Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inglijuuksed.
#51
(30-07-2015, 13:08 )Tulnukinimene Kirjutas:
(02-05-2010, 19:03 )Anonymous Kirjutas: Miks ometi keegi ei ole võtnud vaevaks neist "inglijuustest" üht korralikku fotot teha?:o
Mina olen neid pildistanud:
https://loodustuba.wordpress.com/kontakt...rousel-812
See on jah mingi teine asi kui pisikeste ämblike võrgud rohu peal. Sellist ma näinud ei olegi.
Kas saaks täpsemalt? Mis aastaajal see esineb/esines; millisel maastikul, millise ilmaga jne


Vasta
#52
(31-07-2015, 13:28 )Marina Kirjutas: Kas saaks täpsemalt? Mis aastaajal see esineb/esines; millisel maastikul, millise ilmaga jne
Mina olen näinud neid kevadel ja sügisel, väikese miinusega (-0, 5-0). Maha langenud, poolpehkinud lehtpuudel (lepp, toomingas).
Vasta
#53
(31-07-2015, 15:27 )Tulnukinimene Kirjutas:
(31-07-2015, 13:28 )Marina Kirjutas: Kas saaks täpsemalt? Mis aastaajal see esineb/esines; millisel maastikul, millise ilmaga jne
Mina olen näinud neid kevadel ja sügisel, väikese miinusega (-0, 5-0). Maha langenud, poolpehkinud lehtpuudel (lepp, toomingas).
Mina olen näinud sügise poolse suve jahedal hommikul, värvuselt mitte valgad vaid hallid ja ainult lamavas olekus tuule lamandatud heinal....

Vasta
#54
Entomoloogide arvates on see kiuline aine lihtsalt tuule poolt edasi kantud rebenenud ämblikuvõrk.
Ämblik keerab oma keha tuule suunas ning laseb välja pika peene niidi.
1954.a. oktoobris Firenzes nähti seda ainet taevast langemas jalgpallimatsi ajal. Mitu päeva nähti taevas sigarile sarnanevat objekti, seejärel pudenes staadionile mingisugune valge aine.
Tunnistajad kinnitasid, et seda ei olnud võimalik koguda, kuna lagunes käest. USA ufoloog Charles Manny arvab, et "ingli juuste" puhul on tegu taevaste objektide mingite materialiseerunud jääkidega. Kui need lahustuvad, siis kas lähevad tagasi oma mõõtmesse või teise aeg-ruumi kontiiniumi.
Ajakirjast "Mõistatuslikud faktid" 2015/8.
Vasta
#55
Neid inglijuukseid ikka visati alla üsna sageli, kui Raadi lennuväljal punakotkaste pesitsuspaik asus. Jõeveer oli paksult täis neid kiharaid, hõbedakarva juuksed. Õnne neist kiharaist polnud, enne nähtuse materialiseerumist alati tekkis kohutav mürin nagu Jahve kohalolekust.
Mõnikord terve öö läbi. Kurjad inglid olid.
Vasta
#56
Need olid midagi muud:
(25-12-2012, 23:47 )pingER Kirjutas: Nõuka aegsed "inglijuuksed" vedelesid ka 70datel aastatel Tartus ja selle ümbruses. Tegu oli lennukitelt puistatavate radaritõrje vahenditega.
1) tüüp olid 10-15 cm pikad ja umbes 2,5cm läbimõõduga papist torud mille sisse oli keritud sadu meetreid arvatavasti alumiiniumiga kaetud klaaskiudu. Kui jalgrattaga sõites toru kätte võtsid siis tuul hakkas seda niiti välja vedama ja päris pikalt tuli mööda tänavat sõita kui toru tühjaks sai. Tuulevaikse ilmaga kõrgelt mahakukkunud torule oli mõnikord niidipusa peale langenud.
2) tüüp olid umbes 5cm pikkused arvatavalt alumiiniumist kiud mis olid umbes 30cm laial paberilindil pöidla jämedustes kimpudes. Suhteliselt pehmed ja näppu ei torkanud.
Esimesed pidid radariekraanile jätma pikad jooned ja teised vastavalt hajusad pilved.
Sai neid korjatud ka raadi lennuvälja kolahunnikust.

Vasta
#57
on teatud kristallid ka mida inglise keeles kutsutakse inglijuusteks, huvilised võivad uurida
Vasta
#58
Mul oli mõned aastad juhus näha nn inglijuukseid.....Hõbedane suur UFO tegi läbi muundumise, muutis kuju ja siis eraldus tema alt neid!....kui liikuma hakkas!....
Vasta
#59
(20-12-2012, 17:44 )zzz34 Kirjutas: Huvitav,et sel ajal,mil mainisin,üldse teati (vanaema) inglijuustest,ei olnud ju internetti ega ilmselt ka ufosid,eriti vanematele inimestele teada?Kuidas oli teada "inglijuuksed",eriti nõukaajal,ütleme 67,ega täpselt mäeta aga nii võis olla.Veel ohtlikus,et lapsed aasal joostes eemale hoiaks kui näevad?See pidi olema teada ohtlik asi,millest tänapäeval ei teata ega ka kirjutata praktiliselt midagi.
Sain vist teada, kuidas teati. Raamatus "Müsteeriumid", millest Äksi nõiast kirjutasin, peatükk ka inglijuuste kohta.
Seal kirjutatakse, et 1955 aastal tulid julgeolekutöötajad ühte Tartu rajooni kolhoosi uurima, kas on nähtud, et taevast sajab alla midagi imelikku. Kolhoosi esimees seletas, et karjanaised olid leidnud nagu valgeid juuksesalkusid. "Ärge sinna loomi ajage!" oli käsk.
Paar päeva hiljem nähti Laane metsas, et üks välu oli kõikjal kaetud hõbejate karvakestega. Need olid u. 4 sm pikad ja palju peenemad kui juuksed ja läikisid.
Inglijuusteks on neid nimetanud ka vene ufoloogia suurkuju Felix Zigel. Tema oli neid kogunud ja teadusasutustesse analüüsida saatnud. A. Kolomenski tehtud analüüs näitas, et "inglijuuksed" sisaldavad neodüümi, pallaadiumi,hõbedat, volframit, krüptooni, seleeni, samaariumi ja talliumi. Lisatud oli, et tema arvates pole tänapäeva teadus ja tehnika suutelised sellist materjali tootma.
Ehk kirjutati sellest ka ajalehes ja jutt liikus suust suhu.

Vasta
#60
Nägin inglijuuksete teket siis, Kui üksaastal nägime kahekesi UFO t Mudiste järve juures. PEALE SEDA, KUI UFO OLI TEINUD OMA KUJUMUUTMISE. hakkas sealt äralendama siis tagumise otsa alt tuli neid nn inglijuukseid välja ja need vajusid maa peale. Ei tulnud siis selle peale, et vaadata , kuhu need allakukkusid aga see oli näha, et nad langesid aega mööda maa poole.Tuult sel hommikul ei olnud seal peaaegu......Teine kord jopastab paremini .......
Aasta kümneid Tallinnast õhtuse bussiga Viljandisse sõites nägin KOSE RISTI ligidal nürata lennukit lendamas....selle tagumist otsast vajus ka midagi sellist alla poole ja ise liikus aeglaselt edasi. Paistab sedasi et see on neil tavaline asi ....
Vasta
#61
(05-05-2017, 14:40 )Nofretete Kirjutas:
(20-12-2012, 17:44 )zzz34 Kirjutas: Huvitav,et sel ajal,mil mainisin,üldse teati (vanaema) inglijuustest,ei olnud ju internetti ega ilmselt ka ufosid,eriti vanematele inimestele teada?Kuidas oli teada "inglijuuksed",eriti nõukaajal,ütleme 67,ega täpselt mäeta aga nii võis olla.Veel ohtlikus,et lapsed aasal joostes eemale hoiaks kui näevad?See pidi olema teada ohtlik asi,millest tänapäeval ei teata ega ka kirjutata praktiliselt midagi.
Sain vist teada, kuidas teati. Raamatus "Müsteeriumid", millest Äksi nõiast kirjutasin, peatükk ka inglijuuste kohta.
Seal kirjutatakse, et 1955 aastal tulid julgeolekutöötajad ühte Tartu rajooni kolhoosi uurima, kas on nähtud, et taevast sajab alla midagi imelikku. Kolhoosi esimees seletas, et karjanaised olid leidnud nagu valgeid juuksesalkusid. "Ärge sinna loomi ajage!" oli käsk.
Paar päeva hiljem nähti Laane metsas, et üks välu oli kõikjal kaetud hõbejate karvakestega. Need olid u. 4 sm pikad ja palju peenemad kui juuksed ja läikisid.
Inglijuusteks on neid nimetanud ka vene ufoloogia suurkuju Felix Zigel. Tema oli neid kogunud ja teadusasutustesse analüüsida saatnud. A. Kolomenski tehtud analüüs näitas, et "inglijuuksed" sisaldavad neodüümi, pallaadiumi,hõbedat, volframit, krüptooni, seleeni, samaariumi ja talliumi. Lisatud oli, et tema arvates pole tänapäeva teadus ja tehnika suutelised sellist materjali tootma.
Ehk kirjutati sellest ka ajalehes ja jutt liikus suust suhu.
Tänud!Nii,et siis oligi UFOde aktiivsus suur,teada on kogu maailmast juhtumid,huvi kariloomade vastu,nii ka siin.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat