Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vanga
Autor Sõnum
NelliN2
keegi

Postitusi: 553
Liitunud: Oct 2008
14-05-2009 20:59
Postitus: #1
Vanga
Foorumis on siin-seal juttu olnud Vanga ennustustest.Teen lühikokkuvõtte Vanga elust,kasutan H.Jõgioja teksti-- Vangelia /kreeka keeles hea sõnumi tooja/ sündis 1911. aastal Jugoslaavias ja jäi ka maaväliste mõistuslike olenditega ja loodud astronaudiline sild teiste taevakehade juurde. Esimene kontakt luuakse 200 aastapärast ja selle osaks saavad ungarlased. lapsena pimedaks. Silmi oleks saanud päästa, kuid tüdruku leseksjäänud isal polnud operatsiooniks raha. Rahvusliku tagakiusamise tõttu pidi pere lahkuma Bulgaariasse, Vanga haridus jäi väheseks, ta pidi majapidamist ülal hoidma. Isa püüdis vaesusest põllulapi abil välja rabeleda, kuid kaotas üle töödates tervise ja suri varsti. Kui agas teine maailmasõda, nägi ta vaimusilmas hõbedast ratsanikku, kes rääkis, et maa okupeeritakse, kuid venelane saab 1945. aasat mais lüüa. Ratsanik ilus korduvalt ja manitses Vangat rasketel aegadel rahvast abistama.
Vangelia elas ära pika elu - ta suri 85-aastaselt täpselt enda poolt ennustatud päeval ja tunnil – 1996. aasta 10. augustil kell 10.00. kogu teenitud raha läks riigikassase, sellest lõviosa kasutas ravitseja kodulinn Rupite, kuhu ehitati õigeusu kirik ja nüüd rajatakse Vanga viimase soovi järgi uusehitisena suurt nunnakloostrit.
Selgeltnägija rääkis lilledega ja tegi tihti ehmunud aednikele märkuse – kui mõni lill või puu oli jäänud kastmata, ütles ta, et õied olevat talle seda kaevanud, sest nende hingeõhk olevat janust kuiv. Vanga rääkis surnute hingedga ja jutustas neist üksikasju, mis elavaid shokeerisid.
„Hing,“ ütles Vanga, „on osa inimesest, mis ei kao, vaid saab järjest täiuslikumaks iga uuestisünniga. Hinge arenguastmeid võivat hinnata umbes nii – laps, koolijüts, üliõpilane, õppejõud, teadlane ja nii kuni täiuslikkuseni välja. Lõpuks pole enam vaja tagsi tulla – võib jääda hingelisele tasandile kõiksusse, kuhu me õieti kõik kuulume ja kust meid õppima ja kannatama saadetakse.“
Vanga mees suri 42 aastaselt. Selgetnägija palvetas ta voodi kõrval ja kui mees suri, uinus ja ärkas alles matuste eel. Ta ütles, et käis kehast ära meest saatmas, nüüd tuleb vaid mahajäänud keha mulda panna, hing on aga päriskodusse teel, sinna jõuab see 40 päeva pärast.
Ühe bulgaariakeelses raamatus on lõik, kus Vangelia rääkis kord õetütrele Krasimira Stojanovale, et ta loeb inimeste mõtteid ja näeb nende elusid sõltumata vahemaast. Nägemise intensiivsus olenes probleemi tõsiduest, seega haigusest endast. Vanga ennustas surma nii Bulgaaria tsaar Borisile, Hitlerile kui Stalinile. Tsaar Boris ja Hitler käisid isiklikult kohal, Hitler lahkus vihasena, Stalini puhul oli aga asi tõsine – kuigi Satlin Vanga juures ei käinud ja vaid kuulis ennustustest, võeti pime naine Bulgaaria julgeoleku poolt vahi alla ja viidi vanglasse. Kui ennustus poole aasat pärast kõigi ehmatuseks täitus, lasti naine vabaks.
Ravitsejana oli Vanga nii kuulus, et tema juurde tulid Euroopa tuntuimad ekstrasensid ja isegi nõukogue võimukandjaid ravinud imearstid. Vanga tundis nad kaugelt ära ja plaus tema juurde mitte lubada. Ta ei vestelnud Dzuna ega Kaspirovskiga.
Ta ütles, et hingeline side on sugulussidemest tähtsam ja see kestab ka teispoolsuses, kus ei ole enam sugupooli, sugulust ega maiseid suhteid. Vanga ennustas prageu alles lapsemõistusega varustatud inimühiskonnale täiskasvanuks saamist ja lahkumist Maalt 3875. aastal. Planeet pole siis enam elamiskõlblik. Selle aja peale on ammu kohtutud ka maaväliste mõistuslike olenditega ja loodud sild teiste taevakehade juurde.Esimene kontakt luuakse 200 aasta pärast ja selle osaks saavad ungarlased...
(selle postituse viimane muutmine: 02-04-2013 09:09 NelliN2.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

Postitusi: 1,688
Liitunud: Sep 2007
14-05-2009 21:49
Postitus: #2
 
Vanga kohta on veel üks hea raamat Krasimira Stojanova kirjutatud: Vanga - selgeltnägija.
Paar väljavõtet sellest:
1977. aasta lindistus: "Inimesed mõtlevad välja uusi seadusi, õmblevad uue moe järgi riideid, kuid möödub veel palju aega, enne, kui me saame tugeva kanga. Me ei vaja kunstlikku, vaid looduslikku riietust, millesse koguneks soojus. Möödub veel palju aastaid, enne kui ilmub pikakasvuline tulnukas. Temast saabki hea juurdelõikaja ja rätsep..."
Teine lindistus 1988. aastast: "Me oleme saatuslike sündmuste tunnistajaiks. Kaks maailma suurimat juhti surusid teineteisel kätt, tõestamaks, et võib ja tuleb teha esimene samm ülemaailmse rahu saavutamiseks. Kuid merre voolab veel palju vett, enne kui tuleb Kaheksas, kes kirjutab maailmas alla lõpliku rahu".
Vanga kordab tihti: "Saabub "imede" aeg, teadus teeb vaimses valdkonnas suuri edusamme. Lahendatakse paljud saladused."
Küsimus: Ütle, tädi, kas sa näed nende inimeste konkreetseid nägusid, kellega sa suhtled, kas sa kujutad ette mingisuguseid üldisi pilte või olukordi?
Vastus: Jah, ma näen seda kõike selgelt.
Küsimus: Kas on tähtis, millal üks või teine tegevus toimub - olevikus, minevikus või tulevikus?
Vastus: Sellised pisiasjad ei ole minu jaoks tähtsad. Ma ei tea, mis on "ajamasin", kuid nii minevik kui tulevik joonistuvad minu vaimusilma ees ühtviisi selgelt välja.
Küsimus: Kas see, mida sa näed, antakse sulle kui informatsioon inimesest või kui inimene tervikuna?
Vastus: Niisama täpselt kui elus - nagu informatsioon inimesest ja nagu antud konkreetne inimene.
Küsimus: Kas igal inimesel on oma kood, isiklik šiffer, mida teades võib ära mõistatada inimese "elu liini", tema saatuse?
Vastust ei olnud.
Küsimus: Kuidas ilmneb konkreetselt ühe või teise isiku tulevik - kas joonistuvad välja peamised, põhilised sündmused või näed sa kogu elu tervikuna, keset sündmusi? Ühesõnaga, kas nagu kinos või kuidagi teistmoodi?
Vastus: Näen inimelu nagu filmilindile võetuna.
Küsimus: Kas sa loed mõtteid?
Vastus: Jah.
Küsimus: Kas ka vahemaa tagant?
Vastus: Kaugus pole tähtis.
Küsimus: Õnnestub sul lugeda inimeste mõtteid, kelle emakeeleks on mõni teine keel ja kes ei oska bulgaaria keelt? (Vanga ise teisi keeli ei oska) Kas mõte antakse edasi kõnes või kuidagi teistmoodi?
Vastus: Keelebarjääre ei ole. Harilikult no kuulda häält, keel on alati bulgaaria oma.
...
Küsimus: Ütle, palun, kas kunagi toimub kohtumine teiste tsivilisatsioonide esindajatega?
Vastus: Jah.
Küsimus: Kas tõesti külastavad maad need teiste planeetide laevad, mida nii primitiivselt nimetatakse "lendavateks taldrikuteks"?
Vastus: Jah, nii see on.
Küsimus: Kustkohast nad siia lendavad?
Vastus: Planeedilt, mida tema elanikud nimetavad Vamfimiks. Igal juhul kuulen mina nõnda seda harjumatut sõna - Vamfim. See planeet on kolmas maalt vaadatuna. jne

[Muudetud: 14-5-2009 PiziIngliito]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
mulk2003
Vana kala

Postitusi: 455
Liitunud: May 2008
15-05-2009 09:45
Postitus: #3
 
Tsitaat:Algselt postitas PiziIngliito

Vastus: Jah.
Küsimus: Kas tõesti külastavad maad need teiste planeetide laevad, mida nii primitiivselt nimetatakse "lendavateks taldrikuteks"?
Vastus: Jah, nii see on.
Küsimus: Kustkohast nad siia lendavad?
Vastus: Planeedilt, mida tema elanikud nimetavad Vamfimiks. Igal juhul kuulen mina nõnda seda harjumatut sõna - Vamfim. See planeet on kolmas maalt vaadatuna. jne

[Muudetud: 14-5-2009 PiziIngliito]

Mis planeet see siis olema peaks - Saturn? Mõni Jupiteri kuudest oleks loogilisem. Või siis Nibiru?

Das ist gerade zeit pizdets zu sagen...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
entroopia
Tavaliige

Postitusi: 106
Liitunud: Apr 2007
15-05-2009 10:04
Postitus: #4
 
Mõningaid Vanga ennustusi.
2010 - World War III. War will begin in November 2010 and end in October 2014. Will begin as usual, then nuclear will be used initially, and then chemical weapons.

2011 - As a result of the fallout of nuclear fallout in the northern hemisphere will not be any animals or vegetation. Then Muslims will wage war against chemical surviving Europeans.

2014 - Most people will suffer skin cancer and other skin diseases (a consequence of chemical warfare).

2016 - Europe almost lonely (empty).

2018 - New China becomes a world power. Developing countries in turn operated from exploiters.

2023 - A little bit of change in the Earth’s orbit.

2025 - Europe still little settled.

2028 - Creating a new energy source (probably a controlled thermonuclear reaction). Hunger is gradually being overcome. Launched a manned spacecraft to Venus.

2033 - The polar ice are melting. Greater levels of the oceans.

2043 - The world economy is thriving. In Europe, Muslims rule.

2046 - any bodies (organs) can be manufactured (cloning?). Replacing the bodies is becoming one of the best methods of treatment.

2066 - During the attack on the Muslim Rome, the United States used a new kind of weapon - the climate. The sharp cooling (instant freezing).

2076 - Classless Society (communism).

2084 - The restoration of nature.

2088 - A new disease - aging for a few seconds!

2097 - The rapid aging defeated.

2100 - Artificial sun illuminates the dark side of the Earth.

2111 - People become living robots.

2123 - The war between small nations. Big nations do not intervene.

2125 - Hungary will receive signals from space.

2130 - Colony under water (with the help of sympathetic councils).

2164 - Animals turn half-human.

2167 - A new religion.

2170 - Major drought.

2183 - A colony on Mars becomes a nuclear power, and demands independence from the Earth (like when - the United States from England).

2187 - Will stop 2 large eruption of volcanoes.

2195 - Sea Colony fully developed, abundant energy and food.

2196 - Complete mixing of Asians and Europeans.

2201 - At the Sun slowing thermonuclear processes. Temperature drops.

2221 - In the search for extraterrestrial life, humanity comes into contact with what - something terrible.

2256 - Spacecraft forgotten to Earth terrible new disease.

2262 - Planets gradually changing planetary orbit. Mars is threatened by comets.

2271 - Restart physical constants are changed. (Laws of physics changed?)


2273 - Mixing yellow, white and black races. New race.

2279 - Power from nothing (probably from a vacuum or a black hole).

2288 - Travel back in time (Time Travel invented?). New contacts with aliens.

2291 - The sun cools. Attempts were being made to light it again.

2296 - Powerful eruption on the Sun. Changing the force of gravity. Beginning to fall old space stations and satellites.

2299 - In France, guerrilla movement against Islam.

2302 - New important laws and secrets of the universe revealed.

2304 - Secrets of the Moon revealed.

2341 - Something terrible is approaching Earth from space.

2354 - An accident in one of the artificial Sun leads to drought.

2371 - The great famine.

2378 - A new fast-growing race.

2480 - 2 artificial Suns collide. Land in the twilight.

3005 -The war on Mars. Violated the trajectory of the planet.

3010 - Comet hits Moon. Around the Earth - ring/zone of the stones and dust.

3797 - By this time on Earth killed all life, but mankind will be able to lay the foundations for a new life in another stellar system.

3803 - A new planet is populated by little. Fewer contacts between people. Climate new planet affects the organisms of people - they mutate.

3805 - The war between humans for resources. More than half of people dying out.

3815 - The war is over.

3854 - The development of civilization virtually stops. People live flocks as beasts.

3871 - New prophet tells people about moral values, religion.

3874 - New prophet receives support from all segments of the population. Organized a new church.

3878 - along with the Church to re-train new people forgotten sciences.

4302 - New cities are growing in the world. New Church encourages the development of new technology and science.

4302 - The development of science. Scientists discovered in the overall impact of all diseases in organism behavior.

4304 - Found a way to win any disease.

4308 - Due to mutation people at last beginning to use their brains more than 34%. Completely lost the notion of evil and hatred.

4509 - Getting to Know God. The man has finally been reached such a level of development that can communicate with God.

4599 - People achieve immortality.

4674 - The development of civilization has reached its peak. The number of people living on different planets is about 340 billion. Assimilation begins with aliens.

5076 - A boundary universe. With it, no one knows.

5078 - The decision to leave the boundaries of the universe. While about 40 percent of the population is against it.

5079 - End of the World.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
15-05-2009 10:32
Postitus: #5
 
Huvitav, kus kohast niisugused ennustused välja on võetud?
Pole varem kuulnud, et Vanga nii pikalt ja üksikasjaliselt oleks midagi ette ennustanud.
Ta suri 11.septembril 1996 ja siiani pole sihukesi ennustusi kuskilt lagedale tulnud.
Mainimata on jäänud selles teemas veel, et
see pime selgelnägija elas Lõuna-Traakias Sadanski ja Petrići linna vahel Rupite orus, kus eksisteerivad iidsed pühamud. Ilmselt oli ka sellel paigal oma osa tema eriliselt väljaarenenud selgeltnägemise võimel. Ta oskas iga inimese kohta suhkrukristalli vaadates öelda nii selle inimese mineviku, oleviku kui tuleviku. See paneb tegelikult mõtlema, et ehk oli tal mõni imekristall? Kristallide erilised omadused on ju ammu teada tõde!
Lisaksin veel, et Vanga rääkis, et inimkonna ajalugu sai alguse Tiibetist ja seal peitub ka paljude imeliste saladuste seletus. Seda sama olevat ta ka Nikolai Roerichile rääkinud.
Sealt lähevad mõtted kohe Ernst Muldaševile ja tema raamatutele "Kellest me põlvneme" ja "Harati kullast plaadid."
Tõsi on, et Vanga ennustas ette sõdu nii Bulgaarias kui mujal maailmas ja olevat ette näinud ka vene aatomiallveelaeva Kursk hukkumise, kuid sellest tohutust ennustustetulvast küll varem kuulnud ei ole.

Siin üks eestikeelne jutt veel:
http://www.via.ee/content/article/pime-nagija-vangelia

Seal on muuseas õeldud, et esimestena kaovad igaveseks meie aedadest sibul, küüslauk ja pipar. Mesilad jäävad mesilasteta, piim muutub kibedaks.

Vat niisugustest ennustustest, et loodust tuleb hoida, saan ma aru.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
mulk2003
Vana kala

Postitusi: 455
Liitunud: May 2008
15-05-2009 10:54
Postitus: #6
 
Tsitaat:Algselt postitas entroopia
Mõningaid Vanga ennustusi.
2010 - World War III. War will begin in November 2010 and end in October 2014. Will begin as usual, then nuclear will be used initially, and then chemical weapons.

2011 - As a result of the fallout of nuclear fallout in the northern hemisphere will not be any animals or vegetation. Then Muslims will wage war against chemical surviving Europeans.

2014 - Most people will suffer skin cancer and other skin diseases (a consequence of chemical warfare).

Pole Nibirut katastroofi tekitama vajagi, inimesed ajavad asja ise korda Laugh

Das ist gerade zeit pizdets zu sagen...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,727
Liitunud: Oct 2007
15-05-2009 12:00
Postitus: #7
 
Vanga oli üks esimesi kellest üldse 80ndate lõpus rääkima hakati.
Tema põhinõue oli et igaüks kes tema juurde läheb pidi hoidma tükisuhkru tükki padja all ööl enne minekut ja selle suhkrutüki pidi siis vastuvõtul andma Vangale. Eks majanduslikult oli Vangal sama mure nagu Kaika Lainelgi, ei tohtinud raha eriti võtta, hiljem vist oli ta täielikult kompartei ametlik ennustaja, seega ei saanud ta paljusid asju ennustada muul moel kui oli vaja ametlikule ideoloogiale.
Kõik ennustajad kes näevad ajatut aega, eksivad ühes asjas, sündmused mis toimuvad kihtides enne meie materiaalset maailma, ei pruugi siia üldse jõuda, kuid ennustaja kirjeldades tulevikku väidab, et sõda tuleb.
Sõda mis võidetakse enne kõige madalamat füüsilist kihti, siia ei jõua.
Drastiline näide juudid(liitlaste nägijad) väidavad, et natsid olid ülemeistes kihtides juba sõda võitmas, ainult aatompommid päästsid selle reaalsuse juutide võimule, veel veidi ja üleval oleks ufod puhta töö judaismiga teinud.
Iga sõda on kõigepealt sõda mitteorgaaniliste vahel, inimeste jaoks tähendab see seda, kes juhib inimkarju ja millised mitteorgaanilised toituvad inimkarjadest.
Nägijad näevad siiski ainult oma jõu piires seda, kuidas neile pilti tõlgendab mitteorgaaniline.
Vanga töötas põhimõtteliselt läbi õigeusu ja nägi maailma samuti nagu üks meie "ürgkiriku" esindja Saaremaalt.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
mulk2003
Vana kala

Postitusi: 455
Liitunud: May 2008
15-05-2009 12:46
Postitus: #8
 
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman

Drastiline näide juudid(liitlaste nägijad) väidavad, et natsid olid ülemeistes kihtides juba sõda võitmas, ainult aatompommid päästsid selle reaalsuse juutide võimule, veel veidi ja üleval oleks ufod puhta töö judaismiga teinud.


Ehkki see otseselt teemasse ei puutu, kuid vahest räägid seda väidet veidi rohkem lahti.

Das ist gerade zeit pizdets zu sagen...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,727
Liitunud: Oct 2007
15-05-2009 21:24
Postitus: #9
 
loe läbi.
Нет. ВМС сохраняли молчание, но я слышал приглушенное недовольное бурчание, что им это довольно неприятно. В квази-юридической системе отношений так называемое ... "положение о мучениях" (martyrdom clause) укрепляло мою позицию. Они знали, что я знаю почему они не могут меня тронуть. Если бы они тронули меня то получили бы существенные проблемы во времени и пространстве. Нас было двое поддерживавших определенные факторы стабильности. Если бы что нибудь произошло с одним из нас произошел бы раскол в структуре гиперпространства. Реальность как целостная система сдвинулась бы. Самым вероятный сдвиг наверное касался бы войны: мы выиграли вторую мировую войну с небольшим запасом. Немецкая технология опережала нашу. Если бы война продлилась еще 30 дней Германия наверное выиграла бы ее. Они имели в производстве супероружие которое было готово к использованию. Они были так близки к победе, что Черчиля и ФДР это серьёзно беспокоило. Если бы в системе произошел сдвиг, то этот был бы сдвиг в параллельную реальность, где Германия выиграла войну.
Утро магов
http://users.rcn.com/zap.dnai/orion.htm
algteksti leiad raamatust
http://bookz.ru/authors/jak-berj_e/utro-mag_737.html

[Muudetud: 5-15-2009 VironShaman]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

Postitusi: 1,688
Liitunud: Sep 2007
15-05-2009 21:58
Postitus: #10
 
Võtaks ühe tõlke ka palun, aitäh.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,727
Liitunud: Oct 2007
16-05-2009 08:43
Postitus: #11
 
...Ei, Mereväe ülemjuhatuses oli vaikus, kuigi oli kuulda rahulolematut pobinat, et neile on see avalikustamine küllaltki ebameeldiv. Juriidiliste suhete süsteemis klausel nn teadvalt tekitatud kannatustes viibimise klausel tugevdas minu positsiooni. Nad teadsid et ma tean, miks nad ei tohi mind puutuda.Kui nad oleksid mind puutunud oleks neil tekkinud suured probleemid aja ja ruumi tulevikuga.Meid oli kaks , kes hoidsid üleval teatud stabiilsusfaktoreid.
Kui ühega meist oleks midagi juhtunud, oleks tekkinud lõhe hüperruumis. Reaalsus kui terviksüsteem oleks nihkunud..
Kõige tõenäolisem oleks olnud nihe sõja tulemuses. Me võitsineme Teise Maailmasõja väikese varuga. Saksa tehnoloogia oli meie omast ees. Kui sõda oleks kestnud veel kolmkümmend päeva oleksid sakslased sõja võitnud.
Neil oli tootmises superrelv, mis oli valmis kasutuseks.. Nad olid võidule nii ligidal, et inglasi ja ameeriklasi see tegi tõsiselt murelikuks..
Kui süsteemis oleks toimunud nihe , oleks see olnud nihe paralleelreaalsusesse, milles Saksamaa võitis sõja....
Orioni terviktekstis on huvitav selgitus selle kohta kuidas inimesena õieti ajatunnelisse sisse minna ja sealt samasse ajahetke tagasi tulla.
Orioni materjalid on piisavlt head et neid läbi lugeda.
Ja kõige huvitavam on see et tõde võib kirjeldada avaliku tekstina, aru ei saada, sest nukumeistrid hoolitsevad selle eest mis arusaadav ja tähtis, voladose pistik igaühe kuklas selekteerib selle inimese tõde ja valet.

[Muudetud: 5-16-2009 VironShaman]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
T11ger
Veteran

Postitusi: 817
Liitunud: Feb 2009
21-05-2009 18:05
Postitus: #12
 
Huvitav nüanss minu jaoks - jagan korterit 2 selliga, üks serbiast ja teine bulgaariast. Bulgaarlasel on rahvuskaaslasest sõber, George, kes väitis mulle, et Vanga on tema ristiema... mõtlesin, et varsti tuleb meil (sünnipäeva) pidu, siis peaksin kohtuma temaga ja räägin lähemalt sellest ning kui saan huvipakkuvat lisainfot, jagan seda ka teiega.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
DHC
Tavaliige

Postitusi: 62
Liitunud: Sep 2008
21-05-2009 18:51
Postitus: #13
 
Tsitaat:Algselt postitas T11ger
Huvitav nüanss minu jaoks - jagan korterit 2 selliga, üks serbiast ja teine bulgaariast. Bulgaarlasel on rahvuskaaslasest sõber, George, kes väitis mulle, et Vanga on tema ristiema... mõtlesin, et varsti tuleb meil (sünnipäeva) pidu, siis peaksin kohtuma temaga ja räägin lähemalt sellest ning kui saan huvipakkuvat lisainfot, jagan seda ka teiega.
Ootan huviga Smile

Love Sex Dreams are Basic What We Need
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

Postitusi: 1,688
Liitunud: Sep 2007
21-05-2009 19:52
Postitus: #14
 
Võibolla Vanga tõesti oli tema ristiema, aga nendega on teinekord selline lugu, et lihtsalt palutakse mingeid kuulsaid
/tegusaid inimesi oma laste ristivanemateks, kuigi võibolla edaspidi elus ei puututa enam kokkugi. Igatahes loodame, et siin pole tegu millegi säärasega ja saame teada veel midagi põnevat Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
T11ger
Veteran

Postitusi: 817
Liitunud: Feb 2009
22-05-2009 03:05
Postitus: #15
 
Et poleks asjatut ootamist seni, siis üritus toimub sel pühapäeval, 31.mail.
Kui foorumlastest keegi juhtub siinkandis olema, siis võta ühendust, oled oodatud Smile


[Muudetud: 5-26-2009 T11ger]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
T11ger
Veteran

Postitusi: 817
Liitunud: Feb 2009
01-06-2009 19:09
Postitus: #16
 
1. http://en.wikipedia.org/wiki/Vangelia
2. http://www.youtube.com/watch?v=_ISNraKiK...re=related

muu jutu panen pisut hiljem juurde. Vaadake linke, enamus vene ja bulgaaria keeles.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
T11ger
Veteran

Postitusi: 817
Liitunud: Feb 2009
02-06-2009 19:30
Postitus: #17
 
Tegelikult polnudki ta ristiema, selle sõna otseses mõttes. Nimelt kuti ema kaotas oma esimese lapse sünnitusel (tütre) ja arstid ei andnud talle lootust rohkem lapsi saada. Hiljem ema külastas Vangat (elasid samas asulas), kes ütles, et ära muretse, sa siiski saad lapse ning kui ta sünnib, too minu juurde. Nii ka läks ning Vanga soovitas pojale nimeks panna Kristomir. Hiljem väiksena külastasid nad Vangat veel, poiss mäletab kohtumist, kuid nad ei omavahel ei vestelnud.

Vanga võttis vastu ka raha, kuid selle eest ehitas kiriku (videotes näha). Valitsus panin tema kodu juurde valve, kes ise hakkas raha kasseerima.

Üldiselt, kel vene keele lugemine käpas, saab bulgaariakeelsest tekstist suht kenasti aru. Jutust ilmselt aga mitte.

Videod on üsna kõnekad, teinekord lausa telerist filmitud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MorganLaFey
Vana kala

Postitusi: 537
Liitunud: Mar 2008
02-06-2009 21:44
Postitus: #18
 
Vanga ennustusi praeguseks möödunud aegade kohta on kah kindlasti juba ammu avaldatud. Kas keegi teab juhatada? Netis olevad ei kõlba sest on liialt kergesti võltsitavad. Vaja oleks midagi, mis on ilmunud kontrollitava daatumiga trükimeedias.

Ignore: Celtic, Thorondor, Vironshaman.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
03-06-2009 11:22
Postitus: #19
 
No Vanga eluajal ilmus temast ka eesti keeles raamat, Krasimira Stojanova kirjutatud "Vanga - selgeltnägija". Aga seal oli minu mäletamist mööda ainult üks intervjuu temaga.

Aga eks pea venekeelset materjali otsima, mis sel ajal ilmus.
See Kurski värk olevat tal tõesti ette ennustatud, aga siis arvati, et ennustus käib Kurski linna kohta.
Mulle endale meeldib tema ennustus, et meid külastavad tulevikus maa-välised elanikud planeedilt Vamfim. See planeet olevat kolmas maalt vaadatuna.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
03-06-2009 12:51
Postitus: #20
 
Rohkem oli artikleid "Kolmandas silmas" Vanga kohta.
Olen need üles märkinud:
“Selgeltnägija Vanga retseptid.” (KS 11-15)
V. Safonov. ”Selgeltnägijate kuninganna – Vanga.” (PB 18, lk.23)
“Hääl teisest ilmast. Vanga fenomen.” (KS 9-10)
Ljudmila Kim. “Vanaema vahendid.” (KS 1994/2, lk.7)
“Vangat meenutades.” (P 1996/6, lk.23 ja P 1996/7-8, lk.22)
Ülo Ese. “Taevaratsu viirastus.” (Aura 1998/4, lk.21)
* Kolmas Silm (KS)
* PB - ParadoksB
* Paradoks (P)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MorganLaFey
Vana kala

Postitusi: 537
Liitunud: Mar 2008
03-06-2009 13:57
Postitus: #21
 
Müstik, kas neist mõnes ka möödunud aastate kohta käivaid ennustusi on?

Ignore: Celtic, Thorondor, Vironshaman.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
03-06-2009 16:01
Postitus: #22
 
Minu mäletamist mööda pole neis üldse ennustusi.
Räägitakse, kes Vanga on ja antakse tema ravimisretsepte ja nõuandeid. Ennustuste kohta peab mõnest kuulsate ennustajate kohta välja antud raamatust otsima.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ayyu
Bännitud

Postitusi: 167
Liitunud: Jun 2009
27-07-2009 21:12
Postitus: #23
 
Suuremad ettekuulutused:

Vähk surutakse raudsetesse ahelatesse. Pole kaugel päev, mil inimkond vabaneb hirmsast haigusest – vähist. Vähiravim peab sisaldama palju rauda, ning hobuse, koera ja kilpkonna hormoone, sest hobune on tugev, koer vastupidav ja kilpkonn pikaealine.

Inimesed pöörduvad tagasi nõelravi juurde: “ Nõelravi on võimas vahend, kuid suurema edu saavutamiseks tuleb kasutada mitte metallist, vaid savist nõelu, nagu iidsetel aegadel tehti. Neid peab kuumutama elaval tulel – mitte elektriga, sest inimkehas on liiga palju elektrit.”

Teadus teeb suuri avastusi tuleviku ja kosmose kohta. Iidsete raamatute abil lahendatakse paljud saladused. V. Roerichile ütles Vanga, et Tiibetist algas inimkonna ajalugu, sealt tuleb otsida tema juuri, seal peituvad inimolemuse saladused.

Vanga suhtles ka tulnukatega. Nad ütlesid talle: “Maailma ootavad ees paljud muudatused, ta sünnib jälle ja hävib uuesti. Tasakaal saabub siis, kui meie hakkama inimestega rääkima.” Tulnukad on väga ranged, töötavad väga palju ja organiseeritult. Nad räägivad, et on väga vähe inimesi, kellega nad praegu otsesidemetes on. Ungarlased on esimesed, kes loovad avaliku kontakti tulnukatega.

Varsti ilmuvad inimestele tundmatud haigused. Inimesed kukuvad tänaval ümber ja haigestuvad raskelt ilma nähtava põhjuseta. Haigeks jäävad isegi need, kes pole kunagi varem haiged olnud. Kuid epideemia võib peatuda, kõik on meie võimuses. Ei tohi kuritarvitada väetisi ja kemikaale, loodus on juba lämbumas. Saabub päev, kui maa pealt kaovad paljud taimed ja loomad. Esimestena kaovad igaveseks meie aedadest sibul, küüslauk ja pipar. Mesilad jäävad mesilasteta, piim muutub kibedaks.

Me elame raskel ajal, inimestel puudub üksmeel. Naised sünnitavad lapsi, kuid ei anna neile piima ega soojust. Lapsed antakse väikestena sõimedesse, pannakse õhtul endast eraldi magama, lapsed näevad harva naeratust ema näol. Naised arvavad, et mehed ei austa neid piisavalt. Mehed arvavad, et pere on vaid koorem. Eakad pole rahul, kuna noored neid ei austa. Keegi pole kellelegi vajalik. Inimesi huvitab vaid raha. Keegi ei mõista, et pole kaugel päev, mil raha muutub kasutuks prügiks. Inimestel saab olema kõik, peale võimaluse omada midagi tõeliselt väärtuslikku – sõprust, austust, armastust ja kaastunnet. Mis on raha? Kõdu.

Tuleviku inimesed saavutavad nägemisvõime. Terad eraldatakse sõkaldest. Tulevik on heade päralt.

olen see, kes ma olen.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,538
Liitunud: Apr 2009
27-07-2009 22:00
Postitus: #24
 
"mitte ükski olem universumis ei saanud ealeski ette ennustada teie läheneva järelekatsumise tegelikku tulemust ! Teie jaoks eksisteerib mitu lõpuvarianti ning see ülestähenduste raamat sisaldab endas korraga kõiki võimalikke stsenaariume Maa lõpuaegade kohta. Pole siis ime, et tõlgendamine nii keeruline on ..."

"Maa on terve igaviku lineaarsuses kinni olnud. Selle on loonud teie energia ja vibratsioon. Mineviku kvant-teadvus on vähenenud ning seda ei ole kasutatud. Te kaotasite selle. Me oleme teile seda ka varem rääkinud. Just selle pärast on kuni siiani teie prohvetid nii täpsed olnud. Sellepärast, et Maa on kinni energias, mis ennustamise võimalikuks teeb. See tähendab, et kui energia on staatiline ning mitte miski kunagi ei muutu, on lihtne ennustada seda, mis järgmisena tuleb. Enam mitte, kui te märganud olete. Mitte ükski Nostradamuse värsikestest ei ole viimasel ajal tõeks osutunud. Just nagu oleksite te uuel Maal, mida mitte keegi eales ette näinud ei ole. Mõnes mõttes see ongi nii. Ootamatult, 1987. aastal, jättis inimareng kõrvale valmis standardid, mis seda sajandite vältel iseloomustanud olid."
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,727
Liitunud: Oct 2007
29-10-2009 14:20
Postitus: #25
 
VS -il on Vanga materjale olemas, ainult venekeelsed, Tegelesin temaga juba kaheksakümnendate lõpus. Aga viimasel kümnendil pole torkind eks ma siis uuenda tutvust.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog