Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keegi jälgib!
#1
Mul on alati tunne et keegi jälgib mind!Üksi olles alati kui teisetega olen siis ka natuke.Alati tulen ma üksi koju koolis ja siis ma möödun ühest metsast,alati kui sinna jõuan hakkavad hääled kajama!Nagu keegi ukstega mängiks või räägiks.Kuigu seal pole juu maju.Kui kellegi teisega tulen siis ei kuule midagi.Kodus juhtus mul juhtub selliseid asju sageli kui kedagi pole kodus.See on hirmuäratav.Alati käib kusagil teises toas hääled.Nagu keegi kõnnib.Kas see on tõenäoline või lihtsalt kuulen hääli ja lähen lolliks.?!?
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas TheAgnes
...Kas see on tõenäoline või lihtsalt kuulen hääli ja lähen lolliks.?!?
Ma arvan, et see teine variant... Bleh

[Muudetud: 17-10-2009 THOR-00]
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas THOR-00
Tsitaat:Algselt postitas TheAgnes
...Kas see on tõenäoline või lihtsalt kuulen hääli ja lähen lolliks.?!?
Ma arvan, et see teine variant...


Ära nüüd teist mõnitama küll hakka. Tegemist võibolla ju hetkel üsna huvitava teemaga. Ma arvan, et miski vaim ( või muu elukas) tahab sinuga ühendust võtta. Sa jää seal metsa juures seisma ja vaata mis juhtub ( Kui sa muidugi julged).
Vasta
#4
Nõustun, et mõnede inimestega võib ärkamise faasis juhtuda "korraga ja palju". Mõnel juhul on seda lihtsalt vaja.
Ärme mõnitame.
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas THOR-00
Tsitaat:Algselt postitas TheAgnes
...Kas see on tõenäoline või lihtsalt kuulen hääli ja lähen lolliks.?!?
Ma arvan, et see teine variant... Bleh

[Muudetud: 17-10-2009 THOR-00]



Võtan eelneva kohta sõnad tagasi, tuleb välja, et TheAgnes on tõeline tainas siin.
Vasta
#6
metsas... mõni haldjas äkki? minul tuli haldjas pähe... sihuke, nagu nad seal Tolkieni lugudes on.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas nunnukutsa
metsas... mõni haldjas äkki? minul tuli haldjas pähe... sihuke, nagu nad seal Tolkieni lugudes on.

Jah, mõni haldjas võib küll tõesti pähe tulla.
Vasta
#8
Vaata, tavainimese teadvus on üsna hästi korraldatud. Ta ei näe kunagi oma erinevaid "minasid". Mõnikord need piirid lahustuvad erinevatel põhjustel. Mõni su "minadest" võib aru saada, et teda jälgitakse (tegelikult jälgibki, üks väga kindel osa sinust) ja see ego võib parajasti teadvusesse jõuda.

Mis on lahendus? Arstid aitavad, kirjutades rohtusid, mis aitavad piirid jälle sulgeda. Ise võid aidata, jälgides seda, et sind jälgitakse (aga seda tohib teha vaid siis, kui sa tugev oled). Võid ka mitte midagi teha ja lolliks minna. 1000 aasta perspektiivis ei ole sellel mitte kui mingit tähtsust. Paraku.
Vasta
#9
Ma natuke kadestan sind, tegelikult. Inimene, kellel on need piirid lahti, on väga lähedal enese leidmisele. Aga ainus, mida sina teha tohid (kui arsti juurde ei lähe), on ennast vaadelda, rahulikult. Üldiselt, mu kogemused ütlevad, ettevalmistamata inimesel on alati sellistel juhtudel targem arsti juures ära käia. Mitte psühholoogi vaid psühhiaatri juures. See ei ole solvang, see on üks töötavaid lahendusi.
Vasta
#10
Ma arvan,et see on sobiv kategooria,vabandan kui pole.

Ma ei tea,kas asi on minu elavas mõttemaailmas või on siin midagi imelikku:Olen elanud viimase 2 aasta jooksul kolmes kohas.Üksinda on pidev tunne,nagu keegi jälgiks.Vahel ärkan öösel samuti ülesse,kuna tundub nagu keegi istuks voodi äärel ja jälgiks hoogsalt.Hingamist või mingit kuju ma ei näe,kuid tunnen lähedal kedagi.
Olen küsinud seda teistelt,kes minu lähedal(Kodus) viibivad.Nemad ei taju midagi.
Kõige imelikum selle loo juures on see,et peale minu väljakolimist ei saa järgmised elanikud seal samuti inimlikult elada.Esimeses kohas(Suvila) läheb ise aken pidevalt üleval korrusel lahti(Tuuletõmbust vms pole) ning üleval oli kuulda samme.Teises kohas lähevad pirnid läbi ning telekas oli end ise sisse lülitanud.(Need kohad on terve igaviku meie perele kuulnud,kunagi pole keegi midagi kuulnud)

Hakkasin seda tunnet tundma peale seda,kui kunagi sai sünnipäeval vaime välja kutsutud.Keegi seda ei uskunud ning pool-naljaga see juhtus.Ma ei oska midagi arvata.

Ehk kellegil sarnane tunne olnud või oskab midagi arvata selle kohtaSmile
Vasta
#11
Mammmu72, kusjuures ka minul on peale vaimude väljakutsumise mängu tunne et keegi jälgib vōi tahab mind kinni võtta vms ja värki särki ja omast tarkusest ei oska ma sellega midagi ette võtta ning ei tea kas juhtus midagi selle mängu ajal või on see lihtsalt suvaline hirm...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas keegi juhtub teadma mingisugust tegevust, millega üks in whitty 7 4,139 25-10-2010, 20:47
Viimane postitus: Omra
  Äkki keegi oskab seletada/aidata? ZxZ 18 5,530 14-04-2009, 16:12
Viimane postitus: JoJo
  No ei lase elada. Hirm, et keegi jälgib. xXx 6 3,695 14-07-2008, 12:46
Viimane postitus: Estkitty

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat