Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Äkki keegi oskab seletada/aidata?
#1
Selline asi et minu eks ja lapse ise on tegelenud päris pikalt vaimude väljakutsumisega ja kõige sellega. Nüüd on selline asi et ta lubas minult lapse ära võtta läbi teisemaailma,läbi vaimude.On see võimalik.? üldse oli ta mulle ka veel mingid hullud jamad lubanud kaela tõmmata.Nii palju kui ma tean siis on ta nende vaimude ja kõige jälle väga tõsiselt tegelema hakanud ja tal on peas mingi teine mees.. Kui ma õieti mäletan siis tal oli kunagi ka nii ja see oli sellest et ta müüs oma pool hinge saatanale. Ja nüüd plaanib ta terve hinge müüa. Aga kas ta tõesti saab lihtsalt teispoolsuse kaudu mult last ära võtta?
Vasta
#2
:S . Seda ma nüüd küll ei usu, et võiks lapse teispoolsuse kaudu ära võtta aga see inimene on lihtsalt segane ?
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas TriinuMeoww
:S . Seda ma nüüd küll ei usu, et võiks lapse teispoolsuse kaudu ära võtta aga see inimene on lihtsalt segane ?


Noo võib-olla on..no ma ei tea kaa.. tegelikult temaga koos elades kogesin ise kah suht õudsaid asju nende vaimudega ja isegi saatanaga nii et ma suhteliselt kardan oma lapse isa.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas ZxZ
Tsitaat:Algselt postitas TriinuMeoww
:S . Seda ma nüüd küll ei usu, et võiks lapse teispoolsuse kaudu ära võtta aga see inimene on lihtsalt segane ?


Noo võib-olla on..no ma ei tea kaa.. tegelikult temaga koos elades kogesin ise kah suht õudsaid asju nende vaimudega ja isegi saatanaga nii et ma suhteliselt kardan oma lapse isa.

Vend on napaks peast lihtsalt.
Vasta
#5
nii et ta ei suudaks seda?
ise mõtlesin et äkki mõjutab kuidagi kedagi et nad lapse ära võtaks?
üldse ma ei tea... ta isegi rääkis vaimudega minu silme all...ta nagu nägi neid..
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas ZxZ
Noo võib-olla on..no ma ei tea kaa.. tegelikult temaga koos elades kogesin ise kah suht õudsaid asju nende vaimudega ja isegi saatanaga nii et ma suhteliselt kardan oma lapse isa.

Võib-olla räägid meile ka, mida hirmasat ta siis korda saatis? Mina küll paraku arvan kõrvalvaatajana hetkel, et vennikesel on lihtsalt suurushullustus või mida iganes.
Vasta
#7
Näib tõesti, et ta on võib olla liiga palju Fausti lugenud...
Ma olen suhteliselt kindel, et ta ei saa su lapsele teistpoolsuse kaudu viga teha...Ja jutt mingisugusest teisest mehest ta peas ja vaimudest, kellega ta räägib paneb mind arvama, et tal on mingitsorti vaimuhaigus...- või siis üritab sind lihtsalt hirmutada...

Ära vaime karda, karda reaalset inimest...
Vasta
#8
Pakun välja,et vend üritab sind psühholoogiliselt mõjutada. Suhtu temasse lihtsalt,kuieksind ullikesse ja anna talle andeks.Ullikeste peale pole mõtet ju vihastada.
Vasta
#9
Kui ta kuuleb igasuguseid hääli ja näeb asju, mida teised ei näe, siis tundub mulle, et ta kaldub skisofreeniale. Soovitan tal minna arsti vastuvõtule. See ei ole enam normaalne. Asi on tõsine. Ma arvan, et ta lihtsalt ähvardab sind, vaevalt, et ta üksi viitsib last kasvatada. Ajab niisama jama sulle, et sind hirmutada.
Vasta
#10
Ega laps pole mingi asi, mida saab nii lihtsalt ära võtta. Kuhu ta selle lapsega siis läheb? Kui ta peaks midagi üritama, lähed politseisse ja ütled, et tüüp on peast imelik. Mina pakun, et ignoreeri teda kuni ta ei kujuta endast reaalset ohtu.
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas Pagan
Tsitaat:Algselt postitas ZxZ
Noo võib-olla on..no ma ei tea kaa.. tegelikult temaga koos elades kogesin ise kah suht õudsaid asju nende vaimudega ja isegi saatanaga nii et ma suhteliselt kardan oma lapse isa.

Võib-olla räägid meile ka, mida hirmasat ta siis korda saatis? Mina küll paraku arvan kõrvalvaatajana hetkel, et vennikesel on lihtsalt suurushullustus või mida iganes.


noo nt ükskord pärast meie üht suuremat tüli ta hakkas kuidagi ära vajuma kui koju kõndisime..lihtsalt nagu oleks minestama hakanud või nii..lõpuks kui koju jõudsime oli ta vaevu ärkvel ja läks voodisse pikali ja ütles et ma ta 15 minuti pärast üles asjaks. aga ta ise kutsus mind juba 5 minuti pärast ja vaevu suutis midagi öelda kuid lõpuks sain aru et ta tahab pliiatsit...viisin talle pliiatsi ja paberi ka..paberit hoidsin ise ja ta kirjutas paberile silmad kinni suurte värisevate tähtedega MA VIIN TA Ä . siis sain juba aru et ta tahtis kirjutada sõna ÄRA..ma satusin täiesti paanikasse ja ajasin ta üles küsisin mis mõttes nagu.. ta ei saanud mõhkugi aru ja kui ma talle paberit näitasin ütles ta mulle et saatan oli talle sisse läind vms. Tal oli just selle oma poole hinge müümisega mingi teema ja ta vist tahtis oma hinge tagasi.Järgmine päev aga vihikus seda lehte enam polnud kui see nn saatan oli kirjutanud et mind hirmutada. mai ei tea...võib-olla ta valetas mulle ja teeskels kõike aga see kestis nii pikalt..seljuhul on ta ikka väga hea valetaja. Unes ta ka pidevalt võitles kellegiga ja nägi piinakambreid.
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas Pagan
Tsitaat:Algselt postitas ZxZ
Noo võib-olla on..no ma ei tea kaa.. tegelikult temaga koos elades kogesin ise kah suht õudsaid asju nende vaimudega ja isegi saatanaga nii et ma suhteliselt kardan oma lapse isa.

Võib-olla räägid meile ka, mida hirmasat ta siis korda saatis? Mina küll paraku arvan kõrvalvaatajana hetkel, et vennikesel on lihtsalt suurushullustus või mida iganes.


noo nt ükskord pärast meie üht suuremat tüli ta hakkas kuidagi ära vajuma kui koju kõndisime..lihtsalt nagu oleks minestama hakanud või nii..lõpuks kui koju jõudsime oli ta vaevu ärkvel ja läks voodisse pikali ja ütles et ma ta 15 minuti pärast üles asjaks. aga ta ise kutsus mind juba 5 minuti pärast ja vaevu suutis midagi öelda kuid lõpuks sain aru et ta tahab pliiatsit...viisin talle pliiatsi ja paberi ka..paberit hoidsin ise ja ta kirjutas paberile silmad kinni suurte värisevate tähtedega MA VIIN TA Ä . siis sain juba aru et ta tahtis kirjutada sõna ÄRA..ma satusin täiesti paanikasse ja ajasin ta üles küsisin mis mõttes nagu.. ta ei saanud mõhkugi aru ja kui ma talle paberit näitasin ütles ta mulle et saatan oli talle sisse läind vms. Tal oli just selle oma poole hinge müümisega mingi teema ja ta vist tahtis oma hinge tagasi.Järgmine päev aga vihikus seda lehte enam polnud kui see nn saatan oli kirjutanud et mind hirmutada. mai ei tea...võib-olla ta valetas mulle ja teeskels kõike aga see kestis nii pikalt..seljuhul on ta ikka väga hea valetaja. Unes ta ka pidevalt võitles kellegiga ja nägi piinakambreid.
Vasta
#13
Ma ei tea, tal on midagi ikka tõsiselt viga :S
Milline ta ennem oli, siis kui te kohtusite või tuttavaks saite ?
Ja kunas see oli, kui ta oma nn. "hinge maha müüs" ja imelikult käituma hakkas??
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas Lithium
Ma ei tea, tal on midagi ikka tõsiselt viga :S
Milline ta ennem oli, siis kui te kohtusite või tuttavaks saite ?
Ja kunas see oli, kui ta oma nn. "hinge maha müüs" ja imelikult käituma hakkas??


ta tädi rääkis mulle et ta oli hakanud kuskil 7-8 aastaselt nägema asju mida keegi teine ei näinud.. ja oma hinge oli ta ka ikkapäris noorelt ära müünd.. kui mina tema kooselama hakkasin siis oli tal see hing nn ära müüdud juma ammu aga imelikult käitus ta vahetevahel ja siis nüüd on täitsa ära pöörand.. muidu oli ta naq päris tavaline poiss aga ta kartid unenägusid ja üksi magades oli tal nuga padja all... ta naq ikka oleks midagi jubedat kogenud..mäletan kui ta sellest mulle rääkis siis tal oli siuke õõvastav pilk.. selline saatana läige käis ta silmadest läbi...vb kujutasin ette aga sel hetkel tundus see vägagi reaalne.
Vasta
#15
Ma tõesti ei tea, mida sa peaksid temaga ette võtma... Kui ta selline mõistlik on, äkki katsud temaga rääkida, las räägib kõik ära, miks ta selline on ja miks niimoodi käitub. Samas ma saan aru, kui sa teda kardad ja temaga enam rääkida ei taha. Ma ise arvan, et kui minu eksmees oleks selline, siis ma pigem hoiaks temast heameelega eemale.
Vasta
#16
Ma pole arst, aga ma töötan vaimuhaiglas ... mulle tundub see küll skisoidse käitumisena.

Aga politsei ei tee enne midagi kui ta ei kujuta otsest ohtu. See kui sa ütled, et ta peast imelik on ei ole mingi konkreetne süüdistus ja seda ei saa §-ga karistada.

Sama on ravimisega - ta peab endale või teistele ohtlik olema siis saab teda suunata ravile. Kui ta on lihtsalt vaimne terrorist siis tuleb appi võtta kolimisteenus või sõbrad, olenevalt kelle korter see otseselt on.
Vasta
#17
Selle pärast ma ütlesingi, et kui ta peaks ÜRITAMA midagi ( ega siis päriselt ei saa last kuhugi ära tassida nii, et keegi aru ei saa ) .. siis pannakse vähemalt lähenemiskeeld vms.
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas JoJo
Selle pärast ma ütlesingi, et kui ta peaks ÜRITAMA midagi ( ega siis päriselt ei saa last kuhugi ära tassida nii, et keegi aru ei saa ) .. siis pannakse vähemalt lähenemiskeeld vms.
Lähenemiskeelu määrab siiski kohus ja seda ei saa niisama lambist... me ei ela ameerikas. Ühest küljest oleks selline asi tore küll mõnel juhul.
Vasta
#19
Nojah.
Enivei mina arvan, et ei saa mingi teispoolsuse kaudu last ära võtta.
Selle mehega soovitaks võimalikult vähe suhelda.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Keegi jälgib! TheAgnes 10 7,994 03-10-2013, 15:11
Viimane postitus: kr66t
  Kas keegi juhtub teadma mingisugust tegevust, millega üks in whitty 7 4,139 25-10-2010, 20:47
Viimane postitus: Omra
  No ei lase elada. Hirm, et keegi jälgib. xXx 6 3,696 14-07-2008, 12:46
Viimane postitus: Estkitty

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat