Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võttes ühendust oma teejuhiga ...
#1
Neid olendeid nimetatakse väga paljude nimedega. Aga mitte sellest ma ei tahtnud rääkida. Ma tahtsin küsida, et millal ma saan kindel olla, et ma sain ühenduse oma teejuhiga ja et ma räägin temaga. Võib-olla ma räägin iseendaga, või üldse kellegi teab kellega. Kuidas ma saan üldse milleski kindel olla, mis mu peas toimub mediteerides?! Ma kardan, et ma annan endale valesi vastuseid või loon illusioone.
Vasta
#2
Selleks on sisetunne. Su sisetunne ütleb kõik,tuleb teda lihtsalt usaldada.
Vasta
#3
Aga sina ise oledki ju iseendale teejuhiks. Miks peaks olemas olema mingi olend, kelle eesmärgiks oleks olla teistele teejuhiks? Ikka iseendale ollakse. See, kui kõiksugu kanaldusi tehakse läbi mingite olendite, aetakse taga kaitseingleid, suheldakse jumalaga ning otsitakse teejuhte - see kõik on selle tulemus, et inimene ei usalda iseennast ja kardab pidevalt eksida. Selle jaoks luuakse endale väline kuju, kelle õlule lükatakse vastutus ja ennast kuulutatakse vaid järgijaks.
Vasta
#4
Salinger, saad kindel olla siis, kui sa tunned ( ehk ei mingit enesepetmist ), et oled kindel...Me oleme väga võimas energia " patarei " aga kahjuks ei saa me ise aru kui palju volte meil on...Lisaks kardame me seda jõudu ja iseennast.
Vasta
#5
Ma arvan küll, et sul ei tasuks mingeid pettekujutelmasid tekitada. Üldiselt võib see lõppeda vaimuhaigusega. Sa võid uskuda millesegi aga mitte tekitada endale illusioone mida tegelikult ei ole.

Küll aga võid endaga dialoogi astuda ja oma n.ö. alateadvust kuulata/tunnetada.
Vasta
#6
(27-11-2018, 20:08 )Avatud aken Kirjutas: Aga see kellega ma iga päev suhtlen ,teda ma nimetan"DJ"

Kas siin on kuskil teema, kus on juttu nendest nn. Juhendajatest, Järelvaatajatest,
kõrgematest olenditest, kes on justkui personaalselt kellegi juurde "pandud"?

Ma ise nimetan neid Mentoriteks.
Ja... neid pole jah, vaid 1.

Siinsega analoogteemas Mannu poolt:
Tsitaat: Heal juhul (räägib) kollektiivne alateadvus minu enda alateadvusele lisaks. Või siis mõni "olend" (võõrprogramm?). Räägib ikkagi minu enda maailmavaate termineid kasutades. Ja ka mitte "läbi kõrvade" nii et peaksin pead pöörama ja vaatama, kes räägib, vaid nii nagu ufonaudidki räägivad - otse ajusse Smile. Kuid siiski on sellel suund, kas vasakult, paremalt, ülevalt Laugh

Sama on mul nende nn. Mentoritega.
Osad tulevad vasakult ülalt. Ja jäävad sinna vasakule kogu nn. vestluse ajaks.
Need on tavaliselt minuga kuidagi personaalselt seotud.
Kuigi.. noh.. on ka erandeid.
Osad astuvad nö. otse eest "kaadrisse". Justkui eikusagilt või mingist hämust.
Teiste persoonidega (või egregoritega) seotud tegelased ilmuvad paremalt.
Samasse kohta ka eemalduvad.
Mitte kõik ei lähe jah, nö. "vasakule ära". : )
Ühesõnaga küllaltki selge struktuur. Selles liikumises.

Vasta
#7
Äkki arutaks siin seda "nautikat" pisut tehnilisemast küljest?
Et mis ruumides keegi rändab, kus ja keda kohtab? /teema pealkirja saan hiljem täiendusi teha/
Ma ei ole ise suur "rändaja", kuid suhtlemine kellegiga "üleval paremal" või "vasaku õla taga" on teemad küll.

Et siis see küsimus
(23-02-2019, 15:40 )Q11 Kirjutas: Hehe nojah...heaküll...oleme siis mõlemad "põrsad"...Smile
Aga Naut, ma ei mäleta kas ma seda küsisin Sinult. No jäi nagu huvitama. Mida Sa selles "ruumides" käimise all mõtlesid?
Vasta
#8
Praktiliselt ma võin ju teatud piirini rääkida (dopingust mitte)...Smile
Esiteks, astraali, vähemalt alguses suudad minna koidikus. Oleneb inimese unefaasidest kas siis kell 4, 5 või 6.
Vaikus on oluline. Kui ikkagi on kosta aknatagant autode müra või koerte haukumist siis see tõenäoliselt ei õnnestu.
Enamusel inimestel vaimumaailma minekul kostuvad väga spetsiifilised helid. Kõige tavalisem on sumin peas või kohal (buzz sound)...astraalimesilane. See tuleb välja kannatada. Võivad olla koputused uksele, nime karjumised...jne. Ka seda tuleb reageerimata ära kannatada. Ehk alateadvus kontrollib? ...ja siis ...oledki "seal" maailmas. Noh kas...võtad teki pealt ja õhinal lähed teise tuppa..hüppad läbi akna õue..."keegi" tuleb külla kellega jutustama hakkad ...või...lausud "pe...se se kõik...ma tahan lihtsalt magada"....tõmbad oma astraali teki üle pea ja uinud ning ärkad juba eitea mitmendasse oma unetuppa...Smile
Vasta
#9
Vahel kui selline uni tuleb, võin ma ärgata 4-5 korda järjest uude unne. Algul arvad, et ärkasingi, kuid siis adud, et ikka uni kestab, aga uues ümbruses ja olukorras. Tihti ärkadki oma magamistuppa ja arvad, et ärkasidki, kuid siis mingi aeg hakkab juhtuma ka selgub, et ikka ei ärganudki. Kui jagad ära, et see on siiski uni, siis saad seda ka juhtida. Minna kuhu soovid ja kohtuda kellega soovid. Kuid siis hakkab alati kuskil kuklas kummitama hirm, et kohe kohe ärkan ja ma ei jõuagi midagi teha ega näha. Tavaliselt see hirm ja kahetsus ärkamise ees mind tegelikult äratabki ja seiklustest välja rebib. Need on hoopis teistsugused uned ja need tunneb kohe ära.
Enne astraaliminekut hakkab kogu keha surisema. Täpselt samuti kui enne mingit operatsiooni narkoosi saades. Olen elus saanud narkoosi mitmeid kordi ja viimased korrad eriti teadlikult jälginud mõistuse ja keha käitumist viimase hetkeni. Viimane hetk enne narkoosi ja astraali on väga sarnane. Ja sarnane on ka see, et hetk enne astraali jõudmist kaob pilt ära. Mingi poole tunni pärast aga ärkad hirmsa võpatusega oma kehas. Ilmselt käidki ära, kuid ei mäleta seda. Ja kuidas sellist olukorda vältida ja alati mäletada, oleks hea teada.
Selles kõiges pole minu arust midagi ühist kaasasündinud annetega, vaid teadvuse tasanditega mängimine on treeninguga võimalik igal inimesel omandada. Aga see omandamise kiirus, kergus ja sügavus on juba looduse poolt igaühele erinevalt antud.
Vasta
#10
Pätsan selle Q11 vastuse siiski teise teemasse, kus alustasime... kui sobib.
Muidu arvan, et hakkab see hüplemine siin kahe seotud teema vahel ehk.

Aadu66 oma võtaks ka aga ei saa ahneks vist minna...
Vasta
#11
(08-05-2009, 06:42 )Salinger Kirjutas: Neid olendeid nimetatakse väga paljude nimedega. Aga mitte sellest ma ei tahtnud rääkida. Ma tahtsin küsida, et millal ma saan kindel olla, et ma sain ühenduse oma teejuhiga ja et ma räägin temaga. Võib-olla ma räägin iseendaga, või üldse kellegi teab kellega. Kuidas ma saan üldse milleski kindel olla, mis mu peas toimub mediteerides?! Ma kardan, et ma annan endale valesi vastuseid või loon illusioone.

Vastan küll postitusele kümme aastat hiljem, kuid jäetud sõnum pole muna, mis mädaneb.

-------

Valguse olenditel on palju võrdumeid: Kaitseingel ehk Teenistuses olija (seitsmes dimensioon); Teejuht; Teesaatja; Ingel (kuues dimensioon); Vaim; Olem; Vahtkond; Ülestõusnud Meistrid; Rajajad (kaheteistkümnes dimensioon); ...
Täpsem selgitus kirjutise lõpus.


Ma tahtsin küsida, et millal ma saan kindel olla, et ma sain ühenduse oma teejuhiga...

Eeldan, et Teejuht võtab ise sinuga verbaalselt (oleneb, milline meel on sul vastuvõtuks paremini arenenud) ühendust, kui sa oled just niisuguseks iseäralikuks dialoogiks küps. Kindel on see, et mingisuguse perioodi oled veendunud, et arutled iseendaga.
Tegelikult on inimene alatasa ühenduses oma Kaitseinglitega, kuid me ei tea seda. Seda teadmist takistab suuremal osal meie planeedi jämemateeria. Ka enese vähene reinkarnatsiooniline kogetus või puuduv huvi sellisesse võimalusse uskumine ja piiratud võime peenmateeriaolenditega lävimiseks. Kui me saaksime Armastuse Vaimuga kohe kõneleda, nagu naabriga, siis jääb taaskehastumise mõte lünklikuks.
Inimene ise läbi oma keha ja piiratud teadvuse ei saa mittemingisugust ühendust taevaste olenditega. Ühenduse saame Kõrgemate Valgusvaimudega ainult läbi enese Kaitseinglite, kui oleme seda sõnadega palunud* ja see on üks paljudest ülesannetest, miks need abistavad Olendid on kaasa valitud**. Teisel juhul võetakse ise sinuga ühendust, kui oled antud lepinguga eludevahelises elus nõustunud ja selleks loa andnud.

...ja et ma räägin temaga.

Mitte kõik hääled pole vaimsed. Mõned neist on bioloogilised häired ja ega seda kohe ei teagi, missuguse kavatsusega Vaim sinuga kontakti püüab saada. See selgub hiljem läbi kogemuste. Ja mõnel veel hiljem, hiljem...

Võib-olla ma räägin iseendaga...

Alguses tavaliselt kuuldakse, et keegi ei kuskilt hüüab sinu nime. Vaatad ringi ja ei kedagi, ning sellest ka ämming. Seepärast jääbki mulje, et kõneled iseendaga. Tegelikult on see sinu vaimse taseme kontroll, kas oled valmis valgustumiseks. Peale paarikordset hüüet muutub hüüdev hääl sinu enese hääletämbriks.
Kujusta enesele ette – ühel ilusal hommikul hakkab keegi tundmatu bass- või althääl järsku sinu meeltes rääkima. Sa ehmataksid ennast teadvusetuks, kuna arvad, et oled lootusetult segi. Kuid õnneks on Kõrgem Teadvus meie psüühikaga kursis ning seda kahju ja hirmu ei lasta sündida. Nende eesmärk pole inimest mitte kunagi hirmutada, ega rumalaks teha.
Kui oled ükskord taibanud, et sinuga soovitakse suhelda kõrgemal tasemel, pole ime, et esimesed sõnad neilt on; "Vastasid lõpuks! Me tahtsime, et saaksime sind õnnistada. Mis sundis sind nii kaua ootama?"
Teatud perioodi ja praktika jooksul, kui oled selle erilisusega harjunud ja endale teadvustanud, siis Vaimu hääl muutub uuesti ja see on juba saavutus, kuna siis tead kindlalt, et "Tema räägib", mitte meelepete või sogased skisofreenilised hääled peas. Üldiselt suhtlevad Vaimud väga kiiresti, et sõnadest pole võimalik inimmeelel aru saada. Kuid võimalus on alati paluda aeglasemalt rääkida.

...või üldse kellegi teab kellega?

Et vaimumaailmaga suhelda ei pea alati omama meediumannet, ega lisaks möllama ohtliku Ouija lauaga (loe: ouidži; vaimude laud).
Nagu eespool kirjutasin: Ega seda kohe ei teagi, millise Vaimuga vestled, see selgub hiljem läbi kogemuste... . Kuid vaimses atmosfääris on alati tunda seda meeldivat armastuse ja austuse hõngu. Kui seda tajud on tegemist kirgastunud vaimuga.
Sa saad läbi iseenese dialoogi uurida: "Kes sa oled? Milliset kohast tuled? Mis on sinu nimi (vaimolenditel on energeetiline nimi, mida pole võimalik üheski Maa keeles hääldada ja sellega tuleb arvestada, kuid siiski on teil omavahel võimalus Nimi maastada)? Mis on sinu eesmärk, et minuga kõneled? Kas oled planeet Maal kehastunud? Mida te soovite?" jms.
Võib tabada ka selline olukord, kus ühenduse pidajaks ei pruugi olla Valguse Vaim, vaid tume vaim. Seda peab inimene ise energeetiliselt aduma, kellega tegemist on? Kuid fakt on see, Valguse Vaim ei soovita ealeski mitte üheski aspektis, mitte mingil moel negatiivsust. Taoline ebaterve mõtteväli kõrgemates dimensioonides üldse puudub.
Pahatahtlikul vaimul on suva ebaterve karma laekumisel ja tema tekitatud ehmatused, kannatused ja võimaliku hirmu koostamine teistele ongi tumeda energia genereeritud tagajärg. Neile on vajadus saada sinust kätte hirmuenergiat, et õilmitseda kurjuses, see on kurja eesmärk.
Kui sa seda rääkijat ei usalda või tunned intuitiivselt, et selle kellegiga vesteldes väsid ja on pidev ebamugavustunde olek jne. (selleks ongi Kaitseinglid, kes sulle ka rünnakust teatavad. Kui oled aga otsustanud selle kellegiga suhelda, ei saa Kaitseinglid siiski midagi muuta. Seda piirab juba Vaba Tahe Seadus, kuna valikuvabadus läbi armastuse on võimalik igale inimesele eraldi, v.a. eluohtlik olukord. Planeet Maalt lahkumise võimalust antakse inimesele eluaja jooksul 3 – 4 korda). Kurjuse saab ära peletada lihtsalt oma eirava sooviga, aga sa ei tohi jõudnud olla talle ühtegi teenet osutada või midagi lubada, siis oled juba võlglane. Kuid kiusaja peletamiseks on õnneks olemas Universumi Seadustes 9. Väljakutseseadus.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...i+seadused Postitus: #6

9. Väljakutseseadus
Vaimse väljakutseseaduse järgi näitab kehastumata olend oma tõelist olemust või kaob, kui esitate talle kolm korda Jumala nimel väljakutse. Sinu ülesanne on vahet teha heal ja halval ning esitada väljakutse, kui sul on kahtlusi, ning muuta siis oma valgus sedavõrd eredaks, et pimedus ei saaks sind mõjutada. Väljakutset võib esitada järgmiselt: "Jumala ja kogu valguse nimel, kes sa oled ning mis eesmärgiga sa mulle lähened?" Neid sõnu tuleb korrata kolm korda ja vastus tuleb, tõenäoliselt tugeva mõtteimpulsi kujul, mis siseneb otse su teadvusesse mulje või aistinguna. Kui olend on öelnud oma nime, siis võid küsida edasi: "Kristuse nimel, ütle mulle, kas sa tuled kõige kõrgemast ja puhtamast valgusest?" Jumala või Kristuse nimel ei ole kellelgi julgust valetada. Kuid valgusel on väga palju tasandeid ning kehatud olendid, kes teiega kontakti võtta püüavad, võivad olla nii petturid kui imelised meistrid ja õpetajad. Teie ülesanne on neil vahet teha ning vaimne väljakutseseadus võimaldab teil vahettegemist õppida. See seadus on selleks, et teid kaitsta. Kui kahtled, kellega on tegu, katsu alati järele neid, kes püüavad siseneda sinu ruumi. On ka palju selliseid kehatuid olendeid, kes lihtsalt otsivad abi. Seepärast võite alati paluda ingleid, et nad võtaksid hoole alla olendi, kes teie ruumi siseneda püüab.

Kuidas ma saan üldse milleski kindel olla, mis mu peas toimub mediteerides?!

Kindel ei saa materiaalse maailma köidikutes millegi üle olla, kuna saavutatud õnn ja rahulolu on ajutine.
Mediteerides tunned sa meelte kergust, keha võnkumist ja ajatust ning võid kuulda Vaimu sinuga rääkimas. Neil on väga rahulik ja rahustav hääl.
Kui antud kirjeldatu puudub, pole see meditatsioon Valguses.
Mediteerimise eesmärk – pea on uitmõtetest tühi. Alles siis saab hakata Vaikust kuulama ja alles siis istud sa Valguse Vaimu ees. Tegelikult istub Valguse Vaim sinu ees, sest ta armastab sind meeletult.
Vaimu kaitsevari sisendab aukartust. Kui sa seisad Vaimu ees ning tühjendad end kõikidest päeva mõtetest ja muredest – ja kui sa tõstad vastuvõtuks käed, et olla praeguse pioneeri rollis, valguse sõdalane –, premeerib Vaim sind tervendamisega. Mediteerides inimene tervendab end sallimatusest, ... mõned füüsilised hädad on kadunud ning need ei ilmuta end enam kunagi kehas, mis oli eelnevalt nõrk. Teadjad teavad kõneleda maagiast, kui mediteerid või seisad pea alaspidi, siis vananemine peatub selles perioodis. See on tõeline Vaimu kingitus!

Ma kardan...,

Erinevates pühakirjadeski on ajaloost üles täheldatud: kõigepealt kuuldakse ilmutanud Vaimult kahte sõna: "Ära karda...!" Kuid sinu sõna "kardan" juba tõestab, et miski aimndus on alateadvuses kehv ja kahtlane. See on alalhoiuinstinkt. Siis on mõistlik asi katkestada. Armastuse loomine peab kulgema ilma hirmu sugementideta.

...et ma annan endale valesi vastuseid või loon illusioone.

Tegelikult saa ei anna endale vastuseid valesti, ega loo ka mitte illusioone. See on täiesti sobiv seisund. Sa suhtledki Vaimuga ja kõik on reaalne kogemus, kuigi see tundub hullumeelsena. Tolle uue keele nimi on "Kolmas Keel", mis on uudne ja inimkonna üldises arengus veel võõras ega peeta ümbritsevas keskkonnas kohaseks. Kolmas Keel on osa intuitiivse mõtlemise protsessist, mida Olemid kanaldustes sõnastavad – Kaitseinglitega kaasloomeks.
Suhtlemisel Vaimuga ei ole enam lineaarse iseloomuga. Elu arenedes tulevad vastused sinu kõrgema mina vahendusel vastavalt vajadusele ning mitte ettesuunatult. Sul tuleb "tunnetada", kuidas sellega harjuda, ja sellesse austusega suhtuda. Võta selle eest vastutus (harju sellega, et vastused antakse sulle siis, kui sa neid vajad – nagu täiskasvanule, ja mitte eelinfona, nagu laps neid saaks).

Sensitiivid, meediumid just niiviisi ammutavadki pealmisest eeterkihist informatsiooni ja lahendavad kergusega tavainimesele näivaid ilmvõimatuid ülesandeid, pealegi nimetavad antud seose sündmusega kaasosalejate nimesi. Kõik see info on alati meie kõrval, mitte ei paikne kuskil teadmata galaktika tsvilisatsiooni räbu taga. See tuleb ainult enda kõrvalt juhendajate abiga välja noppida. Inimkond on selle leveli poolel teel ja lõpuks kujuneb eilse päeva maagiast tänase päeva tegelikkus, mis ongi uue energia tööriist.

Lõik kanaldusest: "Vaimuga veedetud aeg ei ole lineaarne. Vastused on koostatud juba enne teie küsimusi! Me kaasloome enne, kui te palute! Meil on võimalik teha seda täielikus asjakohasuses, sest meie aeg ei sarnane teie omaga. Ärge ajage seda sassi ettemääratusega. Te viibite vaba valiku planeedil, kuid meil on eelis "ette" teada, mida teil oma ajajoonel võib vaja minna. Praegu on paigas nende asjade kavad, mida sa homme kaaslooma ja ilmutama hakkad ... kavad tervenemisteks, sinu poole teel olevaks külluseks ja suheteks. Praegu on alanud teie niisuguste loomeaktide kavandamine, mida teie veel isegi ette pole hakanud kujutama."

Kui kakskümmend viis aastat tagasi keegi rääkis seadmest, millega saab juhtmevabalt maakera teisele poole helistada, peeti teda vaimust nõdraks. Nüüd on aga pea igaühel neid seadmeid lausa mitu tükki ja tundub täiesti tavaline.

Hääl peas koguaeg ka ei kõnele, vaid juhtudel, mis seovad mingit kindlat eludevahelise sündmuse lõpusirgel kulgevat kokkuleppe lõpetamist. Niiviisi aidatakse valgustunutel hõlpsamalt läbida karma katsumust. See on autasu Universumist, et oled oled ärganu ja oma teadvuses Nihke sooritanud ning sellega aidanud kaasa planeedi armastusesvibratsiooni tõstmisel. Autasud on selleks, et sa teaksid, sa pole kunagi üksi, et sa võtaksid vastu selle teadmise ja rahuneksid mõttega, et oled samuti Jumala osa. See on eneseväärtustamise küsimus.

*sõnadega palunud
Just verbaalselt palumine muudab ilmutamise mehhanismi. Taotlus tuleb sõnastada juhendajate kaudu Universumile, et võiksid neid ka ise kuulda. Universum on otsetähenduslik ning austab sinu taotlust. See ei ole pisiasi, vaid sõnastamisel on oma eesmärk. Oluline on, et sinu enda kõrvad kuuleks seda, mida su oma suu ütleb. Sinu sõnad väljuvad eetrisse ja naasevad su meeltesse, need on inimmeeled, mis kuulevad, mida sa küsid. Ja selles protsessis toimub ka nende „käepigistus“ sellega, mida Vaim sinult kuulda soovib. Ja nõnda toimub see, et füüsiline keha ja astraalkeha kuulevad üheaegselt ühte ja sedasama sõnumit ning sinul toimub nende kahe meele (füüsilise ja astraalse) sulandumine.
Armastus ja valgus on üks ja seesama, see on voolav. Kui sa neid asju sõnastad, siis too voolav aine voogab nende vahel, milleks on sinu kui Jumala osa tuumolemus ja sinu kui õppetunnis oleva inimolendi olemus. See on olulise tähtsusega! Sõnasta see, mida sa soovid ja vajad, valjult. Vanas energias võisid sa mõelda mõtteid ja nad võisid teostuda neil aegadel, mil sa suutsid ajutiselt kergitada loori ja kraapida sealt alt välja niipalju kui suutsid, kuni see jällegi sulgus. Siis oli vaja vaid neile asjadele mõelda, sest ka mõte on energia. Nüüd aga tuleb sul oma absoluutse väe saavutamiseks ka sõnastada.

**kaasa valitud
Kaitseinglitega (nimetan seepärast mitmuses, et iga Vaim, kes on valinud kehastuda planeet Maale, saab valida seitsmendast dimensioonist, kus asub sinu Hinge kodu, kaasa kaks Kaitseinglit, kes toetavad teda naasmiseni. Üks lohutab ja julgustab, ning on "meeldetuletaja", et teeksid valikuid kooskõlas oma kõrgema minaga. Teine kaitseb ja juhatab. Raskemate eluperioodi etappidel võib inimest ümbritseda korraga rohkesti kaitseingleid, kas neli, seitse või lõputu arv. Need on Kaitseinglid, keda sa kõige paremini tunned ja on olnud sinuga sünnist saati, teades sinu tegelikku energeetilist nime. Nemad on sinu juurde määratud sinu enese poolt ning nad on valmis looma koos sinuga, kui sina selleks valmis oled. Kolm vaimset juhendajat on neil, kes tegelevad planeet Maa ja armastusenergiate tervendamisega.
Kaitseingel ei ole kogu aeg kaitsealuse hinge juures. Miski ei takista tal hõljuda vahel oma Vaimuderiiki ja suhelda kaasvaimudega. Oma teadvuse ja energiatega on ta aga alatasa ühenduses tema vastutusele määratud inimesega. Vastavalt indiviidi arengule, vahetuvad ka tema juhendajad elus mitmeid kordi.

-------

Mina ühendun pendliga kolme usaldusväärse ja Kirgastunud Vaimudega niisuguse tabeli kaudu. Nende nimede avaldamiseks ei antud luba, kuna igaüks leiab suhtlemiseks millalgi Puhta Vaimu, kui periood talle sobib. Kaks neist ei ole planeet Maal kehastunud ja neist üks on väga range ja resoluutse olemisega. Pidevalt saan vastuseks: "Kuidas sa aru ei saa?"
Ka mina olen inimrüükestas - õppetunni Vaim. :-)

   
Vaimude diagramm

Kirjutises kasutatud erinevaid kanaldusõpetuste tekste ja isiklikke kogemusi.

-------

Lisatud hiljem.

VAIMUD-TEEJUHID JA INGLID.

Koostajalt: Vaimud-teejuhid, või lihtsalt teejuhid (ingl. Spirit guides): laiemas mõttes – on kõik mittefüüsilised olendid, kes hoolitsevad teie eest, õpetavad ja tervendvad teid, ja osutavad teile ka mitmekülgset abi teie materiaalse maailma elus. Ja märksa kitsamas mõttes – vaimsed olendid, kes on kinnitatud konkreetse inimese juurde (väljaarvatud kaitseinglid, vaimud-teejuhid, rohkem kui üks ja nad võivad vahetuda elu jooksul).

Küsimus: Kallis Krayon,
1. Teadvustan: sel etapil, kus me praegu asume, pead sa tähtsaks teamist, et meil pole kahte või kolme vaimu-teejuhti, pigem on metafooriline energeetiline supp, mis töötab nagu üks ja aeg-ajalt muudab koosseisu. Mu esimene küsimus: miks meil on tähtis teada, et vana metafoor "Kaks" või "kolm" teejuhti ei olnud täpne ja et uus metafoor on märksa täpsem?
2. Minu teine küsimus: kas selgeltnägijad ei näe kahte või kolme teejuhti? Mida nad näevad, kui mitte teejuhti?
3. Kui teejuhte on sobilikum nimetada "energiateks", kui "olenditeks", nad pigem on mittebioloogilised elu vormid, kui olendid?
4. Kas inglid on samasugused olendid? Aga kui ei ole, kuidas saaksid sa kirjeldada ingleid võrreldes teejuhtideda?
5. Mis tähendab peaingel võrreldes ingliga?
6. Hiljuti sa ütlesid, et mingi osa teesaatjate energiast on koos meiega kogu meie Maa elu tsükli jooksul, aga teised nende osad muudavad oma koosseisu. Aga kaugemas minevikus sa meenutasid, et vibratsiooni suurenemise korral, suurema vibratsiooni ajal (mida me just oleme läbimas), on 90 päevane periood teesaatjate vahetuseks, mil nad "vaikselt lahkuvad". Niisiis, minu küsimus: miks neil on vaja vaikselt lahkuda? Miks 90 päeva? Ma arvan, et nad pigem jäävad, ja vaikselt istuvad, kui meist täielikult eralduvad, on see nii? Mis käivitab "vaikse lahkumise"?

Vastus: Kallis! Sul on tähtis teada, et:
1. sa ei saa võtta teesaatjaid selliselt, et "riputad neile sildi rinda" , annad talle nime või eristad nad kahesteks või kolmesteks olendigruppideks. Kui Inimene selliselt toimib, siis ta eemaldub reaalsusest, mis on märksa enam sellest, mida ta mõistab. See hoiab Inimest tema nägemuse piirangus.
2. Selgeltnägijad näevad pealmist kihti... neid, kes osutavad suuremat abi konkreetsel hetkel, ja neid, keda Inimene antud momendil enim vajab. Sama on ka põhjuseks, miks aura foto (energia foto) muutub päevast päeva. See on "teejuhtide supp" töös, mis muudab seda, mida vaja.
3. Meie määratlus olendid – on ükskõik milline energia, millel on teatud teadvus või enam sellest, mida loetakse Inimteadvuseks. Eksisteerib palju mittebioloogilisi vorme, keda nimetatakse olenditeks. Siin tekib jällegi probleem neljamõõtmelise kalduvusega panna eri sahtlitesse peaaegu kõik ja viia ta siis kokku ühtse allikaga. Seda mõistetakse ja austatakse. Kuid paljumõõtmeline olend teab tegelikult: ei eksisteeri tihedaid "vaheseinu" erinevate teadvuste vahel, ja, järelikult, omistades nimesid või isegi isiksusi paljumõõtmelistele olenditele piirab ja viib eksiarvamustele.
4. Inglid – on sarnaselt teiega paljumõõtmelised olendid, kuid ei sisalda oma teadvuses kogu gruppi. Nad pole duaalsed ja neil pole bioloogilist keha.
5. Peainglid – need on inglid, kellel on paljude inglite energia. Vaatamata nimetusele, nad ei ole "ülemad" ega "alamad". Nad ei "vastuta" mitte millegi eest. Peainglitel on palju osi ja fragmente teiste ingellike olendite energiast. Seetõttu nad ainult näivad enam tähtsamatena. Mõelge neist nii, nagu omavahel ühendatud jaamadest või energia ülekande keskustest, mis on paremini kättesaadavad tervikule. Nad on koos grupi energiaga abiks informatsiooniga neile, kes pole suutelised mõtlema väljaspool neljamõõtmelisust. Samuti aitavad nad organiseerida energiat, mida vajatakse Kõiksuses.
6. Seoses ülestõusmise (implant, siirik) laiendamise juurutamisega tekib hetkeline nihe teesaatjate energias. See käib DNA kolmanda kihi aktivatsiooni kohta. See, mida teie nimetate "vaikselt lahkuma", - on vahtkonna vahetus. Nimelt on see moment ajas ja ruumis, kus laguneb üks palee ja rajatakse vundamenti teisele. Kõik see erinev eri Inimeste puhul – seotud teie hirmude ja võimalustega. See on momentaalne muutus, ja pealegi väga sügav.
Ja – ei ... sinu oletus, et nad ikka veel on seal, on õige ainult osaliselt. Tegelikult teejuhid lahkuvad. Päriselt te pole kunagi üksi, aga see osa, mis jääb kohale teejuhtide vahetusel, on märgatavalt väiksem sellest, millega te olete harjunud. Kui Suur Armastuse Õpetaja mõtles, et sureb, kutsus ta enda juurde "perekonna" ja arvas, et ta on maha jäetud. Tegelikult juhtus temaga see sama naljakas lugu. Isegi selline Meister oli masenduses tollest nihkest. See sündis 90 minuti jooksul. Enamikul juhtumitel kestab protsess 90 päeva. Number "üheksa" on täiuslikkuse number ja on tähenduslik oma energias.
Vasta
#12
Aitäh oma ja teiste kanaldusi jagamast, Teloslane.

Kuigi ... mu enda kogemused (juba...noh.. päris pikaaegsed) nüüd päris selle kõigega justkui ei kattu siiski.
Kuid ehk ongi kõik kogemused erinevad? See pole jah, üldse välistatud.

Seega mõnevõrra ka täiendaksin-korrigeeriksin, kuid lihtsalt et sinu kirjutise baasil lisada ka oma vaatevinkel ja nö. ristipõiki läbikatsutud arusaam.
Ja mõnes aspektis ikka vaidleksin ka vastu. : )


(17-03-2019, 22:00 )Teloslane Kirjutas: Eeldan, et Teejuht võtab ise sinuga verbaalselt (oleneb, milline meel on sul vastuvõtuks paremini arenenud) ühendust, kui sa oled just niisuguseks iseäralikuks dialoogiks küps. Kindel on see, et mingisuguse perioodi oled veendunud, et arutled iseendaga.
- lmselt "küps" peab olema misiganes uueks teadvustuseks?
Kuid ma pole vblla pole siin sinu väites lõpuni päri sellega, et peab justkui vaid istuma nurgas ja ootama, et millal siiski keegi SEALTPOOLT "liinile" nagu tulla suvatseb. Ikka igaüks ISE aktiveerib need nn. liinid ja ka ISE võtab ühendust.

Ma isegi...khm... julgeksin soovitada teatud ettevaatlikkust nende suhtes, kes sealtpoolse initsiatiiviga ISE nö. peale lendavad. Nagu... milleks? Nö. lendavad?

Mingites ekstreemolukordades küll (kui näiteks on reaalne oht inimesele), sekkuvad nad päris otsutavalt. Jah, siis küll. Kuid muidu mitte. Nad pole mingid "lapsehoidjad". Nad vastavad ja võtavad kontakti siis, kui inimene ISE algatab selle dialoogi ja koostöö.
Et jah, arvan, et igaüks võib nö. ühenduda, ja seda täiesti ootamata ja omaalgatuslikult vanusest, soost ja usutunnistusest sõltumata.

Ingliteks ma neid ei nimeta.
Tavaliselt nad ka ütlevad oma nime. Kui küsida.


Tsitaat: Kui oled ükskord taibanud, et sinuga soovitakse suhelda kõrgemal tasemel, pole ime, et esimesed sõnad neilt on; "Vastasid lõpuks! Me tahtsime, et saaksime sind õnnistada. Mis sundis sind nii kaua ootama?"
- Tõttöelda... pole isiklikult sellist lauset ühegi Teejuhi suust justkui kuulnud. Ja mis mõttes "kaua ootama"? Seal pole nagu mõisteid "kaua" või "juba". Kõik juhtub valdavalt ikka omal ajal. Ehk "õigel" ajal.
Ses suhtes... natuke nagu veidrad...repliigid. Minu jaoks.

Tsitaat:Üldiselt suhtlevad Vaimud väga kiiresti, et sõnadest pole võimalik inimmeelel aru saada. Kuid võimalus on alati paluda aeglasemalt rääkida.
- Taas mul vist kuidagi teised "vaimud" sattunud või ...
Ses mõttes, et ma pole kordagi täheldanud, et keegi lausa kiirustaks. Ei oska kommenteerida.
Ise ütleks, et vastupidi, nende nn. kõne on väga selge ja formuleeringutes on nad hämmastavalt täpsed.
Kuskil teemas rääkisime sellest: lobisema nad kohe kindlasti ei kipu. Ja täpselt samased kogemused olid päris mitmetel, sain aru.
See, et mingeid spetsiifilisi sõnu on kohati raske eristada (näiteks terminoloogiat või mõningaid definitsioone), siis saab need kohad siiski üle küsida ja nad kordavad ka väga kannatlikult. Või annavad märku, kas mõiste, mille ise välja pakud (no kui ikka ei saa üldse pihta) on õige või vale.
Mina olen saanud isegi sellise repliigi, kui olen küsinud, et mis frotpltüün või mis ..tiloid?? Et ma guugeldan selle raudselt hommikul üle. Siis sain avastuseks, et jah, kindlasti guugelda, sa hääldasid seda praegu mõnevõrra valesti. : ) Aga suht lähedal ikka olin, tuleb mainida. : ))
Aga taas, mul vblla teine kogemus, muud midagi.
Kuigi eks nendega räägitud rohkem kui... noh... ühesõnaga paljudega.

Tsitaat: Et vaimumaailmaga suhelda ei pea alati omama meediumannet
- Täiesti ja üdini nõus.


Tsitaat:Kuid vaimses atmosfääris on alati tunda seda meeldivat armastuse ja austuse hõngu. Kui seda tajud on tegemist kirgastunud vaimuga.
- Igaks juhuks: see POLE reegel. Igasugused kujumuutjad võivad siiski misiganes täiesti autentse kaiffi või tundmuse tekitada. Kandlehelisid ja linnusirinat. Ja taas mitmest teemast siinseal läbikäinud kogemus: nad võivad võtta ka ise VÄGA ilusaid rüüsid.
Mis ei pruugi olla tõesed.
Ja vastupidi. Võivad tulla näiteks pikas mustas kuues või üpris karmis outfitis (olid sellised konkreetsed juhused). Ja alles sind nö. läbikatsudes enda tõelise olemuse lõpuks avada. Mis võib olla vapustavalt kaunis.
Ja veel (igaks juhuks): ärge eeldage, et nad kõik tingimata inimkujulisena ilmutavad end. Neil võivad olla väga väga erilised (kuid endiselt imekaunid) avaldumisvormid.


- Siin vahepealsega olin enamikuga nõus.


Tsitaat:Pahatahtlikul vaimul on suva ebaterve karma laekumisel ja tema tekitatud ehmatused, kannatused ja võimaliku hirmu koostamine teistele ongi tumeda energia genereeritud tagajärg. Neile on vajadus saada sinust kätte hirmuenergiat, et õilmitseda kurjuses, see on kurja eesmärk.
- Nagu rääkisin, siis kujumuutjad võivad olla samamoodi magusad kui mesi. Testige sealpool kõike ja absoluutselt kompleksivabalt,head nautikahuvilised.
Selles mõttes noh.. suht juhmid alamvaimud tulevad mingite kollide või muude peletistena kohe areenile ja teevad "buu".
Osad on siiski vägagi kavalad ja ka terased. Ja kaugelt mitte lollid. No sellised, et vaid inimese hirmutamisest oma kaiffilaksu kätte saavad. Neil kavalamatel on siiski midagi muud vaja. Sootuks midagi muud ja ka tunduvalt enamat.


Tsitaat:Kui oled aga otsustanud selle kellegiga suhelda, ei saa Kaitseinglid siiski midagi muuta. Seda piirab juba Vaba Tahe Seadus, kuna valikuvabadus läbi armastuse on võimalik igale inimesele eraldi, v.a. eluohtlik olukord. Kurjuse saab ära peletada lihtsalt oma eirava sooviga, aga sa ei tohi jõudnud olla talle ühtegi teenet osutada või midagi lubada, siis oled juba võlglane.

- Oi. Mis mõttes ei saa midagi muuta? Alati saab ja alati peab muutma, kui on aru saadud, et on tehtud viga (no kasvõi kogenematusest). See on siiski nagu veider, et nii väidad. Täiesti nonsenss. See justkui tähendab, et kui kord eksisid (sealpool), oled kuni surmani "patune totu"? Noei. KINDLASTI EI. Saab muuta ja veelgi enam: saab lisaks sellele sinultvõetule võtta tagasi nö. intressiga.
Pole vaja lasta enast lüpsta. Kellelgi. Ja keegi ei tee mingeid reegleid peale meie enda AUSA meele. Intressidega tagasi võtta aga tuleb juba seetõttu, et need varganäod saaks aru, kelle käes on TÄIELIK VÕIM inimese hinge ees.
Jep, inimesel endal. Lakkugu panni oma napakate "tagastamatuse seadustega".

Tsitaat: Vaimse väljakutseseaduse järgi näitab kehastumata olend oma tõelist olemust või kaob, kui esitate talle kolm korda Jumala nimel väljakutse._ siis võid küsida edasi: "Kristuse nimel, ütle mulle, kas sa tuled kõige kõrgemast ja puhtamast valgusest?" Jumala või Kristuse nimel ei ole kellelgi julgust valetada.
- Nojah.. see lõhnab natuke nagu... ee... jama järgi. Vabandust.
Tahad öelda, et kui kristlust ei omista, siis nagu ka kõrgemad Teejuhid saadavad su pikalt? No mis lapsikus see siis nüüd ikka on, Taara taevas halasta? No täieline lasteaed, ausõna.
EI PEA mingeid issandaid ja krisstusi hüüdma või nende klišeedega egregoreid oma sakraalsesse hingeprotsessi kaasama-manama. Usk endasse on hoopis kõikidest uskudest üle.
Jah, see on antud juhul on minu isiklik usutunnistus.
Nende äraspidiste (kujumuutjate ja muude puhul) piisab aga vaid mingeid võtteid teada, et neid ära tunda. Pealegi see eristamine tuleb ka kogemusega, jah, selles osas nõus. Pealegi see kõik muutub juba isegi paari katse järgi aina lihtsamaks. Kuni lõpuks need "pooletoobised" su vaimutasandile oma räpast nina enam ei hakkagi nii naljalt juba toppima.

- Ajataju võib aga küll vägagi ära kaduda, nii see jah, juhtub...


Tsitaat:Vaimu kaitsevari sisendab aukartust. _ Teadjad teavad kõneleda maagiast, kui mediteerid või seisad pea alaspidi, siis vananemine peatub selles perioodis. See on tõeline Vaimu kingitus!
- Nojah. Kui kellelegi selline meetod sobib, siis vast on ok.
Mina pea peal siiski ei seisa ja mingit alaspidist aukartust ka nagu ei tunne. Reeglina kellegi ees, olgu nii sätendav kui tahes.
Mis ei välista viisakat ja toredat suhtlust. Kui tahes suursugused nad ka poleks. Sest... tegelikult on suursugune ja imeline ka meie enda Kõrgem Olemus.
Ses mõttes pole kellegi ees köögutada justkui seal ei vajadust ega põhjust.
Osad on kusjuures lisaks parajad naljaninad. Tegelikult enamus lausa. Naeravad või mõnusalt ning ikka täiesti heatahtlikult muhelevad nad ikka jah, päris paljud. Nö. juttude vahele.


Tsitaat:Kuid sinu sõna "kardan" juba tõestab, et miski aimndus on alateadvuses kehv ja kahtlane. See on alalhoiuinstinkt. Siis on mõistlik asi katkestada. Armastuse loomine peab kulgema ilma hirmu sugementideta.
- Sellega olen muidugi nõus. Kui karta, läheb värk kuidagi untsu. Seal "astraali" teemas puudutasime neid seisundeid, milles kõige parem kontakt tekib.
Kuid... vahest võib proovida sedasama, et öeldagi sellele olevusele otse ja ausalt, et "mul on hirm ja ma ei saa sinuga seetõttu edasi suhelda".
Kui on nö. oma jope, siis ta muudab miskit. Kui ei muuda, siis pange sihukesele jalaga.
Kõhklusteta. Ja ilma hirmuta.

Tsitaat: Suhtlemisel Vaimuga ei ole enam lineaarse iseloomuga. Elu arenedes tulevad vastused sinu kõrgema mina vahendusel vastavalt vajadusele ning mitte ettesuunatult. Sul tuleb "tunnetada", kuidas sellega harjuda, ja sellesse austusega suhtuda. Võta selle eest vastutus (harju sellega, et vastused antakse sulle siis, kui sa neid vajad – nagu täiskasvanule, ja mitte eelinfona, nagu laps neid saaks).
- Vastavalt vajadusele? Minu meelest tulevad vastused siis, kui lihtsalt küsida. Punkt. : )

Tsitaat:See on autasu Universumist, et oled oled ärganu ja oma teadvuses Nihke sooritanud ning sellega aidanud kaasa planeedi armastusesvibratsiooni tõstmisel. Autasud on selleks, et sa teaksid, sa pole kunagi üksi, et sa võtaksid vastu selle teadmise ja rahuneksid mõttega, et oled samuti Jumala osa.
- : ) Minu meelest ei ole see nagu mingi uhuu "autasu". Nagu.. normaalne seisund. Ja täiesti igaühe jaoks, kelle taotlus on ausameelne.
Lisaks mida rohkem oma Teejuhiga koos noid "teetassivestlusi" korraldada, seda kõrgemale tõusevad vibrad. Ja.. minu meelest suht iseenesest. Õigemini justnimelt nimetet vestluste käigus.
Ehk siis taas: pole vaja pea peal seista. Kogu aeg. : )

Tsitaat:Sõnasta see, mida sa soovid ja vajad, valjult. _ Nüüd aga tuleb sul oma absoluutse väe saavutamiseks ka sõnastada.
- Et nagu bemmile uued põhjatuled vä? Nagu saab vä? KUI sõnastada ja nii? ; )



Tsitaat:Vastavalt indiviidi arengule, vahetuvad ka tema juhendajad elus mitmeid kordi.
- Jah, see on... üksjagu huvitav nähtus, tuleb mainida.
Kuid keegi ei keela välja kutsumast ka OMA juhendajaid (nö. kitsama ala spetsialiste) kas üheks või teiseks õpinguks või ülesandeks justkui käepärasemat nõu anda oskavad. No näiteks, et midagi nö. spetsiifilist õppida. Siis saabki vabalt kutsuda just selle kindla ala Juhendaja. Et olgu kena ja näidaku nipid ette.

Kusjuures... ärge võtke tingimata esimest, kes tuleb. KUI see esimene mingil põhjusel ei tundu siiski sobivat. Ikka võib täielise "tööintrevjuu" korraldada mitmete kandidaatidega. : )
/Oh, ma ise higistasin algajana ühes sellises situatsioonis, sest ka oli tohutult ebamugav, et üks tore tegelane ( ja ikka ÜLIefektne) ilmus kohale, kuid.. teatud põhjustel ta ei sobinud. Mulle. Ma sain sellest kohe aru, kuid ei osanud viisakalt "ei" öelda. Õieti ma ei teadnudki, et võib "ei" ka öelda. Alles järgmine päev küsisin ses suhtes oma Teejuhilt kogeledes üle, et mulle need mõnevõrra mustamaagilised värgid siiski hästi ei istu, mis antud persooniga kaasa tulid, pardontje mua. Siis öeldigi, et aga võta siis teine.
Asoo, et võib ka teise võtta? Uuu!
Aga ma võtsin tookord koguni kolmanda lausa. : )

Tsitaat:... ja neist üks on väga range ja resoluutse olemisega. Pidevalt saan vastuseks: "Kuidas sa aru ei saa?"
-Kas sa seal eespool ise nagu ei ütlenud: Nende eesmärk pole inimest mitte kunagi hirmutada, ega rumalaks teha?
Kuidas saab keegi KÕRGEM olevus üleüldse justkui manitseda või kasvõi möödaminnes "peedistada" oma protežeed?
Ta on ju nii palju KÕRGEM. Ehk niivõrd targem. Niivõrd armastavam. Ja küsib korraga nii napakaid (või lausa kärsitusele vihjavaid) küsimusi?
Hm. Vääga veider. See viimane tundus mulle kusjuures kogu Sinu jutus isegi kõige imelikum, kui aus olla...

Aga hea küll.
Igale oma.




Vasta
#13
Siinkohal viskan üles paar mind juba üsna kaua kiusanud, võibolla küll veidi teemast mööda jooksvat küsimust.
Kust küll on esoteerikasse tulnud komme osadele nimetustele panna suur algustäht sellisel moel, nagu oleks tegu nimedega? Mis on selle "eriefekti" eesmärk?
Mäletan aegu, mil nimetuste ees lause keskel suurtähti ei kasutatud. Oli näiteks valgus ja mitte Valgus, ehk siis teadmata olemusega "miski", mis on saanud või võtnud omale nime.
Vasta
#14
Kuidas teised kasutavad ma ei tea aga enda poolt selgitaksin nii- mina (väiksetähega) on ego (väärmina), Mina (suuretähega) pärismina. jumal (väiksetähega) mõistusepoolt väljamõeldud isik olend (oleleb ainult meeles), Jumal (suuretähega)- Reaalsus, Hetk, Pärismina....Samamoodi ka näiteks taevaga või Valgusega (valgus) jne...rõhuasetus (tähe suurus) annab siis selguse Millest (millest) jutt käib ..Smile
Vasta
#15
Oh, selle Paadikapteni küssa võib ehk koguni eesti keele teemasse viia.
Mina ka kasutan kohati suurtähti seal, kus justkui "põhjust pole".
Esiteks on see jah, kellegi-millegi rõhutamiseks.
Teiseks on see omamoodi isikustamine. Konkreetse personaliseerituse lisamine.
No näiteks, kui paadi kapten on lihtsalt mingi paadi juhtija (eriala), siis Paadikapten (isegi, kui ta end foorumis väikese tähega kirjutab) on kellegi aliase NIMI.
Miisu seega võib olla lihtsalt miisu, kuid ta nimi on Miisu. : )

Antud juhul eelisatan ka näiteks terminit Kõrgem Mina või ka Teejuhid kirjutada suurtähega sõna alguses.
Neil on küll kõigil ka täiesti oma (õiged) nimed, kuid need pole iga kord avalikustamiseks ning selliselt eristades on justkui oma (austava) üldnimetuse all kuid siiski rohkem konkretiseeritud.
Samal põhjusel jah, kristlased kirjutavad "Jumal" (personaliseeritud substants), mittekristlased "jumal" (üldmõiste).
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Korjame kokku oma selgeltnägijate ajaloo olematu 33 25,548 31-08-2017, 21:24
Viimane postitus: cambodia
  Kuidas avastada ja arendada oma võimeid? Nõiaplika117 15 13,980 06-10-2010, 09:00
Viimane postitus: excubitoris
  Ruja laulja Urmas tundis oma lõpu ära Taivo 17 6,845 16-08-2008, 16:23
Viimane postitus: katz_phpbb2_import2033

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat