Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19. jaanuar – aasta kõige mustem päev?
#1
Psühholoogide sõnul on selle aasta kõige mustem päev täna – 19. jaanuaril 2009.Musta meeleolu põhjustajaks peetakse nii külma ilma, jõulukuiste arvete tasumisnõudeid kuid ka uusaastalubadustest mitte kinni pidada suutmist, kirjutab metro.co.uk.

Uurijate arvates on siiski kõige suurem depressioonitekitaja praegune majanduslangus.

Psühholoog Cliff Arnalli sõnul on võimalik matemaatikat appi võttes välja arvutada, et just tänane päev on see, mil inimesed end kõige viletsamalt tunnevad.

«Pooleks jaanuariks on kuhjunud mitu depressiooni tekitavad faktorit – külm talveilm, jõulu- ja uusaastapidustused on seljataha jäänud, saabunud jõuluaegsete võlgade tagasimaksmise tähtaeg, uusaastalubadustest loobumine ja vana juurde tagasilangus, töökoha kaotamise kartused ja kasvavad võlad,» selgitas psühholoog.

Ta jätkas, et süveneva majanduskriisi tingimustes süveneb ka see, et inimesed näevad elu rohkem mustades toonides.

Lisaks levivad jaanuaris ka mitmed viirushaigused ning töötajad võtavad rohkem haiguslehti.

Üldise musta meeleolu leviku tõttu võib ka rohkem liiklusõnnetusi ette tulla.

Allikas: http://www.elu24.ee/?id=70958

Kas on mingid halvad energiad liikvel siin universumi osas või mingid varjatud jõud on meie maailma tunginud?
Vasta
#2
Minul läheb just iga aastaga positiivsemaks Smile Smile
Lausa imelik on vaadata enda ümber raha pärast hädaldavaid inimesi
Aga noh... Mina ju raha ei teeni ja makse ei maksa
Niiet...... AGA IKKAGI, mina olen positiivne
uujeeee lalalalaaaaaa uujeeeeeee (hyes) (hyes)
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas Zeera
Minul läheb just iga aastaga positiivsemaks Smile Smile


Äkki on see seotud kasvamisega ? Smile
Vasta
#4
Päris tore teada, et ka eksperdid nii arvavad, sest nii minu kui ka paljude tuttavate jaoks oli see tõesti üks aasta mustemaid päevi.
Minule tuli 19. jaanuaril töö juures mingi venelane kättpidi kallale, päris hirmutav kogemus oli.
Samal päeval läks ühel mu tuttaval korteris mingi vee toru katki ja terve elamine oli vett täis.
Teine tuttav jällegi sõitis 19. jaanuaril autoga kraavi Bleh
Kindlasti ei ole need ainsad juhtumid, aga see 19. jaanuar oli enamuse jaoks üks sitt päev tõesti Laugh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kõige suurem kurjus Pomegranate 50 17,733 03-11-2010, 16:57
Viimane postitus: Müstik
  Kes on kõige laisemad? villu 2 2,376 27-03-2010, 17:51
Viimane postitus: villu
  Ensüümideta võtaks eluline bioreaktsioon 2,3 miljardit aasta Pohlatohlakas 0 1,708 11-11-2008, 16:24
Viimane postitus: Pohlatohlakas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat