Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reede ja 13..
#76
Reede ja 13. Must kass läheb üle tee. Ja teised sellised uskumused. Need mõjuvad inimestele nii kuidas nad usuvad sellesse. Kui nende vanemad uskusid, et asi on halb nendega seoses, siis sellise uskumuse annavad nad ka edasi enda järglastele. Uskumused ütlevad, et need on halvad olukorrad, siis need ongi tolle inimese jaoks halvad. Olen näinud kümneid musti kasse üle tee minemas, olgu olgu võibolla mõnel oli kuskil valge täpp ka, aga mina seda ei näinud, minujaoks oli täiesti must. Pigem muutus sellest minu elu paremaks, kuna mulle meeldib must värv. 13 ja reede on ka tore, seda ju ei juhtu igal kuul.
Vasta
#77
(18-04-2009, 13:24 )Mups Kirjutas: Mul tekkis siis küsimus, et kas tegelikult on ka olemas musta kassi needus. Ise arvan, et on. Nägime sõbrantsidega üle tee minemas musta kassi. Me ei arvanud, et midagi juhtub. Kuigi20 minuti pärast olime me tagaajatavad. (meie hullude sõbrantside poolt) Kas see needus on tõsi siis? Mida te ise sellest arvate?:o
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Must kass on kodukaitse, kõige tõelisem. Egas kristlased asjata musti kasse vihka, kassi kohalolu takistab kurjategijail nuuskimist võõras kodus. Ja must kass suudab ka needuse panna, kui on ära teenitud.
Vasta
#78
Kassidest ja kristlastest veel niipalju, et kristlased pidasid igasuguseid kasse kurjadeks olevusteks. Mõnedes Kesk-Euroopa linnades sai kasse seetõttu niipalju hävitatud, et hiired-rotid võtsid tõesti võimust. Ja sellelt põhjalt on tekkinud muinasjutud imelistest rotipüüdjatest ja sellest, et kolmas vend sai päranduseks saadud kassi eest kaugel maal kotitäie kulda.
Ei teki jutud tühja koha peale wink
Vasta
#79
(06-10-2018, 10:35 )Mannu Kirjutas: Kassidest ja kristlastest veel niipalju, et kristlased pidasid igasuguseid kasse kurjadeks olevusteks. Mõnedes Kesk-Euroopa linnades sai kasse seetõttu niipalju hävitatud, et hiired-rotid võtsid tõesti võimust. Ja sellelt põhjalt on tekkinud muinasjutud imelistest rotipüüdjatest ja sellest, et kolmas vend sai päranduseks saadud kassi eest kaugel maal kotitäie kulda.
Ei teki jutud tühja koha peale wink

Kristlaste läbi viidud kassitapp viis selleni, et rotid võtsid võimust ja levima hakkas katk. Katkuepideemiate läbi suri Euroopas kuni 60 % elanikkonnast. Demograafiliseks taastumiseks läks umbes 200 aastat.
Vasta
#80
(06-10-2018, 10:35 )Mannu Kirjutas: Kassidest ja kristlastest veel niipalju, et kristlased pidasid igasuguseid kasse kurjadeks olevusteks. Mõnedes Kesk-Euroopa linnades sai kasse seetõttu niipalju hävitatud, et hiired-rotid võtsid tõesti võimust. Ja sellelt põhjalt on tekkinud muinasjutud imelistest rotipüüdjatest ja sellest, et kolmas vend sai päranduseks saadud kassi eest kaugel maal kotitäie kulda.
Ei teki jutud tühja koha peale wink

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sellise jutu peale lisan ühe oma elukutset armastava rotipüüdja mantra:
https://www.upload.ee/gallery/15813/Erki...id=6534496
rotte tuleb tappa, uhti-uhti!
Ei tea kas ikka võib, naljatuju on. Mulle mantrad meeldivad.


Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat