Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väljasõidud/uurimised
#76
juba on ühes kohas käidud... Laugh
Vasta
#77
Siiani on minu tada olevad pakumised, mingi koht Kilinginõmme kandis, ja teine Tomi poolt välja toodud mõis koos pildiga...
Vasta
#78
Tsitaat:Algselt postitas: maunaja
majutus on minu poolt wink iseasi kas keegi julgeb sinna telki uuesti ronida!?

Miks mitte? ega see must/valge tegelane pold ju telgielanik vaid pigem ikkagi Kaiu raba elanik?
Vasta
#79
Kui kuhugi minek siis ma loodan, et te uustulnukaid kah ikka kampa võtate wink
Selliseid praktilisi väljasõite hindan ma tunduvalt rohkem kui niisama siin foorumis teoreetilist arutlust. Kaiu raba väljasõit oli vist üpris huvitav, oleks kah kaasa soovinud tulla kui oleks varem selle foorumi avastanud.
Vasta
#80
Uustulnukaid võetakse alati hea meelega ja avasüli kampa, kui uustulnukad ise sellest huvitatud on ja end korralikult üleval peavad wink
Vasta
#81
Eks ootame pikkisilmi Valge värviga Daami algatust, kui aeg küps on Smile

Senikaua tutvuge taustaga:
http://poliitika.postimees.ee/200407/esi...256201.php
Vasta
#82
ei leidnud antud artiklist midagi müstilist, peale taevas olnud risti ega ka mingit seost valge värviga daamiga:/Laugh
Vasta
#83
Tsitaat:majutus on minu poolt wink iseasi kas keegi julgeb sinna telki uuesti ronida!?

mina kyll roniks hea meelega sinna tagasi...v2ga huvitav kogemus.....Laugh

edit: quote õigeks

Muudetud: 2-5-07 kell 20:08:57 Flash
Vasta
#84
mina ei saa aru, kuidas see selline välja näebLaugh
mu oma ka.P

Muudetud: 2-5-07 kell 19:47:44 kurk
Vasta
#85
Kilingi-Nõmmel oli 70 aastat tagasi koolipõleng, kus hukkus 17 või 18 last (erinevad allikad annavad erinevad andmed). Kohalikud on kuulnud koolivaremetes lastelaulu, kõrvelmajas ka kummitab ning seda seostatakse koolimajaga. Ka räägivad kohalikud, et varemeid ei ole võimalik ümber ehitada, keegi nagu lammutaks kõik tagasi, mis eelmisel päeval püsti on saadud.

Kui tahame sinna uurima minna, siis peame kiirustama, sest kõige viimaste andmete järgi üritatakse varemeid uuesti üles ehitama hakata.
Vasta
#86
:O. okei.
Vasta
#87
Tsitaat:Algselt postitas: DaamValges
Kilingi-Nõmmel oli 70 aastat tagasi koolipõleng, kus hukkus 17 või 18 last (erinevad allikad annavad erinevad andmed). Kohalikud on kuulnud koolivaremetes lastelaulu, kõrvelmajas ka kummitab ning seda seostatakse koolimajaga. Ka räägivad kohalikud, et varemeid ei ole võimalik ümber ehitada, keegi nagu lammutaks kõik tagasi, mis eelmisel päeval püsti on saadud.

Kui tahame sinna uurima minna, siis peame kiirustama, sest kõige viimaste andmete järgi üritatakse varemeid uuesti üles ehitama hakata.

Anna kuupäev ja üritame tulla... Vähemalt mina... kuid see peaks olema nädalavahetus
Vasta
#88
Väga halvad uudised... Rääkisin just kohalikega ja varemed on tänaseks lammutatud ning sinna ehitatakse midagi. Ühesõnaga jäime hiljaks.
Vasta
#89
Ma just tahtsingi küsida, et mis seal siiski alles on, kui lugesin seda artiklit : http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=226107&rss=1

"Kahekorruselisest koolimajast on tänaseks alles vaid vundament ja palgihunnik."

wink

Üks pilt veel: http://kool.kng.edu.ee/kooli_fotod/07_04..._3697.html


EDIT:`

Kas hakkaks siis seda Saka mõisa külastust konkreetsemalt võtma?

Muudetud: 3-5-07 kell 15:55:17 Tom
Vasta
#90
Maunaja uurib praegalt minult Jõgeva lähiseid kohti. Mulle meenub, et seal on üks koht nimega Linnumets. Olen ise käinud seal. Sellel ajal oli see suht negatiivne koht. Jõgevalt kohalikud käivad seal harva. Selle läheduses on minu teada üks ehitis (mahajäätud) millega on mul suht halbu kogemusi olnud.

Kuid vist tuleks seda mõisat küll mõelda...

See nädalavahetus lähen ma jõgevale... ma vaatan siis sealt metsast ja majast läbi

Muudetud: 3-5-07 kell 16:21:00 Nazz
Vasta
#91
mis sul seal amjas juhtus siis?
Vasta
#92
See on ajalugu, mida ma ei taha meentada
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas: DaamValges
Väga halvad uudised... Rääkisin just kohalikega ja varemed on tänaseks lammutatud ning sinna ehitatakse midagi. Ühesõnaga jäime hiljaks.
See neetud ehitusbuum jõuab kah igale poole Angry Ma arvan, et kui me lõpuks sinna mõisa või kuhugi jõuame on seal kah juba mõni hotell või kaubanduskeskus püsti löödud Bleh
Aga jah, muidu olen valmis sõitma praktiliselt igasse Eesti punkti ja soovijatele võin Tartust transporti samuti pakkuda.
Vasta
#94
Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
See on ajalugu, mida ma ei taha meentada

okeisiis. saan aruSmile.
Vasta
#95
On kõrvu levinud mõtted, et paljud (pigem mõned) foorumlased oleks huvitatud väljasõidust väga tugeva energiasamba juurde. ? Või on kellegi kõrvu sattunud veel miskit huvitavat paika?

Uuendan teemat, kuna kokkutulekust siiski osa ei saa võtta, kuid midagi paraweeblikku võiks suvel ikkagi korda saata wink
Vasta
#96
Minu poole on pöördunud kaks saaremaalt noorukit, et nendel oleks midagi pakkuda...
Et, kui nemad satuvad lugema seda, siis andku teada, mida nad plaanivad, või mida soovivad...
Ma tean niipalju, et minu käest küsisid, et ma läheks sinna ja võtaks uurijad ka kaasa, ning lisaks neid kah sinna mineku nimekirja...
Vasta
#97
Või siis pakuks ühe uitmõtte, et võiks ühe "pendeldamise õhtu" teha(ma nii vaimustatud sellest Laugh). Aktiivsetest para-äction-weeblastest peaks vähemalt kahel see oskus päris hästi käpas olema (mõtlen Daamvalgest ja nässut). Et mõtleks umbes 30 tuleviku, minevikuga, vandenõuga seotud küsimust välja ja küsiks läbi kummagi pendeldaja samu küsimusi(ilma , et asjaosalised üksteise vastuseid kuuleks) ja muudki põnevat .... ega ma täpselt ei teagi, kas see nii lihtsalt võiks käia, aga üks mõte lihtsalt....
Vasta
#98
Väga hea mõtte... Kuid ma pean ennem pendli soetama endale... sest ma olen suutnud enda oma ära kaotada kusagile... Sad
Kuid kuna ja kus?
Samuti võiksid teised ka kätt proovida pendeldamisel
Vasta
#99
Aga , ma peaks ka soetama , ja kui oleks pärnus siis ok , kuna mu vanemad suht sellised , jah , kurjad >.< .
St. Pärnus saaks vb , kuigii arvan et ma ei saaks miteemingiljughul sest , vanemad ei lubaks .
Vasta
Aja suhtes on see jama lugu, et ma ei jõua kusagile enne pühapäeva. Sest heal juhul saan oma pendli laupäeval kätte, siis läheb mul 24 tundi aega sellele elu sisse "puhumine". Sad
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat