda nimetab Vanga ise "Suureks Jõuks". Vanga seletab, et need jõud lendasid praegu Maakeralt ära, sest Maa on praegu "roojane".

Vanga Orpheusest: "Orpheuse anne ei olnud taevalik, vaid maine. Ta kuulas maad ja laulis. Metsloomad seisid ja kuulasid teda, kuid ei mõistnud. Taeva häälte suhtes aga, mis on palju võrratumad, jäi ta kurdiks. Ma näen teda( O-t) katkistes rõivastes, pikaks kasvanud küüntega. Ta laulab kogu aeg. Kõik viisid annab talle maa, seetõttu on ta selline kasimatu ja lohakas. Tal pole taevast annet. "

.. seda saladust niisutasid süütu vere ojad, ta ootab oma tundi, et inimesed ta leiaksid ja mõistatuse ära lahendaksid.
1000 aasta vanune läkitus on hindamatu, see kuulub kogu inimkonnale. Tänapäeva( 1980-ndad) kõige suuremad teadlased ja professorid ei suuda seda kaarti desifreerida ja sarkofaagi üles leida, aeg ei ole veel käes...

Küsimusele, kus see koht võiks asuda, vastas Vanga:
Jah, ma näen mägesid, see koht on mägedes. Kaugemal asub terav kalju, nagu kiskja hammas. Sinna peab minema ainult 5. mail
Kui küsiti miks, vastas Vanga, et tähtede seisu pärast.
Kõige tähtsamat võib näha kuuvalges või päikesetõusul. Siis võib mäeküljel näha 2 figuuri: vana meest õlgadeni langevate juustega ja maani ulatuvate riietega, kes hoiab ettesirutatud käes mingit asja ja teist, nooremat meest, kes istub tugitoolis, peas kõrge müts ja selle kohal antennitaoline ese ja seal kuskil on ka see sarkofaag maailma minevikku ja tulevikku peitva infoga... kas on huvilisi 2010.a. 5. mail otsima minna?

See aga haakub juba teise meie teemaga:http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=5598

Vanga: "Maailm elab üle veel palju kataklüsme ja tugevaid vapustusi jne jne...inimesed pöörduvad tagasi kõige vanema õpetuse juurde."
Millal see sünnib? Vastus: "Siis kui laguneb Süüria?!

Tänane uudis - kas on seost? Süüria riigimeedia teatel suri riigi presidendi Bashar al-Assadi noorem vend Majd al-Assad -pidas ta seda silmas?!


[Muudetud: 13-12-2009 PiziIngliito]
Vasta
#40

" Kui suri Bulgaari nägija Vanga, siis tundsin tema surma siin Eestimaal selgelt ära ja sain sellest
omale energiat juurde. Tema ( Vanga) energiat.
Kogu energia on maailmas rasakaalus", ütleb selgeltnägija Iivika Puusepp

"Kosmoses peitub ka teine, kõrgem Jõud, mille kehastajat võib nimetada Jumalaks. Kord kui pidin minema karjamaale, teadsin, et ühe looma suudan endale allutada, teist aga mitte.
Mõtlesin- Looja, too mulle lahendus seoses selle loomaga. Olin selleks ajaks kõigest 2 korda kaugelt näinud, kuidas lehma lüpstakse.
Lehma, kellest ma jagu ei saanud, lõi välk surnuks. Ime küll, et ma selle teisegagi hakkama sain, ma ju kartsin hirmsasti lehmi"-räägib Ivika


Vasta
#41
pikk artikkel, terve lehekülg , laupäev, 22. märts 1997, lihtsalt sattus näppu.
Pole isiklikult kohtunud, ei tea tast ka rohkem midagi.

Võib-olla oli kõva tegija, võib-olla ka ühe -päeva liblikas. Artilki autorid olid
aarne ruben ja marko mägi. Võib ka tellimuslugu olla.

...nohh, aga eks neid n.n. "nõidu" tuleb ja läheb, ühepäevaliblikad, sünd- tõus-lend-maandumine lõpp.
elas ( elab) Raplamaal

Ise(iitt) arvan, et meil on tõesti palju potentsialselt võimekaid "nõidu" , kuid mingil hetkel vahetavad nad oma võimed "peenraha vastu " välja ja edaspidi takerduvad ise käsist-jalust endi loodud sasipuntrasse...
tundsin ise ka kunagi üht, nimetas end vormsi nõiaks-suitsetas kohutavas koguses sigarette , ajas pea kiilaks ja (eriti) noored tüdrukud kuulasid suud ammuli peas..
Aga eks see mosaiik koosne paljudest puzzledest, ühtedel on keskne roll, teistel au seista taustakaunistusena, kolmandad lükkab pisemgi tuul ümber...
Vasta
#42
Tsitaat:Algselt postitas iitt
Miks Sa tiiger kardad et ennustused täituvad. Mis Sul selle vastu võiks olla ?=( sõbralikult)

Sina niikuinii ei saa neid muuta. Minu ja Sinu ja kõigi saatus on ette määratud. Mis tulema peab, see tuleb kindlalt kõik. Sa ei saa isegi seda valida, mis bussi, trolli või trammiga Sa täna või homme sõidad, rääkimata suurematest asjadest

Aga nohh, kui Sul selles elus arusaamine ei tule, siis järgmise 150 elu jooksul kindlasti.
Pole võimalik, et sa ei jõua sinna, kuhu oled teel

Valgust

iitt

Mis, sa tahad öelda, et su jutt, mida ma tsiteerin, oli kah juba ammu "kusagil kõrgemal" paika pandud? Ja et samamoodi oli paika pandud see, et ma siin su juttu tsiteerin?

See tuletab mulle meelde David Icke juttu - too on oma raamatutes rääkinud, et inimesed kiibistatakse, ühendatakse võimsate mägede alla peidetud arvutitega ning nende arvutite abil kustutatakse inimeste enda mõistus, et asemele panna arvuti poolt loodud programm. Vot, siis muutuksime me juba biorobotiteks.

Aga miks siis Vanga soovitab meil endid muuta vältimaks katastroofi? Kui asjad käivad nii, nagu sina räägid, siis ei määra mingi kolka teadjanaise soov mitte muhvigi ja sündmused toimuvad ikkagi nii, nagu müstilised kõrgemad jõud seda soovivad. Ehk siis, kui nad soovivad siin planeedil oma lõbuks massimõrva korraldada, siis nad seda ka teevad ja Vanga võib nende poolest oma jutuga seenele sõita.
Vasta
#43
võib-olla aitab sind see-paadikapten.

Ma siin ükspäe terve õhta jaurasin ühe sõbraga, kes väitis , et ettemääratust pole olemas. Toon lühidalt asja olemuse siin välja:tema, et -ma pean täna Tartu minema ja et mul( s.t tal )on täiesti vaba valik, millega minna. Mina vastu, et ei ole, kõik on ette määratud. Lähed sellega, mis on määratud.
Tema-et kuidas on ette määratud, kui tahan, lähen rongiga, tahan bussiga, tahan taksoga ja kui vaja lennukiga. Jaurasime, kuni lõpuks tal oligi aeg ära sõita. Leppisime kokku, et ta Tartust helistab siis, millega lõpuks läks. Helistas, aus poiss oli.
Küsisisin, et kuidas läksid, tema vastu, et tead, viimasel hetkel üks sõber helistas, et ta läheb oma autoga Tartusse, kas tahad kaasa tulla. Tema muidugi tahtis minna.
Ma siis ütlesin, et see oligi su saatus, oli nii määratud ja üheski oma varasemas variandis sa seda ette ei näinud. Kõik läheb TÄPSELT nii , nagu on ette määratud.
Nüüd see sõber mulle mõnda aega tere ei ütle, aga on määratud, et varsti hakkab jälle ütlema...
annan siis teile ka lugupeetud foorumistid sellest teada

tervitustega ja ikka Päikest !
Vasta
#44
1 konks: kust sina tead, et on ettemääratud?
kui loogiline variant välistada (koolis saate niikuinii kokku jms).


[Muudetud: 12-14-2009 T11ger]
Vasta
#45
Paljude maailmakuulsuste hulgas on Vangal külas käinud ka kunstnikud.
Ükskord käis seal kuntsnik Roerich. Vanga nägi Roerichi töökabinetti
http://images.google.ee/images?q=roerich...CBAQsAQwAA
ta nägi suurt keraamilist vaasi , milles hea ja rammus muld, ning selles lille-valget, alabastervärvi liiliat, taevase ilu ja puhtuse sümbolit. http://www.quicksitespb.com/rerich/photo...rich_1.jpg

Vanga ütles: " See on sinu maja suurim vaimne kaunistus. Surepärane liilia särab nagu Tiibeti ja Himaalaja hõbedane pilbedealunune lumi."
http://www.sanat.orexca.com/eng/1-06/img/kosmos4-4.jpg

Tiibetist algas inimkonna ajalugu, sealt tuleb otsida tema juuri, seal peitub paljude inimeste maise ELU imeliste saladuste seletus....
"Roerich ei olnud ainult kunstnik, ta oli ka prohvet. KÕIK tema pildid on nägemused, ettekuulutused. Nad on sifreeritud, kuid tähelepanelik ja tundlik süda leiab sifri ning iga lõuend avab end....."

http://agartaeng.narod.ru/pic/p-kailas.jpg

Vasta
#46
http://en.wikipedia.org/wiki/Baba_Vanga

http://english.pravda.ru/science/mysteri...60-Vanga-0

Head lugemist, kellele huvi pakub!
Vasta
#47
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Toon ettepoole Vanga lähiaja ennustused:

2010 - World War III. War will begin in November 2010 and end in October 2014. Will begin as usual, then nuclear will be used initially, and then chemical weapons.

2011 - As a result of the fallout of nuclear fallout in the northern hemisphere will not be any animals or vegetation. Then Muslims will wage war against chemical surviving Europeans.

2014 - Most people will suffer skin cancer and other skin diseases (a consequence of chemical warfare).

2016 - Europe almost lonely (empty).


Huvitav, kust võiks hüpoteetiline suurkonflikt ka alata. Hetkel pole veel väga märgata, et keegi sellises ulatuses riidu tahaks kiskuda.
Vasta
#48
Tsitaat:Algselt postitas entroopia
Mõningaid Vanga ennustusi.
2010 - World War III. War will begin in November 2010 and end in October 2014. Will begin as usual, then nuclear will be used initially, and then chemical weapons.

Noh, eks siis tema ennustuste täpsust ole lähiajal näha.
Kui juba nii suure asjaga nagu III maailmasõda puusse paneb, siis ega järgnevaid maksa ka enam uskuda Bleh
Vasta
#49
Tsitaat:Algselt postitas entroopia
Mõningaid Vanga ennustusi.
2010 - World War III. War will begin in November 2010 and end in October 2014. Will begin as usual, then nuclear will be used initially, and then chemical weapons.

2011 - As a result of the fallout of nuclear fallout in the northern hemisphere will not be any animals or vegetation. Then Muslims will wage war against chemical surviving Europeans.

2014 - Most people will suffer skin cancer and other skin diseases (a consequence of chemical warfare).

2016 - Europe almost lonely (empty).
Need ennustused tõi välja Entroopia ja nagu ma eespool ütlesin juba: need on siiani mulle suureks mõistatuseks, et kes need kirja pani ja kust need võeti?
Aga nüüdseks ongi juba selgunud, et need on väljamõeldised.
Samas on Vanga ka väga palju muud ennustanud ja nende tema ennustuste kohta ei saa veel öelda, et need ei ole täitunud. Ta rääkis:
Teadus teeb suuri avastusi tuleviku ja kosmose kohta. Iidsete raamatute abil lahendatakse paljud saladused. V. Roerichile ütles Vanga, et Tiibetist algas inimkonna ajalugu, sealt tuleb otsida tema juuri, seal peituvad inimolemuse saladused.

Vanga suhtles ka tulnukatega. Nad ütlesid talle: “Maailma ootavad ees paljud muudatused, ta sünnib jälle ja hävib uuesti. Tasakaal saabub siis, kui meie hakkama inimestega rääkima.” Tulnukad on väga ranged, töötavad väga palju ja organiseeritult. Nad räägivad, et on väga vähe inimesi, kellega nad praegu otsesidemetes on. Ungarlased on esimesed, kes loovad avaliku kontakti tulnukatega.
http://www.via.ee/content/article/pime-nagija-vangelia

Teab keegi mingit teavet ungarlaste ja tulnukate kohta?


[Muudetud: 4-5-2010 Müstik]
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas iitt

" Kui suri Bulgaari nägija Vanga, siis tundsin tema surma siin Eestimaal selgelt ära ja sain sellest
omale energiat juurde. Tema ( Vanga) energiat.
Kogu energia on maailmas rasakaalus", ütleb selgeltnägija Iivika Puusepp

"Kosmoses peitub ka teine, kõrgem Jõud, mille kehastajat võib nimetada Jumalaks. Kord kui pidin minema karjamaale, teadsin, et ühe looma suudan endale allutada, teist aga mitte.
Mõtlesin- Looja, too mulle lahendus seoses selle loomaga. Olin selleks ajaks kõigest 2 korda kaugelt näinud, kuidas lehma lüpstakse.
Lehma, kellest ma jagu ei saanud, lõi välk surnuks. Ime küll, et ma selle teisegagi hakkama sain, ma ju kartsin hirmsasti lehmi"-räägib Ivika


Homme meil siis 5 mai , kui keegi sattub Tiibeti kandis ringi kolama , siis hoitku silmad lahti ! Smile

Hehe midagi valet tsiteerisin Smile , aga seal oli juttu 5 maist !

[Muudetud: 5-4-2010 Foorumlane]
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat