Küsitlus: Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub?
Kokku 0 häält 0%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub
#1
Iga kasutaja kohta on küll näha teemavaldkond (alafoorum), milles tal kõige enam postitusi on aga see, mille vastu enim huvi tuntakse, ei pruugi olla alafoorum, kus on kõige rohkem postitusi tehtud. Meie seas on palju uustulnukaid ja noori liikmeid, kes polegi võib-olla veel eriti kusagil sõna võtnud. Huvitav oleks teada, mis siis kõige rohkem põnevust pakub.

Seda, millise teema kohta kõige rohkem postitusi on, seda võib igaüks vaadata ka Foorumite nimekirjast, hetkel on esikolmikus: 1. Vaimud, tondid, kummitused (8243); 2. Ufod ja tulnukad (6291); 3. Üritused (6256)

Kas antud küstluse esikolmik ühtib ka postituste edetabeliga?
Vasta
#2
Hei! Smile
Valisin kummitused, vaimud, tondid alateema.
Kuna ..
1) On mul eesti keeles uurimustöö nende põhjal teha.
2) Mulle endale pakuvad niivõrd huvi, et nendest ei suuda ma eemale hoida.
3) Lihtsalt uskumatud videod, pildid jms.
Olen uustegelane siin, pole eriti ringi saanud vaadata, kuid see on hetkeline lemmik. Kindlasti tekib neid veel. Smile
Vasta
#3
Väga raske on kommenteerida, paljud valdkonnad on võrdselt huvitavad ja ühtki neist ei saa lugeda ebahuvitavaks.
Vasta
#4
Valisin salaühingud ja vandenõud, neid teemasid loen praegu kõige enam, kaasa veel ei räägi, kuulan maad.
Veel huvitab 2012 aasta teema, sellel teemal olen internetis ja raamatutes kõige rohkem ringi tuuseldanud, on tekkinud palju huvitavaid järeldusi, leidnud huvitavaid sarnasusi ja kui hästi läheb, tahaks teha sellest ühe kokkuvõtte, kas siis enesele või ka teistega jagamiseks.
Varem oli lemmik teemaks iidsed kultuurid ja praeguseks ka juba mitu kilo raamatuid läbi loetud, õnneks on neil päris palju pistmist praeguste lemmik teemadega. Võiks nimekirja veel jätkata, aga need praegu mulle vast kõige huvipakkuvamad.
Vasta
#5
Huvitav oleks lugeda mõnd asjalikku kokkuvõtet kogutud allikatest, Nandi, kui sellega kunagi valmis saad, jaga seda siis teistegagi (kasvõi blogis nt). Smile
Vasta
#6
Mina isiklikult hääletasin Vaimude poolt... "Go spooks" Bleh ...
Aga jah... Kui natuk tähelepanelikumalt ja pikema aja vältel vaadata "tänaseid postitusi", siis tähelepanelikumale inimesele hakkab silma, et domineerivamad valdkonnad millest kirjutatakse on Vandenõud ja UFO-d. Jne...

[Muudetud: 4-24-2009 Nazz]
Vasta
#7
Vaimud, tondid, kummitused, kuna sihukesed asjad om mulle väiksest peale juba huvi pakkunud.
Vasta
#8
UFOD JA TULNUKAD F' YEAH!
Vasta
#9
Ei tooks esile ühtegi teemat - para-web oma täielikkuses.
Osad teemad on rohkem huvitavamad ja osades saab rohkem kribada, kuid isegi need mis ei ole ehk nii huvitavad on toredad ja kui muud ei saa siis törtsu naerda ikka.
Vasta
#10
Meeldivad teemad, kust leiab huvitavat teavet või mis ärgitavad ise uut teavet leidma.
Vasta
#11
Pisikesi infokillukesi tuleb aegajalt igast valdkonnast.

[Muudetud: 18-8-2009 NelliN2]
Vasta
#12
Ma hääletasin ürituste poolt, sest seal on mul kõige rohkem postitusi, kuid tegelikult loen kõike muud rohkem.
Para-webis on palju huvitavat ja põnevatSmile Ma pole paljudest asjadest varem kuulnudki...
Vasta
#13
Huvitavaid teadmisi leiab igast valdkonnast.
Vasta
#14
Vaimsus ja filosoofia/inimene ja energiad.
Vasta
#15
Meeldib vaadata kuidas mõned vanemad olijad poevad nahast välja, et skeptikute väiteid ümber lükata Laugh
Vasta
#16
(08-01-2013, 09:54 )kosmosekutt Kirjutas: Meeldib vaadata kuidas mõned vanemad olijad poevad nahast välja, et skeptikute väiteid ümber lükata Laugh

Mõned "skeptikute" väited ei kannata elutervet kriitikat.
Vasta
#17
Pole senimaani nagu ühtegi säärast nahast välja pugemist näinud, samuti on meie foorumis hetkel ainult kaks tõsiseltvõetavat skeptikut, kelle jaoks samuti pole täheldanud nahast välja pugemist.

Kosmosekutt ehk ajab skeptikud ja trollid segamini?
Vasta
#18
Mulle meeldib kogu foorumi komplekt.
Asjalikumad postitused (mitte teemad) on minu hinnangul need, kus postitaja on teinud eeltööd ning esitab konstruktiivselt arvestatavaid infokilde. Mul endal kahjuks selliseks tegevuseks aega napib wink ...ja muidugi mahub igasse teemasse mõni totu ära.
Ei ole seega igavat valdkonda. Teemabaas on lai ja igale-ühele on midagi.
Vasta
#19
Minu eelitus: Vaimsus ja filosoofia/inimene ja energiad.


Foorumit sirvides on silma jäänud osade postitajate soov argumentidest hoolimata üksnes vastanduda, sisutult vaielda. Arvan, et nähtamatu maailma üks omadusi ongi see, et kõigile huvilistele ei ole kogu pilt kättesaadav.
Kui keegi jagab oma maailmanägemist või arusaamist, on kummastav lugeda arvamusi, et too inimene pole asjast aru saanud. Kuidas siis nii? Meie tajude skaala ja tundlikkus ongi erinev, samuti silmaring, kogemused ja haritus.

Edu neile, kes nähtamatust maailmast tõepoolest infot saavad!

Vasta
#20
Kuna siin olen uus ja pole jõudnud teemadega veel eriti tutvuda siis , isiklikult eelistan kummitusi, ufosid kui ka vandenõu teooriad. See loetelu oli siis kondikava.
Vasta
#21
Kõige rohkem ivasid olen noppinud jaotusest 'Maailmavaated'.
Vasta
#22
Kõige, kõigeSmile Energiad meie ümber
Vasta
#23
Uni, vaimud, energiad. Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ja millal avastasid Para-Webi? dragonlord 250 137,985 11-03-2022, 12:12
Viimane postitus: Minaelan
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,208 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 47,804 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 46,734 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  Para-Webi eepos Celtic 27 26,981 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,686 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-web youtube Balzzar 7 10,681 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,568 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,207 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 23,830 13-09-2011, 22:26
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat