Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-Web Facebookis
#1
Para-Web avas oma fännisaidi ka Facebookis: http://www.facebook.com/ParaWeb

Esimese 14 tunni jooksul (loe: öö jooksul) juba üle 100 fänni.

Tule sinagi arutle koos meiega!
Vasta
#2

Tsitaat:Tule sinagi arutle koos meiega!

Kas mõtekam siin foorumis arutleda siis ei ole...või kolivad osad teemad Facebooki...
Vasta
#3
Ei saa ka aru sellest Facebooki "vännamisest". Arutlusteks on meil FOORUM ja SIIN.
Kas varsti avame konto ka veel rates?!
Vasta
#4
Excubitoris, vännamisest saavad aru need, kes mõistavad, et tervet karja metssigu ühe kuuliga maha ei niida.

Sõnumi edastamiseks on vajalikud tegelikult kõik võimalikud kanalid, foorum üksi ei aita, ei piisa, pealegi foorum kui selline on infovahetuse osas oma ajale jalgu jäänud relikt.
Vasta
#5
Nagu minagi just täpsustasin, siis ei ole facebooki näol tegemist uue foorumiga vaid fännilehega. Käime ajaga kaasasSmile1
Vasta
#6
See minu isiklik arvamus, kuid võiks ikka siin foorumis olla kõik arutelud ja kogu paramaailm.Olen suur paraweebi fänn ja kahju kui see laiali laguneb igale poole erinevatele lehtedele.
Vasta
#7
Vastupidi, paraweb ei lähe laiali, vaid täiendab/uuendab ennast pidevalt ning suured plaanid on ees, see kui ta oma kombitsaid informeerimise mõttes edasi ajab, ei aja ju foorumit veel laiali.
Vasta
#8
Facebook on väga kasulik ja mida rohkem fänne- seda parem. See ei tähenda, et arutelud peaksid mööda internetti laiali rändama. Mida rohkem on lehti kus seos paraweebiga seda parem, seda kõrgemale positsioonile otsingumootorites paraweeb satub ja huvilisel on teda kergem leida. On ju suur vahe kas paraweeb on mõne märksõnaga googles esimesel või kümnendal tulemuse lehel.
Vasta
#9
Ja mida see kuulsus annab?

Sama hästi sa võid Raekoja platsile posti osta ka para-weebist pläkutama minna.

Pigem mõelge, miks teile on vaja mingit virtuaalset sotsiaalset elu.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas Flash
Ja mida see kuulsus annab?

See annab parema positsiooni otsingumootorites.
Oletame, et ma ei tea paraweebist mitte midagi ja tahan väga lugeda midagi no...eee... näit. ennete kohta. Sisestan googlesse sõna "ended" ja ...oi kui hea kui paraweebile viidatakse kohe esimesel lehel.

No ja kahju see facebook igatahes küll ei tee. Smile
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas Flash
Ja mida see kuulsus annab?

Sama hästi sa võid Raekoja platsile posti osta ka para-weebist pläkutama minna.

Pigem mõelge, miks teile on vaja mingit virtuaalset sotsiaalset elu.


Just.
Vasta
#12
???

Miks on vaja virtuaalset sotsiaalset elu? Sest inimene on sotsiaalne olend ning virtuaalmaailm on ainus võimalus suhelda inimestega, kellega sa muul juhul kas kauguse või teiste põhjuste pärast ei suhtleks. Samuti on Facebook Para-Webile hea sõnumi levitamiseks. Sõnum levib rohkem ning inimeste ring, kes siia lugema satub on samuti sedavõrra suurem.

Ka foorumis pläkutamine on muide virtuaalne sotsiaalne elu, kui sa midagi kirjutad, siis ootad sa vastukaja, kogu foorumi eesmärk on ju olla virtuaalseks sotsiaalseks turuplatsiks.
Vasta
#13
Paljuks ei lähe juba seda virtuaalset elu ? Nii ununeb ära reaalne elu ja kui 2 inimest kokku saavad siis esmalt vahetavad
oma kasutajatunnuseid ja siis jooksevad koju netti lobisema!?! Siin lobisemine ja teadmiste vahendamine/vahetamine on
aga paljude teist suduavad rääkida JÄRJEST tunnike või peast neist teemadest ja nii, et hiljem see kellele räägiti SOOVIB
tulle veel siia ja edasi lugeda? Istudes liiga palju netis irdume me oskusest suhelda inimeste vahel OTSE - silmast silma.
Vasta
#14
Excubitoris, sa oled juba paarkend aastakest liiga vana, et neid asju mõista Laugh
Vasta
#15
Mis teil viga on, nagu päriselt? Nurisejad siin teemas on ise kõigesuuremad foorumis istujad ja teemade tagant tõukajad, seega ma ei saa nagu üldse probleemist aru.
Kui me oleme võtnud enda kanda selle foorumi arendamise, siis miks peaksimegi üksi kuskil pimedas nurgas oma asja ajama ja mitte suuremale hulgale rahvale seda edastama? Lõppkokkuvõttes on ju igal inimesel oma vaba tahe kus ja kuipalju ta oma aega viidab, me lihtsalt anname neile ühe võimaluse juurde.

[Muudetud: 6-8-2010 PiziIngliito]
Vasta
#16
Mida te siis rahvale niiväga edastada tahate? Kas para-web on misjonäride kooskäimiskoht või foorum, kus erinevad inimesed arutlevad para teemadel?

Samas, facebooki puhul suurt vahet ei ole nagunii, kuna tegemist on kohaga, kus 99% kasutajatest fännab asju fännamise pärast, mitte et tegelikult mingit suuremat huvi oleks. Info üleküllus- on facebooki märksõnad. Ja see saab sellele kohale ka saatuslikuks.
Vasta
#17
Huvitav, miks fännilehel fännileht ise kirjutab. Para-web ütles ja para-web vastab. Väga tobe. Oleks siis ikka nii et celtic ütles ja celtic vastas. Või sa oled para-web?

Nt orkutis on ka ammu paraveebi kommuun vms, keegi ei kurda.

[Muudetud: 6-8-10 Thorondor]
Vasta
#18
jooshik - see on vaid sinu arusaam asjast. Tegelikkuses on igal mõtleval inimesel võimalik sealset infot segmenteerida ja lõppude lõpuks on ju igaühe enese asi, kui palju ta seda infot eneseni laseb. Muidugi, kui kraanid lahti, siis jooksebki vesi vahetpidamata...

Ma ei ütleks, et inimesed on muutunud laisaks, pigem on nad mugavad. Turunduslikult on see täielik nonsens, et mina kasutajana peaks igasse kohta eraldi sisse registreerima, et sõna võtta, enamus ehk ei viitsigi seda teha ning loobuvad kaasa rääkimast siin foorumis. Käivad lihtsalt lugemas. Aga kui inimene on Facebookis olemas ning tal miskit, mida tahaks jagada teistega, siis paneb ta selle sinna Facebooki seinale kirja. Ilma et peaks eraldi hakkama foorumisse registreeruma. Liiati, kui tahame veel registreerumist raskemaks teha.
Vasta
#19
Jah, kui sahvris krõbistab või nägite imelikku unenägu, siis kirjutage facebooki.
Vasta
#20
Ma saan kõigest aru, et reklaami teha jne, aga parateemasid võiks ikke siin foorumis arutada, sest käisin isegi seal vaatamas seda Facebooki ja seal oli see arutelud, et nuu minu mure seisnes selles jahh, et hakatakse arutama Facebookis teemasid jne, et seda ei tahaks võiks olla ikka siin foorumis kõik kaup. Praegu on siin küll tohutult mugav ja hea, ükstapuha mis maailmas erilist ja ebatavalist juhtub tuled aga kohe paraweebi ja siin kohe selle kohta teema olemas välja toodud täiendavad lingid jne... super minuarust ja teate võikski nii jääda ja loomulikult reklaami ikka teha tasub.

[Muudetud: 8-6-2010 coolymarxy]
Vasta
#21
Celtic - äkki asi hoopis nii, et olen piisavalt vana, et aru saada kuhu "koer maetud" on ?
Vasta
#22
Ma ei saa aru, mis te virisete selle kallal, kas para-weebis enam muud ei osatagi teha. Fakt on see, et see leht on valmis, ja keegi kustutama ei hakka.

Ma mõtlen, et mis siis peaks juhtuma, kui para veebile tuleks veel kodulehekülg, või OI hoopiski portaal - kas siis tuleb sama vastukaja - et oioi, kas seda on vaja. Igatahes see annab väga positiivse tõuke igasugusele arendamisele.
Vasta
#23
Ega Facebook ei pea ju tingimata nö. tubleerima hakkama. Kui eesmärk on ainult reklaam www.para-web.org -ile siis tuleks seal käivitada skript mis loeb ainult näiteks tänastest postitustest. Võtab sealt igast tekstist pisikese alguselõigu ja edasi tuleks link- "täielik artikkel" mis suunaks www.para-web.org-ile.
Mina olen niimoodi mitut oma veebilehte reklaaminud (mul kasutab facebooki skript Rss Feedi ja reklaamib ainult pisikest osa uuest tekstist).
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Celtic - äkki asi hoopis nii, et olen piisavalt vana, et aru saada kuhu "koer maetud" on ?

Mis koer sul siis jälle maetud on?
Vasta
#25
Ajal, mil enamik ettevõtteid jt asutusi FBsse kolib, on üsna kohatu küsida, miks seda vaja on.

Tasuta reklaam ju - kes teab, äkki leiab rohkem inimesi siia tee, kes asjadest huvitet.wink (On inimesi, kes siiani ei leia asju Google'ist üles, vaid leiavad asja kliki kaudu kuskilt mujalt.)
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ja millal avastasid Para-Webi? dragonlord 250 137,993 11-03-2022, 12:12
Viimane postitus: Minaelan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 47,805 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 46,738 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  Para-Webi eepos Celtic 27 26,981 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,689 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 21,917 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,681 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,569 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,207 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 23,831 13-09-2011, 22:26
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat