•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitavate kohtade kaart
#26
Mul yhed tuttavad olid seal käinud ja siis ytles yks,et seal nägiSmileaga jausa kohta tean kindlalt öelda,et kummitab..licalt pole paljudele seda rääkinudLaughpeavad imelikuks veel äkki..seda ka vaja ei oleSmileaga kindlalt kummitabSmile
Vasta
#27
Isiklikult arvan, et Porkuni mõisas kummitab ka.(H) Käin seal väga tihti ja teistsugune tunne tuleb. Seal on praegu kooli magala, aga varsti müüakse see mõis vist maha. (ma ei ole selles kindel)
Muide mõned on seal näinud kummitusi, lossi ees kui ka sees.
Vasta
#28
Lisada võib ka Viimsi Samblamäe.

Viimsi poolsaarel asuv paik, kus 20.saj. esimesel kümnendil nähti maapinnal fosforleeki. Leek helendas merekaldal kõrgete leppade vahel. Mõni aasta hiljem nähti seal 8-10 m pikkust halli inimkogu, kes midagi leppade vahel otsis. Nende leppade vahel paikneb väike küngas – samblamägi, mis on 15 m pikk ja paar meetrit kõrge. Künka sisemuses on u. 1,5 m sügavusel kolm kivi. 1969.a. nähti samas kohas UFO-t. Rahvasuu järgi olevat seal maa sees mingi metall või varandus.

Lisan Viimsi poolsaare kaardi, aga täpne Samblamäe asukoht tuleb ise otsida, sest mina ei leidnud.
Ehk on keegi sealtkandist pärit ja oskab selle Samblamäe asukoha öelda?

http://ww.viimsivald.ee/failid/viimsi_poolsaar_1.gif
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Lisada võib ka Viimsi Samblamäe.

Viimsi poolsaarel asuv paik, kus 20.saj. esimesel kümnendil nähti maapinnal fosforleeki. Leek helendas merekaldal kõrgete leppade vahel. Mõni aasta hiljem nähti seal 8-10 m pikkust halli inimkogu, kes midagi leppade vahel otsis. Nende leppade vahel paikneb väike küngas – samblamägi, mis on 15 m pikk ja paar meetrit kõrge. Künka sisemuses on u. 1,5 m sügavusel kolm kivi. 1969.a. nähti samas kohas UFO-t. Rahvasuu järgi olevat seal maa sees mingi metall või varandus.

Lisan Viimsi poolsaare kaardi, aga täpne Samblamäe asukoht tuleb ise otsida, sest mina ei leidnud.
Ehk on keegi sealtkandist pärit ja oskab selle Samblamäe asukoha öelda?

http://ww.viimsivald.ee/failid/viimsi_poolsaar_1.gif
Aga mis koht see üldse on? Kirjelduse järgi nagu tehislik. Kolm kivi ...

[Muudetud: 3-29-2009 kessu]
Vasta
#30
Registreerisin siia, et teile öelda järgmist: Palun ärge mängige selliste asjadega. Võib kurvalt lõppeda.
Vasta
#31
Kallis sven. Me ei mängigi selliste asjadega. Me tegeleme nendega tõsiselt. See, et me teeme seda kaarti, ei ole midagi paha. Siit saab statistikat, kus mis on.
Vasta
#32
Tsitaat:Algselt postitas Mr.Creepy
Kindlasti on üks õudne koht Elva "Tondiloss" ( nii teda on juba pikalt kutsutud).
Seda taheti ehitada kultuurimajaks, kinomajaks jms.
Hirmus suur on see tõesti.
-Eelnevalt mainitud, et" seda taheti ehitada" sellepärast et see pole valmis saanudki, kuna ehituse käigus kukkus palju töömehi katuselt alla, teiseks probleemiks olevat olnud rahapuudus.Viimased 10 aastat on see olnud Elva noorte"mängumaa" paljud käivad ( olen ise ka korduvalt käinud) seal on suur teatrisaal (natuke väiksem kui Vanemuise väikse maja saal).
Ma ise pole ülemistel korrustel käinud aga tuttavatel oli nii olnud ,et nad tahtsid maja katusele jõuda.Sinna viis pime keerdtrepp ( ülevalt paistis natuke valgust) poole trepi peal nagu oleks visatud terav raudlatt alla(ühest poisist möödus see paari cm kauguselt- vähemalt nii räägiti) .Poisid jõudsid üles, ja " loopijat" polnud.
Lugusid imelikude asjade kohta,mis seal toimunud on , on kümneid.
Seal oli käinud mingi tüdrukute kamp ja siis üks tüdruk oli kuskilt alla kukkunud ja surma saanud- paljud on näinud väikest tüdrukut seal sees- võib olla müüt.

Iseenesest päeval pole sinna sisse minna väga õudne. Ainult kerder on suht creepy( muideks aasta tagasi oli keldrisse toodud surnud boxer- suvel haises see jubedalt, siiamaani on ta seal alles.)Öösel on sealt juba mööda kõndimine õudne.
Samas imelik see asub suht linna keskel( olgugi et väikelinn).Politsei käib pidevalt sealt noori ära ajamas aga ei märgata see boxer sealt ära tuua- imelik.
Ise rohkem ei käi seal- politsei pärast.
Keda huvitab- minge ja uurige.

[Muudetud: 3-14-2009 Mr.Creepy]

[Muudetud: 3-14-2009 Mr.Creepy]-kirjavead:d

[Muudetud: 3-14-2009 Mr.Creepy]

Oleks keegi huvitatud selle nägemisest ja uurimisest- võin sisse juhatada ja kohad kätte näidata?!
Vasta
#33
Heh, ma käin koolis, mis asub vanas mõisas. See isegi kaardil ära märgitud ja nii mõnedki on öelnud, et on kuulnud krahvi norskamist, klaverimängu, samme jne.
Vasta
#34
Eem, sorri, et nagu selle legendi purustan, aga tegelikult on Valge Daami kummitus olematu. Need aknad on seatud seal just nii,et seal oktoobris vm kuu see oli, et see kuju Kuuga tekiks. Mu vanavanaisa toimetas selle projektiga kunagi ammu, selle pärast ma seda tean.

Ja siis veel, üks koht kus vanalinnas kummitab, on Gustav Adolfi Gümnaasium. Ma ise käin seal koolis, niiet ma tean.

[Muudetud: 5-2-2009 whitty]
Vasta
#35
Kus Tapal kummitab?
Vasta
#36
Sul on märgitud kaardil kummitavaks kohaks Toolse linnus. Olen seal varemalt suviti töötanud ning ka öösel koha peal viibinud ja ei ütleks, et seal mõni rüütel kummitab. Ausalt öeldes aetakse seal lihtsalt turistidele natuke "huvitavamat" kraami juurde lossi legende jutustades. Samas kui kummitabki siis on aktiivsus väga madal.
Siiski võin ma sulle viidata samas kandis maha jäetud maja, milles tõesti on midagi valesti, olenemata kas päike on kõrgel või mitte. Samuti ei loe ka selle koha juures ka väga inimeste arv.

[Muudetud: 5-8-2009 Redy]
Vasta
#37
Kas Olustvere vana koolimaja on Olustvere mõisale lähedal? Meil plaanitav klassiekskursioon sinna.
Vasta
#38
Eks paljudes kohtades võib kummitada,aga iseasi,kas juhtutakse kuulma ja nägema Smile
Vasta
#39
Kiltsi lossis ja ka kiltsi külas kummitab samuti on Ebavere mäel tunda kuidas keegi jälitab ja sellist imeliku energiat on seal palju. Häsiti huvitav koht kus võib kumitusi kohata on Kaagjärve tööliste loss ja mõisas. Mõisas uputas ennast üks mõisa preili tiiki ära ja teatud aja tagant nõuab see tiik ohvreid. Ma ise pole näinud kuid tean rahva targutusest et vana Vastseliina lossi varemeis must munk luusib.
Vasta
#40
Kas keegi on maininud Suuremõisa lossi? See on suhteliselt õudne koht. Seal on mingi kool kaa Suuremõisa Tehnikum vist. See asub Hiiumaal. Õhtul käib keeg seal treppidest üles ja seal on üks vereplekk mis mittemingil juhul välja ei taha tulla. Ma ise pole käinud, aga mu sõbrad on seal mingit järeltööd öösel teinud ja sammud tulid trepist üles, läksid vaatama polnud kedagi ja nii kordus mitu korda.Angry
Kui te õpetaksite kuidas pilte üles panna siis võiksin ühte tondipildi kaa üles panna.wink
Vasta
#41
võiks viljandis kah midagi huvitavat olla. Sad
Vasta
#42
Vaatasin nii selles teemas, kui foorumis ringi, ja ei leidnud kusagilt midagi Purtse mõisa kohta. Kas kellegil on selle mõisa kohta infot, või jutte? Minul isiklikult on selle kohaga seonduvad ühed ainsad kummitustega kokkupuutuvad kogemused, mida oma lühikese elu jooksul saanud olen.
Vasta
#43
Jutude järgi tean et Palmse mõisas kummitab(keei pidi koridoris kettidega kõndima ja kolistama)
Pilt Palmse Mõis: http://rooma.postimees.ee/foto/4/8/42784...ad019a.jpg

Ja Kolga mõisas pidi ka kummitama(jälle valge naine)
Pilt: http://www.manor.ee/bw_client_files/mano...kolga1.jpg

[Muudetud: 14.6.09 -SiQ-]
Vasta
#44
Tsitaat:Algselt postitas -SiQ-
Jutude järgi tean et Palmse mõisas kummitab...
Lisaks huvitavat Palmse mõisaga seonduvalt,
millest kirjutasin ühes vanemas teemas:
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=2740
Vasta
#45
mooste mõisas kummitab tuled vilguvad ja puha:o:o:o
Vasta
#46
üksnurme neljakorruseline suur mõis. seal pidavat kummitama. si kunagi käidud kambaga aga peale selle et yks vend oma taskulambi mingi valemiga ära kaotas, ei juhtund midagi
Vasta
#47
Mainitud on ka leholas üht maja. ma võin küsida isikult selle asukoha täpselt järgi. Ise kavatsen sinna minna. Vb kordan külastust sinna klubi kokkutulekul.
Vasta
#48
[Pilt: p3280009large.jpg] Pilt on tehtud tondilossis ja selline kummaline asjandus jäi pildile.:S
Vasta
#49
Kui tohib küsida... Kuhu see tondiloss jääb?
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas Nazz
Kui tohib küsida... Kuhu see tondiloss jääb?
Tegu on Elva tondilossiga Arbi järve kaldal, pildil tundub olevat orb
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat