Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miks läheb aeg kiiremini kui meil on hea olla?
#1
...et miks see nii on. Kui hea on olla siis aeg läheb hästi kiiresti. Just peaks vastupidi olema, et kui on hea, siis kestab see tunne kaua, kui aga halb, siis peaks see tunne võimalikult kiiresti mööda minema.

Tekkis selline loll küsimus.:o
Vasta
#2
Endaligi sedasi juhtunud.
Aga ex ta licalt seetõttu ole et sul on lõbus olla oma sõpradega ning käed tööd,tegemist täis siis ei pane tähelegi et aeg nii kiiresti mööda läheb.
Kui aga hakata lugema kella pealt sekundeid ja vaadata niivisi tunni möödumist siis tundub see aeg küll lausa igavik olevat .
Vasta
#3
Hea on tavaliselt siis kui on midagi lahedat teha, või vähemalt sulle tundub see tegevus lahe. Tegevus aga takistab mõtlemist ajale, kui sul on igav mõtled paratamatult mida teha, kell alles nii vähe jne. Näiteks koolipinki nühkides on ju ka tundides nii, et kui ei viitsi midagi seal teha siis tund venib, samas kui on mingi töö vms. siis sa oled koguaeg tegevuses ja sa ei pane mööduvat aega tähele ning aeg möödubki kiirest.
Vasta
#4
teate kui hea olla on siis alati ei lähe aeg kiiremini. Mina tunnen üht tüdrukut nüüd juba nädal aega täpselt. Ja see nädal mis koos oleme olnud tundub nagu oleks aastaid koos olnud. Aga mis puutub et koolis/tööl on igav ja aeg venib pikalt selle kohta on mul lihtne soovitus vaju deliiriumisse. Näe oma maailma mitte seda mida sa tegelt teed. Nii lihtne see on. Ainuke kus ma olen tähelnud kiiret aja liikumist oli kunagi väiksena kui mingeid arvuti mänge mängisid or smthing like that.
Vasta
#5
Räägi kuidas deliiriumi minna. Kas see aitab ka, kui ma tahan loengus, et aeg kiiresti läheks ja vaatan aknast välja ning jälgin päikese peegeldust autoaknalt, ning kujutan end ette kuhugi tulevikku ja mõtlen, et istun Star Warsi vabariigi nõukogu istungil või kuskil.

Tegelikult ma ei kujuta üldse ette kuidas see toimima peaks.
Vasta
#6
No ütleme et midagi taolist jah ma ei oska seda täpselt seletada sulle. ma ei tea ma jään mõttesse ja vajun järsku lihtsalt kuhugi teise paika ja lülitan ennast sellest kõigest välja mis toimub minu ümber. Seda on nii raske sulle siin seletada. Järgmine kord silmast silma kohtume siis ma üritan kuidagi vbl Ax oskab seda siin sõnadesse panna kuna olen kindel et ta teab millest ma räägin
Vasta
#7
miks mitte kabriolett põhjast?Smile
Vasta
#8
Tsitaat:Esialgne postitaja Nawak
miks mitte kabriolett põhjast?Smile

Õigus sul on..:o
Hakkasin mõtlema selle peale...
Vasta
#9
täielik ajataju kaotus!äkki alateadvuses ma lissalt mõtleme pidevalt ajale ja tegelt võime me igasuguseid asju välja mõelda kuna me oleme ju "inimesed" olevused kes endale maailma loovad
Vasta
#10
Imelik on ka see, et aastad mööduvad väga kiiresti aga bussi oodates jne läheb aega üliaeglaselt..:o
Vasta
#11
isegi einstein ütles et aeg on suhteline...
Vasta
#12
Hehh, me mängisime sõbraga Driv3rit ja vaatasin kella endal käepeal. Noh, siis me mängisime edasi, tundus et mängisime u. kaks minutit, vaatasin uuesti kella, ja oli tegelt möödunud 20 minutitBleh
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
isegi einstein ütles et aeg on suhteline...
Kuid ta ei seostanud seda emotsioonidega.
Vasta
#14
Kogu asi on kinni inimese tähelepanus. Kui on huvitav tegevus, on see kõik sinna suunatud ja vastupidiselt oleks siis nö. tegevusetus, millest tekib koheselt vaba aeg, ja see omakorda muudab kärsitud kannatamatuks ja neil on esmane reaktsioon hakata ajale mõtlema.
Tegelikult on kõik sellised vabad hetked (ka bussi oodates) võimalik maksimaalselt ära kasutada, kui seda soovida.
Eckhart Tolle "Siin ja praegu: kohaloleku jõud", kuluks raffal, kes veel pole lugenud, kunagi läbi vaadata, aga võib-olla ka mitte.
Vasta
#15
Kõik oleneb sellest, kuidas sa ise ennast tunned. Kui tuju on pahur ja nt. paha olla, siis läheb aeg ikka hirmus aeglaselt. Aga kui veedad head aega ja sul on tore olla siis aeg lausa lendab. Sellest see tulebki, et kui sul on hea olla, siis ei pane tähelegi, kui kiiresti aeg läheb.
Vasta
#16
füüsikas on sellele vastus "relatiivsus" nt kui sa paned käe kuuma tüdruku külge tundub tund nagu sekund aga kui sa paned käe kuuma panni külge tundub sekund nagu tund winkwink
Vasta
#17
Kõik see aja lendamine on puhas psühholoogia...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mulle tundub, et ma ei tohi vihane olla Triinu83 1 3,024 23-11-2016, 14:35
Viimane postitus: Anonymous
  Miks tuttavad mind ei tunne ära??? Staffi 3 3,368 23-07-2015, 01:49
Viimane postitus: Nielander
  Ei suuda otsustada kas olla wicca pisiketotoo 20 8,255 16-10-2013, 04:09
Viimane postitus: hulkuv hing
  Kui kõik läheb halvasti SuzieQ 5 6,558 25-09-2013, 09:53
Viimane postitus: katakaroliina
  Miks ma siia sattusin e vaimu/hinge hommikused uitamised Mizar 3 2,339 27-07-2013, 21:04
Viimane postitus: Krt
  kas võib olla needus? gerli 8 5,905 04-05-2012, 23:13
Viimane postitus: kk2ku-
  Võib see olla tõsi???? Kristyne1234 5 4,575 30-12-2011, 06:19
Viimane postitus: Aurora Blue
  Kas, et õnnelik olla on vaja armastust?Mis on armastus? Ville 6 4,645 04-11-2010, 01:16
Viimane postitus: Celtic
  Telekas läheb ise käima vvalter 9 6,019 29-05-2010, 20:14
Viimane postitus: kroll124
  Mis see küll olla võis HadziOgloe 6 3,777 17-09-2009, 20:01
Viimane postitus: rex

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat