Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energiaväli?
Autor Sõnum
Archetype
Uustulnukas

04-01-2009 15:20
Postitus: #1
Energiaväli?
See võib küll uskumatu olla, kuid mul on üks lugu, mis on mind kaua aega mõtlema pannud. Lugu siis selline, et kui kuskil õues jalutama lähen vms, siis tänavalambid kustuvad minu läheduses. Mitte kõik, aga nii km raadiuses ja vahel isegi elektroonilised ukselukud (lasnamäe korteritel) löövad just siis "errori" ette, kui mööda juhtun minema (... ja seda ka mitte koguaeg vaid pigem suht tihti).

Kui jalutan oma sõpradega, siis on täpselt sama moodi. Mõnega koos olles hakkavad lambid virvendama. Mäletan täpset juhust, kui olin isegi ühe sõbra peale vihane ja kõndisin eespool temast (natuke maad) ja tema kõndis siis järele mulle. Minu möödudes kustusid lambid (jalutasime päris pika maa maha niiviisi) ja tema möödudes, kui ta mulle järele kõndis, läksid põlema koheselt tagasi.
Kas see on seotud kuidagi energiaväljaga? Või mida arvete sellest teie?
_______

Kirjakratt käis juttu parandamas natu. : )

[Muudetud: 4-1-2009 InDemand]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tom
Veteran

04-01-2009 16:16
Postitus: #2

Selles teemas kirjeldavad ka mõned seda tänavalambi fenomeeni. Kuigi ma seletaks seda pigem juhusega, et iga päev terve öö põlevad pirnid põlevad ikka aegajalt läbi. Ei tea küll, kuid hindaksin, et Tallinnas on u 25000 tänavavalgustuse pirni(täiesti umbes pakun).
Siia peaks tegelikult sellega seotud probleemidest teatama
See on see, et miks mõni inimine arvab, et kui köögis sahinat kuuleb, et see on kohe vaim või tulnukas. Tõenäolisemalt on see hiir või murdvaras ju.

Kriitikale vaatamata olen isegi "elektriinimesega" kokku puutunud, kelle käes kustuvad mobiiltelefonid, kui inimene veidi närvis on ja kelle kaamera jookseb kokku, kui inimene vähe sabinasse satub.

Tõde, nagu enamasti, on kuskil keskel Laugh

[Muudetud: 4-1-2009 Tom]

Anna teada: paravihje@gmail.com
zeus
Tavaliige

04-01-2009 21:59
Postitus: #3

The Universal Calibration Lattice

http://emfworldwidestore.com/emfworldwid...ic-lattice

There's a war on for your mind!

29-01-2009 22:36
Postitus: #4

Täiesti võimalik, et tänavavalgustuslambid kustuvad või hakkavad põlema, kui nendest inimesed mööduvad, kelle energiaväli on häiritud. Selliseid juhuseid endalgi olnud, vahel ei pane tähelegi ja siis vaatad, et miks see lamp ära kustus ja jälle üllatus, et samal ajal kui möödusid. Seda vist paljudega juhtunud, üsna tavaline, et vahel pingelises olukorras see inimesega juhtub. Üldiselt mitte väga paranormaalne nähtus, ilmselt on sellele ka mingi füüsikaline seletus. Inimesel on energeetiline väli olemas ja kui see tavalisest hälbib vihastamise tõttu või mõnel muul moel inimene satub pingeseisundisse, siis võivad imelikud asjad juhtuda.
Sekhmet
Saidil

Seku

29-01-2009 22:48
Postitus: #5

Ma usun,et paljud on tundnud midagi kui ruumis on palju närvilisi inimesi, õhus elektrit.
Olen kunagi nooruses kogemata pannud telekat ja stereokeskust mängima ilma asju puutumata aga see oli kui võrgus elektri sisse lülitamine, samas ma ei tea miks mul toas pirnid puruks lendavad ja vaid siis kui mingid probleemid on, muidu ei juhtu midagi.Smile

Kui Sekhmet saadeti maale inimkonnale kätte maksma võttis ta lõvi kuju
rüüstas ja ja rändas läbi kõik paigad, juues inimeste verd.
noltsik
Tavaliige

29-01-2009 22:49
Postitus: #6

Nu kui nii võtta ,et lausa tänava laternad hakkavad energja väljas vilkuma mis siis veel juhtub kui kodus natuke endast välja lähed siis nagu disco saal? Sest minu teada on tänavavalgustuse pirn tunduvalt võimsam kui kodused lambi pirnid. Pigem on tänava valgustusega asi selline et pirn tahab vahetamist ja oma elu ea lõpul hakkab vilkuma ja kui sa sealt möödud ja siis vilgub , siis ma arvan ,et on lihtsalt juhuste kokku langemine? Küll aga olen tähendanud seda et lülitades säästu pirniga varustatud lambi välja ja võtad sellest siis kinni hakkab pirn õrnalt hõõguma seda ma julgen nimetada kehast vabanevaks energijaks(energjaväljaks).
Nielander
Questioning Everything

30-01-2009 01:19
Postitus: #7

No tegelikult on tänapäeva luminentspirnidel selline regulaator, mis pirni kuumenedes pinget äkki väiksemaks kruvib...Kui tõesti wolframniidiga pirnid mõne inimese juuresolekul puruks plahvatavad on asi rohkem kui imelik, kuid need tänavalaternad kustuvad iga paari tunni tagant tumedamaks...On endagagi juhtunud, et kõndides mööda pikka tänavat, mida valgustab rida poste...postid asja-eest-teist-taga tuhmiks tõmbuvad...
Ei tohiks siiski arvestamata jätta vana head juhust...

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Aurora Blue Eemal
Ise-loom'

21-02-2012 22:12
Postitus: #8
RE: Energiaväli?
Kuna see teema vaatab asja energiavälja nurga alt, lisaksin siia ühe juhtumi.

Päev oli stressirikas ja sõitsin tagaistmel kaubikuga koju. Salong oli hämar ja inimesed rahulikud. Kuulasin muusikat kuni jõudsin järeldusele, et peaks ühe samal päeval aset leidnud tugevamõjulise olukorra üle mediteerima.

Muusika kõrvas mängis kuidagi väga kõvasti, aga keha oli juba tardunud ja liigutada ma end ei tahtnud.
Mõtlesin tungivalt, et muusika vait jääks ja minu suureks hämmastuseks juhtus see u 10-30 sekundit peale selle mõtte teket.

Minuteada polnud too muusikafail vigane ja telefonil, mis seda kõrvaklappide kaudu mängis, miskit häda. Aku polnud ka tühi, laul oli lihtsalt pausile läinud ja ma saingi edasi mediteerida...

Bleh

Vähemaktiivne kasutaja.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog