•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitavate kohtade kaart
Raplamaakond, Keava asula. raudteejaama ees.
Vasta
Kehra, Algklasside majas olevat kummitanud vana mees. Räägitakse, et kooli esimene direktor. Hetkel kinnitamata. Näinud olen küll inimvarjundit, kuid see võis olla ka valgusemäng. Tean niipalju, et koolimajas on korduvalt kasutatud Ouija Lauda.
Vasta
Ka Roosna-Alliku Põhikoolis on tulnud jutte, kus Mõisaproua vahel trepist alla kõnnib. Iseasi on see kui see tõele vastab Smile
Vasta
muidugi Hanikatsi ja Anna. Nii mõnigi tuleb laiult natuke teise mehena...
Vasta
(21-07-2011, 00:18 )katariina62 Kirjutas:
(26-01-2010, 13:03 )Eistr Kirjutas:
Tsitaat:Algselt postitas kärumees12
Kas keegi on maininud Suuremõisa lossi? See on suhteliselt õudne koht. Seal on mingi kool kaa Suuremõisa Tehnikum vist. See asub Hiiumaal. Õhtul käib keeg seal treppidest üles ja seal on üks vereplekk mis mittemingil juhul välja ei taha tulla. Ma ise pole käinud, aga mu sõbrad on seal mingit järeltööd öösel teinud ja sammud tulid trepist üles, läksid vaatama polnud kedagi ja nii kordus mitu korda.Angry
Kui te õpetaksite kuidas pilte üles panna siis võiksin ühte tondipildi kaa üles panna.wink

Mingisugust 'vereplekki' seal ei ole.

Aga rahulik paik see pole tõesti. On olnud isiklikke kogemusi ja võin julgelt kahel käel üles lugeda enda tuttavaid, kellel samuti kukalt kratsima panevaid olukordi on olnud. Poltergeist peaks seal üsna usinalt toimetama. Üks dokumenteeritud mõrv on seal aset leidnud, palju neid inimesi seal veel ühel või teisel viisil otsa on lõppenud, ei oska öelda. Hoone on 18 sajandi keskpaigast.

Mingi plekk seal siiski on, ma käinud ja näinud. Ei oska öelda, kas see just vereplekk on, aga mingi tumedam laik selle kivipõranda peal seal on küll, kui ma ei eksi, siis vaibaga see kaetud? Elan ise Hiiumaal, juba sp tean nii mõndagi selle koha kohta. Aga seda vereplekki nägin aastaid tagasi, seega meeles üsna häguselt

Ruumis on puitpõrand, vaipa seal ei ole. Olen seal hoones tubli dekaadi 5 päeva nädalas viibinud. Tunnen isiklikult mitmeid praeguseid ja endiseid giide, ning see "vereplekk" seal ruumis on olnud aastate jooksul väga erinevates kohtades.
Vasta
Tartus on väga palju selliseid huvitavaid kohti. Olen ise kohalik, aga kuna elan Tartust natuke väljas, siis päris täpselt ei oska öelda kus ja mis. Aga minu kodulähedal on paar väga huvitavat kohta, kus olen ka ise korduvalt vaime/kummitusi näinud. Sammuti elab mu enda kodus vaim, ja vahest käib siin ka teisi külalisi, enamasti just siis kui mina üksi kodus juhtun olema.
Vasta
Üks koht, kus võib aset leida paranormaalsusi on Pärnus Sillutise tänaval asuv vana haigla, mis on 5-6 aastat tühjana seisnud. Olen kuulnud jutte, et selles haiglas jäeti kunagi vähihaiged keldrikorrusel surema (just need vähihaiged, keda ei saanud enam päästa).

Leidsin sellest hoonest paar pilti:

http://wwx.sakala.ajaleht.ee/260804/gfx/...3995be.jpg
http://www.geopeitus.ee/pic/17418.jpg
Vasta
Kohilas kummitab vana linnuse juures.Käisime kalal ja kui vaikselt istusime kuulsime selja taga oksade praksumist nagu keegi tuleks. (sammud) Ja need tulid järjest ligemale ja kui tundus,et peaks kohe kohe paistma hakkama polnud kedagi väga kõhe....
Vasta
Üks koht mis on kindlasti ka märkimatta jäänud on Vasalemma mõis. Ise olen seal koolis käinud ja seal on nii mõndagi juhtunud. Siis kui seal oli öö laager, siis kuuldi ka samme tornis kus oli varem ühe õpetaja tuba. Ja mõisa saalis olevat ka üks tüdruk ennast üles poonud.
Vasta
Toolsel saanud käia pidevalt, ka öösiti. Pole midagi seal täheldanud.
Vasta
Tallinnnas, Inglise Kolledžis pidavat ka kummitama. Keldrikorrusel on seal ööbima jäänud õppedirektor (või keegi teine asjapulk, mina täpselt ei mäleta kes ta ameti poolest oli, üks tuttav ammu rääkis) kuulnud samme ülemistelt korrustelt. Esimesel korrusel on nähtud seinal inimese varju (mis liikus) tühjas koridoris. Samuti kuuldud samme tühjas koridoris ja ukse avamist/sulgemist (asjaosalised olid enne sammude kuulmist otsinud ühte õpetajad ning kõiki uksi avada püüdnud). Seletada on püütud sellega, et 'räägitakse' et sõja (millise? hea küsimus...) ajal olevat seal haigeid hoitud (sõjaväe välihaigla vms) - keldrikorrusel siis täpsemalt. Ja ongi nii, et nähtud/kuuldud on imelikke asju ainult 1. korrusel ja keldris, ülemistel korrustel - mitte midagi.
Vasta
Tere päevast - hommikust kallid kaaslased !

Loen ja mõtlen, et kas hakata oma kogemusi vms siia kirja panema, aga kuna konto sai tehtud, siis minu lood on järgmised !

1) Ihaste hotell ( http://www.osta.ee/muuk-buroo-2170-0m-ta...45686.html )

Sellega lugu järgmine - Mul elukaaslane töötas seal hotellis aastaid tagasi u 7 ning hakkas 1l hetkel rääkima, et ta töökaaslased on maininud, et seal hotellis kummitab ja nii mõnigi on näinud veidraid asju, et ta ei julge enam 1i öösel seal administraatori laua taga olla, et kas ma saaks tulla talle seltsi? No kuna mul oli parasjagu puhkus käsil, siis otsustasin ta palvele vastu tulla ja läksingi. Jõudes sihtkohale st. hotelli ( esmakordselt üldse ) ei tajunud ma esimese korraga mitte midagi. Kui kell hakkas saama pool 1 öösel, siis parasjagu olin ma 1.korrusel trepi ees , siis kuulsin samme , mis tulid 3ndalt alla ... jäin ootama, millal need sammud võimalikult lähedale tulevad, et mitte end lolliks teha ja tormata vaatama, ning veenduda, et hoopis inimene kõnnib. Ootasin just nii kaua, kui sammud jõudsid 2 ja 1 korruse vahepeale ning siis jooksin kiirelt ülesse ja tulemus oli see, mida arvasingi olevat, et : Polnud mitte kedagi! Oli vaid tunda jahedat õhku - energiat. Ja selle õhtu jätkuks oli kirsiks koogi peal seik, kus läksin siis kööki ( seal pidi ka kummitama ) ning ise nägin kuidas köögis jahupakk, mis oli jäetud laua peale, ümber paisati ja seda üle laua serva otse põrandale.

Peale selle räägiti mulle sellest, kuidas 1 baaridaam oli oma tööpäeva lõpetamas ning äkitsi oli märganud, kuidas baaripukk hakkas ette-taha liikuma, nagu keegi nõjatuks vastu seljatuge ja kiiguks sellega. Hakkasin siis uurima mis ja kus, ning selgus, et kunagi aastaid tagasi vms. oli köögis 1 tööline surma saanud seoses sellega, et oli toitu köögi liftile asetanud ning just sel hetkel, kui ta pea oli nö. lifti sees , oli ülevalt keegi sama lifti kutsunud ja õnnetuke oli peast ilma jäänud. ( ei tea täpselt kas sedasi ka oli ... polnud ise kohal ) . Ja teine juhtum, mis surmaga lõppes, oli 1 ehitustööline oli katuselt alla kukkunud ning lisades siia ka selle ära, et see hotell on osaliselt vana surnuaia vms kohale ehitatud, siis ei ole midagi võimatut!!!

2) Kunagi kui väike olin, siis elasime kaiaveres ... vanas koolimajas ja seal nägin ma kummitusi mitmeid mitmeid kordi !!! Ja peale selle veel kummitas http://album.ee/node/23787147/50249255 <- meie väiksena kutsusime seda vanaks kapsalaoks!


Vasta
Tere teilegi!
Kui hakata kõike oma eluajal kogetud ja läbielatut kirja panema siis lisanduks 10 uut lehte siia.
Aga lugu siis järgmine mis mul siiani hästi meeles ja mida soovitaks teil endil kogema minna. Asukohaks on Läänemaa Martna vald kuhu ehitati omal ajal kaks uut maja ja mis olid mõnda aega rahvast täis kuid ühtäkki kolisid inimesed kõik välja ja majad jäid tühjaks täiesti ilma mingi põhjusetta. Olin seitsme aastane kui sinna kolisin, siis olid need majad juba tühjad aga klaasid olid veel enamvähem terved ja siis ei uskunud ma teiste hulle jutte nende majade kohta sai seal ümber ikka ringi hulgutud,kuid ükspäev mõtlesime sisse minna ja ühtäkki nägime vere plekke järgnesime neile ja need juhatasid meid kolmandale korrusele ja siis lõppesid hakkasime alla tulema ja neid polnud enam seal kus enne. Läks mööda mitu aastat kui midagi jälle juhtuma hakkas ega ennem eriti peale seda sinna tagasi ei tikkunud nii julgelt kah ja kui mööda lkäisid sealt oli tunne nagu keegi jälgiks. Mitu aastat polnud nii lähedal olnudgi kui kunagi igapäevaselt siis hakkasid teisedgi seal majade ees mängimas käimas seal oli hea suur plats kus triblat mängida. Olime nädala mänginud seal maja ees ja alati olime sõbraga esimesed sest pallitoojad ei leidnud kohe palli kui vaja. Nädala jooksul ei juhtunud midagi ebatavalist, kuid ükspäev ootasime teisi palliga olime just istuma sättinud kui hakkasime kuulma palliga põrgatamist teiselt korruselt ja lapse naeru nagu oleks majas keegi ja just seal oli aken lahti alumise ja ülemise korruse aken oli kinni löödud ja raud uksed ees trepikojal kuna mingi soomlane tahtis teha sinna hooldekodu sisse ei saanud kuskilt mujalt kui ainult teiseltpoolt maja ja teisest otsast ja sinna ei pääsenud kuidagi. Seega me otsustasime sõbraga lahkuda teised tulid kah pallige vastu juba kuid me ei julgend lihtsalt tagasi minna seega jäid edasised mängud ka mängimatta. Pikapeale ununes ka see kogemus ja juba järgmine suvi kogusime kokku suure kamba kellega seal peitust mängida. Keldri aknad olid eelmise kogemuse ajal ka laudadega kaetud kuid järgmiseks suveks olid kuue akna lauad eest lõhutud seega sai keldrisse hästi peita. Käisime igapäevaselt õhtuti vähemalt kümnekesi seal mängimas mitte midagi ebatavalist ei juhtunud juba mitu nädalat selle aja jooksul mis me seal käisime ja olime. Läks aega enne kui hakkas jälle midagi juhtuma varsti ei julgenud nii mõnigi keldrisse peita ma ei mõelnud mis põhjusel. Mõtlesime viimase mängu teha ja koju minna olime kõik koos ühes keldri otsas kõigiga kes keldrisse peitu olid julgend tulla seisin keskel vaatasin ühest otsast teise ja nägin kuidas üks kogu lihtsalt jooksis vahekäigust mööda. See oli vaid korraks vilksatus mööda minnes aga selleks, et sellist kiiret hoogu sisse saada peab enne kitsast aknast sisse ronima. Ma ehmusin ja ütlesin kõigile nüüd kõik välja kõik hakkasid kohe välja ronima ma lükkasin otseses mõttes kõik välja ja ise jäin viimseks ja koolsin kuidas mingi asi tuleb väga kiiresti ühest otsast teise ja kui väljas olin tundsin et seljatagune läks jää külmaks. Me lugesime mängu lõppenuks ja läksime kõik koju või es kuhu mujale läks aga pärast seda me enam majade juurde ei läinud mängima siiani pole näha et eriti keegi mängiks seal nüüd on käidud seal ainult lammutamas uksed on eest ära viidud ja akende eest lauad, mõned koos raamidega eest löödud. Nüüd hiljuti käisin ka jälle nende majade juures nii pimedas kui valges pole elanud seal enam 8 aastat mõtlesin vaatama minna kas seal midagi ikka toimib kas kuulen või näen veel midagi kui jõudsin selle maja ukse ette kus põhiliselt kõik tõimus tõusid lambist ihukarvad püsti isegi ei olnud külm ega kartnud astusin sammu tagasi ja kohe muutus kõik normaalseks ja kui samm ette siis kohe jälle tõusid jne sisse ei julgend küll enam minna aga teises majas käisin kõik kohad läbi polnud midagi viga nagu jalutaks kodus ringi. Mulle sai selgeks et see maja vajas palju energiat enne kui midagi toimuma hakkaks ja ma ei saanud siiani aru miks just maja milles katlamaja sisse ehitatud oli ja miks nii uued majad ühtäkki hüljati ehks saab keegi vastuse!
Vasta
Teen ettepaneku selle kaardi korda teha ,sest see on rohkem kui jama Hrmm
Vasta
Kui ise ei tee siis tehtud ei saa ka! Laugh

Igatahes kerge puhastus on tehtud ja uuenduse kuupäev 27.september 2012
Vasta
Üks kummitav koht on kindlasti ka Rannamõisa Lasteaed. On nähtud ilmutusi (naist, kes saadi ka termokaamera pildile), kuuldakse hääli, uksed pauguvad, köögis loobitakse asju ja lükatakse neid igalt poolt alla. Ka lasteaia enda töötajad on rääkinud, kuidas keegi neil kõrval seisab või jälgib. Lasteaia all asus kunagi iidne hülgeküttide küla.
Vasta
No kena
Kaart jälle untsu keeratud -.-
Kas seda parooli alla pole võimalik panna?
Vasta
Tere,

Olen siin foorumis uus, aga vaatasin otsingu alt, et vist ei tohiks koht kattuda.
Nimelt hiljuti sai käidud Patarei vanglas ning seal juhtus samuti väga seletamatuid asju. Teisel korrusel operatsiooni toas tõusid ilma mingi põhjuseta kõik ihukarvad püsti ning hetkeks tekkis justkui väga külm koht.
Samuti tekkisid imelikud tunded all, ruumis kus kunagi inimesi hukati.
Vabandan juba ette, kui postitus kordub. Kui kellelgi rohkem infot siis ootaks seda huviga, olen tutvunud ka vangla ajalooga ning juttude järgi toimub seal nii mõndagi.
Vasta
(11-10-2012, 22:32 )Kristjan21 Kirjutas: Tere,

Olen siin foorumis uus, aga vaatasin otsingu alt, et vist ei tohiks koht kattuda.
Nimelt hiljuti sai käidud Patarei vanglas ning seal juhtus samuti väga seletamatuid asju. Teisel korrusel operatsiooni toas tõusid ilma mingi põhjuseta kõik ihukarvad püsti ning hetkeks tekkis justkui väga külm koht.
Samuti tekkisid imelikud tunded all, ruumis kus kunagi inimesi hukati.
Vabandan juba ette, kui postitus kordub. Kui kellelgi rohkem infot siis ootaks seda huviga, olen tutvunud ka vangla ajalooga ning juttude järgi toimub seal nii mõndagi.

http://www.youtube.com/watch?v=GMHJ53EncC0
Kah olen patareis käinud,aga minu arvates oli hukkamis ruum ikka väiksem,punases toonis ja ilma aknata.Kas ma eksin?
Vasta
Tere,
Seal oli 2 ruumi, 1 kus poodi inimesi ja teine on jah see kus maha lasti.
Igaljuhul tänud vastamast.
Vasta
Uuendatud kaart. Kahjuks kasutajad enam ise muuta ei saa.
Vasta
Sõpruse 1, Vinni!

Elan siinsamas ja pole midagi kuulnud siinsest kummitisest!
Vasta
Tere päevast.
Huvitav koht on Uue-Riisipere mõis.Oleme perega mõisade huvilised ja käime igal aastaajal Eestimaa eri nurkades mõisaid pildistamas.Riisipere mõisas olime neljakesi.Kuulsime ka kõik korraga samme,mis tulid mööda sodist põrandat samas ruumis meie poole.Seisime kõik vaikselt ja kuulasime samme.Kuskil meie vahel jäi järsku kõik vaikseks ja sammud kadusid. Huvitaval kombel ei ajanud need sammud meile hirmu peale ja me jätkasime selle ilusa mõisa ruumide pildistamist,kuigi tundsime kõik,et keegi on kogu aeg meie kõrval ja vaatab,mis me teeme.Hiljem olen kuskilt kuulnud,et seal pidavat ringi liikuma valges kleidis noor naine,vist mõisa preili.
Vasta
Pärnus Karja tänaval asub selline maja kus kummitab. See selline eramaja ja olime teisel korrusel yyrilised. Kolisime sinna kui olin nelja aastane ja kuna ma lasteaias ei käinud ja ema oli pidevalt tööl ,siis olin päääris tihti yksi kodus Smile
Hommikuti kui töusin jooksin juba suurde tuppa akna äärde bussipeatust vaatama ja ootama,et millal ema tuleb.See hirm mis ma tundsin oli meeletu.ma ei julgenud isegi selja taha vaadata ,sest ma tundsin ,et keegi jälgib mind koguaeg.Wc asus majal esimesel korrusel ja häda hoidsin koguaeg viimse piirini.Öhtuti oli seal köik nii pime ja köle.Kui ma wc-sse jöudsin oli tykk tegemist ,et yles tuppa tagasi saada. Trepist jooksin hing kinni ja samme vahele jättes yles tundes kuidas keegi lausa naudib seda ,et hirmu tunnen.Toas loomulikult sain koguaeg söimata ,et nagu mammut jooksen ,sest see aeg ei möistnud mind keegi Laugh Mitu aastat sisendasin omale ,et peaksin sellest hirmust juba lahti saama mis ,aga mitte kuidagi ei tahtnud önnestuda. Maja ees toimus pidevalt auto avariisid ja köik just selle maja ees.Yks esimesi mis meie aegu seal toimus oli ,siis kui syndis pisikene öde ja ema temaga minu toas magas.Yhel ööl kuulis ema toas samme ja arvas ,et isa tuli koju.Silmi ta lahti teha ei saanud,liigutada ennast ei saanud ja ainult kuulis kuidas suured rasked sammud akna poole lähevad.Löpuks kui ta silmad lahti sai teha kulus paar sekundit kui kölasid sireenid ja köva paukk.Politsei poolt tagaaetud auto pörutas meie maja ees vastu puud.Pärast seda oli täiesti normaalne kui avariisid no nii kaks korda kuus juhtus.Kui ma mitu aastat tundsin seal hirmu ,siis löpuks hakkas see Miski mulle märku andma ,et mu hirm ei ole asjata vaid ta on ka tegelikkuses olemas.Algas see pisikestest asjadest.Toas kuulsid kuidas köögis taldrikud kukkusid ja vesi jooksma hakkas,vaatama minnes polnud seal loomulikult midagi.Yhel ööl ärkasin selle peale yles kui kuulsin kuidas mu voodi all olevast öe mänguasja kastis nagu sobrati.Löpuks hakkas selline köva pall lihtsalt pörkama mu voodi all.Öde oli ka yles ärganud ja ma kutsusin ta kohe enda körvale.Nii kui ta oma jala voodi peale töstis veeres see pall yle toa tema voodi alla ja pörkas edasi.Jäime suures hirmus vist koheselt magama.Järgmine kord oli miski mu pea kohal kapi otsas.Sealt tulid sellised hingeldamise hääled.Jällegi jäin tekk yle pea ja hinge kinni hoides magama.Kui nendest juhtumitest emale rääkisin,siis talle pakkus see nalja ,aga mitte kauaks Laugh Möni päev hiljem läks ta päeval väikest uinakut tegema minu tuppa. Läks vist 10 minutit kui ta sealt röökides välja jooksis. Selline takja pall mis vaiba kylge eriti tugevalt kinni jääb,see lihtsalt hyppas mööda vaippa. Peale seda panin asja kokku ,et siin on tegemist lapsega ja selles veendusin ma ka sada protsenti. Taas yhel ööl, ma äraksin selle peale yles kuidas keegi mu nime sosistas.Ta korrutas seda nii palju järjest ja kui ma löpuks julgesin vaadata ,siis ta hakkas köledalt naerma.Esimene reaktsioon oli jälle ,et tekk yle pea.Kui uuesti julgesin vaadata ,siis ta oli seal ikka veel. Ta oli umbes 7a tydryk,teda ymbritses valge kuma ja ta höljus pörandast ehk paar sentimeetrit körgemal.Tema riietus oli selline vanaaegne, pitsiline valge kleit ja uhked lokid mis lipsudega kinni. Ta lihtsalt irvitas mu yle kui mitu korda veel silmi höörusin ,et kas on ikka tösi.Löpuks ma jäin magama. Elasime seal majas seitse aastat. Pärast kolimist ilmutas ta mulle veel päris palju kordi unes vöi ta isegi ei ilmutanud vaid hirmutas. Peale meid elas seal veel paar perekonda yyrilistena kes seal just eriti pikalt vastu ei pidanud.Nyyd on maja myydyd ja uus omanik vaikselt toimetab ja ehitab seal. Soovin edu loomulikult Smile Omal moel ei anna mulle siiamaani rahu see teema ,aga pean vist leppima ,et ei saagi teada miks ta just mind kiusas ja mis temaga juhtus ,et ta pisike hing rahu ei saa.
Vasta
Tere! Olen uus siin. Niisiis uurisin seda kaarti vaatasin et Para weeb oli saanud Saku Mõisast mingid imelikud pildid..... Kui keegi juhuslikult teab kust neid saaks vaadata , oleksin väga tänulik . uurisin veel et seal olevalt olnud üks tüdruk mõrvatud. Ja vaatsin mis Saka küla lehekülje peal kirjas..... Leidsin selle huvitava lõigu .......Smile."Saka külas aga ka räägitakse, et seal mõisas olevat sakste ajal veidikene kummitanud... ainult veidikene......"
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat