•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orioni grupi maavälised tehnoloogiad ja teised salastatud pr
#51
Tsitaat:Algselt postitas Liine
Neoon, usu ma olen veel kummalisem, sest saan aru, millest VironShaman kirjutabLaugh


Ma mõtlesin veel, et olen ainuke segane kes aru saab Bleh

Samas leian, et see nn "ignore list" on nõrkadele ja rumalatele - ärgu ennast nüüd siis keegi puudutatuna tundku.
Pole seda kunagi veel üheski foorumis kasutanud ja uskuge mind - mõnedes on ikka väga segaseid kujusi.
Vasta
#52
Lp Morgan, ütle palun üks tark mõte peale sisutühja targutamise ja teiste mõtte asjalikelt arutlustelt tühjakeeramise mida sinu olemasolu arutlustele on andnud.
Randi möla, vabanda aga Rand kuulub samasse kategooriasse kui KGB tegutsemine ülekuulamistel.
Võeti näiteks Siberi Shamaan kinni, mida oskad, oskan lund teha, toas läheb külmaks lund hakkab sadama.
Rahvavaenlane kisab uurija,sina rikudki meie viljasaaki, sõbra koldi vastu ei aita ka sinu nõidus, seina äärde ja maha lasta.
Ja lastigi shaman maha, sest koldi vastu ei saanud ka tema nõidus.
Nii on ka loomakarjade valvurite psühhiaatritega, igaühel kes ahnusest kipub tõestama, et ta näeb, kuuleb või oskab midagi enamat kui loominimesele ette nähtud, tuleb see anne ära võtta ja looma seisusesse tagasi panna, see on Randi ja teiste skeptikute ülesanne ja eesmärk, ning usu mind, selle taga on võimsaim maagia maailmas, see maagia mis hoiab koos kõigile ühtset maailmapilti.
Enne Saksa arstide jõudmist eesti aladele mõisnikke ravima ja veel kaua peale seda ei tuntud siinkandis hulle.
Kui keegi ära pööras, tegi külanõid asja korda nädalaga.
Ja see oli täiesti loomulik asjade käik, küsimus kas nüüd on nõiad muutunud või kellelgi on kasulik, et osa inimesi peab oma elu veetma hullumaja kinnistes kongides.
Kelle käsutuses on nende hullude jõud ja mida sellega tehakse.
Kui sa sellele küsimisele oskad vastata, siis võib sust veel asjagi saada , kui ei oska siis oled lihtsalt inimene tänavalt kes püüab tähelepanu võitmiseks millegi üle targutada ja kommentaariumi risustada.
Vasta
#53
Iga öeldud sõna või mõtte käredahäälne tõestusenõudmine on meditsiiniline nähtus. Haiglane sundus kõike süstematiseerida ja lahterdada enda ümber, kuulub haiglaslike nähtude nimistusse. Ma sõin hommikul vorstivõileiba - tõesta! Ma öösel magan - tõesta! Muidu on see lause mingi loll fantaasia, muinasjutt.
Vasta
#54
Milline on Egiptuse nuhtlus ja millisena nad inimesi näevad, kes on Jahve tegelikult.

http://video.google.com/videoplay?docid=...4543136288

Maa Tulnukate suurfarm.
Aastatuhande piiril hakkasid ajakirjanduses massiliselt ilmuma artiklid inimorganite salakaubaveost teistesse maailmadesse.
Maine maffia laiendas oma tegevusvälja ja kolis kosmosesse või vastupidi tuli Maale? Lühidalt öeldes....

Sparks oli kaheksa aastat olnud nii lähedane tulnukatega et võis oma sõnul tunda mädamunahaisu, mida eritas nende nahk.
Ta arvab, et teab mõndagi nende elust, kuid need teadmised on sellised , et tekitavad rohkem küsimusi kui annavad vastuseid.

Sparks jutustab: "Ei tea miks, kuid hommikul poole nelja paiku ärkasin ja tundsin kui miski hakkas kõhu sügavuses keerama ja rindu tõusma. Süda lõi väga kiiresti. Peas miski oigas, vilistas läbilõikavalt ja nuuksus. Oli selline hirm nagu peaks kohe kohe surema. Siis tundsin imelikku kiirendust, mis muutus langemiseks, kuhu ei tea. Osutus, et kosmoselaeva pardale. See sündis Sparksiga tihti ja alati enam vähem ühtemoodi.

2000 aastal teatas ajakiri "World Weekly News" et San Diego linna lähedalt merest leitud UFO rusudest leidsid USA mereväe sukeldujad loomade kehaosi ja organeid ning kaks inimlaipa.

Rusud olid laiali paiskunud kahe meremiili suurusesse ringi.
Siin oli tükke õllepurgi suuruses kuni mõni tükk oli autogaraazi suurune, teatab anonüümseks jääda sooviv allikas.
Seal olid mõned silindrilised objektid mis köitsid sukeldujate tähelepanu.
Üks neist silindritest oli lahtine. Selle sees oli kuni tuhat eri kehaosa ja organit mis kuulusid nii loomadele (põhiliselt sarvloomadele) ja inimestele. Nad olid üle valatud mingi zeleetaolise sinakalt helendava ainega.

Kõige jubedamaks leiuks osutusid kaks inimkeha, samuti zeleesse valatud ja korralikult pakitud kahte suurde konteinerisse.
Kõik see kinnitas, et sünged jutud inimröövidest , loomade varastamisest - ei ole teps mitte romaanikirjanike ja kinorezisööride fantaasia.


See leid sundis Ameerika uurijaid tähelepanu osutama veidrikust ufouurija farmeri Jim Sparksi avaldustele. Ta väitis et kõrgem mõistus kasutab madalamat mõistust täpselt samuti kui meie inimesed kasutame koduloomi. Kuid kasutades koduloomi oleme sunnitud nende eest hoolitsema.
Kui karjamaad mürgitatakse, laostub farmer. Ta peab oma omandi ju endale kasvatama.
Nii kirjutab Sparks kes on 8 aastat kontaktis tulnukatega.

Jim räägib sellest kuidas ta kohtus kosmiliste tulnukatega ja millised nad välja nägid. Ühed neist on pisikesed hallid, mustatöölised, teised pikad tõelised tulnukad, ülevaatajad ja kolmandad suured, reptiloidid inimkeha ja soomuselise ussinahaga.

Ennast näeb Sparks vahendaja või tõlgi rollis suhtlemisel võõrplaneetlastega.

Sparks oli kaheksa aastat olnud nii lähedane tulnukatega et võis oma sõnul tunda mädamunahaisu, mida eritas nende nahk.
Ta arvab, et teab mõndagi nende elust, kuid need teadmised on sellised , et tekitavad rohkem küsimusi kui annavad vastuseid.

Sparks jutustab: "Ei tea miks, kuid hommikul poole nelja paiku ärkasin ja tundsin kui miski hakkas kõhu sügavuses keerama ja rindu tõusma. Süda lõi väga kiiresti. Peas miski oigas, vilistas läbilõikavalt ja nuuksus. Oli selline hirm nagu peaks kohe kohe surema. Siis tundsin imelikku kiirendust, mis muutus langemiseks, kuhu ei tea. Osutus, et kosmoselaeva pardale.See sündis Sparksiga tihti ja alati enam vähem ühtemoodi.

Sparks on veendunud, et see "langemine" toimub reaalses füüsilises maailmas: ta läheb tegelikult läbi sente ja lagede ning teisete takistuste.

Kuidas see neil välja tuleb mina ei tea ütleb ta, kuid minu arust kasutatakes selleks mingit energiavälja.
See hakkab teile mõjuma ja te tunnete nagu muutuksite mingiks magnetiks või elektriks. Teie ees on sein te näete seda ja järsku muutub see läbipaistvaks ja te lähete sellest läbi.
Jah te satute inimestele tundmatusse välja ja see muudab teie keha füsioloogiat.

Üks neis kohtumistest reptiloidilaadsete tulnukatega toimus nii:

Mind tõmmati voodist välja ja kõik toimus nagu tavaliselt, ainult hirmutavat kiirust polnud tunda. Käituti minuga samuti viisakamalt kui tavaliselt. Olin kangestunud kuid tulin kiiresti teadvusele, kuigi isegi kohaleviimine polnud veel lõppenud.
Esimest korda sain näha kuhu mind viidi.
Vaatasin ringi ja leidsin end hõljumas õhus mingis vanamoodsas ameerika mägede kabiinis umbes kolme meetri kõrgusel maapinnast ja toimus aeglane laskumine. Minu kohal laius metsistunud park.
Maapinnale ligemale jõudes kabiin hakkas kõikuma nagu pendel. Tundus nagu teda oleks suunatud maandumispaika. Oli pime ja ma nägin kõrgeid siluette kes seisid poolringis.
Hetk enne maandumist kaotasin teadvuse.
Tulles teadvusele nägin imestades, et seisan jalgadel ja kuulan otse peas selgeid sõnu.
"Me annaksime teile SELLE, kuid me teame, et see on kasutu, kuni te pole seda endale läbi töötanud."
Sain hetkega aru et SELLE all mõeldakse teadmist.

Kaksteist kahemeetrist reptiloidi seisid ringis ja ringis oli ka Sparks. Nende pead olid pööratud võõrplaneetlasele kes seisis farmerist vasakul.
Ainsaks valgusallikaka selles imelikus ruumis oli selle olendi pea. Sellest valgusest oli kujundatud ka tema nägu, see tundus nagu mingi inimnäo hologrammina. Kuidas ta tegelikult välja näeb Jim ei näinud: nad tegid talle näo, et Jimil oleks mugavam nendega suhelda.
Teiste reptiloidide nägusid kattis pimedus.
Nähes et Sparks polnud ehmunud, jätkas reptiloid juttu, liigutamata huuli, sest nad suhtlevad telepaatia teel. Tema juttu võib kokku võtta järgmiselt. Inimesed peavad aru saama ühest, võõrplaneetlased on tõesti astunud kontakti maiste valitsustega. Tõsi on ka see, et see kokkulepe pidi jääma saladuseks kõigile teistele inimestele. Reptiloidid kohtusid maiste liidritega seetõttu, et planeet on hukkumise äärel. Liidrid ütlesid et maa inimesed ei ole valmis vastu võtma teadmist, et planeedil on kohal maaväline tsivilisatsioon.
Seepeale tehti ajutine kokkulepe , mille kohaselt tulnukad parandasid mingis osas elutingimusi maal.
Nad töötasid välja keskkonna puhastamise plaani ja andsid selle teostamiseks vajaliku tehnika.
Kuid valitsused ei täitnud kokkuleppe tingimusi.
Nad ei viinud täide reptiloidide plaani, vaid üritasid saadud tehnoloogiat kasutada sõjalistel eesmärkidel, uute relvasüsteemide välja töötamiseks, mis pidid kaugelt ületama neid süsteeme mida kasutavad potentsiaalsed vastased....




[Muudetud: 7-27-2009 VironShaman]
Vasta
#55
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
http://video.google.com/videoplay?docid=...4543136288

Maa Tulnukate suurfarm.

Nii kirjutab Sparks kes on 8 aastat kontaktis tulnukatega.

Jim räägib sellest kuidas ta kohtus kosmiliste tulnukatega ja millised nad välja nägid. Ühed neist on pisikesed hallid, mustatöölised, teised pikad tõelised tulnukad, ülevaatajad ja kolmandad suured, reptiloidid inimkeha ja soomuselise ussinahaga.

Ennas näeb Sparks vahendaja või tõlgi rollid suhtlemisel võõrplaneetlastega.

Tundub täiesti tõepärane jutt olema, ehkki küllaltki hirmutav!
Siin veel sellest Jim Sparksist:
http://www.projectcamelot.org/jim_sparks.html
Vasta
#56
Ja selle mehe jutt on tõeline sest paralleelselt tema jutuga jookseb ka meelepilt nendest kohtumistest, mitte nii nagu Billi Meieri juhtum, meelepilt ehk ajas tagasiränd võimatu, pilt ja jutt ei sisalda võimalust ajas tagasi minna ja vaadata, ainult tühi pilt ja tekst.



[Muudetud: 7-27-2009 VironShaman]
Vasta
#57
Mul on olnud võimalus kokku saada nendega, keda on aastaid hoitud nn hullumajas. Üldiselt on seltskond seal kirju. alates nendest kes kuulevad hääli ja muid sarnaseid asju. Nendega vesteldes sai selgeks, mida nad tegelikult kuulsid. Osa kuulis otse raadiosaateid teatud sagedustel. Osa nägi mingeid tundmatuid pilte silme ees, meenutas vahel õudukatest tuntud asju. Mõnedel,kel tuli nn hoog peale, need hakkasi x keeles rääkima. Millest muidugi midagi aru ei saanud. Oli ka andekai, kes teadsid mõndagi, mida pole isegi praegu kasutusele võetud. Palju oli ka geenirikkega inimesi, aga minule tundus, et see oli kunstlikult tekitatud.Siin ei saa suure mahu tõttu pikalt seletada. Suurem jagu olid nn katse jänesed, kelle peal sai erinevaid asju teha. Sama toimub ka inva ja erihoolde kodudes. seda saate ise kontrollida, keda asi huvitab. Aasta aastalt see tedents suureneb, viimasel ajal kustuvad nad seal üsna kiiresti ära üsna huvitav....
Nõuka ajal hoiti seal teisitimõtlejaid ja teisi kinni, kes olid riigile või valitsevale korrale ohtlikud. Praegune süsteem kordab jälle vanu vigu, ei õpi ka vanadest vigadest.......
Vasta
#58
Maa tulnukate suurfarm. jätk

Ta ütles, ma tundsin hirmsat emotsionaalset pinget, mis uhkas nende olendite poolt, jätkab oma juttu Jim Sparks.
Mind otse kõrvetas traagilise kaotuse tunne. Ma ei pidanud vastu ja küsisin:"Kuid te ei jäta ju meid maha?!"
Tekkis pikk vaikus. Ja ma kordasin oma küsimust. Jälle vaikus ja lõpuks minu naaber hakkas rääkima:
"Ei me ei jäta teid maha. Praegu me otsustasime keskendada oma tähelepanu lihtsatele inimestele, kontakteeruda võimalöikult paljudega neist. Nad peavad teadma, teie õhk ja vesi on mürgitatud, metsad, dzunglid - kogu rohelus sureb. Te olete korjanud kohutava koguse aatom ja bioloogilist relvastust. Teie planeet on ülerahvastatud.
Kui te mõtlete ka edasi elada endiste seadustega, järgida neidsamu eesmärke siis pääsemine osutub võimatuks.
On olemas teised, ökoloogiliselt ohutud moodused saada ja kasutada energiat ning vajalikke toiduaineid. Moodused mis ei kahjusta planeedi ökoloogiat. Teie liidrites pole ühtsust, osa neist tajub ohtu ja on nõus tagasi pöörduma meie kokkuleppe täitmisele, et kasutada kõike mida me anname selle maailma säilitamiseks.

Miks te ei anna meile SEDA praegu? küsisin. Küsimus oli naiivne, isegi rumal aga mis öeldud see öeldud.

Jälle oli pikk vaikus. Oli kummastav ja imetlusväärne vaadata kuidas 12 reptiloidi mõtlevad ja omavahel suhtlevad rääkimata kuuldavalt ühtegi sõna.
Veel imetlusväärsem oli see et ma ma võtsin sellest vestlusest osa võrdsena nendega. Esimest korda sain ma neilt otseseid vastuseid kõige tähtsamatele küsimustele.

Teie võimuladvik arvab, et tehnoloogiate kasutamine mis võimaldaksid toota piiramatult puhast energiat ja toiduaineid ohustab teie riigi rahvuslikku julgeolekut.

Kas te mõtlete sellega , et võimul olevad inimsed võivad parandada... päästa planeeti, kuid ei tee seda. Vihastasin kohutavalt.

Amnestiat - ütles minu kõrval seisev hologrammnäoga reptiil.
Mida te selle all mõtlete.
Täielik amnestia valisustele ja liidritele, kes varjavad tõde. Neid ei tohi karistada mineviku vigade eest.
See on ainuke võimalus liita neid ja anda võimalus liikuda edasi, mitte enam varjata tõde oma kodanike eest.
Amnestiat on vaja selleks et te koos looksite korra ja jääksite ellu.
Mida mina suudan teha? Üksi! küsisin pärast pikka vaikust.
Päästa metsad, luua inimgrupppe kes tunnetavad ohtu. Me anname teile vajalikud teadmised ja abistame igati.
Inimesi kes on valmis õppima me õpetame. Ja te pole üksi, selliseid gruppe, nagu teie, oma saab olema palju. Kõige tähtsamad on elutingimused teie planeedil Ja esimene samm probleemi lahendamiseks on amnestia.
Vasta
#59
Sellest,et maa on nn tulnukate jaoks taimelava, sai juba mujal pikemalt kirjutatud. Inimene on kapitaalselt ära lollitatud, teda ei huvitagi siin muud kui,hea ära olemine. Sellest ka kõik hädad. Mulli puhuvad kõik aga kui on vaja midagi teha, siis tõmbavad sabad jalgevahele ja litsuvad metsapoole....
Üksik tegijate peale vilistatakse aga massi juba kardetakse- see on juba jõud mida kardetakse. Et seda ei juhtuks mõeldakse igasuguseid totrusi välja.....
Vasta
#60
Maa tulnukate suurfarm artikli lõpp

Kui tulnukad hakkasid lahkuma, palus Sparks, et nad näitaksid ennast talle oma tõelise välimusega. Siis ta nägi, kuidas kõik kaksteist nägu ja rindkeret hakkasid kiirgama rohekasvalget valgust, mis aeglselt muutus üha eredamaks...
Nägi, kui suured olid tegelikud reptiloidid oma laiade õlgade, jämeda tugeva soomustega kaetud kaelaga. Silmad olid neil sarnased inimese silmadele, kuid tundusid punaste pupillidega lihvitud teemantitena. Pead olid proportsionaalselt kehadega palju suuremad kui inimestel.
Tundus nagu oleks neis gigantsetes kilpkonnades koondunud kogu Universumi mõistus.

Kui Sparks oli sisenenud nende mentaalsesse mõttevälja sai ta paljustki aru. Reptiloidid elavad inimeste keskel tuhandeid aastaid. Nad ei ole ei head ega halvad ja kasvatavad inimkarja nagu toorainet. Inimene on isepaljunev liik ja annab saaki nõudmata hoolitsust saagi saamiseks. Jumal tänatud, reptiloidid ei tapa inimesi nii nagu meie loomi tapame, vaid kasutavad värskeid laipu neist omale vajalikku eemaldades(näiteks sperma ja veri).
Ja seda tehakse juba terve igavik sajandeid. Nad on kulutanud meie aretamisele palju aega ja energiat lennates regulaarselt maale. Kuid nüüd oleme asunud enesehävitamise teele ja nende investeeringud on ohus.
Kuid tulnukad on loonud tõhusa kindlustussüsteemi. Kui me kasutame tuuma- või bioloogilist relva ja tapame endid, kui me suudame sellega hakkama saada mingil muul viisil - hävitdes looduse, tekitades planeedil demograafilise kriisi, kasutame ära ressursid jne, siis reptiloidid või teised tulnukad kasutavad oma Noa Laeva - hiiglaslikku teabe ja näidistepanka, kus hoitakse taimede seemneid, loomade ja inimese viljastatud munarakke ja taastavad maise elu kusagil teisel planeedil.

Võta näpust, Jim polegi esialgu reptiloidide käest saanud konkreetseid juhiseid, kuidas ta peaks oma missiooni täitma. Miks üldse reptiloidid otsustasid Sparksile usaldada nii tõsise ülesande? Pole tal ju ei vaghendeisd ega mõjuvõimu?
Jim arvab, et selliseid agente, nagu tema, on reptiloididel palju. Ja varem või hiljemnad sekkuvad sellesse kaosesse ja aitavad maa elanikke. Aga Jimi taolistest saavad nende abimehed.
Vasta
#61
Üritan nüüd rahvale tutvumiseks tuua veel ühte teksti intervjuust reptiloidiga, mille tõlkis nimetu tõlkija ja mida veidi toimetasin ja mille lõpuosa tõlikimisega nii tema kui mina hätta jäime, algtekst ilmselt rootsikeelne ja tõlge inglise keelde võis olla korralik aga vene keelde on tõlgitud automaattõlkega ja kohendatud, seega tehnilisest tekstist on saanud pudru ja kapsad.
Aga kuna tegeleme loomafarmi temaatikaga siis kõlbaba ka see tekst tutvumiseks, ka see liik vajab liha eksistentsiks, sest ei saa kõike vajalikke toidukomponente taimedest kätte.
Niisiis Laserta.

Salapärane intervjuu reptiloid LASERTA’ga


Ollakse seisukohal, et ufoloogid üksnes koguvad teavet UFO-de vaatlemise kohta, kuid muude sihipäraste kontaktidega tegelevad spetsialistid, kuid see ei ole päris nii ...

See intervjuu, mis on esmakordselt tõlgitud vene keelde, leiti internetist väidetavalt ufologist Stephen Vingeyta poolt. Paljud paradigmad ja filosoofilised kontseptsioonid on sarnased teiste allikatega, nii et kas võib-olla ehk ongi see teave tõsi – see jääb teile endile otsustada. Ja ülejäänu - näitab aeg...

«Minu arvamus on, et see tekst on väga hea teadusliku fantaasia lugu, kuid ei ole ei tõde ega tegelikkus”
Nii arvab Pfeiler Christian, selle teksti tõlkija saksa/rootsi keelest inglise keelde.
Sissejuhatus kirjale, mis saadeti Cristian Pfeilerile

«Mina, Ole K. Rootsist kinnitan ametlikult, et see vestlus on täiesti tõepärane teave ning sellel ei ole midagi pistmist väljamõeldisega. Mul ei ole mingit vajadust valetada. Ma olin ka ise skeptik, nagu on 99% tavalistest inimestest ja arvasin, et see on vaid mu sõbra fantaasia ja väljamõeldis, kui ta rääkis mulle oma kontaktist tulnukaga – ja veel naisega. Ma lihtsalt ei uskunud teda ja koguni hakkasin mõnitama, kuni ma ühes väikeses majas Lõuna-Rootsi linnas 16.detsembril tõesti nägin ise humanoidi. See on fakt!

See Need on osad stenogrammi deshifreeringust intervjuust, mille tegin naistulnukas- reptoloidiga - Lasertaga.

Ta rääkis ja näitas mulle nii palju uskumatuid asju meie koosviibimise ajal, et ma ei saa kuidagi eitada tegelikkust ja kahelda tema sõnade õigsuses. See ei ole väljamõeldis, kuigi ufoloogid ise kipuvad desinformeerima avalikkust nn tõsimeelsetes ühiskondlikes ajakirjades. Olen veendunud, et see stenogrammi desifreering sisaldab ainult tõde, ning seetõttu peate seda lugema.

Ma rääkisin temaga rohkem kui 3 tundi, see siin ei ole täielik materjal, sest ta palus mind osadest asjadest vaikida. Küsimuste järjekord selles artiklis ei ole samas järjekorras, kui talle esitasin, nii et see võib tunduda mõnikord veidi segadusseajav. Ei olnud lihtne kustutada neid olulisi osasid, mida ta palus, et ma välja jätkasin, nii et palun vabandust, et küsimuste järjekord võib olla ebatavaline. Minu valdustes on täieliku intervjuu ärakiri (49 lehekülge koos mõnede minu joonistega tema kohta ja ka mõned lindid, millel on salvestatud täielik intervjuu, kuid ma ei tohi seda enne avaldada, kui ma ei ole saanud temalt luba.

Kavatsen saata selle sensatsioonilise dokumendi lühendatud kujul neljale mu usaldusväärsele sõbrale Soome, Norra, Saksamaale ja Prantsusmaale ja loodan, et nad tõlgivad selle oma keelde ja teistesse keeltesse. Ma soovin, et võimalikult palju inimesi saaksid võimaluse seda lugeda ja mõista.

Kui sa saad selle artikli, siis palun saada see kõigile oma sõpradele e-kirja teel, võid printida ja kopeerida seda.

Ma kinnitan, et tal on mitmed "seletamatud“ võimed, nagu telepaatia ja telekiinees (näiteks minu pliiats liikus ja tantsis laual, ilma et keegi seda oleks liigutanud ning õun lendas umbes 40 sentimeetri suurusi ringe tehes) mida ta demonstreeris mulle selle 3 tunnise kohtumise vältel, ja ma olen täiesti kindel, et need võimed ei olnud pettus.
Järgnevast on muidugi raske aru saada ja seda uskuda neil, kes ei ole seda kogenud, kuid ma olin tegelikult kontaktis ja ma olen nüüd täiesti kindel, et kõik, mida ta ütles intervjuu ajal on absoluutne tõde meie maailma kohta.

Kui võrrelda meie vestluse täieliku desifreeringuga (ja see oli palju ulatuslikum), siis see siin on väga lühendatud kujul. Mul on mulje, et kõik, mida ma olen kirjutanud, kõlab liiga uskumatult, et olla tõsi; et kõik tundub pigem halva teadusliku fantastikana ja mul on kahtlus, kas üldse keegi usub minu sõnu. Kuid nad on tõsi.

Tegelikult, polegi nii oluline - kas te usute või mitte. Ma ei saa oodata, et te usuksite lihtsaid sõnu ilma kaalukate tõenditeta, kuid ma ei saa teile neid ilma loata anda veel.

Meil saab olema uus kokkusaamine (taas selles samas majas Rootsis) 23. aprillil 2000, ja ta lubas mulle, et võimalusel ma saan siis veel mõningaid tõendeid, mis tõendaksid tema olemasolu.

Seni ma valmistan ette küsimusi, millele ma palun tal siis vastata. Võib-olla ta annab mulle loa avalikustada selle intervjuu materjale saabuva sõja kohta.
Uskuda või mitte, jääb teie otsustada, kuid samas ei ole see ka nii tähtis!

Lugupidamisega,
Ole K.
8 jaan, 2000 »

Intervjuu LASERTA’ga

Intervjuu stenogrammi desifreering (lühendatud variant)
Kuupäev: 16. detsember 1999,


[Muudetud: 8-2-2009 VironShaman]
Vasta
#62
Küsimus: Kõigepealt, kes sa oled? Kas on tõsi, et sa oled Maaväline olend või et teie olemasolust sellel planeedil võib leida jälgi?

Vastus: Nagu näed oma silmaga, ma ei ole inimene sarnaselt teiega ja kui täiesti aus olla, ei ole ma ka imetaja - hoolimata mu osalt evolutsioni tulemusel tekkinud imetajale iseloomulikest kehajoontest.

Olen naisreptiloid, kuulun väga vanasse roomajate rassi (reptilians). Me oleme paneedi Maa asukad ja me oleme elanud siin miljoneid aastaid.

Meid on ära märgitud mõnedes teie religioossetes tekstides nagu näiteks Piiblis, mõned iidsed inimrassid teadsid meie siinviibimisest ja mõned kummardasid meid, nagu näiteks egiptlased ja Inkad ja paljud teised vanad tsivilisatsioonid. Teie kristlik usk tõlgendas meie rolli teie loomises valesti, meid on kujutatud kui "kurja madu".

Kui küsite minult, kas ma olen tulnukas teiselt planeedilt, pean ma vastama "Ei". Me oleme põlised Maalased. Meil olid ja on mõned kolooniad mujal päikesesüsteemis, kuid me pärineme siit planeedilt
Küsimus: Kas saate öelda mulle oma tegelikku nime?
Vastus: See on keeruline, sest teie inimeste keeles ei saa seda öelda ega seda mõista. Meie keel on väga erinev teie keelest, kuid minu nimi võiks teie keeles kõlada: "Sssshiaassshakkkasskkhhhshhh ...", milles on väga tugev rõhk häälikutel "K" ja "SH".
Meil ei ole nimesid, nagu teil, kasutame neid ainult eriliseks usuliseks protseduuriks noores eas. Palun kutsuge mind "Lacerta", see on minu nimi, mida ma kasutan kui ma olen inimeste hulgas ja suhtlen nendega.
Küsimus: Kui vana sa oled?

Vastus: Me ei mõõda aega astronoomilistes aastates, mis on seoses Maa tiirlemisega ümber Päikese, nagu teie, sest me tavaliselt elame allpool planeedi pinda.

Meie aja mõõtmine sõltub Maa magnetvälja täisvõngete tsüklitest. Vastavalt teie mõistetele olen saanud täiskasvanuks ja minu «vanus» on 16,337 tsüklit (see on - väga tähtis arv meie jaoks ehk siis vastavalt inimeste ajale on mul vanust umbes 28 aastat.
Küsimus: Mis on teie ülesanne? Kas teil on ka "töökohad", nagu meil?

Vastus: Jah, ma väljendan end teile arusaadavate sõnadega: ma olen üliõpilane.
See on põhjus, miks ma olen siin ja teiega räägin, just seepärast ma näitasin oma tõelist olemust sinu sõbrale, ja nüüd ka sulle ja seepärast ma räägin sulle kõigest, mis on seotud salajase teabega ja miks ma vastan kõigile küsimustele ausalt.

Ma jälgin, kuidas te reageerite ja kuidas teised teie liigi olendid reageerivad. Nii palju on hulle ja valetajaid sellel planeedil, kes on väitnud, et nad teadsid tõde meie kohta, sellest, mida te nimetate UFO’deks, tulnukatest ja nii edasi - mõned isegi usuvad nende valesid. See on ebameeldiv, isegi meile – nad on lurjused meie seisukohast vaadates.

Ma isiklikult tahan väga näha, kuidas teie reageerite, kui näete tõde, mida ma teile nüüd avalikult teatavaks teen! Ma olen üpris kindel, et enamik keeldub uskumast mu sõnu, kuid ma loodan, siiski... sest te peate mõistma, kuidas elada üle lähiaastad ...
Küsimus: Kas UFO-sid, lendavaid «objekte» juhivad tulnukad teistelt planeetidelt või nad kuuluvad teie liigile?

Vastus: Mõned vaadeldud UFOd - nagu teie neid nimetate - kuuluvad meile, kuid enamik mitte. Enamik "salapäraseid" lendavaid objekte taevas ei ole mitte tehnoloogilised seadmed, vaid peamiselt valesti tõlgendatud loodusnähtused, millest teie teadlased ei saa aru - näiteks spontaansetest plasmoididest kõrgel atmosfääris.

Ent siiski, mõned UFO-d on tõelised, osad kuuluvad teie enda liigile ja eriti teie sõjalistele jõududele, mõned kuuluvad tulnukatele teistelt planeetidelt ja mõned ka meile. Teid petetakse millegipärast teie valitsuste poolt ja see ei ole õiglane.

Kõige vähem teie poolt vaadeldud objekte-mooduleid kuulub meile, sest me oleme atmosfääris liikumisel üldiselt väga ettevaatlikud ja meil on olemas erilised meetmed, et varjata meie õhulaevu.

Kui loete teateid särav metallik-halli värvi sigari- ehk silindrikujulise värviliste tuledega objekti avastamisest kõrgusel vahemikus 20 ja 260 teie meetrit ja kui objekt tegi väga sügava põrisevat häält ja kui sel objektil oli 5 helepunast tuld metallist sigari pinnal, siis võib tõesti olla, et keegi nägi üht meie laevadest.

Ja see tähendab, et see oli kas ostehniline rike või et keegi meist ei olnud piisavalt ettevaatlik. Meil on ka väga väikene kettakujuliste õhusõidukite park, kuid sellised «UFO» tavaliselt kuuluvad tulnukatele teistelt planeetidelt.

Kolmnurksed UFOd kuuluvad üldjuhul teie enda sõjalistele organisatsioonidele, kes tunnevad maavälist tehnoloogiat, et neid ehitada. Kui te tõesti tahate näha ühte meie objekti, peaksite vaatlema taevast on Arktika, Antarktika ja Aasia kohal, eriti alasid mägede kohal.
Küsimus: Kas teil on mingi eriline tunnusmärk, mille abil saame kindlaks teha teie liigi?

Vastus: Meil on kaks peamist sümbolit:

Üks (iidsem) sümbol - sinine siug (madu) nelja valge tiivaga mustal taustal (neil värvidel on usuline tähtsus meie jaoks).

See sümbol on kasutusel mõned osa poolt minu ühiskonnas, kuid see on tänapäeval väga harva kasutusel – teie, inimesed olete seda sümbolit kopeerinud väga sageli oma vanades käsikirjades ...

Teine märk on müstiline, te ütleksite selle kohta "Draakon" – see on ring seitsme valge tähega keskel. See sümbol on tänapäeval palju populaarsem.

Kui te näete kuskil ühte neist sümbolitest silindrilise objekti – õhulaeva peal, soovitaksin teil sealt nii kiiresti kui võimalik ära minna.
millest sa rääkisid – kas need tähendavad Plejaade?

Vastus: Plejaadid? Need seitse tähte on planeedid
ja Kuu ja nad sümboliseerivad meie endist Päikesesüsteemi seitset kolooniat. Sinine taust ja draakoni ring tähistab Maa’d. Seitse valget tähte tähistavad Kuu’d, Marss’i, Veenus’t ja nelja Jupiteri ning Saturni kuud, mida me koloniseerisime minevikus. Kaht kolooniat me enam ei kasutata, need on maha jäetud, nii et 5 tähte oleks tunduvalt õigem.
Küsimus: Kuna sa ei lubanud endast teha fotosid – ehkki see oleks väga vajalik, et tõestada teie tegelikku olemasolu ning lisada sellele loole tõepärasust – võiksid sa kirjeldada end täpsemalt?

Vastus: Ma tean, et see oleks kasulik, tõestamaks intervjuu autentsust, kui võiksid teha ja avaldada mõned pildid minust. Te, inimesed olete väga skeptilised. Isegi kui teil oleksid sellised fotod, paljud teie liigikaaslased ütleksid ikka, et need pildid on võltsing, et olen ainult maskeeritud mees või naine ja see oleks mulle solvav.

Sa pead aru saama, et ma ei saa sulle anda luba teha minust ega mu varustusest fotosid.

Sellel keeldumisel on erinevad põhjused, mida ma ei taha sinuga täpsemalt arutada, üks põhjus on vajadus säilitada saladus meie olemasolu kohta kõrgel tasemel, teisel põhjus on religioosne.

Kuid sa võid joonistades kujutada minu välimust ja minu varustust, ma võin näidata seda sulle hiljem.

Ma võin proovida kirjeldada ennast, kuid ma kahtlen, et teised sinu liigist on võimelised ette kujutama minu tegelikku välimust lihtsalt läbi sõnade, sest reptiloidide ja üldse teiste intellektuaalsete liikide eksisteerimise automaatne eitamine – see on üks osa, kuidas teie arvamused ja seisukohad on programmeeritud.
Vasta
#63
Noh, üritan kirjeldada ennast ...

Kujutage ette normaalset naissoost inimese keha. Nagu inimestel, on ka minul mul pea, kaks kätt, kaks jalga ehk tuge, minu suurus ja mu keha mõõdud on sarnased inimkeha mõõtudele.

Kuna ma olen naine, on mul ka kaks rinda. Vaatamata meie roomajalisele päritolule, oleme oma imikutele meie arenguprotsessi käigus hakanud rinda andma - see juhtus umbes 30 miljonit aastat tagasi - sest see on parim asi.

Selline areng on teie liigile omane juba dinosauruste aegadest ja veidi hiljem sai omaseks ka meile. See ei tähenda nüüd, et me oleme nüüd reaalsed imetajad, meie rinnad ei ole sellise suurusega kui inimese naistel ja meie liigi naistel on rinnad kõigil ühesuurused. Välised suguorganid - mõlemal sool, on väiksemad kui inimesel, kuid need on nähtavad, ning neil on samad funktsiooni kui teie suguorganitel ja see on teine evolutsiooni kingitus meie liigile.
Minu nahk on üldiselt rohekas-beežikat värvi, pigem kahvaturoheline - ja meie nahal ja meie näol on mõned pruunid ebaregulaarsed täpid/tähnid (1 - 2 cm) - kummalgi sool erinevad, kuid naistel on neid rohkem eriti keha alumises osas ja näol.

Minu puhul võite neid näha kui kaht joonekest kulmude kohal, ületades minu otsmikku, mu põsel ja mu lõual. Minu silmad on veidi suuremad, kui inimese silmad ja seda põhjusel, et me peame paremini nägema pimedas.

Meil on välised ümmargused kõrvad, kuid nad on väiksemad ja mitte nii kumerad nagu teie omad. Me kuuleme paremini, sest meie kõrvad on helidele tundlikumad - me kuuleme palju laiemat helide sageduste diapasooni.
Kõrvade juures on lihas või "kaaneke", mis võib neid täielikult katta - näiteks vee all.
Meie nina on palju tundlikum ja sisaldab kõverusi nina vaheseinte vahel, need võimaldasid meie esivanematel “haista” temperatuuri.

Me oleme kaotanud suure osa selle võimest, kuid me võime siiski tunnetada temperatuuri palju paremini selle "organiga".

Meie huuled on sarnase kujuga, kui teil – naistel täidlasemad kui meestel, kuid meie huuled on helepruuni värvi. Meie hambad on väga valged ja tugevad. Nad on veidi pikemad ja teravamad, nad ei ole nagu teie õrnad/pehmed imetajate hambaid.

Meil pole erinevaid juuste värvusi sarnaselt teie liigile (kuid on traditsioon värvida juukseid erinevates vanuses) ja meie esialgne juuksevärv – nagu minul näha – on rohekaspruuni värvi. Meie juuksekarv on palju tugevam kui teil, meie juuksed on palju paksemad ja nad kasvavad väga aeglaselt.
Kusjuures pea on meie keha ainuke osa, kus meil karvad kasvavad.

Meie keha, meie käed ja jalad on kujult ja suuruselt sarnaselt teie omadele, kuid nahk on toonilt rohekaskollane beež, sarnaselt näole.

Meie viis sõrme on veidi pikemad ja peenemad, kui inimeste sõrmed ja meie nahk on täiesti sile, meil ei ole käejooni nagu teil, meil ei ole ka sõrmejälgi, nagu teil.. Seevastu on meil ka kätel nahal pruunid täpikesed, mõlemast soost isenditel,

Kui sa puutud mu nahka, siis sa tunned, et see on palju siledam, kui teie karvkatteline nahk.
Meil on väikesed teravad sarvekesed mõlema keskmise sõrme peal. Küüned on hallid ja tavaliselt palju pikemad, kui teie omad. Sa näed, et minu küüned ei ole nii pikad ja ümmargused ...
See on seepärast, et ma olen naissoost. Meestel on teravad küüned, mille pikkus võib mõnikord olla 5 või 6 sentimeetrit.

Järgmine eripära on väga erinev teie kehast ja see on tõendus minu reptiloidsest päritolust: kui sa puudutad mu selga, siis sa tunned tugevat luulist moodustist.
See on väga raske ja keeruline naha ja kudede struktuur, mis ulatub meie peast selja alaosani. Selles struktuuris ja plaadikestes paikneb suur hulk närvilõpmeid ja suuri veresooni - see on põhjus, miks meile tekitab alati probleeme teie toolidel istumine, nagu nendelgi, mis on selles majas.
Nende väikeste plaadikeste peamine ülesanne on reguleerida meie kehatemperatuuri. Kui me istume looduslikus või kunstlikus päikesevalguses, siis nendes plaadikestes verevarustus hoogustub ning nad laienevad. Seega päike soojendab verd, mis liigub läbi keha ja läbi plaadikeste, nii tõuseb ka naha temperatuur ja me naudime seda.

Mis meil veel on erinevat - meil ei ole naba, sest me sünnime teistsugusel viisil, kui teie, imetajad.

Muud välised erinevused teie liigist on vähetähtsad ja ma arvan, et rohkem ei peaks neid nimetama, sest enamik neist ei ole nähtavad, kui me kanname rõivaid.
Loodan, et mu keha kirjeldus oli piisavalt üksikasjalik.
Vasta
#64
Küsimus: Milliseid riideid te valmistate ning mida te kannate. Ma eeldan, et see riietus siin pole mitte see, mida sa kannad tavaliselt?
Vastus: Ei, ma kannan neid teie liigi riided ainult siis, kui olen inimeste keskel.
Ausalt öeldes – minu jaoks ei ole just väga mugav kanda selliseid riideid ja nende kandmisel valdab mind alati väga ebatavaline tunne. Kui me oleme oma maa-aluses kodus või oma suurtes kunstliku päikese aladel ja kui me oleme omadega koos, siis me tavaliselt ei ole riides. See on vastik sinu jaoks?
Kui me oleme avalikkuses ja koos paljude oma liigikaaslastega, siis kanname me on hästi laiasid ja pehmeid rõivad, mis on valmistatud õhukesest tuleohtlikkust materjalist.
Ma ütlesin juba, et paljud meie kehaosad on väga tundlikud kontaktile, peamiselt väikesed plaadikesed meie seljal, seega me ei tunne end mugavalt liibuvates riietes, sest need võivad teha meile haiget.
Eri liikide reptiloidid kannavad erinevat värvi rõivaid - et vahet teha.
Küsimus: Sa ütlesid "kui me oleme omadega koos." Sa mõtlesid oma peret?

Vastus: Ei, mitte päris. Teil nimetatakse seda "pereks", kuid selle sõna all te mõtlete ainult neid, kes kuuluvad geneetiliselt kokku, nagu isa või ema ja laps.
Nagu ma ütlesin, et meil on väga rasked ja unikaalsed nimed. Mõiste «perekond» on unikaalne ning pole muid analoogiaid sellele nimetusele, kuid osa sellest nimest "perekond" – ma pean kasutama seda sõna, sest ei ole õiget analoogi teie sõnastikus.
See ei tähenda, et kõik selles grupis on geneetiliselt seotud, sest need rühmad on tavaliselt väga suured ja neis on meie isendeid arvuliselt 40 ja 70 vahel.
See rühm hõlmab üldiselt teie geneetilisi suhteid – peale ühe neist, teie võimalikku otsust lahkuda oma grupist - ja teie suhe oma isa ja emaga on sageli sama tugev.

Mulle tundub, et on liiga raske lahti seletada meie iidset sotsiaalset süsteemi, see on väga keeruline, ja meil kuluks väga palju tunde vaid esmase ülevaate saamiseks. Võib-olla me saame kokku leppida mõne teise aja ja ma võin teile anda siis kõigi nende asjade üksikasjaliku kirjelduse.
Küsimus: Kas teil on ka saba sarnaselt normaalsete roomajatega?

Vastus: Näed seda? Ei, meil ei ole mingit nähtavat saba. Kui te vaatate meie luustikku, siis on vaid väike ümar luu meie selgroo lõpus. See on kasutu rudiment meie esivanemate sabast ja see ei ole väliselt nähtav. Meie embrüotel on esimestel arengukuudel sabad, kuid need kaovad enne nende sündimist. Saba on mõttekas vaid primitiivsetel liikidel, kes, proovides kõndida kahel jalal peavad säilitama tasakaalu sabaga. Meie luustik on evolutsiooni käigus muutunud ja meie selgroog on peaaegu sama kujuga nagu teie oma, nii et me ei vaja saba, et püsida kahel jalal, nagu teiegi ..

Küsimus: Sa ütlesid, et teie sünnite erinevalt meie viisist.
Te munete mune?

Vastus: Jah, aga mitte sarnaselt lindudele või primitiivsetele roomajatele. Tegelikult embrüo kasvab vedela valgu sees naise emakas, kuid on ümbritsetud ovaalse, väga õhukese korpusega, mis täidab terve emaka. Samuti on meil nabanöör, nagu teilgi, mis on ühendatud punktiga tagapool. Kui laps hakkab sündima, siis pressitakse terve muna vagiinasse ja laps väljub mõne minuti pärast sellest pehmest munast.
Imikud kasutavad instinktiivselt kaht sarvekest, mis paiknevad meie keskmistel sõrmedel, et murda läbi munakooriku ja hingata oma esimene sõõm õhku. Meie vastsündinud ei ole nii suured kui teie imikud, nad on sündides 30 kuni 35 teie sentimeetrit, muna umbes 40 cm, sest meie vagiinad on väiksemad kui inimestel. Me kasvame normaalsuurusteks, tavapäraselt 1,60 kuni 1,80 meetrit.
Q: Milline on teie kehatemperatuur? Oled öelnud, et teile meeldib päikest võtta. Millist mõju avaldab see teie kehale?

Vastus: Me ei ole imetajad ja nagu kõigil roomajatel sõltub meie kehatemperatuur meie keskkonna temperatuurist. Kui sa puudutad mu kätt, siis tõenäoliselt tunned, et see on jahedam kui sinu oma. Meie normaalne kehatemperatuur on umbes 30 kuni 33 kraadi Celsiuse järgi. Kui me istume päikese käes alasti, võib meie kehatemperatuur tõusta mõne minuti jooksul kuni 8 või 9 kraadi võrra.

See temperatuuri tõus suurendab paljude ensüümide ja hormoonide tootmist meie kehas, meie südames ja ajus ning kõik elundid muutuvad aktiivseks, ja siis me tunneme end väga hästi. Teile, inimestele lihtsalt meeldib olla natuke päikese käes, kuid meile on see suurim rõõm, mida saate ette kujutada, siin võib-olla mingi sarnasus teie seksuaalse orgasmiga. Samuti armastame me ujuda soojas vees või muudes vedelikes, et tõsta oma kehatemperatuuri. Olles mõned tunnid varjus, langeb meie kehatemperatuur uuesti 30 kuni 33 kraadini.
See ei põhjusta meile mingit kahju, kuid me tunneme end päikese käes palju paremini. Meil on maa all toad kunstliku päikesega, ent see ei ole meie jaoks sama, kui viibimine reaalselt päikese käes.
Küsimus: Mida te sööte?

Vastus: Tavaliselt sarnaselt teiega erinevaid toitaineid: liha, puuvilju, köögivilju, eri liiki seeni (kasvatame neid maa-alustes farmides) ja muid asju. Võime süüa ka mõningaid neid asju, mis on teile mürgised. Peamine erinevus teie ja meie toidulaual on see, et me peame sööma liha, sest meie keha vajab valku. Me ei saa elada täiesti taimetoitlastena, nagu teie, kuna meie keha ei saaks siis enam eksisteerida ja me sureksime ilma lihatoiduta mõne nädala või ehk kuu jooksul.
Paljud meist söövad toorest liha või muid asju, mis oleks teile vastikud. Isiklikult ma eelistan küpsetatud (keedetud) liha ja maapealseid puuvilju - nagu õunad ja apelsinid.
Küsimus: Kas saad rääkida mulle midagi oma liigi tekkimise ja arenemise kohta? Milline on teie liigi vanus? Teil olete välja arenenud primitiivsetest roomajatest?

Vastus: See on väga pikk ja keeruline lugu, ja see kõlab tõepoolest teile uskumatult, kuid nii see on. Püüan selgitada lühidalt.
Umbes 65 miljonit aastat tagasi surid paljud meie esivanemad - dinosauruste rassi esindajad - suures ülemaailmses katastroofis.
Selle hävingu põhjuseks ei olnud loodusõnnetus ehk asteroid, mis tabas Maad - teie teadlased on valel teel, vaid toimus sõda kahe vaenuliku maavälise päritoluga rühma vahel, kes olid võtnud koha orbiidil ja kõrgel atmosfääris. Tuginedes meie piiratud teadmistele väga varastest aegadest oli see suur sõda esimene välissõda planeedil Maa, kuid see ei olnud kaugeltki viimane.

Tulevane sõda võib peagi puhkeda, kuna "külm sõda" – (nagu teie seda nimetate) on teie planeedil välisolendite rühmade vahel käimas juba viimased 73 aastat.
Selles 65 miljonit aastat tagasi toimunud sõjas osalesid kaks maavälist kõrgtehnoloogilise arenguga liiki, mõlemate nimesid ei saa nimetada, sest nad puuduvad teie keeles. Võiksn neid nimetada, kuid see võib teha haiget teie kõrvadele, kui ma teile nimetan nende algsel viisil.

Üks osapool olid humanoidid nagu teiegi liik (kuid palju vanemad) nad olid sellest universumist, päikesesüsteemist, mida te nimetate "Procyon" Prooküoniks täna teie kaartidel.

Teine liik, millest me teame mitte nii väga palju - oli reptiilide hõim, kuid nad ei ole kuidagi seotud meie liigiga, sest meie oleme arenenud kohalikest saurustest ilma välise mõjuta (välja arvatud meie enda edukas manipuleerimine oma geenidega, aga sellest räägin hiljem).

See kõrgelt arenenud reptiilide hõim ei tulnud mitte käesolevast universumist ja nüüd ma pean seda teile natuke selgitama. Teie teadlased ei ole tegelikult aru saanud Universumi tegelikust olemusest, sest teie ebaloogiline mõistus ja maailmavaade ei ole võimeline nägema ka kõige lihtsamaid asju ja saab seega tugineda vaid valele matemaatikale ja numbritele ning arvudele. See on osa teie liigi geneetilisest programmeerimisest, mille juurde ma tulen hiljem tagasi. Lubage mul öelda, et olete peaaegu sama kaugel Universumi mõistmisest, kui te olite 500 aastat tagasi.
Et kasutada mõistet Aeg - võimalik, et te saate aru - teist tüüpi olendid tulid mitte käesolevast universumist vaid teisest omniversumi osast. Teie nimetate seda ehk *muu mõõde*, kuid see ei ole õige sõna kirjeldamaks seda korrektselt. Ka aja mõõtmine nii, nagu teie seda mõistate, on vale.) Asjaolu, mida te peaksite meeles pidama, on see, et olendid oskavad *liikuda* erinevate universumite vahel (teil on antud sellele nimi - kvant-tehnoloogia) üpris spetsiaalsete meetoditega, mõnikord ainult nende mõistuse abil. Minu enda liik on ka arendanud vaimseid võimeid (võrreldes teie liigiga), kuid meie - ei suuda teha matterstring / mull, aine linti/mulli, mis muutuks ilma tehnoloogiata, kuid üks teine liik, kes on aktiivne siin planeedil, on selleks võimeline (ka inimene on selleks võimeline VS), ja see tundub teile kui ime, sest need peaksid olema teie esivanemad.

Tagasi meie ajaloo juurde: esimene liik (humanoidid) jõudis Maale umbes 150 aastat enne reptiloide, ja nad ehitasid mõned kolooniad endistele mandritele. Oli suur koloonia mandril, mida te nimetate täna "Antarktis" ja teine mandril, mida te nimetate täna "Aasia". Need inimesed elasid sellel planeedil saurustelaadsete loomadega koos ilma probleemideta.

Kui arenenud reptiloidsete liik saabus sellesse süsteemi, siis humanoidsed kolonistid "Procyoniselt" püüdsid nendega rahumeelselt suhelda, kuid neil see ei õnnestunud. Umbes kuu jooksul algas ülemaailmne sõda.
Sa pead teadma, et mõlemal liigil oli huvi selle noore planeedi vastu mitte tema bioloogia ja avastamata liigirikkuse tõttu, vaid ainult ühel põhjusel – selleks oli tooraine, maavarad, eriti vask. Selleks, et mõista, pead teadma, et vask on väga oluline materjal mõnede kõrgtehnoloogiliste liikide jaoks (ka tänapäeval), sest vasest on võimalik koos mõnede mitte-materjalsete ainetega toota uusi, stabiilseid elemente. Kui te stimuleerite kõrge elektromagnetväljaga ala õigest suunast tuumakiirega, siis muudab see kiir ristumiskohal aine võnkumist. Sulandades Vaske teiste elementidega selles magnetväljas võivad toimuda teatud muudatused, mis on väga kasulikud erinevate tehnoloogiliste ülesannnete täitmiseks (kuid seda ekstreemselt keerulist valemit ei ole teil võimalik leida, kuna teie mõistus ei ole selleks programmeeritud.)

Mõlemat tulnukrassid tahtsid saada endale planeedi Maa vasevarusid ja seetõttu puhkeski väga pikaajaline sõda Maa pinnal ja orbiidil.

Humanoidne rass tundus et oli esialgu edukam, kuid viimaks otsustasid reptiliaanid kasutada võimsat eksperimentaalset relva - spetsiaalset tüüpi pommi mis hävitaks kõik elu vormid planeedil Maa, kuid ei kahjustaks väärtuslikku toorainet ja eriti vaske.

Pomm tulistati Maalt ja see plahvatas selles kohas teie planeedil, mida te nimetate täna "Kesk-Ameerika". Kuna pomm lõhkes ookeanis ja sellele järgnes ettearvamatu termotuumasüntees vesinikuga, oli selle mõju palju võimsam, kui reptiliaanid olid oodanud. Surmav kiirgus, üleproduktsiooniga hapnik, eri elementide sademed - need olid ettenägematud tagajärjed ja peaaegu 200 aastat väldanud *tuumatalv* oli selle lõpptulemus.
Enamik humanoide hukkus ja reptiliaanid kaotasid meile teadmata põhjustel huvi planeedi vastu - ilmselt kiirguse tõttu.
Planet Maa oli üksi ja kõik loomad surid. Muide, üheks fusioonpommi tagajärjeks olid erinevate elementide ja materjalide sademed, mis tekkisid põlemisprotsessi järgselt ja üks aine, mis tekkis, oli Iridium. Teie teadlased arvavad täna, et Iridiumi kontsentratsioon maapinnas/mullas on tõend asteroidist, mis tappis dinosaurused. See ei ole tõsi, aga kuidas te peaksitegi seda teadma?
Suurem osa dinosaurustest surid, mitte küll kõik plahvatuses, kuid halbade asjaolude tõttu, mis on saabusid pärast sõda, eriti tuumatalve ja nende sademete tõttu. Järgneva 20 aasta jooksul surid välja peaaegu kõik dinosaurused ja reptiliaanid. Mõned neist - eriti need, kes elasid ookeanides - suutsid ellu jääda järgmiseks 200 kuni 300 aastaks isegi selles muutunud maailmas, kuid ka nemad surid, sest kliima muutus. Tuumatalv lõppes pärast 200 aastat, kuid kliima Maa peal oli tunduvalt külmem, kui enne. Vaatamata katastroofile oli siiski mõni liik võimeline ellu jääma, nagu kalad (ogahailised), linnud, mõned imetajad (teie esivanemad), mitmesugused roomajad nagu krokodillid ja alles oli jäänud ka eriline liik väikesi, kuid suhteliselt liikuvaid dinosaurusi, kes arenesid koos viimaste suurte loomade-reptiliaanidega nagu teie neid nimetate - türannosauruste sarnane liik.

See uus roomaja kõndis kahel jalal ja nägi välja pisut sarnaselt teie rekonstrueeritud Iguanodoniga (see juhtus selle perekonna piires), kuid oli väiksem (umbes 1,50 m kõrge) ja tal olid mõned humanoidi eripärad – muudetud luude struktuur, suur kolju ja aju, käsi suure sõrmega (pöial), mis oli võimeline asju haarama, erinev organism ja seedimine, liikuvad silmad pea keskel nagu teie silmad ja mis kõige olulisem – tal oli uus ja parem aju struktuur. See oli meie otsene esivanem.

On teooria, et kiirgusel oli suur osa selle uue tõumutatsiooni tekkimisel, kuid see ei ole tõestatud. See väike dinosaurus-humanoid arenes järgmised 30 miljonit aastat (nagu ütlesin varem, vajate te lisateavet mõistete *aeg* ja *arenemine* mõistmiseks), sest teie arvate, et areng on kunstlikult pealesurutud - nagu teie juhtumil loomast rohkem või vähem mõtlevaks olendiks.
Need olendid olid piisavalt intellektuaalsed, et mitte surra lähemate miljonite aastate jooksul, sest nad õppisid muutma oma käitumist, nad elasid koobastes, selle asemel, et elada külmas avalooduses ja nad õppisid kasutama kivisid ja kasutasid neid esimeste tööriistadena, nad tundsid tuld, kasutasid told(tulekahju) sooja saamiseks ja oma vere soojendamiseks, mis on meie liigile väga oluline, et ellu jääda. Järgmise 20 miljoni aasta vältel, jagunes see liik 27-ks erinevaks alamliigiks (kahjuks esialgne reptiilide liik areguprotsessi vältel lagunes, et jaguneda rohkem või vähem mitteloogilisel moel eri liikideks).

Selgelt on näha see ebavajalikult suures arvus erinevate loomasarnaste dinosauruste arenemises varasematel aegadel ja toimus palju üldjoontes primitiivseid sõdasid nende liikide vahel mõne liigi domineerimise eesmärgil.
Looduslikud olud ei olnud just väga sõbralikud ja me teame, et nendest 27 eri liigist surid nende primitiivse sõdade ja evolutsiooni tulemusel 24 välja, sest nende organismid ja intellekt ei olnud piisavalt arenenud, et ellu jääda, agu peamine põhjus oli, et nad ei suutnud muuta oma keha/vere temperatuuri, kui kliima muutus.
50 miljonit aastat pärast sõda ja pärast dinosauruste eksistentsi lõppu oli järel ainult kolm, reptiilide liik jäi püsima sellel planeedil koos kõigi muude madalamate loomadega. Läbi loomuliku ja kunstliku ristamise need kolme liiki ühendati üheks üheks reptiloidide liigiks ja geneetiliste manipuleerimiste läbi olime suutelised eemaldama mõned geenid meie geneetilises struktuuris.



Vastavuses meie ajaloo ja usuga oli see aeg, mil meie lõplik rass – reptiloidid – nagu sa näed mind siin täna - oli loodud läbi geenitehnoloogia. See toimus umbes 10 miljonit aastat tagasi ja meie areng on peaaegu seiskunud selles punktis - no tegelikult tehti mõned väiksemad muutused meie väljanägemises rohkem humanoidisarnaseks ja imetajatesarnaselt sündimise osas saabuvate põlvkondade vältel, kuid me ei ole enam jagunenud uuesti eri liikideks.

Te näete, et meil on selja taga väga pikk areguperiood võrreldes teie liigiga, teie esivanemad kargasid ümberringi ja ronisid puudel nagu väikesed ahvisarnased loomad, sel ajal kui me leiutasime tehnoloogiaid, koloniseerisime teisi planeete selles süsteemis, ehitasime suuri linnu (mis on jäljetult kadunud) ja muutsime omaendi geene, - samal ajal kui teie geenides on veel loomariigi jälgi.
10 miljonit aastat tagasi hakkas arenema väike simians, ta tuli puu otsast maapinnale ja seda jälle kliima muutumise tõttu. See väike simians hakkas arenema teie mõistes Aafrika mandril. Nad arenesid väga aeglaselt, sest see on normaalne imetajatele ja kui ei oleks midagi erakorralist juhtunud teie liigiga, siis me ei saaks istuda täna siin ja rääkida, sest ma oleksin istunud siis oma mugavas kaasaegses majas ja teie istuksite endiselt oma koopas, riietunult karusnahkadesse ja püüdes mõistatada tulekahju/tule tekkimise saladust või ehk oleksite mõni meie loomadest.

Aga asjad arenesid teistmoodi, ja te usute nüüd, et teie olete „Looduse kroon"ja võite elada kaasaegsetes majades. Meie aga peame endid peitma ja elama maa all ja inimtühjadel kaugetel äärealadel.
Umbes 1,5 miljonit aastat tagasi, jõudis Maale teine tulnukarass (see oli üllatavalt esimene liik enam kui 60 miljoni aasta jooksul. See on veel rohkem sulle üllatav, kui sa saad teada, kui palju eri liike täna siin elab. Selle tulnukarassi huviorbiidis ei olnud mitte maavarad/tooraine ja vask, vaid meie imestuseks hoopis humanoid-ahvid. Vaatamata meie kohalolekule siin planeedil otsustas tulnukrass "aidata" ahvidel areneda veidi kiiremini, eesmärgiga kasutada neid tulevikus järgnevates sõdades orjadena.
Teie liigi saatus polnud meile just väga oluline, kuid meile ei meeldinud "Ilojiimide" käitumine meie planeedil ja ka neile ei meeldinud meie kohalolek nende uuel "Linnutee loomaaia" planeedil ja nii oligi teie kuues ja seitsmes loomine põhjus sõjaks meie ja nende vahel. Te saate lugeda näiteks osaliselt selle sõja kohta raamatust, mida te nimetate "Piibel" – seal on seda väga kummalisel moel kirjeldatud. Tegelik tõde on väga pikk ja keeruline lugu. Pean ma jätkama? (Miks ei luba jätkata VS)

Q: Ei, mitte praegu. Ma tegin mõned ülestähendused su loo kohta, ja nüüd on mul mõned küsimused.
Vastus: Palun küsi.
Küsimus: Esiteks, käid sa ümber väga suure ajaskaalaga. Sa väidad, et teie primitiivsed eellased elasid koos dinosaurustega, elasite üle - nagu sa seda nimetasid – kunstliku kataklüsmi ja arenesite rohkem kui 40 miljonit aastat, ja teie areng lõppes 10 miljonit aastat tagasi. See kõlab mulle väga uskumatuna. Kas sa võid rääkida midagi selles osas täpsemalt?

Vastus: Ma saan aru, et see kõlab sulle täiesti uskumatuna, sest te olete noor ja geneetiliselt projeteeritud liik. Teie ajaloo uurimise piir on mõned tuhanded aastat, ja te arvate, et see ongi õige. Aga see ei ole. See on võimatu.


Teie programmeeritud mõistus ilmselt ei ole suuteline umber käima ajaga nii suurtes mastaapides. Meie arengu aeg võib tunduda uskumatult pikk Teie jaoks, kuid see on peaasjalikult looduse alguse tee. Teie varased ellased arenesid koos dinosaurustega ja nad elasid sarnaselt meiega tuumasõja üle. Nad arenesid aeglaselt järgmiste miljonite aastate vältel ja nad on jagunenud erinevateks liikideks ja vormideks, mõned neist on suuremad, mõned väiksemad. See puudutab praegu keha arengut. Aga mis puudutab arvamuste ja seisukohtade ning intellekti arengut? Nad olid lihtsalt loomad. Imetajad, kes on arenenud 150 miljonit aastat, kuid ainult viimasel 2 - 3 miljonil aastal, on nad olnud suutelised olnud arendama intellektuaalsust ja mõtlemist. Ja selle väikese perioodi jooksul on loodud olendid nagu teie. 148 miljonit aastat läks aega, et areneksid välja sellised loomad ehk imetajad, 2 miljonit aastat on kulunud rohkem või vähem intelligentste olendite, nagu teie, aremiseks?

Kas sa tõesti arvad, et see on kiirendatud areng? Siis on teie liik rohkem mõtlemisvõimetum, kui ma arvasin. Meie ei ole arenenud valesti, aga teie küll.
Küsimus: Ma saan aru. Aga mul on teine küsimus. Tõid välja palju fakte iidsest sõjast tulnukatega 65 miljonit aastat tagasi. See juhtus väga ammu enne seda, kui teie liigist sai arukas (kuivõrd sain sinust õieti aru) liik. Kuidas sa tead nii paljut "esimese sõja" ja teie liikide arenemise kohta?

Vastus: See on hea küsimus (palju parem, kui eelnevad) ja ma ei ole veel selgitatud seda sulle. Meie teadmised esimese sõja kohta pärinevad ühest vanast leiust, mis avastati umbes 16 000 aastat tagasi meie arheoloogide poolt mandril, mille kohta teie ütlete täna Põhja-Ameerika. Nad leidsid ümmarguse plaadi, mille läbimõõt on umbes teie 47 sentimeetrit. Plaadike on tehtud isegi meie jaoks tundmatust materjalist ja selle plaadikese sees oli teine väisem kristallplaat, mis sisaldas palju informatsiooni kodeerituna kristallide molekulaarsesse struktuuri. See "mäluplaat" oli valmistatud viimase pommi üleelanud rassi poolt "Procyoni" aegadel juba 65 miljonit aastat tagasi, kuid oli täiesti kahjustamata, kui ta leiti. Meie teadlased olid suutelised need sõnumid ja andmed lahti mõtestama, nii me siis kuulsime esimest korda sündmustest, mis toimusid kauges minevikus ja mis viisid dinosauruste liigi kadumiseni.
Plaat sisaldas mõlema liigi (kuigi suuremalt osa humanoidide) ja sündmuste ning relvade, sealhulgas pomm sulami üksikasjalikku kirjeldust. Seal oli kirjeldatud ka maa peal elavaid loomi ja sauruselisi, ka meie eel-intellektuaalseid esivanemaid.
Ülejäänud osa meie teadmistest meie arengu kohta pärineb skelettide uuringutest meie DNA tagumise osa dekodeeringul. Näete, me teame tõde oma juurte kohta, alates 16.000 aastast. Enne seda aega oli meie saamisloo kohta rohkem usulised versioonid.

Q: Mis juhtus nende kahe tulnukarassiga?

Vastus: Me ei tea täpselt. Ellujäänud humanoidid maa peal ilmselt surid aastatel pärast tuumapommi ja muud nende liigid ja reptiliaanid ei naasnud enam kunagi tagasi Maale (niipalju kui meie teame). Mis puutub reptiloidsetesse tulnukatesse, on võimalik, et tagasipöördumine oli nende jaoks füüsiliselt võimatu,.......... vahel seisneb mõnikord väga kiires liikumises. Praegune teooria on see, et mõlemad liigid on miljonite aastate jooksul lakanud eksisteerimast.

Küsimus: Sa rääkisid oma liigi luustikust/skeletist. Kuidas on see võimalik, et inimestest teadlased ei ole leidnud mingeid jälgi teist ja teie esivanematest, kui te tõesti olete elanud nii pika aja jooksul siin planeedil? Oleme leidnud palju algeliste dinosauruste luustikke, kuid ühelgi neist leitud roomajatest ei ole olnud suurt koljut ja aju ning kätt koos sõrmega/pöidlaga, nii nagu sa kirjeldasid neid varem.

Vastus: Jah, te olete leidnud. Aga teie "suured", teadlased ei ole suutnud skelette kompleksselt/täielikult taastada, kuna nad tahtsid taastada roomajaid, loomi, mitte intelligentseid olendeid. Sa puhked naerma, kui saad teada, kui palju (eriti väikesi) sauruste skelette on teie muuseumides kokku pandud täiesti vale ehitusega, on saadud mitte kunagi eksisteerinud olendid, sest te olete kasutanud paljusid konte, mis ei kuulu kokku ja mõnikord on kasuttud ka kunstlikke konte, et oleks midagi, mis võimaldaks ehitada "looma" Saurus. Paljud teie teadlased on sellest probleemist teadlikud, kuid nad ei avalikusta seda, kuna nad ei suuda seda selgitada, ning osad on kindlad, et nende rekonstrueerimine on õige.

Paljusid meie skeleti osi on kasutatud Iguanodoni rekonstruktsioonides, näiteks käsi selgelt nähtava pöidlaga /suure sõrmega. Heida pilk Iguanodonile muuseumis ja sa näed, et mul on õigus. Teadlased selles riigis, mida te nimetate Ameerika Ühendriikideks, on mõned aastad tagasi rekonstrueerinud peaaegu õige skeleti meie liigi kohta, kuid kohalik valitsus (kes on teadlik meie olemasolust) konfiskeeris selle rekonstrueeringu.

Kuna me elame täna (ja juba alates esimesest aastatuhandest) peaaegu täielikult maa all, siis seetõttu ei leiagi te ühtegi surnut ega meie skeletti.

Küsimus: Sa rääkisid maa-alustest linnadest ja kunstlikust päikesevalgusest. Sa mõtled midagi nagu "õõnes Maakera" seoses sellega? Kas mõni teine päike on meie planeedi sees?

Vastus: Ei, Maa ei ole tegelikult õõnes ja pole ka teist päikest tema sees. See jutt on naeruväärne ja see ei ole füüsiliselt võimalik (isegi teie liigi esindajad peaksid olema piisavalt arukad, et seda mitte uskuda.) Sa tead, kui palju massi päikesel peab olema energia tootmiseks ja kui pikka aega valgus liigub? Kas sa tõesti arvad, et väikese aktiivse päikese olemasolu planeedi sees oleks võimalik?
Kui ma räägin meie maa-alusest kodust, räägin suurtest koobaste süsteemist. Koopad, mille teie olete leidnud maapinnal lähedal, on kaduv-väikesed, võrreldes tegelike koobastega ja hiigelsuured koopad väga sügaval maa sees (2000 kuni 8000 teie meetri sügavusel), nad on omavahel seotud paljude peidetud tunnelite võrgustiku abil ja me elame suurte ja arenenud linnade ja kolooniatena selliste koobaste sees. Peamisteks meie elupaigad on - Arktika, Antarktika, Kesk-Aasia, Põhja-Ameerika ja Austraalia.

Kui ma räägin kunstlikust päikesevalgusest meie linnades, siis ma ei pea silmas reaalset päikest, vaid erinevate tehnoloogiatega valgusallikad (sh gravitatsioonilised allikad), annavad koobastes ja tunnelites valgussignaale. Igas linnas on spetsiaalsed koopaosad ja tunnelid tugeva UV-valgusega ja me kasutame neid kohti, et soojendada oma verd. Lisaks on meil ka mõned maapinnapealsed päikesevõtukohad inimtühjadel kõrvalistel aladel Ameerikas ja Austraalias.

Küsimus: Kust me leiame sellise koha, kus on sissepääs teie maailma?

Vastus: Sa tõesti arvad, et ma teatan teile meie täpse asukoha? Kui soovite leida seda kohta, siis peate ise otsima, kuid ma soovitan, et te seda EI TEEKS). Kui tulin neli päeva tagasi Maa pinnale, siis ma kasutasin väljapääsu ligikaudu 300 teie kilomeetrit siit põhja poole suure järve lähedal, kuid ma kahtlen, kas te leiaksite selle. Selles osas meie maailmas on vaid üksikud sissepääsud - rohkem - palju rohkem on neid põhjas ja idas.

Väike näpunäide: kui te satute kitsasse koopasse või tunnelisse või lõhesse või kuskile, mis tundub olevat kunstlik ja kui te lähete sügavamale, mida kaugemale, seda siledamaks muutuvad seinad ja kui te tunnete ebatavaliselt sooja õhku, mis tuleb sügavusest, või kui te kuulete ventilatsiooni-süsteemis või liftisahtis voolava/liikuva õhu helisid, siis võite otsida erilist kunstlikku ja siledat sein kusagil koopas, uksega, mis on valmistatud hallist metallist.

Kui teil õnnestuks see uks avada (ma väga kahtlen selles), siis te asuksite tehnilises ruumis, kus paiknevad ventilatsioonisüsteemid ja elevaatorid/ liftid, mis viivad sügavustesse. See ongi siis tõenäoliselt sissepääs meie maailma.

Kui olete jõudnud sellesse punkti, siis peaksite teadma, et me nüüd juba kindlasti teame teie seal kohalolekust. Te olete juba väga täbaras seisukorras, kui olete otsustanud siseneda ümmargusse tuppa. Nüüd peaksite otsime üht kahest reptiloidide sümbolitest seinal. Kui need sümbolid puuduvad või pole ka igasugused muid sümboleid, siis võite olla suurema probleemi ees, kui ise arvatagi oskate, sest mitte kõik maa-alused rajatised ei kuulu meie liigile.
Vasta
#65
Mõningaid uusi tunnelisüsteeme kasutavad tulnukrassid, sealhulgas vaenulikud rassid. Kui te leiate end olevat imelikus maa aluses rajatises, siis minu soovitus on: jookske minema nii kiiresti kui võimalik!

Küsimus: Ütlesid varem, et sa kasutad nime "Lacerta", kui sa oled inimeste hulgas ja et teile meeldib olla tõelise päikese käes maakera pinnal. Aga kuidas te saate/võite olla inimeste seas? Sa ei meenuta inimest, nii et igaüks võib märgata, et sa kuulud teise liiki. Miks ei ole keegi teid näinud ega kirjeldanud, kui teie liik elab koos meiega ühel planeedil juba alates meie "loomisest". On sul võimalik seda mulle selgitada?




Vastus: Esiteks, meie liiki on muidugi nähtud ja kirjeldatud palju kordi teie primitiivses minevikus, näiteks teie religioossetes kirjapanekutes sarnaselt ristiusu piibliga. Võite leida meie kirjeldusi ja isegi lihtsaid jooniseid meie kohta ka Lõuna-Ameerika mandril erinevates templites. Nn "targad" mehed Indiast ja Aasia mägedest on kirjeldanud meie liiki mitmeid kordi kirjapildis, samuti ka teised "targad" inimesed Aafrika mandrilt. Ma arvan, et me oleme kõige enam kajastatud mitteinimlik liik (võib-olla mõned "Ilojiimid") teie ajaloos. Kui sa mind ei usu, vaata oma ajalugu ja sa näed tõtt minu sõnades. Teie "suured" teadlased nimetavad meisse uskumist "ebausuks" ja "religiooniks" ja tänapäeva "intelligentsed" inimesed on unustanud meie varasema kohaloleku Maa pinnal.





Lisaks on meie liiki märgatud isegi tänapäeval, mõnikord on inimesed olnud tunnistajaks meie algse kuju olemasolemisele maa peal või maa all, meie sissepääsude või tunnelsüsteemide lähedal, kuid õnneks teie meediakanalid ei ole võtnud neid *hulle* sõnumeid tõsiselt. See meile meeldib ja see ongi põhjus, miks me lubame neil inimestel meid näha, sest nii see tegelikult on. Mõned meie liigist on ka otseses kontaktis inimteadlastega ja poliitikutega maa peal, kuid see on eriti salajane tegevus - sest ükski teist ei tea, mis on mis, te ei tea midagi selle kohta - nende kohtumiste põhjus on saabuv sõda tulnukate liikide vahel ja seotud meie abiga selles sõjas. Kuid on ka teisi seletusi, miks me võime viibida teie seas ja miks te ei ole võimelised meid ära tundma – see on oskus moonduda.

Järgnev võib jällegi tunduda uskumatu ja isegi ebameeldivana sulle, aga kuna sa küsisid, siis ma vastan. Ma ütlesin sulle varem, et meil on rohkem ja kõrgemalt arenenud vaimsed võimed, kui teie liigil.
Me oskame kasutada telepaatiat ja telekineesi alates meie sünnist - ema ja vastsündinud laps suhtlevadki üldjuhul telepaatiliselt lapse esimestel elukuudel ilma eriväljaõppeta, aga teile on vajalik, et aktiveerida need magavad osad teie ajus.

Meie aju struktuur on pisut erinev teie omast, meie hüpofüüs on suurem ja aktiivsem, kui teie oma, eriti kui me asume päikesevalguse käes. Meie võimed on väga tugevad võrreldes teie omadega, kuid nõrgad võrreldes mõnede mõnede tulnukrasside võimetega, kes elavad siin planeedil.
Ma ei ole kunagi olnud väga tugev neis asjades, kuid meil kõigil on need esmased võimed ja me saame neid kasutada näiteks enesekaitseks või vajadusel isegi ründamiseks.

Kui me astume maa pinnale ja kohtume inimestega isegi suure hulgaga neist – kogus ei ole oluline - siis me suudame mõjutada kõiki teie meeli ja anname teile telepaatilisel teel käskluse, et kõik näeksid meid, nagu oleksime üks teie liigist. Nõrk inimese aru võtab selle korralduse ilma vastupanuta vastu ning kõik näevadki meid (vaatamata meie tegelikult reptiloid-olemisele ja väljanägemisele) nagu tavalist inimest. Olen seda teinud mitu korda, ja teie, nõrgad inimesed, näete mind kui atraktiivset pruuni-juukselist naist, sest ma lõin selle erilise "pildi” – mimikri aastaid tagasi ja võin seda teie mõtetesse ilma probleemideta sisendada.



Mul oli esialgu vaja pisut aega, et õppida mimikri õieti kasutamist, kuid siis hakkas see peaaegu automaatselt töötama ja ma võin isegi kõndida rühma inimeste seas ja keegi ei tunne ära, milline ma olen.

Teie teadvuses on lihtne lüliti ("meid nähakse, sest me tõesti oleme olemas” / “meid nähakse, sest me tahame et te meid näeksite”) mille paigutasid sinna "Ilojiimid", kui nad lõid teie liigi. Me saame seda lülitit kasutada, et veenda, et te näete inimesi, kui te vaatate meid. Teised tulnukaliigid kasutavad seda teie lülitit samamoodi, palju lihtsamalt ja sagedamini, kui te arvate.

Kui toimuvad kohtumised teie liigi ja tulnukate vahel, kes tunduvad oma väljanägemiselt olevat täpselt niisugused, nagu teie liik, siis need tulnukad on ilmselt kasutanud seda lülitit ja mõnd neist kohtumistest võib tõlgendada samamoodi, nagu kohtumist minu liigiga.

Kui kohtusin esimest korda su sõbraga, siis nägi ta mind kui tavalist inimest, naist, ja mäletan, et ta oli väga hirmunud ja šokeeritud, kui ma näitasin talle oma reaalset välimust.

Küsimus: Kas sa mõtled, et saad praegu tegelikult minu uskuma panna, et räägin meeldiva pruunijuukselise inimesega, naisega, mitte reptiloidiga, nagu sina?

Vastus: Arvatavasti, aga ma ei pidanud praegu seda silmas. Kui keegi ootab, et ta näeb inimest-naist, mitte mind, siis ma võin selle korraldada ilma probleemita ja muuta tema arvamust (isegi suurte rühmade oma), sest keegi ei looda ju näha naist-roomajat. Aga ma lubasin sulle, et saad näha mind minu päris väljanägemisega meie esimesel kohtumisel ja ma ei ole seda lubadust murdnud, et sa saaks aru, et ma ei ole inimene. Kui ma nüüd prooviks seda muuta, viiks see ilmselt absoluutse kaoseni või teadvuseta olekuni ja ma ei tahaks sind kahjustada. Nagu ma ka ütlesin, ma ei ole just väga tugev neis asjus.




Küsimus: See on väga jube. Sul void tappa selle võimega?
Vastus: Jah, kuid see on keelatud. See ei tähenda, et seda ei ole varasemalt tehtud.
Küsimus: Kas mõlemal sool on need võimed?
Vastus: Jah.


Küsimus: Aga fotod? Kuidas te näete välja fotodel?

Vastus: See on rumal küsimus. Ma paistan fotodel kui roomaja, see, kes ma olen, sest ma ei saa mõjutada otse pilti või kaamerat, vaid ainult inimese ehk fotograafi nägemust. Kui keegi oleks meid filminud või pildistanud ja näitaks pilte teistele, näeksid nad mind mu esialgsel kujul. See ongi põhjus, miks meie liigile on hädavajalik olla eemal pildistamistest ja meil tuleb vältida iga kaamerat maapinnal (see on väga raske ja mõnikord on meid ka jäädvustatud ilma meie teadmata, eriti mõnedes valitsus- ja salajastes asutustes.)





KÜSIMUS: Milliseid muid käske võib teie liik anda meie meeltele/mõistusele?

Vastus: See on - jällegi imelik küsimus. Me ei ole teie vaenlased (s.t. enamik meist ei ole), seega miks me peaksime seda tegema?

Vastus sellele küsimusele - see sõltub inimese arvamuse/meele tugevusest ja reptiloidi “saadetise” tugevusest. Kui inimlik meel ja taju on nõrgad ning reptiloid soovib tekitada ja katsetada neid asju ja on viibinud enne, kui ta püüab seda teha, mõned tunnid päikese käes, siis see võib tõenäoliselt ka mõnda aega toimida. On olemas salajane õpetus selliste asjade kohta, kuid ma ei ole seda õppinud.


Mina kasutan oma sünnipäraseid oskusi mimikri tegemisel ja oma liigiga suhtlemisel ja vahest oma isiklike asjade tarvis, mõnikord ka teisteks tegevusteks, aga ma ei ole kunagi kasutanud seda võimet, et kahjustada inimesi või nende mõistust. Oleksin rõõmus, kui saame selle teema siin nüüd lõpetada.
Küsimus: Sa ütlesid varem, et suudate varjata/peita oma UFO-sid? Kas te kasutate neidsamu võimeid selle tegemiseks?

Vastus: Jah, kuid tehnilistel alustel. Iga väikelaeva sees on võimas seade, millega on võimalik saata kunstlikke signaale teie meeltele, et veenda teid, et te näete vaid lihtsalt taevast ja meie laevade asemel näete tavalisi lennukeid. Seda ei kasutata väga sageli, sest me väldime avalikke kokkupuuteid inimestega, kui me liigume atmosfääris.
Kui teil õnnestub näha meie laevu, siis see tähendab, et sellel seadmel on mistahes puudus või see on mingil põhjusel desaktiveeritud. Mõju ei tööta fotode puhul - vastasin sellele küsimusele sulle juba eelnevalt - kui keegi teeb lihtsalt pildi taevast, kus ta ei näinud midagi ebatavalist, seal võib meie õhulaeva näha. Muuseas, ka maapinnale - meie tunnelite sissepääsude lähedale on ka peidetud sellised seadmed ja teie meel/mõistus üldiselt näeb ainult tavalist koopaseina uste asemel. Siin ongi üks põhjus, miks ma ütlesin, et ma kahtlen, et teil oleks võimalik leida salajast ust meie maailma (kuigi seda on juhtunud mõned korrad minevikus.)

Küsimus: Tagasi teie ja meie ajaloo juurde. Nimetasid rassi “Illojiimid” kes on loonud meie inimkonna. Kust nad tulid ja kellega nemad sarnanevad? Mis täpselt juhtus, kui nad saabusid? Nad on meie "Jumal"?



Vastus: "Illojiimid" saabusid sellest universumist ehk päikesesüsteemist, mida te nimetate oma kaartidel "Aldebaran". Nad olid väga pikad humanoidsed olendid tavaliselt blondide juustega ja väga valge nahaga (nad vältisid päikesevalgust, sest see kahjustas nende nahka ja silmi. See oli meile, sellistele päikesearmastajatele nagu meie, täiesti uskumatu). Nad tundusid olevat esialgu intellektuaalsed ja rahumeelsed ja me hakkasime soetama nendega rohkem või vähem sõbralikke suhteid, kuid hiljem nad näitasid oma tegelikke kavatsusi ja plaane: nad soovisid arendada välja uut ahvitõugu, ja me olime häiriv tegur nende uue planeedi loomaaias.

Esialgu püüdsid nad kinni umbes 10000 või isegi 20000 teie SIMIAN eellast ja nad lahkusid planeedilt mõne saja aasta jooksul. Kui nad naasesid, siis nad tõid teie eellased siia tagasi (nüüd juba rohkem inimesesarnasena). Siis nad jätsid Maa taas mõneks tuhandeks aastaks ning primitiivse eel-inimesed elasid koos meiega, ilma suurte probleemideta - nad vaid kartsid meie lennukeid ja tehnoloogiat.

"Illojiimid" olid töötlenud nende mõistust ja suurendanud nende aju ning muutnud nende keha struktuuri. Nad olid suutelised kasutama tööriistu ja tuld.

"Illojiimid" on 23 000 aasta jooksul külastanud maad seitse korda ja kiirendanud mõne teie liigi arengut. Te peate mõistma, et te ei ole esimene inimeste tsivilisatsioon planeedil.

Esimesed inimesed (kes elasid samal ajal, kui vähem - arenenud eelned inimesed, sest "Illojiimid" eksperimenteerisid erineva kiirusega ja arengutasemetega), kel oli tehnoloogia ja kõne olid olemas siin planeedil umbes 700 000 aastat tagasi (teie teadlased ei ole seda mõistnud, sest nad on leidnud ainult eel-inimestele kuulunud konte ja mõningaid primitiivseid jooniseid lennumasinatest ja arenenud inimestest koopaseintel.)

See geneetiliselt arenenud inimtõug elas koos meiega, kuid nad vältisid kontakti meie liigiga, kuna "Illojiimi" õpetajad olid neid hoiatanud ja viinud nad eksitavale seisukohale, et meie oleme kurjad olendid ja me kahjustame neid.

Niisiis pärast mõne sajandi möödumist otsustasid tulnukad välja suretada oma esimese loodud liigi ning nad kiirendasid teise ja parema Katseseeria evolutsiooni ja nii edasi ja nii edasi. Tõde on, et teie kaasaegne inimeste tsivilisatsioon - ei ole esimene, siin planeedil Maa, vaid seitsmes.

Esimeste liikide poolt püstitatud hooned on kadunud, viies tsivilisatsioon oli selline, kes ehitas umbes 75000 aastat tagasi suuri kolmnurkseid ehitisi, mida teie kutsute praegu Egiptuse püramiidideks.

Teie egiptlased lihtsalt leidsid need suured iidsed püramiidid liiva seest ja nad on püüdnud mitte just väga edukalt lahendada nende ehitamise saladust.

Kuues tsivilisatsioon oli see, kes ehitas 16000 aastat tagasi linnad, mis hävitavad teid, mis võivad asuda täna mere all nn Bimini oblasti ümbruses. Viimane, seitsmes rass - Teie seeria - tehti 8.500 aastat tagasi ja see on ainuke olend, keda te võite mäletada ja kellega on seotud teie usulised ülestähendused. Te toetute arheoloogilistele ja paleontoloogilistele võltsingutele, mis näitavad teile valet ja lühikest minevikku, kuid mis juhtuks siis, kui te teaksite midagi neist varasematest kuuest tsivilisatsioonist? Ja kui te leiate tõendeid (tõenäosus on olemas) nende olemasolu kohta, siis te eitate ja moonutate fakte. See on osalt programmeeritud teie vaadetesse ja osalt on see puhas teadmatus.

Ma räägin teile järgnevalt ainult teie loomisest, sest eelmised kuus inimkonda on kadunud ja seega nad ei peaks teid puutuma.

Pikk sõda vältas meie ja "Illojiimide" vahel, samuti nende endi teatud rühmades "Illojiim’ide” seas, sest paljud neist on arvamusel, et uuesti ja uuesti inimese liigi loomine siin planeedil ei ole mõttekas. Viimased lahingud selles sõjas peeti umbes 5000 aastat tagasi orbiidil ning maapinnal. Tulnukad kasutasid võimast heli-relva, et hävitada meie maa-alused linnad ning meil õnnestus hävitada küllalt palju nende maapealseid rajatisi ja baase.

Teie inimesed olid väga ehmunud, kui nad nägid meie võitlust ning need tunded on fikseeritud religioosses vormis müütidena (nende mõistus ei olnud võimeline aru saama, mis tegelikult juhtus.) "Illojiimid" - kes näisid kui "jumalad" kuuendale ja seitsmendale inimtõule - ütlesid neile, et see on sõda hea ja kurja vahel ning et nemad on head ja meie oleme kuri rass. See sõltub muidugi vaatenurgast. See oli meie planeet enne kui nemad saabusid ja enne, kui nad alustasid oma teie liigi aretamise projekti. Minu arvates oli meil õigus võidelda oma planeedi eest. See juhtus täpselt 4,943 aastat tagasi - vastavalt teie aja mõistele - kui Elohim lahkus uuesti planeedilt veel teadmata põhjustel (see on väga tähtis daatum meie jaoks, sest paljud meie ajaloolased nimetavad seda võiduks.) Asjaolu, mida me ei tea, on see, mis tegelikult juhtus.
"Illojiimid" kadusid jäljetult koos oma laevadega. Me leidsime enamiku nende maapealsetest rajatistest nende endi poolt hävitatutena.

Inimesed olid taas iseenda omad ja teie tsivilisatsioon arenes. Paljud meist puutusid kokku mõnede (rohkem Lõuna) hõimudega teie liigist järgnevatel sajanditel, ja me suutsime mõningaid neist veenda selles, et meie ei ole "pahad" – tulnukad tahtsid, et nad seda usuksid.

Ajavahemikul alates 4900 aastat tagasi kuni tänaseni on planeedile saabunud paljud teised tulnukate liigid (mõned neist kasutasid vanad õpetusi ja programmitööd teie meelte ja mõistuse kallal ja "mängisid" uuesti teie ees Jumalat), ainult "Illojiimid” ei ole rohkem tagasi tulnud. Nad on jätnud planeedi Maa maha ka varem pikaks ajaks, umbes tuhandeks aastaks, nii ühel päeval tulevikus on karta nende tagasipöördumist ja nad ilmselt tulevad tagasi ilmselt selleks, et oma projekt lõpetada või tõenäoliselt ka seitsmes tõug välja suretada. Kuid me tõesti ei tea, mis on nendega juhtunud.

Teie praegune tsivilisatsioon ei tea midagi oma tegeliku päritolu kohta, teie tegeliku mineviku kohta, teie reaalse maailma ja universumi kohta ja te teate väga meie ja meie mineviku kohta. Ja te ei tea midagi asjadest mis võivad juhtuda lähitulevikus. Kuni te ei hakka mõistma ja uskuma mu sõnu – ma räägin teile tõtt, sest meie - ei ole teie vaenlased - niikaua eksisteerib oht teie liigile. Teie vaenlased on juba siin ja te ei saa sellest aru. Avage oma silmad, või te leiate end peagi suurtes raskustes ja probleemides. Sa ei usu mõningaid asju, kuid sa peaksid tõesti mind uskuma ja meeles pidama, millest ma enne rääkisin.
Küsimus: Miks sa arvad, et ma ei usu sind?

Vastus: Mul on tunne, et sa ei usu mind, hoolimata asjaolust, et ma istun siin ees. Kõik, mida ma rääkisin sulle viimase kahe tunni jooksul on absoluutne tõde meie maailma kohta.

Küsimus: Mitu tulnukate rassi tegutseb planeedi Maa pinnal käesoleval ajal?

Vastus: Meile teadaolevalt 14 liiki. 11 on pärit meie universumist, 2 teisest "mullist" ja 1 väga kaugelt ja nemad on väga selgelt erinevad. Ära küsi minult nende nimesid, sest peaaegu kõik need nimed ei ole teie keeles hääldatavad, kaheksa neist ei ole isegi mitte meile hääldatavad.

Enamik tulnukate liike - eriti rohkemarenenud - lihtsalt õpivad tundma teid nagu loomi ja nad ei ole teile ja meile väga ohtlikud. Me teeme koostööd mõnedega neist. Kuid kolm tulnukate liiki on vaenulikud, kaasa arvatud need, kes on olnud kontaktis mõnede teie valitsuste liikmetega ja nad vahetasid infot oma kõrgtehnoloogiast vase ja muude oluliste asjade vastu.
Käimas oli külm sõda nende kahe vaenuliku rassi viimasel 73 aastal ja tundub, et kolmas rass osutus "võitjaks" selles kasutuks sõjas. Oodata on "rohkem kuuma" sõda nende vahel juba lähitulevikus (ma räägin lähemast 10 või 20 aastast) ja me oleme mures sellise arengu pärast. Viimasel ajal on levima hakanud kuuldused uuest, viieteistkümnendast sordist, kes saabusid Maale ainult 3 või 4 aastat tagasi, kuid me ei tea nendest ega nende kavatsustest midagi ja me ei ole nendega kokku puutunud. Võib olla on need kuulujutud valed.

Küsimus: Mida need vaenulikud välisrassid tahavad?

Vastus: Mitmeid tooraineid, sh vaske oma tehnoloogia jaoks, teie vett (õigemini vesinikku teie veest, mis on neile energiaallikaks mõnes protsessis) ja mõningaid keemilisi elemente teie õhust. Lisaks on kaks sorti huvitatud teie kehast, nii inimkudedest ja verest, geneetilisest struktuurist – neil on defektid halva arendamise ja kiirguse tõttu (niipalju kui me teame) ning nad vajavad vigastusteta liini teie liigilt ja loomadelt, et taastada oma geneetikat ikka ja uuesti. Nad ei ole tegelikult võimelised taastama neid defekte täiesti kuna nende DNA ja teie DNA - ei ole täielikult sobivad (minu liik on absoluutselt kokkusobimatu neile, nii et nad ei ole huvitatud meist. Nad püüavad teha rohkem ühilduvaid ristandeid vahel teie ja nende vahel ja tehes kunstlikku ja sünteetilist fertizilations?? emistele. Me eeldame, et saabub sõda kolme rassi või teie ja ühe vahel või et nad kõik võitlevad tooraine, vesiniku, õhu ja DNA pärast.

Küsimus: Kas see on röövimiste põhjus?

Osaliselt, et võtta muna-ja seemnerakkude proove teilt. Mõnikord kuuluvad röövijad ka teistsugusse ja rohkem arenenud rassi ning nad tahavad uurida teie keha ja teie moistest, nagu teie uurite primitiivseid loomi. Nagu ma ütlesin, kolm liiki välistsivilisatsioone on vaenulikud, ja see tähendab, et nad ei muretse teie saatuse või teie elude pärast ja inimesed, kes olid "röövitud" nende poolt tulevad väga harva elusana tagasi. Kui keegi teatab inimröövist, siis see võib tähendada mu arvates, et tal kohtus üks agressiivse liigiga ning et tal on väga kõvasti õnne, kui ta jääb ellu. Nn. "sõbralikud" rassid on ka mõnikord võtnud inimestelt muna-ja seemnerakkude proove, kuid muudel põhjustel.

Küsimus: Sa ütlesid, et on ainult 14 rassi on aktiivsed maa pinnal. Aga miks kirjeldavad inimesed, kes on näinud tundmatuid olendeid, nii paljusid erinevaid tüüpe?

Vastus: Usun, et ma olen juba vastanud sellele küsimusele. Nagu ma ütlesin, on enamik tulnukrasse palju rohkem arenenud mõistusega, kui teie või isegi meie (ainult üks on välisrass on täiesti ilma sellise võimeta). Nad võivad kuvada end teie mõistuses ja mälus, sõltumata sellest, mida nad tahavad, ja sellel pealesunnitud pildil ei ole midagi ühist nende tegeliku välimusega.
Teie mäletate neid tavaliste inimestena, või hallide päkapikkudena või isegi eriti veidrate loomadena, kui nad tahavad, et nad teile meenuksid. Mõnikord nad tahavad et te täiesti unustaksite, et neid üldse kohtasite.
Üks näide: Sa võid teada ja mäletada, et sa olid ühes tavalises haiglas ja et mõned arstid uurisid sind ja sa mõtled hiljem, mis sinuga juhtus - võib-olla isegi enne, kui avastad, et sellel tänaval ei olegi haiglat – sest tegelikult olid sa läbivaatusel ühes nende laboritest.
Te ei saa tugineda oma arvamusele ja mõistusele sellistes asjades. Tundub, et nad soovivad teid erinevatel viisidel segadusse ajada ja teevad nn. ”röövimisele” tunnistajaid, kes oleksid võimelised mäletama, mis juhtus või kes eeldavad, et nad on suutelised meeles pidama – naeruvääristades rahvast ja nii palju kui me teame seda ka edukalt. Usu mind, selle planeedil on praegu 14 välistsivilisatsiooni ja ainult kaheksa neist tegelevad inimeste röövimisega - jällegi, niipalju kui me teame. Peale selle mitte iga röövitu ei räägi õigust ja mõnede jutt sidemest välistsivilisatsiooniga on tõepoolest ainult kujutlusvõime või vale.

Küsimus: Kuidas me saaksime endid kaitsta sellise meelte ja seisukohtade mõjutamise vastu?
Vastus: Ma ei tea. Ma kahtlen, et saate, sest teie meel on nagu avatud raamatut, sealt oskavad lugeda ja sinna kirjutada peaaegu kõik tulnukarassid, keda ma tean. Selles on osaliselt süüdi "Illojiimid” ise, sest nemad ehitasid, või õigemini ehitasid valesti (ja seda osaliselt tahtlikult) teie meele ja teie teadvuse ilma tegelike kaitsemehhanismideta. Kui sa tead, et keegi püüab juhtida sinu meeli, saad vaid keskenduda ainult sellele kahtlusele ja proovida analüüsida iga oma mõtet ja mälestust. Väga tähtis: Ära sulge oma silmi (silmade sulgemine soodustab erinevatel energiatel ajulainetele kergemat juurdepääsu), ära istu ega proovi puhata. Kui sa jääd endiselt aktiivseks esimestel minutitel, siis tõenäoliselt võib sul õnnestuda proovida filtreerida teiste mõtteid ja lained oma ajus ja sinu mõjutaja lõpetab oma tegevuse mõne minuti pärast. Kui ta ei ole edukas, siis see hakkab kahjustama tema enda aju. See vastupanu on väga raske ja kindlasti valus ja see võib sind kahjustada, seda targem oleks järele anda - kuid see oleks ainus võimalus, mis teil on. Siiski võib see toimida mõne nõrgema tulnukrassi puhul, kes ei ole selles võimes nii tugev.
Vasta
#66
Tuleks kuulata ära ka Teine Pool.
(Küll vaid Venemaal leviva info põhjal, kuna see teema laiemalt mind ei huvita siis pole tegelenud eri allikate ja nn. "tõestuste" otsimise-leidmisega).
1. Aldebarani rass ehk nn. Ürg-Aarialased on planeet Maa esimene mõistuslik kõrgetasemeline tsiviliseeritud rass, tugevalt tehnokraatliku suunaga, määratult vanem kui Reptiloidid. Maa on Aldebaranlaste Püha Ürgkodu.
2. Lahkuti siit organiseeritult kui Maad tabas kosmiline kataklüsm.
3. Konflikt Reptiloididega tekkis kui see reptiilne rass (rassid) oli vahepeal asustanud Maa.
4. Aldebaranlased on humanoidse oma geenidel põhineva inimkonna taas loonud kokku seitsmel korral.
5. Alati on inimkonna hävingu põhjustanud reptiloidid.
6. Praegu kestab viimane relvastatud konflikt, kuid Aldebarani jõud on praeguseks koostöö tõttu inimkonnaga (eelmise sajandi 30-40 aastatel) saavutanud määrava ülekaalu.
7. LÄHEB LÖÖMAKS!
Smile
Vasta
#67
VironShaman, väga huvitav! Tänud pikkade tekstide eest!
Vasta
#68
Tänage nimetut kes tõlkis aga lõpp on veel puudu üritan kuidagi suupäraseks tõlkida, muidugi nende tekstide lugemisel ei tohi kunagi ära unustada kelle huvides on tõde väänatud, iga tegelane näeb maailma oma tõe ja õiguse seisukohalt.
Peale zedi märkust tuleks vist ka Aldebarani teema üles võtta, mida siis tegelikult kujutas endast Aldebarani tsivilisatsioon ja milline vastasseis on täna reptiilide ja Summide vahel.
Iraagi sõda oli üks selle sõja lahingutest kus Saddamil oli õnnetunud kontakti saada vana Pärsia iidsete jumalatega ehk tegelikult Summidega, hallide juhitud šeiitidel lasti see esiajalugu kui saatana sigitised täiega maa pealt pühkida nagu ka näiteks õhiti Afganistaani budakujud alkaida poolt.
Niipalju siis maisest Egiptuse nuhtlusest.

[Muudetud: 8-2-2009 VironShaman]
Vasta
#69
Veel Venemaa UFO-filedest.

Alustame lendaparaatidest.

96% registreeritud juhtumitest on kas võltsingud või on siis erinevalt seletatavad atmosfäärinähtused - elektrinähtused, plasmoidsed nähtused (keravälk, sambad) jm.
4% jaguneb omakorda:
2% nn. "hägused" objektid (tundmatud elektri- ja plasmaväljadel põhinevad eluvormid ning nende võimalikud tehnilised rakendused. Need eluvormid ei sekku kohaliku Ruumi arengusse ja konfliktidesse. Nende vanust ei mõõdeta AJAS, sest seda mõõdet nende reaalsus ei tunne. Nad on igavesed).
2% nn, "selgepiirilised" objektid. Need jagunevad omakorda:
0,5% eri maade salajased sõjalised rakendused.
0,125% III Reichi lennumasinad
0,125% nn. "hallid"
0,125% Aldebarani Aaria Liidu lennuvahendid
0,125% Orioni Reptiloidide ja nende liitlaste lennuvahendid

Venelaste andmetel nn. "hallide" (kloonimisel teel paljuneva putukalaadse rassi) tsivilisatsiooni lahingualused purustatii Aldebarani Liidu ja SS:i "Haunebude"poolt ühiselt 1942-1943, kui Aldebarani "kamikaze-taldrik" oli hävitanud hallide emalaeva mille rusud langesid Kuule.

Alates 1947 aastast on hallide poolt röövitud isikud - viibides siis kas röövijate lendaparaatides või baasides, andnud hiljem tunnistusi, et hallidele jagavad käsklusi WWII SS:i vormides blondid ja sinisilmsed inimesed.

Reptiloidid kes praegu on Maal valitseva ühiskondlik-poliitilise süsteemi taustajõud on asunud kaitsele.

Selline siis inf mis venemaal lühidalt saadaval.
Millel see teadmine baseerub, kas III Reichi pärandil, või on suur hulk inimesi seeni pruukinud või DMT ga "silmaringi avardanud" mine võta kinni... SmileSmileSmile


[Muudetud: 2.8.09 zed]
Vasta
#70
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman

Jim arvab, et selliseid agente, nagu tema, on reptiloididel palju. Ja varem või hiljemnad sekkuvad sellesse kaosesse ja aitavad maa elanikke. Aga Jimi taolistest saavad nende abimehed.

Mitte et ma skeptik oleks aga sellise info puhul tekib mul igavene küsimus - miks mingi Jim ja mingi Kolka Jaan saavad sellist infot, mitte näiteks grupp või indiviid kes otseselt on huvitatud maailma päästmisest ja muust sellisest? Miks mitte kohe praegu sekkuda? Miks peaks ootama kui meie räpane planeet veelgi õudsamaks muutub ja seda hiljem kordades raskem on puhtaks teha?
Sellist tendentsi on tegelikult märgata ka ulmefilmides kus maavälised kontaktid toimuvad just kuskil suvalises kohas ja suvalise inimesega.
Võibolla on mul kuskil midagi kahe silma vahele jäänud aga kes selgitaks põhjust - miks need asjad just nii on?
Vasta
#71
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman

Kui me kasutame tuuma- või bioloogilist relva ja tapame endid, kui me suudame sellega hakkama saada mingil muul viisil - hävitdes looduse, tekitades planeedil demograafilise kriisi, kasutame ära ressursid jne, siis reptiloidid või teised tulnukad kasutavad oma Noa Laeva - hiiglaslikku teabe ja näidistepanka, kus hoitakse taimede seemneid, loomade ja inimese viljastatud munarakke ja taastavad maise elu kusagil teisel planeedil.

Huvitav kas see on kuidagi seotud sellega et 2008 aastal: seemned, mis hoiustatakse maailma lõpu puhuks Norras jõudsid kohale. Seemned paigutatakse punkrisse mäe sisemuses ja nendest peaks piisama, et vajadusel taastada põllumajanduskultuurid kui kõige halvem peaks juhtuma.

Originaal:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/7217821.stm



[Muudetud: 8-4-2009 as-green]
Vasta
#72
Leidsin omamoodi teavet ja sooviks, et keegi selle lahti seletaks, kui oskab.

Kunagi tulid maale kaks erinevat rassi. Esimesed olid juudid, kust nad pärinesid, pole teada. juudid olid nagu lapsed, kes olid juba olnud viiendas klassis, kuid ei tulnud selle lõpetamisega päris hästi toime ning pidid jääma klassi kordama. Nad ei pääsenud evolutsiooni järgmisele tasandile ning pidid seepärast selle klassi veel kord läbi tegema.
Nad teadsid siiki paljusid asju, mida meie veel ei teadnud.
Nende tuleku ja Maale elama asumisega polnud mingeid probleeme, kuid siis tuli siia veel teine rass.
Teine rass, aga, kes sel ajahetkel siia saabus, põhjustas suuri probleeme, Need olendid tulid meie naaberplaneedilt - Marsilt.
Tänu maailmas väljakujunenud situatsioonile on saanud ilmselgeks, et see sama rass põhjustab suuri probleeme veel tänapäevalgi. Salajane vaitsus ning selle maailma triljonärid on enamjaolt marslased või omavad nende geene ning neil puudub kas siis täielikult või osaliselt emotsionaal-ehk tundekeha.
Siin on räägitud Orioni omadest ja reptiloididest. Veenuselt tulnutest jne. Kes on need juudi rass ja kes on Marsilt tulnud? Mis nimetustega nad veel esinevad?
Mulle on ikka kõik nagu sega-pudru.

Vasta
#73
Juudid ei ole rass!

Leidsin sellist informatsiooni:

Lühike Galaktika ajalugu

Inimolendid Lüüra süsteemist (kes omavad ühist algupära planeet Maal elavate inimolenditega) lahkusid Lüüralt mõned 100 000-ded aastad tagasi, kui see süsteem vallutati Draakon-Reptiilide Liidu poolt. Lüüra pärast peetud sõdade kestel jättis suur osa inimkonnast selle süsteemi maha ning põgenesid Plejaadidele, Hyades-le (on 130 000 valgusaasta kaugusel Maast Sõnni tähtkujus), Siiriusele ja Vegale, mis samuti paikneb Lüüra süsteemis. See regioon, nagu meiegi süsteem (Sol), on praegugi “lahinguväli”, kus võitlevad omavahel inimkond ning sauruste hallid. Siirius on ASHTAR-i või ASTARTE ühenduse keskus, kus erinevat liiki inimolendid, sasquatch’id, Reptiilid, Hallid, Insectoid’id ja reptiil-insectoid hübriid olendid nagu ka küberneetilised “MIB” üksused on ühinenenud minevikus selleks, et lõpetada Pimeduse liit. Samuti on olemas Kristuse Teadvuse elemente paljudest väljatõrjutud tsivilisatsioonidest ning samuti Pimeduse liidust rohkem arenenud energiaid, mis on liidetud üheks sadadeks tuhandeteks aastateks. Seda selleks, et tegutseda kui “Õnnistuseta 6” liit siinses sektoris ning ka paljudes teistes.

Orioni Impeerium on liitunud Pimeduse Liiduga ning see on nende energiate kohalik koondumine. Siiriuslased on pidanud sõja maha minevikus Orioni Impeeriumiga või “Õnnistamatu 6”-ga reptiilide tähesüsteemides, mis paiknevad Orioni avatud tähesüsteemis. Muistne debatt seisneb selles, et kes saab valitsema kui selle sektori “maalordid”, kuhu kuulub 21 tähesüsteemi. 21 tähesüsteemi sisaldab samuti ka kõige strateegilisemat süsteemi SOL-i ning ka planeet Maad (Terra või Shan), milline on kui virtuaalne kosmiline “oaas”, mis sisaldab vett, mineraale, taimestikku, loomastikku, geneetilisi vahendeid, mis kombineeritud paljudest teistest maailmadest. Hingeline Hierarhia on pühendunud individuaalsele suveräänsuse ja Kristliku meisterlikkuse toomisele massidele. Pimeduse Liit on aga pühendunud sellele, et eraldada individuaalsus allikast ning eraldada ühtne mentaalsus üksteisest. See debatt Siiriuslaste ja Orioni Reptiilide vahel algas siis kui Draakoni Impeerium vallutas Lüüra ja Orioni. Selle tulemusel paljud “Põhjamaist” liiki inimolendid põgenesid Procyon’le, Sol-le, Siiriusele ja mujalegi. Viimastel aegadel on toimunud eraldumine ASHTAR kollektiivis. Paljud inimolendid, kes olid sümpaatsed Õnnistamatu 6-le ja Draakoni Impeeriumile, pöördusid hoopis Galaktilise Föderatsiooni poole (kelle peamine maaalune baas asub Furnace Greek’i all Kalifornias). Paljud Reptiilid pöördusid Orion-Draakoni Impeeriumi poole (mis omab peamist maaaulst baasi Dulce all Uus Mehhikos).

Koostöö (läbi elektroonilise kollektiivse meele, mis ühendab inimolendi ja reptiili intelligentsi peamisesse arvutisse läbi psiooniliste implantaatide) eksisteerib ikkagi. Kollektiivne koostöö, mille peamised baasid asuvad maaall Paradox-Nevadas, Dougways, Utahis ja Denveri lennuvälja lähedal Colorados. Praegu on Draakoni-Reptiili Liidus olendeid, kes tuhande aasta konflikti kestmise jooksul on jõudnud uuele arusaamisele elu tähendusest ja Kristuse Teadvuse tähendusest. Seetõttu Pimeduse Liit hakkab lagunema ning paljud neist tahavad, et see kõik jõuaks juba lõpule. Ainult käe peal loetud arv inimesi planeedil teab tõde. Tõde on tõde ja teie igavikuline hea elu jätkub just selle arusaama järgi, kallid Sõbrad.


RA-ANS

Nad maabusid planeet Maal umbes 110 000 aastat tagasi. Nad tulid maavälise missiooniga, mis seisnes planeet Maal elavatele olenditele mentaalse ja hingelise arengu andmises. Nad keskendusid põhiliselt Egiptuse ja Maya tsivilisatsioonile. Ra kirjeldab ennast kui 6-nda dimensioonilist sotsiaalse mälu tervikut. Nad ei oma enam füüsilisi kehasid. Nad on Valguse olendid, kuid neil on võime materialiseerida kehasid kui neil seda vaja teha on. Egiptusesse saabusid nad kellukese kujulise UFO-ga. Nad on Ühe Seaduse sõnumitoojad planeet Maale. Nad moodustavad küll ühtse sotsiaalse mälu terviku, kuid selle sees omavad nad ka individuaalsust. Nad püüdsid parandada Maal elavate olendite meele/keha/hinge ühendust, kasutades selleks kristalle. Nad aitasid ehitada ka Gizas paiknevat Suurt Püramiidi. Nad kontakteerusid mõnel korral ka Õnnistatud Maaga. Vaarao Akhenatoniga võtsid nad samuti ühendust. Akhenaton valitses aastatel 1350-1334 e.m.a. Egiptust 18-ndas Dünastias. Akhenaton võttis omaks Ühe Seaduse õpetused, kuigi tema preestrid ei hakanud neid õpetusi järgima. Püramiide, mida nad aitasid luua, kasutati hingeliseks pühendumiseks. Nad kirjeldavad Suurt Püramiidi kui klaverit, mis on häälest ära praegusel ajahetkel. Nad olid ilmselt ühenduses ka planeet Veenusega, kuigi tänasel päeval ei oma enam Veenusega ühendust. Nende füüsiliste kehade ümber oli kuldne sära kui nad viibisid planeet Maal. Seda tänu nende kõrgele vibratsioonitasemele. Nad ei jäänud Egiptusesse väga pikaks ajaks, kui nad mõistsid, et nende mõtteid ja õpetusi hakatakse moonutama ning tahtlikult valesti tõlgendama. Nad jäid natuke kauemaks Lõuna Ameerikasse, kus nad saavutasid natuke rohkem edu.

NB! Lugege kindlasti ka raamatut Atlantise kavand, autoriks Rand Flem-Ath ja Colin Wilson. Kirjastus Sinisukk. Selles vihjatakse samuti, et Planeet Maal on olnud 100 000 aastat tagasi tsivilisatsioone.



[Muudetud: 8-25-2009 KrayonFänn]
Vasta
#74
Just nimelt - juudid EI ole rass. Sõna juut tuli keelekasutusse kuskil 1700 lõpp 1800 alguses teatud teatmeteoste vahendusel.
Siit edasi - ka Jeesus ei olnud juut vaid aramealane. Olid veel rahvad nagu akkaadlased, semiidid, judealased (loetakse sõna juut juureks) ja sajad teised. Hetkel moodustab juutide religioosse kliki enamuses nn aškenasid ehk siis mongoli-türklased kes on pärit Kaspia ümbruse steppidest. Need isikud kummardasid kuni aastani 791 "puuslikke" mil nad võtsid vastu juudi usu. Peale seda lagunes see Kazaari kaganaat (Kasaari Khaaniriik) sisemiste vastuolude ja välisvallutajate läbi kuna rangelt jälgitav Talmud viis nad konflikti omavahel (ülikud hakkasid pidama ennast "ehtsateks" juutideks ning alamaid "rõhuma") ning ka naabritega - Talmud ütelb, et ainutl tema kummardaja on inimene teised on loomad kes on mõeldud teda teenima. Tänapäeval peidetakse selline doktriin poliitkorrektsuse taha tollal - tunduvalt vahetumatel sajanditel - sai selle eest kas "lõuga" või mõõga ribide vahele.
Hetkel koosneb juudi kogukond siis kuni 85% ulatuses aškenasidest (ehk askenatsidest nagu mõned neid kutsuvad) ning kuni 10% "ehtsatest" juutidest ehk semiitidest ning lõpp on siis kõik need muud juudid - neegrid, hiinlased, indialased jne jne.

Lisan ühe lingi mis ehk natuke avab selle asja tagamaid - http://docs.google.com/Doc?id=dgt33ndf_332w359fnhk '


Mis puudutab seda Galaktika ajalugu siis seal on mitmeid vastuolusi nii geograafilise kui ka demograafilise (rääkimata mõnest muust aspektist) taustaga, mis ei tähenda, et seal ei võiks olla sees oma tõetera.
Vasta
#75
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Mis puutub Kaiu rabasse siis seltskonnad on ta risti põiki läbi trampinud ja pole midagi huvitavat leidnud, veel vähem leiab sealt midagi skeptik kes ei lähe otsima vaid ründama.
Vihjeks siiski nii palju, et juba maanteelt on kõik vajalik nähtav kui silmad peas.

Missugune seltskond käis risti ja põiki Kaiu raba läbi ja ei leidnud sealt mitte midagi huvitavat?
Vabandan, kui olen mingi olulise kohaliku ekspeditsiooni tulemused läbi lugemata jätnud.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat