Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võõra jõu peal panemisest...
Autor Sõnum
Celtic
ja sina pead kandma maailma

01-06-2004 12:34
Postitus: #26

aga mis siis kui varastad ja ohver ei tea sellest midagi?
ohver on näiteks soojavereline alles... ja ei oska energiat tagasi nõuda.

nii pumbataksegi vaeseke energiast tühjaks.
kellele need vargad siis võlgu on? mitte kellelegi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tobarot
Uustulnukas

01-06-2004 13:15
Postitus: #27

Tsitaat:Esialgne postitaja celtic

jah, neid nimetatakse "inimakudeks" või ka kristlasteks. Muideks nad on ise nõus andma.

celtic, ürita aru saada, et niisama võtta ei saa kelleltki, ainult siis kui tal on veapunkt/nõrk koht mille läbi seda saab teha.

kas siis jääd võlgu ? muideks kui sa elad kellegi teise arvel siis sa pead selle eest ikkagist kunagi tasuma. Olen näinud 2-te inimest juba nii tegemas.... ja kuna nad elasid täielikult teiste arvelt siis on nad hetkel endaga päris persses.

celtic, mis pole sinu, seda saab ka sinult ära võtta, mis on aga sinu ja võetakse jõuga see tuleb sul tagasi võtta.

näiteks kui sina elad teiste arvelt siis ma saaks näiteks sinu peal igasugu lahedaid asju teha ja ma arvan, et hakkaksid tühjuse tunnet tundma.... elu hakkaks alla käima, kuni hakkad enda varadele üle minema....

Hasta la victoria siempre !
Xanto
Tavaliige

01-06-2004 13:22
Postitus: #28

Arvan, et ta saab selle pärast kunagi hiljem karistada...
Np enamus panevad teistelt energiat pihta, osad topivad oma s**** teiste kaela, laevad oma saasta teistesse inimestesse.
Mõni isegi imeb teistelt hingejuppe minema (alateadlikult), see on küll päris imelik. Isegi läbi foorumi pani üks tegelane teistelt hingejuppe pihta, nii et kolin taga. Rääkisin tüübiga juttu, järsku tundsin, kuidas pulss hakkab pekslema ja roomajakeha hakkab aktiveeruma. Ei saanudki nii pea aru, et proovis mult hingejupi pihta panna. Ta ise on selline inimene, kellele lihtsalt meeldib tohutult suhelda Smile
Celtic

01-06-2004 14:23
Postitus: #29

aga kui ei pumpa ÜHTE ohvrit tühjaks vaid võtab igalt ühelt NATUKE
Tobarot
Uustulnukas

01-06-2004 20:18
Postitus: #30

aga kui ei pumpa ÜHTE ohvrit tühjaks vaid võtab igalt ühelt NATUKE

oh celtic, võta kellet tahad, sina elad enda elu- aga jäta meelde kuldreegel: kui elatud teistest on sind palju lihtsam maatasa teha kui vähegi seda keegi sooviks.... (sest siis sinu sisemaailm jääb tähelepanuta ja uksed oleksid koguaeg avatud)

Norwain
Tavaliige

01-06-2004 20:52
Postitus: #31

Tsitaat:Esialgne postitaja Xanto
Rant

Sellele kirjale ma nüüd küll vastama ei hakka, pole lihtsalt seda väärt Smile

pole väärt või ei oska?
Nimetasid ennast nii kõvaks meheks et sina ei vaja teiste jõudu. Aga mina olen nii võimas et võtan teistelt, kasutan enda oma ja tagasi ei anna midagi.
Õige maag on see, kes tegutseb ainult oma jõuga, tegutseb sellega, mis kuulub ainult talle endale.
Mina ütlen et võimas maag on see kes kasutab enda jõudu võtab teiselt kah.
Materiaalse varastamise ning võõra jõu "varastamisel" on vahe.
Ja kes oled sina tulema ütlema mis on õige/vale?
Enamus inimesi on nagunii piisavalt saamatud ja ei kasuta oma jõudu/energiat kõike ära. Nii et miks mitte see neilt võtta ja ise seda kasutada, nagunii nad ei vaja seda
Tobarot
Uustulnukas

01-06-2004 21:49
Postitus: #32

Tsitaat:Esialgne postitaja Norwain
Tsitaat:Esialgne postitaja Xanto
Rant

Sellele kirjale ma nüüd küll vastama ei hakka, pole lihtsalt seda väärt Smile

pole väärt või ei oska?
Nimetasid ennast nii kõvaks meheks et sina ei vaja teiste jõudu. Aga mina olen nii võimas et võtan teistelt, kasutan enda oma ja tagasi ei anna midagi.
Õige maag on see, kes tegutseb ainult oma jõuga, tegutseb sellega, mis kuulub ainult talle endale.
Mina ütlen et võimas maag on see kes kasutab enda jõudu võtab teiselt kah.
Materiaalse varastamise ning võõra jõu "varastamisel" on vahe.
Ja kes oled sina tulema ütlema mis on õige/vale?
Enamus inimesi on nagunii piisavalt saamatud ja ei kasuta oma jõudu/energiat kõike ära. Nii et miks mitte see neilt võtta ja ise seda kasutada, nagunii nad ei vaja seda

hakkab piale :o aga muideks ma võin öelda, et olen kõva mees, kuna tegutsen ainult ENDA arvelt {stu

tee mida tahad, võta aga, kui aga tuled minult võtma siis ajan asja karmiks- pole ähvardus vaid reaalsus.

muideks pankades on kindlasti raha üle, eriti veel nad ei kasuta seda kõike- mine vaata äkki saad võtta midagi.....

on veel arusaamatusi ?

Xanto
Tavaliige

01-06-2004 23:49
Postitus: #33

olen ma keelanud teid varastamast ? Smile
Varastage, aga see ei tule teile kohe mitte kuidagi kasuks, aga mõni tahab kõik omal nahal ära proovida, jõudu teile Smile
Celtic

02-06-2004 12:42
Postitus: #34

kui sa oled koos oma armastatuga ning te tunnete teineteise seltskonnast rõõmu... ja teil on hea olla... no mis perse see siis veel on?

see on ju kah energia vahetus!!!
inimene kes toitub AINULT iseenda energiast on külm inimene... tal ei ole tundeid teiste vastu, ta ei suuda kaaslastele kaasa tunda, neid lohutada, nende rõõmu jagada.

mis selles siis head on?

tobarot... ma täitsa usun et sa ainult iseenda jõudu kasutad... ent on üks inimene keda sa ise kah kindlasti tunned... tema ei soovitanud mul sedasama nippi kasutada.
Thorondor
reserv-administraator

02-06-2004 14:51
Postitus: #35

Ma arvan, et materiaalse vara varastamine on väiksem kuritegu kui teiste energia varastamine. Võikski ju rikastelt igast asju suures koguses pihta panna kuna nad ei oska sellega niikuinii midagi peale hakata. :S

Ainult enda energiaga läbi ajamises on vahe kui sa varastad või siis oma kallimaga energiat vahetad. See on nagu sümbioos. See ei tee kõvemaks meheks, kui sa sellist sümbioosi ei kasuta vms.

Kui ma olen lihtne inimene ja ei tea energiatest ja nende varastamistest midagi, kas ma siis võin ikkagi kuidagi kogematta olla teiste energia varas?
Äkki tuleb keegi kunagi mult mingit energiat tagasi veel nõudma.

Praktiliselt iga inimene tegeleb ju füüsilise energia vargusega, vihastades kellegi peale, kiusates või narrides kedagi jne.
Kas see on ka energiavargus?
Kas hakkatakse mult energiat tagasi võtma, kuna ma ehmatasin eile kedagi ja see tegi mulle nalja ? :S
Celtic

02-06-2004 15:56
Postitus: #36

just thor... seda minagi imestan. ei saa ju olla see niisama lihtne et kõik kes teiste energiat kasutavad on kohe vargad.

minu jaoks on varas see kes tahtlikult omandab võõra vara ilma võõra nõusolekuta (tavaline vargus, pilkamine, narrimine, sõimamine, vaidlemine jne...)
selenium
Uustulnukas

01-07-2004 15:57
Postitus: #37

Kuna teatavasti selle teadliku või alateadliku varastamise eest karistuse saamise hirmu ees üritatakse inimene viia sellisele tasemele et ta on ise vabatahtlikult nõus enda juppe või energiat ära andma. Kõike lihtsam moodus on inimene panna tänulikkust tundma millegi eest mida ehk polegi tehtud või vastupidi süütunnet tundma. Veapunktid on absoluutselt kõikidel milliste peal saab mängida.

Need energiavargad on väga arenenud tänapäeval, aga neid on siiski võimalik ära tunda kui pole lastud end täiesti ära peedistada. Sealt ringist välja pääsemine on tohutult raske, sest inimest on pandud sõltuma siis igasugu erinevatest faktoritest.

Kui aga välja pääsed siis üritatakse hävitada. Kõige parem näide on siis kui mingi koll on otsustanud varikatte taga luua endale puhastest inimestest kaitsekilbi et temale mitte jälile saada. Nendelt inimestelt tõmmatakse natuke vajalikke juppe ja energiaid ning asendatakse illusioonidega, et need jupid on olemas. Siis kasutatakse nii kuidas tahetaksegi, lojaalsus ja orjameelsus garanteeritud.

Inimene peabki enne vaimuks saamist õppima olema tugev ja terviklik indiviid ilma igasuguse abita kusagilt väljaspoolt, sest alati nõutakse tasu "vabatahtliku" abi eest. Kui mingisse organisatsiooni kuuluda tahad pead liikmemaksu maksma, misiganes moel. Tasuta lõunaid pole olemas.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Naist jälitab kivirahe - needus peal? hiidlane 4 2,385 14-06-2009 14:06
Viimane postitus: Müstik
  Vee peal kõndimine ? Freedom 5 2,619 12-12-2006 15:18
Viimane postitus: Müstik

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog