Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes on inglid
#1
On olemas meil selline ilus nupuke nagu "Otsi"
Sealt leiab sellist:
Deemonid,inglid,Zombie,põrgu
Kaitseinglid

Siis on veel:
Wiki (Inglise keelne)
Wiki (Eesti keelne ja puudulik)

Kuna ise ei usu inglitesse, kui sellisesse biibli teema järgi olevasse olendisse, siis ei oska ka öelda kes nad on, kust nad tulevad, mida nad teevad jne.
Vasta
#2
Sama siin,ei usu jumalasse,inglitesse ega millegi taolisesse.Kui väga tahad teada,siis loe piiblit,või siis Wikipediast.

[Muudetud: 3-21-2009 GertEST]
Vasta
#3
[Pilt: ingel.jpg]
Vasta
#4
Lihtsalt igaks juhuks (kuna Nazz mainis ka ära piibli teema), tahtsin mainida, et inglid pole alati head. On olemas langenud inglid, kes tahavad inimestele kurja. Langenud ingleid võrdsustatakse mõnes kohas lausa deemonitega. Luciferi on samuti nimetatud langenud ingliks. Igatahes, väga hea lingikogumik, Nazz.
Vasta
#5
Kui siin juba piiblist juttu tuli siis, küsiks, et kes seda lugenud on kas soovitaks ka teistel lugeda, seal ju kõige kohta juttu.
Vasta
#6
Inglid on ju Orioni rahaimpeeriumi keskmine, hallide biorobotite ülevaatajate rass kellest ülespoole jääb siis punaste silmade ja erilõhnaga valitsejad farmerid.
Muuseas hallide kohta teatas Egiptuse ülempreestri vaim, et need olevat olnud täitsa söödavad, kuidagi sarnane jutt Mutwaga.
Väga soovitaks Mutwa jutt läbi lugeda nende inglitega seoses.
http://www.hot.ee/valgelind/index/aafrika.htm
Vasta
#7
mul on inglite kohta ja angeloloogiast raamatuid, alates 1639 aastast.
Vasta
#8
Teema algataja poolt alustutud teemas pidi tegelikult paljastatama inglidSmile
Kaasautorid paljastasid deemonid kes inglite nahas olevat enda inglina olevatSmile
Kuid olemas on ka häid ingelid ja neid on miljonid samas nagu ka halbu inimesiSmilema ei uskund midagi kuid kunagi pandi ka mind uskuma,et see on niiSmile


[Muudetud: 8-17-2009 Sekhmet]
Vasta
#9
Ingel ongi seal zepac'i pildikese peal Laugh
Tegelikult ei usu, et inglid olemas on, ufode olemasolu tõenäosus on suurem.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas Lithium
Ingel ongi seal zepac'i pildikese peal Laugh
Tegelikult ei usu, et inglid olemas on, ufode olemasolu tõenäosus on suurem.
Teema nimi ei ole ju "Kas sa usud ingleid?".
Niisama nime kirja saamiseks ei ole vaja postitada.
Vasta
#11
[quote]Algselt postitas VironShaman
Inglid on ju Orioni rahaimpeeriumi keskmine, hallide biorobotite ülevaatajate rass kellest ülespoole jääb siis punaste silmade ja erilõhnaga valitsejad farmerid.

Ma küll neid orjapidajaid kuidagi ingliteks ei pea kes on neljandas dimensioonis ja valitsevad inimeste üle. Vajaduse korral punaste silmadega farmerid hävitavad üleliigset karja.
Vajadus inglitesse uskumine tuleneb vajadusest kaitse järele.

Vaimsete seaduste järgi asuvad enamus tõelised inglid ja kosmilise tasandi ülestõusnud meistrid 7 taevas. On tuntud asukohana 7 dimensioon. Neid ingleid tunneme ära vaimkeha värvuse järgi mis on kuldse valge värvusega ja nad on elumaja suurused.

Kristlik kirik on seisukohal, et need olendid pole kunagi Maa peal kehastunud. Heaks näiteks võib siin tuua peaingel Krayoni kes pole kunagi kehastunud ja käis aegajalt maaplaneedil maamagnetvõre korrastamas ,et inimkond ei hävineks ära. Krayonit ja temataolisi võib tõelisteks ingliteks pidada!

Väga paljud usklikud arvavad ekslikult, et näevad ingleid ja tegelikult on nende teejuhid ja sugulashinged.Teejuhid on tavaliselt ühe dimensiooni võrra kõrgemal.

[Muudetud: 8-26-2009 Olion]
Vasta
#12
Veel üks minu kogemus. Olin suvel maal vanaema juures . Tulin õhtul pimedas naabrite juurest (olin tollal 10 aastat vana) järsku ütles mulle keegi nii :"Sel öösel sureb sinu vanaema" vaatasin ringi - ei olnud kedagi loomulikult panin padavai st. jooksin nii kiiresti kui suutsin tuppa. Ja nii juhtuski, vanaema lahkus sel ööl jäädavalt. See nüüd siis selleks, aga teate see hääl ei lähe mul seniajani meelest. See hääl oli naisterahva oma ja ta kõlas . No kuidas ma seletan noh nagu vaikselt mikrofoni öeldes jutt. See hääl oli puhas , selge ,kõlav ja väga armastusväärne . Ausalt öeldes seda ei oskagi kirjeldada. Peale seda juhtumit sai mul selgeks, et on olemas inglid- kes see muu oli. Ja kuna ma olin siis laps alles - sain ma kuidagi kohe aru, et see oli kaitseingel ,kes tahtis mind hoiatada eesoleva
sündmuse eest. Selle hääle kõla on siiani meeles ja kinnitan käsi südamel, et mingeid kõrvalekaldeid mu peas ei ole. Nii et mina usun ,et inglid on olemas ja vajadusel aitavad meid.
Vasta
#13
Aah, ühe lause põhjal hakata uskuma, et "tean nüüd vaimudest kõike"... Jabur. Osa vaimuilma vaatlejaid on arvamusel, et vaimud suudavad ennast meile näidata sellisel kujul, nagu me neid näha tahame - aga me ei pruugi teada, et nad samal ajal meie selja taga meile mingit jura kokku keeravad.
Ma julgen väita pigem, et me ei tea vaimudest mitte tuhkagi ning nendega suhtlemisel tugineb võimalik koostöö vaid, vaid ja veel kord vaid meiepoolsel usaldusel.
Aga sureliku usaldust on paraku ülikerge võita. See teeb surelikest kerge saagi igasugustele... Piisab vaimul vaid korra sosistada "ma armastan sind" ja juba surelik lömitab nagu koer.
Vasta
#14
Mida üks 10 aastane laps tookord mingitest paraasjadest teadis - mitte midagi . Aga kui praegu sosistaks keegi selle lause mida Paadikapten kirjutas siis heljuks küll pilvedel koos ingliga.Sick
Vasta
#15
Kas inglid on olemas?
Aga küsige mõne nägija käest
ja saategi vastuse. Nägija all
mõtlen ma nägijat, mitte mingit
tuhla vuhlat.
Vasta
#16
Me pole siiani defineerinud, kes on nägija. On küll proovitud selle üle arutleda, aga kuigi kaugele pole jõutud - ühed ei tahagi teada, teised pakuvad omi "kandidaate" ilma nende sobivust põhjendamata ja kolmandad usuvad, et kui oled kasvõi 1 New Age raamatu läbi lugenud ja kasvõi ühel meditatsioonikursusel käinud, oled juba sihuke nägija, et "kõik maailma deemonid hoidku alt" Laugh
Vasta
#17
No ma ei tea.. pole mina veel kohanud selgeltnägijat/ennustajat
kes eitaks kaitseingleid.


*****************************************

Siit kuskilt jookseb piir,
ei tulda tagasi,
kui oled ületanud selle.
Siit teispoolsusesse viib,
surmaeelne kiir,
mis ei lase oodata end.

Vaid olematu puudutus,
kaitseingli märkamatu naeratus.

Mitmeid kordi, kus pääsend vaid üle noatera,
iseennast olen unustand ja siiski mul on vedand -
olgu avarii oht või tänavate stseen,
kaitseinglid mind on päästnud ühe korra veel.

Vaid olematu puudutus,
kaitseingli märkamatu naeratus.

Mind on suunatud teed, mida ise ei tahtnud käia,
see on saatuse skeem, kust ei saa tulla välja.
Olen õppinud asju ja targemaks saand,
igal pool näen seoseid, mida varem pole täheldand.

Vaid olematu puudutus,
kaitseingli märkamatu naeratus.
Seda tunda ei saa ja võib vaid oletada,
et välised jõud meid vahest suunavad.
Vaid olematu puudutus,
kaitseingli märkamatu naeratus.

Kus on kaitseinglid, kui meid
tabavad tragöödiad, hukud?
Siiski, kelle aeg polnd lõppend,
pääses ka Estonia upust.

Vaid olematu puudutus,
kaitseingli märkamatu naeratus.

Võibolla peabki nii olema, et elu teistmoodi näha.
Kelle pool on õnn, valikuid õigesti teha?
Mõni raskendaks elu, teine miskit ei tooks,
katsumustest läbiminek uue inimese loob.

Vaid olematu puudutus,
kaitseingli märkamatu naeratus.

Me muutume pidevalt ega ole enam endid,
seepärast me tegelikult kunagi ei eksisteeri.
Õhtul magama minnes me loovutame sisu,
hommiku uuel minal pole enam eilse isu.

Vaid olematu puudutus,
kaitseingli märkamatu naeratus.
Seda tunda ei saa ja võib vaid oletada,
et välised jõud meid vahest suunavad.
Vaid olematu puudutus,
kaitseingli märkamatu naeratus.

Ingel toob meil õnne hoovi
Ingel korraldab ja müksab.
Ingel näitab, kes sust hoolib.
Kõik on nii, sest juhus tüssas.

Vaid olematu puudutus,
kaitseingli märkamatu naeratus.

Energia, täis tarkust, meid lahutab piir.
Olen kõigest inimene, minu maailm on siin.
Tahaks näha kõike, teada rohkem kui saab -
mu energia sähvatus pole lihtsalt piisav.

Vaid olematu puudutus,
kaitseingli märkamatu naeratus.

Olen puudutand piiri läbi ingli silmade -
nägin, mõistsin, tunnetasin, olin hetke tema sees.
Kui üldse nii võib öelda, tal pole seitset meelt.
Ta pole õigemini keegi, see miski on teistsugune.

Vaid olematu puudutus,
kaitseingli märkamatu naeratus.
Seda tunda ei saa ja võib vaid oletada,
et välised jõud meid vahest suunavad.



Sõnad: Andres Selgoja
Vasta
#18
Vaevalt et seda tasub üldse eesti 'selgeltnägijate' käest küsida.
Vasta
#19
(31-01-2011, 21:06 )hessus Kirjutas: Vaevalt et seda tasub üldse eesti 'selgeltnägijate' käest küsida.

Miks sa nii ütled?

Arvad, et Eesti selgeltnägijad ei ole tasemel?
Kui nii, siis see sul küll vale arusaam.

Piiritaga on neid huina-muinasid palju
rohkem muide.

Vasta
#20
(30-01-2011, 16:43 )päikeseinsener Kirjutas: No ma ei tea.. pole mina veel kohanud selgeltnägijat/ennustajat
kes eitaks kaitseingleid.

Samas võib neil olla erinev arusaam kaitseinglist kui sellisest. Ja mõni kasutab seda sõna sümbolistlikus stiilis. Näiteks kadunud Kalmar Kalam ei pidanud kaitseingliks mõnda vaimu, vaid mingit inimese enda omadust.


Vasta
#21
Tuttav rääkis mulle Lorna Byrne´ist. Nad kohtusid. Lorna ütles, et kui ta lähenes autoga, siis Lorna nägi inglit auto kohal kaasa lendamas ja saatmas. Tuttav kinkis mulle ühe Lorna Byrne´i raamatutest.

Olen seda osaliselt jõudnud lugeda. See on nii huvitav!
Autor on sündinud aastal 1953. Tema elu loomulik osa on inglite nägemine, vestlemine ja suhtlemine nendega. Inglid on temale läbi kogu elu õpetanud (ja õpetavad jätkuvalt) nähtava maailma seda taustsüsteemi, mis tavainimesele on üldjuhul varjatud. Osa tema elust on ka hinged.
Tema elukogemuses on nii palju müstilist, meie mõistes ebamaist.
Talle on teada antud, et tema elu ja roll on eriline. Ta on inimingel. On siiani pidanud vaikima kõigest nähtust ja kogetust. Isegi lähedaste suhtes. Nüüd viimastel aastatel on saanud ülesande jagada oma elukogemust maailmaga.
Lorna Byrne´i ehedalt vahendatud elukogemus on hindamatu väärtusega lugemine mõistmaks nähtava maailma mittenähtavat taustsüsteemi.
Väikesena, umbes kuni kõnelemahakkamiseni näevad kõik lapsed ingleid. Hiljem kaotavad selle võime. Teada on, et osad kaasaja vanematestki lastest näevad samuti ingleid, mängivad ja suhtlevad nendega. See lugemine aitab täiskasvanutelgi paremini mõista lapsi.
Lorna elu pole olnud kerge. Näiteks koolis peeti teda täiskasvanute hinnangul alaarenenuks.

Ei ole tänaseni üritanud sõna sekka öelda vaimumaailmas, sest olen tundnud end selles osas täieliku blondiinina. Olen vältinud mistahes seisukoha võtmist. Lugedes Lorna Byrne´i elukogemust saan öelda, et suur osa parateemadest võtab palju selgema jume.
Seal on nii põnevat informatsiooni. Kasvõi tema kogemus linnuga, kelle juurde inglid ta pimedas metsas juhatasid. Inglid valgustasid seda kohta, kus oli linnuke. Käskisid tal linnu kaasa võtta. Linnupoja olid linnu vanemad hüljanud ja lükanud pesast alla. Lind oli tugevasti kahjustatud. Lorna sai talle hooldajaks. Lapsena. Talle anti teada, et lind on talle kingitus Jumalalt ja inglitelt. Niipalju müstilisi kogemusi. Kasvõi see, kuidas ta liikus linnuga teistele nähtamatult. Inglid kasutasid tema suhtes vahel nippi muutes teda teistele nähtamatuks.
Näiteks teine kogemus. Ta kohtus Eelijaga, kes näitas (Lorna laps olles) tema tulevast meest koos mõningase lisainfoga. See realiseerus elus. Kirjutades raamatut küsis inglitelt, et kes on Eelija. Inglid ütlesid, et Eelija on Vana Testamendi prohvet. Mees, kellel oli ingli hing.

Isegi usu- ja kirikuinimesed käivad tema juures konsultatsioonil.
Lorna räägib, et väga palju ingleid on näiteks kirikutes. Igal on oma kaitseingel, kes on temaga kogu aeg.
Soovitan lugeda Lorna Byrne´i raamatuid. Hindamatu materjal vaimse maailma mõistmisel.
Lorna Byrne´i raamatud tema kodulehel http://www.lornabyrne.com/books.html
Kirjastus Varraku kodulehel on näha neist ühe eestikeelset versiooni. Tõenäoliselt trükkimisel. http://www.varrak.ee/product/9887/

Tema kodulehe avalehel http://www.lornabyrne.com/index.html vasakus nurgas pildil nupp videode/ intervjuude juurde.
Vasta
#22
See jutt on minu poolt tõestatud! Laugh


Ära mitte iial lausu iial,
kust just sina seda tead,
et kaitseingleid pole,
ja elus seisnevad vead.

Sinu suust julm lause
" Inglid on kasutud "
kes on siis kasulik,
ingli võimed varjatud.

Su elul pole mõtet,
kui sa ei usu mind,
just sina oled kasutu,
ja kes küll usuks sind?

Vasta
#23
See jutt on minu poolt tõestatud! Laugh


Ära mitte iial lausu iial,
kust just sina seda tead,
et kaitseingleid pole,
ja elus seisnevad vead.

Sinu suust julm lause
" Inglid on kasutud "
kes on siis kasulik,
ingli võimed varjatud.

Su elul pole mõtet,
kui sa ei usu mind,
just sina oled kasutu,
ja kes küll usuks sind?

Vasta
#24
(17-08-2009, 10:05 )VironShaman Kirjutas: Väga soovitaks Mutwa jutt läbi lugeda nende inglitega seoses.
http://www.hot.ee/valgelind/index/aafrika.htm

See koduleht ei avane.

Aga Credo Mutwa on inimene, kelle kohta David Icke ütles: „Kõige üllatavam ja teadjam inimene, keda mul on au olnud hüüda sõbraks, geenius”. Pärast jutuajamist Credo Mutwa’ga, nõustun ma temaga täielikult.

Mutwa räägib:
Iga koolilaps Lõuna-Aafrikas, söör, teab lugu printsessist nimega Khombecansini. Khombecansini pidi abielluma nägusa printsiga Kakaka, kakaka tähendab „valgustatu”. Nüüd, ühel päeval, mil Khombecansini oli põõsastes korjamas küttepuid, kohtas ta olevust nimega Imbulu. Ja see Imbulu oli sisalik, kellel olid inimolendi keha ja jäsemed, kuid pikk saba. Ning see sisalik rääkis printsess Khombecansini’le: „Oh, kui ilus sa oled, tüdruk, ma sooviksin olla sinu sarnane. Kas ma võin tulla sulle lähemale?” ütles Imbulu sisalikunaine printsessile.

Ja printsess ütles, „Jah, sa võid”.

Ja kui sisalik, kes oli temast pikem, tuli tüdrukule lähemale, siis jõllitas ta tüdrukule silma ja hakkas muutuma. Just nii, sisalik muutus inimese kujuliseks ja see sisalik hakkas järjest rohkem ja rohkem ja rohkem ja rohkem sarnanema tüdrukuga, väljaarvatud tema mühklik saba. Ja siis, äkilise vihasööstuga, haaras sisaliknaine printsessi ja rebis ära kõik tema ehted ja loori ning tema pulmakleidi, ning pani endale selga. Nii sai sisalikust printsess.

Nüüd oli põõsastes kaks ühesugust naist: kujumuutnud sisalik ja algupärane naine.
-------
Nüüd, las ma ütlen ühe huvitava asja, söör. Kui sa õpid kõiki Aafrika rahvaste keeli, siis sa leiad meie rahva keeltest sõnu, mis on sarnane Idamaa, Lähis-Ida ja isegi põlisameeriklaste sõnadega. Ja sõna Imanujela tähendab „Isandad, kes on tulnud”.

Enne Chitauli tulekut, enne Imbutu kiskjate tulekut, inimolendid olid vaimselt üks. Aga kui tuli Chitauli, inimolendid hakkasid eralduma üksteisest, nii vaimselt, kui ka keeleliselt.

Mutwal tark ja huvitav jutt, ka printsess Dianast ja paljust muust.
Minu rahvas, Zulu’d, teadsid, et ruum ja aeg on sama asi. Zulu keeles on üks nimedest Ruumi jaoks umkati. Ja Zulu nimi aja jaoks on isikati. Nüüd, meie rahvas teadis, et ruum ja aeg on sama asi sadu aastaid enne Einstein’i sündi.

http://kosmilinetervendus.edicypages.com...ditatsioon

Kristlikult kirjeldatud ingleid ei leidnud, aga võikatest vaimolenditest Aafrikas ja mujal maailmas (kristluses nimetatakse neid deemonteks) on juttu üksikasjalikult.



Vasta
#25
(21-11-2016, 16:16 )Nofretete Kirjutas: Kristlikult kirjeldatud ingleid ei leidnud

Jumalat teeniv vaim sõnumikandjana,ka sündmuste ja nägemuste tõlgendajana.Juutide arusaamisel andsid inglid Moosesele Siinai mäel käsuõpetuse üle,mille alusel Paulus tõlgitseb käsku vähemväärtuslikuna evangeeliumiga võrreldes.Piibel kõneleb ka vaenulikest ingleist,kellelt aga Kristus on ära võtnud nende väe.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  8 aastane poiss, kes koostas kristallivõrgustiku Psühholoog 1 2,926 03-07-2014, 10:28
Viimane postitus: selgus
  Palun teilt abi, kes vähegi aitadata oskaks Rebeka 29 11,550 25-05-2013, 10:51
Viimane postitus: olematu
  Kes loeks mu energiat ja konsulteeriks natuke? Uwe 6 4,367 08-05-2013, 17:58
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat