•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inglitest
#76
Nõid võib olla inimene ka alates "roomajast", primka üldjuhul ei jaga sellest vaimsusest mitte tuhkagi.
Ja Piibli koostajad on ise seda teminit ära kasutanud ja selle kohta vale infot levitanud...
Vasta
#77
kas on siis mingi vanem allikas kui piibel mis räägib inglitest kasutades ka vastavalt sama nime?
Vasta
#78
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
kas on siis mingi vanem allikas kui piibel mis räägib inglitest kasutades ka vastavalt sama nime?

ma arvan, et kõik asjalikud raamatud, mis sellele piibli värgile vastu räägivad, on kas totaalselt ära muudetud või hävitatud
Vasta
#79
Mina olen teadlik sellest kes ingel on :o
Ma arvan et palju asjalikke raamatuid on hävinud aga mitte üksgi selline kus räägitakse Xanto Inglitest. Vaevalt võeti kuskilt mujalt piibli jaoks tegelasi ja riskiti sellega et kunagi tuleb välja nende vale. Ja olen ikka seisukohal et see millest Xanto räägib on crap. Ei usu ja ei hakkgi uskuma enne kui Xanto tõestab mulle ennast, kuigi ta seda ei taha millegi pärast teha kohe mitte.
Vasta
#80
Hmm... lugesin teema algusest lõpuni läbi... täitsa huvitav... Ma olen eluaeg tundnud ennast sutsu kõrgemal olevat, kui teised :o Tänaval käies alati vaatan inimesi ja mõtlen Smile Samas on mul üks sõber, kellest ma ennast sekundikski kõrgemale ei paigutaks. Vapustav inimene. Väga huvitavad teooriad kõige kohta. Lahe.

Xanto on kah täitsa huvitav tüüp Smile Väga põnev oli mul seda teemat igal juhul lugeda.

Xanto, see post vist virvendab, aga ma ei ole kindel wink
Vasta
#81
Tsitaat:Esialgne postitaja Xanto
Nõid võib olla inimene ka alates "roomajast", primka üldjuhul ei jaga sellest vaimsusest mitte tuhkagi.
See väide meenutab alternatiivse kunsti harrastajaid, kelle vaimsusest enamik tuhkagi ei jaga ega tahagi jagada või siis puhtal kujul demagoogiat(mis teemat jälgides on tõenäolisem)... Samas olen märganud, et need, kes mis iganes mõttes vaimsusest rohkem jagavad, ei ürita meeleheitlikult oma vaimsust tõestadawink Mina näiteks ei ürita midagi tõestada, vastupidi eelistan jätta mõne fakti enda teada kuid mnjah... ups... ma olen ju vaid primitiivLaugh
Vasta
#82
Tsitaat:Esialgne postitaja Norwain
Mina olen teadlik sellest kes ingel on :o
Ma arvan et palju asjalikke raamatuid on hävinud aga mitte üksgi selline kus räägitakse Xanto Inglitest.
Ehk räägid lähemalt või annad mõne viite. Konkreetselt sel teemal piirduvad minu teadmised põhi- ja keskkooli ajalootundidega ja mütoloogia vms. seoses ei meenu, et ingleid oleks mainitud kuigi ei saa välistada, et õpikud olid valesti tõlgitud või enam ei mäletaSad
Vasta
#83
Kordan, et raamatud, mis on väärtusliku infoga, on kas totaalselt muudetud või üldsegi hävitatud...
Iidsetes posijate raamatutes on ka räägitud nagu "Kollidest", aga sellest seal ei räägita, läbi mis veapunkti need inimesele kallale saavad. Suht tarbetu info ju sel puhul...

[Teadet on muutnud 26-5-2004 postitaja Xanto]
Vasta
#84
Iidsetes raamatutes on muuhulgas antud paranormaalne tähendus nähtustele, mis on tänapäeval teaduslikult seletatavad. Kui väidad, et kõik raamatud on muudetud/hävitatud, siis üritad väita, et mäletad universumi ajalugu või tunduvalt suurema tõenäosusega mõtlesid välja teooria(või võtsid omaks kellegi teise oma), mida absoluutseks tõeks pead.
Btw, mina ei väida, et eksid kuid siiski sinu teooriaid sel kujul ei usu aga jäägu sulle sinu ja mulle minu arvamus.... tõestada ei saa midagi ja lahmida pole mõtet.
Vasta
#85
To Napoleon see on kõigest minu arvamus et palju väärtuslikku infot sisaldanud raamatud on hävitatud.

Xanto kust sina tead et on hävitatud ja muudetud? Sa oled kohe selles nii kindel. Sa ikka veel räägid palju kuid mitte midagi samas, sõnu on palju kuid nende sisu ja tähendus puuduvad. Hämad millegist udusest , tahad meie silmi avada aga ei räägi asjast. Sa nagu ei oskaks oma seisukohti täpselt välja selgitada. Ja ma olen palunud seda ning palun veel kord tõesta oma võimu ja näita mulle seda. Sa aksepteerid teiste usku, kuid samas tembeldad need kõik halvaks. Kuidas su usk erineb kristlusest sel juhul?


NB! Kutid olge rõõmsad meie foorumi ingel on personali hulgast. Laugh
Vasta
#86
Kindlasti on palju väärtuslikku infot sisaldanud raamatuid hävitatud, hävinenud või teadmata kadunud aga see tekitab siiski kahtlusi kui keegi üritab oma teooriaid nende sisule viidates tõestadawink

napoleon@ma tahan olla ingel kuid ei saaLaugh
Vasta
#87
oot kas ma saan siis õieti aru et ingliks SÜNNITAKSE mitte ei areneta. nii et minul pole võimalik edasi ingliks areneda???

Xanto... ma vaatan et ma siin ainuke kellele sa midagi ei vasta.

krt... ma olen nii üksik.
Vasta
#88
Hmm... ma tahaks kah vastust.

Kui sa ei ütle selle foormumlase nime seepärast, et teda võivad 'kurjad onud' ära kasutada (ise ta polnud kah muidugi nõus), siis miks sa ise nii julgelt räägid, et sina ja su sõbrad on inglid... :o

Kusjuures tõsiselt... Miks sa peaks ingel olema. Paljud inimesed suudavad ennast viia transsi ja igast pulli teha 'teistel tasanditel'... selleks ei pea ingel olema... ausalt. Tähendab - kuidas sa võid selles nii kindel olla? Paljugi, mis omadused sul on. Mul on võime raksult aru saada, kui inimene valetab või kui ta silmakirjatseb. Ma ei tembelda ennast seepärast ingliks. Maapeal ei leidu kindlalt luust ja lihast ingleid. Usu, mida sa tahad, aga see pole nii. Kui maailmas on ainult 700 inglit, siis kuidas igal inimesel saab olla oma kaitselingel. Ma usuks sind, kui sa teeks veest veini, aga kui sa lihtsalt tuled siia foorumisse rääkima, et sa oled ingel ja siin foorumis viibib veel üks ingel ja su sõbrad on inglid ja, et terve baltikum on ingleid täis, siis !:o!
Vasta
#89
Loe mu eelnevaid postitusi, kirjutasin, et ka näiteks roomajal võivad võimed olla.
Erandjuhtudel ka primkadel
Vasta
#90
Xanto.... palun vasta mu küsimusele...

kas ingliteks sünnitakse või arenetakse?
kas haldjal on võimalus areneda ingliks?
Vasta
#91
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
Xanto.... palun vasta mu küsimusele...

kas ingliteks sünnitakse või arenetakse?
kas haldjal on võimalus areneda ingliks?

ingliteks ikka arenetakse, haldja järgmine aste on jah ingel.
Muide, näiteks inimestel, haldjatel ja inglitel jne. on veel 10 erinevat astet, et mõni on näiteks haldja 7. aste.
Aga jah, aina arened ja kunagi oled ingel valmis.
Muide, saab ka taandareneda ja paljud seda teevadki
Vasta
#92
aga sel juhul tekib mul küsimus...
kust tuli number 500?

mis siis kui on olemas 500 inglit aga vahepeal arenes üks haldjatest edasi ingliks. nüüd siis juba 501?
Vasta
#93
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
aga sel juhul tekib mul küsimus...
kust tuli number 500?

mis siis kui on olemas 500 inglit aga vahepeal arenes üks haldjatest edasi ingliks. nüüd siis juba 501?

loomulikult, kirjutasin ka ju, et umbes 500... Äkki on vahepeal juba näiteks 10 inglit jõudnud juurde kehastuda.
Vasta
#94
sellisel juhul on see kuidagi väike arv see 500.. inimkond päris kaua olnud olemas ja alles 500 inimest terve maailma peale kokku kes on arenenud ingliks?
Vasta
#95
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
sellisel juhul on see kuidagi väike arv see 500.. inimkond päris kaua olnud olemas ja alles 500 inimest terve maailma peale kokku kes on arenenud ingliks?

nende umbes (siis ka. ka kehastumata inglite seas on kindlasti ka nö. mujalt tulnud tegelasi ja kindlasti on keegi ka ära läinud. Inimesed "liiguvad" ka erinevate planeetide vahel.
Meie planeedil võiks olla vähemalt 1000 kehastunud inglit, siis oleks kõigil elu parem ja energiat rohkem ja saaks need asjad siin ka kiiremini korda.
Vasta
#96
auklik jutt kuidagi : / Nüüd tulevad juba teised planeedid mängu. Kusjuures mul on endal sama mõte olnud. Et kui me ära sureme, siis kas elu jätkub siin või viiakse sind üle teisele planeedile ja siis jälle tagasi... Strange.

[Teadet on muutnud 28-5-2004 postitaja Month]
Vasta
#97
Võib arvata, et ruunikivi foorum on isehakanud ingleid täis.
See kolmas silm millega sa neid imeasju teed on tegelikult keskaju osa. Inimesel on kolmas silm hernetaoliseks näärmeks muutunud, mis paikneb keskajus. Vb ongi see organ, mis kontrollib meie und, fantaasiat jne. Osad inimesed on lihtsalt seda oma tahtele vastavalt kasutama õppinud. Nüüd ei pea kohe ingel, haldjas vms olend olema.
Vasta
#98
Jagan Wolfgirliga sama mõttekäiku.
Sa pead ikka kohutavalt hea inimene olema ja selle ära teeninud olema kui sind kogu maailma rahva seast välja valitakse. Ingliks eelkõige arenetakse ja see on veic imelik kui kahe foorumi peale kokku on juba trobikond ingleid koos. Kui maailmas on väidetavalt u. 700 inglit, siis väikese arvutuse järgi peaks Eestis olema 0,2(!) inglit, aga kuna Eesti on natuke vaimsem riik, siis vast 2 või 3 tükki peaks siin siiski olema.
See on tegelikult suur kergendus kui ei pea ingel olema, sest ei kujuta ettegi, missugune vastutus neil olema peab.
Vasta
#99
Ma arvan, et sa ei tea selles valdkonnas Eestist pea midagi Smile
Muide, nagu ma eelnevalt kirjutasin, leiavad inglid üksteist väga kergesti üles
Vasta
Juhul, kui ingilks arenetakse, siis ei pea olema mingi tohutu hea inimene, kes teiste hulgast välja valitakse.
Kui ma õigesti aru sain, siis võib igaüks areneda ingliks ja see on ta enda teha ju.

Xanto, sa ütsid, et ka inimestel, haldjatel ja ka inglite on eraldi tasemed.
Kas sa oskad iga inimese, kellega sa oled vestelnud, taseme määrata ? Võibolla isegi selle mustri järgi, mille igaüks siin postitades maha jätab ?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat