Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ernst Muldašev Jumalate linna otsinguil II ja Tiibeti Bönius
#1
Kui Muldašev ometi vähem asju ümber kirjeldaks oma veendumuste kohaselt, oleks raamatus üsna palju teadmist, mida tavaliselt ei räägita ja Böni kohta ütleb Viki et tegu animalistliku šamanismiga.
Tõlkija on ka bönpolaama tõlkinud bonpolaamana, aga olgu, huvitav on see, et siit saab nii mõndagi teada neist suurtest inimestest, kes läksid maa alla ja lõid sinna oma kuningriigi.
Tiibetis eksisteeris kuni VI sajandini m.a.j. teadmata aegadel tekkinud kuningriik.

Noppeid raamatust:
See oli maailma kõige iidsem kuningriik, rääkis bönpolaama.
Sellest iidsemat riiki ei ole iialgi olemas olnud.
Seda nimetati Shang-Jong. Selle kuningriigi pealinn asus Kailase lähedal. See oli imeline kuningriik. Inimesed ja mehhanismid laaditi püha Kailase energiaga. Seal ei elanud mitte tavalised inimesed, vaid adeptid või siis joogid.
Seda riiki võib nimetada Joogide kuningriigiks.
Need inimesed teadsid salajasi mantraid, mille abil nad sisenesid Kailase tantristlikku välja ja kasutasid selle tantristlikku jõudu.
Nende keel ei olnud sanskriti keel, seda nimetati samamoodi nagu riiki, shang-jongiks.
Kuningriigi pealinn asus Kailase mäest seitsmekümne kilomeetri kaugusel. Nii on kirjutatud Tiibeti tekstides.
Suures inimesed läksid maa alla. Need olid inimesed, kes lõid teadmata aegadel Tiibetis kuningriigi Shang-Jong. Nad lõid selle väga ammu ja nad elasid Maal väga kaua, hiljem läksid nad maa alla. Nad ei läinud korraga, vaid järk-järgult, üksteise järel. Nii kirjutatakse Tiibeti tekstides.
Joogide kuningriigi pealinna nimi oli Tun-Long-Vali.
Mida see nimetus tähendab? Teatud mööndusega võib öelda, et see tähendab Babüloni. Mitte seda Babüloni, mis asub Iraagis, Mesopotaamias, vaid see joogide pealinn oli Babüloniga väga sarnane. Need olid vennaslinnad, millel oli ühesugune plaan ja tähendus.
Mõlemad Babülonid ehitati Kailase tantristliku jõu abil. Kailase tantristlikku jõudu on võimalik kasutada ükskõik millises maakera paigas ja isegi kosmoses.
Tantristlikud jõud on viie elemendi - maa, vee, tule, tuule ja inimese - koosmõjul tekkiv ühisjõud.


Mnjah, Iraagi minevik hävitati ju jänkide poolt mõne päevaga, õigemini lasti semiitidel eelkristlikule ajale ots peale teha, nii nagu Buda mälestusmärkidelegi Afganistanis.
Raamat on eestikeelne, aga kes viitsiks Muldaševi mulinast ja ideedest faktid välja kaevata...
Võtsin endale kõik viis raamatut ja tuuseldan.
Shamanistlikus maailmas on mõne kirjelduse järgi seitse maailma maa all ja seitse inimesest ülespoole maa peal.
Aga on ka teisi kirjeldusi.
Täna on Hiina böni ja Kailase kallal, tea kas teevad sama, mis jänkid Babüloniga.

[Muudetud: 12-28-2008 VironShaman]
Vasta
#2
Need "tantristlikud jõud" meenutavad ühtse välja teooriat ning seda millega Tesla hoolega tegeles.
Vasta
#3
Mul on Muldaševi raamatutest "Kellest me põlvneme" ja "Harati kullast plaadid"(s.o. siis Jumalate linna otsinguil triloogia kolmas osa), mis varem ilmusid. Triloogia esimene osa "LÄkitus iidsetelt inimestelt" ilmus peale kolmandat sel aastal, seda pole veel saanud mahti osta. Tean neid kolme, aga kas neid on siis meil viimasel ajal rohkemgi ilmunud(kokku 5 raamatut)?
Vasta
#4
Muldaševi raamatud on mul vene keeles ja neid on viis tükki, põhiline raamat, milles huvitavat infi, ongi "Harati kullast plaadid".
Aga shamanistlikult seisukohalt neli elementi on nelja elemendi vaimolendid, kes ühendudes inimesega kui vaimolendiga suudavad mägesid paigast liigutada.
Muide, üha rohkem hakkab see sarnanema CC indiaanlaste maailmaga, kus samuti imesid tegid tule-, vee-, õhu- ja maavaimud.
Ja nagual inimese peast tuleb välja hiiglane, samasugune hiiglane kui laamad kirjeldavad neid, kes maa alla läksid.
Huvitav on muidugi joogade somadhi seisund, kuid kahtlen, kas on võimalik, nagu raamatus väidetakse, et kivistunud seisundis on võimalik kehast väljunud vaimul eksisteerida tuhandeid aastaid nii, et keha ei kaota vett või vees olles ei leostu, see on aga Muldaševi põhipostulaat, et atlandid on kivistunud kehasid alles hoidnud tänaseni ja võivad need elustada füüsiliseks eluks.
Seda siis Tiibeti Shambalas ja mägedes asuvates koobastes.
Aga kes ei karda kakelda seltskonna abivaimudega, tasub lugeda küll.


[Muudetud: 12-28-2008 VironShaman]
Vasta
#5
Vägagi intrigeeriv. Tahaks täitsa lugeda. Abivaimud on suht kergelt "rahustatavad" Smile

See hiiglaste (või ´suurte´?) teema on iseenesest vägagi põnev. Kas kujumuutjad - siis vastavalt vajadusele suuruse muutjad, käivad sama alla?

Selle 7 üles ja 7 alla maailmakirjelduses on toimimises tehtud (ilmselt teadlikult) viga. Puudu on 0 (null), kokkupanekupunkt.
Vasta
#6
Kas neil üldse null eksisteerib?
Vasta
#7
Neil on see nagu vaikimisi määratud punkt. Arusaamiseks on kõige lihtsam nimetada nulliks, võrdluseks nt. liikumine arvteljel.
Vasta
#8
Olen "Harati kullast plaatide" lugemisega poole peal. Kui Muldaševi esimene raamat "Kellest me põlvneme?"rõhk oli Tiibeti koobastes asuvatel somadhi seisundis atlantidel ja lemuurlastel ehk inimkonna geenifondil, siis selle teoses on peamine Jumalate linn ehk Agharti,
(Shangri-La).
Muldašev külastab kõigepealt Nepali, kus on Svayambunath`i stuupa. See asub kõrgel künkal ja on ahvide rohkuse tõttu nimetatud Monkey Templeyks (Ahvide templiks). See stuupa sümboliseerib Kailase mäge. Sellel asuvad silmad vaatavad Kailase poole. Kailas on laamade jutu järgi teises möötmes või paralleelmaailmas asuv jumalate linn, millest osa asub maa all.
Väikseid stuupasid ja monumente on ümber selle suure stuupa 108. Kuna see suur stuupa sümboliseerib Kailase Jumalate linna, siis asub ilmselt ka ümber Kailase mäe 108 iidset püramiidi ja monumenti. Ka stuupad on püramiidid.
Samas kompleksis asub ka vähisarane monument, mis on ühe sanskriti keelt tundva ja tiibeti tekste lugenu teada iidsete inimeste masin. See masin lendas ja lihvis mägesid. See võis tunnelit kaevates siseneda maa sügavusse ehk järsule kaljule vagusid jätta. Masin käivitus inimese mõtte energia abil. Inimese psüühiline energia kontsentreerus masina sisemuses ja käivitas selle. Kui inimene ära väsis, lendas masin tema juurde tagasi.
Selle masina käivitamiseks peab aga teadma mantrat, milleta masin on tegutsemisvõimetu.
Teisel suurel stuupal - Buddhanati stuupal, mida Muldašev külastas, vaatavas silmad Lihavõttesaare suunas. Seal on 108 silindrit. Raamatus on ka pikemalt müstilisest arvust 108 juttu.
Nepali templitel on ka väga huvitavad Budha kujud. Arvatakse, et need on atlandid-prohvetid, keda seal on kujutatud. Templitel kujutatud ornamendid on pärit iidsetest aegadest. Need on mandalad - müstilised figuurid, mis avaldavad inimestele väga tugevat mõju. Nende abil saab mediteerida.
Püha Kailase kompleks (teises möötmes asuv, meile nähtamatu) on ehitatud Kalatšakra mandala järgi ja on seepärast võimeline inimesi kogu maailmas tugevalt ja positiivselt mõjutama.
HARATI on kaheastmeline pagood, mis kullatud ornamentidega ääristatud. Ehitis on ruudukujuline, suurus 10x10. Selle läheduses on väike koobas, kus asub Harati, arvatavasti somadhi seisundis viibiv lemuurlane, kes on väga pikka kasvu. Sealt asuvad ka kullast plaadid, kus on põhiliselt kirjas loitsud (Mantrad). Nende abil tegutsevad pühitsetud inimesed. See, kes mantrate saladuse avaldab, sureb.
Edasi tuleb juttu Iidsest kooparaamatust, Harati koopasse sisenemise rituaalidest, maa-alusest linnast (Šambhala), Surnute kuningriigist...Paljud UFO-d tulevad samuti maa-alusest linnast.
See peidetud kuningriik suhtleb maapealse ilmaga avauste kaudu, mis paiknevad mõlemal poolusel: Tiibetis, Lõuna-Ameerikas, Mongoolias...
Väga huvitav raamat! Keda huvitab, saab raamatust veel palju palju saladuslikku teada...
Vasta
#9
Mõned killud bööniusundi arusaamadest inimesest: viie elemendi koostööna tekivad tantristlikud jõud, millega võib luua ja lammutada; neli neist on looduslikud elemendid vesi, tuli, maa ja õhk (tuul). kuidas need elemendid inimese kehasse tulevad, pole eriti kirjeldatud, küll on aga kirjeldatud, kuidas nad inimesest üksteise järel surres lahkuvad.
Siin meeldetuletuseks pisike lõiguke teksti Tiibeti suremise raamatust:
Näiteks võite muuta suremise gurujoogaks. Igas välise lagunemise etapis äratate endas pühendumise ja palvetate oma õpetaja poole, kujustades teda erinevates väekeskmetes. Kui maa-ollus laguneb ja selle märgina ilmub terendus, tuleb õpetajat kujustada südamekeskmes. Kui laguneb vee-ollus ja selle märgina ilmub suits, tuleb õpetajat kujustada nabakeskmes. Kui laguneb tule-ollus ja selle märgina näete "jaaniussikesi", tuleb õpetajat kujustada otsmikul asuvas keskmes. Ning kui laguneb õhu-ollus ja selle märgina ilmub tõrvikuleek, tuleb üleni keskenduda teadvuse ülekandmisele oma õpetaja tarkusemeelde.
Suremise etappide kohta on olemas palju kirjeldusi, mis erinevad üksteisest pisidetailide ja osade järjestuse poolest. Siinkohal kirjeldasin ma üldist mudelit, aga see võib avalduda ka teisiti vastavalt inimese loomusele. Mäletan, et kui mu õpetaja abiline Samten oli suremas, oli üksikute elementide järjekord väga selgelt välja joonistunud. Ent olenevalt haigusest, mida surija põeb, ning tema kanalite, tuulte ja olluste seisundist võib esineda kõrvalekaldeid sellest mudelist. Õpetustes öeldakse, et selle protsessi teevad läbi kõik elusolendid kuni pisimate putukateni välja. See leiab aset ka äkksurma või õnnetuse korral, ainult et väga kiiresti.
Olen jõudnud arvamusele, et suremise kulgu koos selle käigus toimuva välimise ja sisemise lagunemisega on kõige lihtsam mõista, kui vaadelda seda üha peenemate teadvusetasandite järkjärgulise väljaarenemise ja esilekerkimisena. Need tasandid tulevad üksteise järel ilmsiks keha ja meele koostisosade laialilagunemise käigus ja kõik kulgeb järk-järgult kõige peenema teadvuse tasandi suunas, milleks on algkirkus ehk selge valgus.


[Muudetud: 12-28-2008 VironShaman]
Vasta
#10
Natuke teksti Harati kuldsetest plaatidest.
Joogide kuningriik
Järgmisel päeval kohtusime sama bonpolaamaga, kes jutustas meile 1996. aasta ekspeditsioonil somadhi fenomeni kohta palju huvitavat. Laama oli möödunud kolme aasta jooksul veidi vananenud, kuid tema silmad olid ikka sama elavad
Kui jutustasime talle Raviliga, mida olime teada saanud Surmaoru kohta, jäi ta kurvaks ning ütles tasasel häälel:
"See koht on nõiutud." Seejärel esitasin laamale küsimusi "Näljase Kuradi asupaiga" kohta. Nüüd jutustas bonpolaama mulle midagi sellist, et minu imestusel polnud piire.
"Tiibetis eksisteeris kuni VI sajandini m.a.j. teadmata aegadel tekkinud kuningriik. See oli maailma kõige iidseni kuningriik," rääkis bonpolaama. "Sellest iidsemat riiki ei ole iialgi olemas olnud. Seda nimetati Shang-Jong. Selle kuningriigi pealinn asus Kailase lähedal. See oli imeline kuningriik! Inimesed ja mehhanismid laaditi püha Kailase energiaga. Seal ei elanud mitte tavalised inimesed, vaid adeptid või siis joogid. Seda riiki võib joogide kuningriik, nimetada Joogide kuningriigiks. Need inimesed teadsid salajasi mantraid, mille abil nad sisenesid Kailase tantristlikku välja ja kasutasid selle tantristlikku jõudu. Nende keel ei olnud sanskriti keel, seda nimetati samamoodi nagu riiki, shang-jongiks.
"Kus täpsemalt Kailase piirkonnas asus joogide kuningriigi pealinn? Kas te teate?" küsisin rõhutatult. Mul hakkas süda pekslema.
"Kuningriigi pealinn asus Kailase mäest seitsmekümne kilomeetri kaugusel. Nii on kirjutatud Tiibeti tekstides," vastas bonpolaama häirimatult.
"Kas mitte "Näljase Kuradi asupaigas"?" Bonpolaama viskas pea kuklasse ja ütles kindlalt: "Teised religioonid nimetavad ilmaasjata seda kohta "Näljase Kuradi asupaigaks". Bonpo, kõige iidsema usundi järgi eksisteeris maailmas selles kohas suurepärane linn - parim linn maailmas, kus elasid maailma parimad inimesed. Bonpo religioon pärinebki sealt, joogide pealinnast ja kannab teadmisi sellest imelisest ja ebatavalisest riigist läbi sajandite. Mina kui bonpo usundi esindaja olen uhke selle üle, et mul on au seda religiooni esindada laamana. "Shang-jong"on minu jaoks püha sõna. Milleks siin "Näljane Kurat"?"
"Vabandage, miks siis joogide kuningriik Shang-Jong hukkus VI sajandil?" küsisin ettevaatlikult, et mitte haavata bonpolaama tundeid.
"See kunigriik hakkas langema VI sajandil m.a.j., kuid lõplikult hävis kahe järgmise sajandi jooksul. See lihtsalt kustus tasapisi. Imelised tornid ja lossid, mis meenutasid Babüloni ehitisi..."
"Babüloni?"
"Jah, Babüloni. Mm... mm... Babüloni ehitisi meenutavad tornid ja lossid lagunesid pikkamööda. Praegu on nende asemel tohutud liivaväljad. Ainult mõnikord, kui tuulte mõjul barhaanid oma kuju muudavad, ilmuvad nähtavale poollagunenud jäänused suurte iidse aja meistrite loomingust. Need jäänused justkui hingavad pärast liiva all olekut viivu, siis peituvad uuesti liiva alla ja jäävad sinna paljudeks sajanditeks. Tornid ja lossid on tähelepanuväärsed selle poolest, et nad ehitati ilma füüsilist jõudu kasutamata - need lõi Kailase tantristlik jõud. Õnnelik on see, kel õnnestub seda oma silmaga näha, kuid seda ei juhtu sageli. Liiv..."
"Kas joogid selles kuningriigis olid umbes 3-5 meetri pikkused või meenutasid nad tavalisi inimesi?" küsisin oletades, et joogide kuningriigi pealinn oli (äkki!) kõige viimaste atlantide riigi pealinn.
Mäletasin suurepäraselt siin-seal kirjanduses esinevaid andmeid selle kohta, et mitte just väga kauges minevikus elasid Maal hiiglased (hüperborealased, titaanid ja teised). Seepärast oligi mul alust nii väita ja seda enam - Tiibet asub niinimetatud igavesel mandril, kus vastavalt kõikidele legendidele pääsesid atlandid ülemaailmse veeuputuse ajal.
"Tähendab, te küsite, kui suured olid joogide kuningriigi inimesed?" küsis bonpolaama uuesti üle. "Need inimesed sar- nanesid tavaliste tiibetlastega - mitte eriti suurt kasvu, samasugune tõmmu nahk... Kuid... kuid..."
"Mis kuid?"
"Kuid väikest kasvu joogid olid kõige viimased, kõige, kõige...Aga..."
"Kes elas enne neid joogide kuningriigis?"
"Kuid nemad...," bonpo-laama hakkas kahtlema, kas rääkida seda mulle või mitte.
"Mis nemad?" vaatasin bonpolaamale pealetükkivalt
otsa. Suured inimesed läksid maa alla.
"Nad läksid maa alla."
"Kes? Suured Inimesed?"
"Jah. Nad läksid sinna."
"Kes nemad - Suured Inimesed?"
"Need olid inimesed, kes lõid teadmata aegadel Tiibetis kuningriigi Shang-Jong. Nad lõid selle väga ammu ja nad elasid Maal väga kaua, hiljem läksid nad maa alla. Nad ei läinud korraga, vaid järk-järgult, üksteise järel. Nii kirjutatakse meie Tiibeti tekstides."
"Kas Suured Inimesed läksid somadhi seisundisse Tiibeti koobastes?"
"Ei tea. Arvatavasti osa läks ja osa jäi elama maa-alusesse kuningriiki."
"Ma usun maa-aluse kuningriigi olemasolusse," ütlesin mina.
"Mina ka usun. Kuid ma tahan öelda," bonpolaama tõstis pilgu minule, "et meie usund pärineb Suurtelt Inimestelt ja mitte neilt pisikestelt tiibetlastelt, kes jäid pärast Suurte
Inimeste maa alla minekut alles. Aastatuhandeid Suurte Inimeste kõrval elanud tiibetlased tundsid end pärast seda üksildastena, tekkisid sisetülid, nad eemaldusid Jumalast ning järk-järgult kaotasid ka oma joogivõimed. Nad ei osanud enam Kailase tantristlikku jõudu kasutada ja unustasid ka pühad mantrad. Ilma selleta ei olnud võimalik imelist linna korras hoida, ehitised hakkasid lagunema ja liiv kandis nad laiali. Paljud tiibetlased mõistsid kuningriigi Shang-Jong peatset hukku, nad palvetasid ja kutsusid tagasi Suuri Inimesi, kes olid neid nii kaua õpetanud, kuid Suured Inimesed maa alt ei väljunud. Tiibetlased langesid ahastusse ning muudkui kutsusid ja kutsusid Suuri Inimesi. Nad hakkasid pikkamööda metsistuma ja läksid üle primitiivsemale eluviisile. Nad tulid mõnikord liivaluidete alla mattunud imelise linna juurde, kuid nende hingevalu saatis vaid tuule vihin. Varsti tundsid tiibetlased, et sinna on parem minna üksinda -seal on hakanud tegutsema mingi kuri jõud, mis muudab inimeste kurjad mõtted reaalsuseks
Nad hakkasid seda kohta kartma, mõistmata, et see kuri jõud saadeti karistuseks pühade teadmiste kaotamise pärast. Seda tegi Kailas!"
"Aga sõnaühendil "Näljase Kuradi asupaik" on..."
"Pole vaja niimoodi rääkida! Pole vaja korrutada: "Näljane Kurat, Näljane Kurat!"" ärritus bonpolaama. "See koht on püha, kõige püham, sest seal asuvad liiva all Suurte Inimeste püha linna jäänused. Teised usundid on selle muutnud... Kuid bonpo religioon on maailma kõige iidsem religioon, see pärineb Suurte Inimeste teadmistest. Ja praegu on alles jäänud ainult mälestused."
"Kas te tahate öelda, et tiibetlased elavad mälestustega suure joogide kuningriigi kunagisest hiilgusest?"
"Hiljem... hiljem, kui inimesed metsistusid ja hakkasid külma ja haiguste kätte surema," jäi bonpolaama mõtlikuks, "hakkasid ilmuma pühakud, kes... Neid pühakuid teab ainult bonpo religioon! Need pühakud lõid Tiibeti usuriigi ja sundisid Tiibeti inimesi oma elu pühendama mälestuste säilitamisele suurtest iidsetest teadmistest."
"Tiibetit võib nimetada mälestuste riigiks," lisasin vaikselt.
"Jah," ohkas laama kibedalt.
"Ja nüüd, kui teie riik on..."
"Aga nüüd, aga nüüd...," valugrimass libises üle bonpolaama näo, "nüüd on paljud iidsed raamatud põletatud, kloostrid hävitatud ja laamad - kui neid ongi veel järel, siis nad kardavad suurest minevikust rääkida, nad kardavad seda meenutada. Kuid nad peavad üksnes meenutama ja meenutama! Kommunismi kuri jõud on jõudnud ka meieni, maailma keskele. Teie, venelased ja sakslased, olete selle kommunismi välja mõelnud! Teie muutsite oma riike, tapsite inimesi, sundisite uskuma saatanasse ja teistesse inimestesse! Hiinlased haarasid sellest kinni... ja nüüd jõudis see Tiibetisse, keelates ära kõige tähtsama - meenutamise! Ütlen veel kord - on vaja meenutada! Meil on halb, mõistate! Meie osaks ongi jäänud vaid meenutamine. Ja kui isegi see keelata... Me oleme ise süüdi, et kaotasime oskuse kasutada Kailase tantristlikke jõude, me oleme ise süüdi, et Suured Inimesed läksid meie juurest maa alla ja lõpetasid meie eest hoolitsemise. Ehh!"
Saabus minutiline vaikus. Bonpolaama tõusis püsti, kallas teekannust vett ja jõi suure mõnuga. Siis koogitses ta öökapist välja mingid tabletid ja selgitas, et on unustanud oma prillid kuhugi maha ning ulatas tabletid mulle, et sealt ette loeksin. See oli südamerohi.
"Teate, laama," katkestasin vaikuse, "ma olen veendunud, et kogu inimkond pärineb Tiibetist. "Igavesel mandril" ülemaa¬ilmsest veeuputusest pääsenud ja tuhandeid aastaid Tiibeti maa-aluses ilmas peidus olnud Suured Inimesed ehk atlandid kloonisid siin veeuputuse järgse maailma "uue" inimese. Nendeks inimesteks olid tiibetlased, kellest põlvnevad kõik ülejäänud rahvad ja rassid. Tiibet on tõepoolest olnud Maa keskus -nii maa all kui maa peal. Olgugi ta praegu rohkem maa-alune keskus, kuid varsti muutub see ka planeedi maapealseks keskuseks, elu läheb edasi."
"Mulle tundub, et te teate palju," katkestas mind laama. "Aga miks mina alati räägin? Miks te kõnelete sellest nii vähe oma riigis, kogu maailmas? Miks?"
"Minu taga on minu riigi patt. Ma olen venelane*(• Tegelikult tatarlane..)"
"Hm... jah."
"Nüüd on saabunud teised ajad. Praeguseks on kommunism võidetud. Praegu on maailmas ainuisikuline liider - Ameerika Ühendriigid. Nemad dikteerivad, kuidas peab elama."
"Ameerika on hingetu maa, rahakoti-inimeste maa. Sõna "süda" ei saa seal kunagi välja öelda. Ja teie? Mis teil on?" peaaegu karjatas laama.
"Mis meie?"
"Mis õigus on teil nõrk olla?!"
"Hm... jah," vastasin tuhmi häälega.
"Ameerika kindlasti midagi, midagi..."
"Mida?"
"Ameerika mõtleb kindlasti midagi välja. Nii ei saa olla, et üks riik lõputult kamandab kogu ülejäänud maailma. Ta ju ei kamanda mitte vaimsete postulaatide alusel - vaid seetõttu, et tal on õnnestunud enda kätte koguda terve maailma finantside juhtimine. Maailm andis kogu raha Ameerikale! Aga kui järg¬misena annab hinge? Ütlen veel kord, et Ameerika mõtleb varsti välja uue ideoloogia, et säilitada oma ülemvõimu - halva ideoloogia mõtleb, sest raha on saatanast ja Ameerika on raha ning ahnuse ori. Kas te oskate endale ette kujutada ahnet maailma? Oskate ette kujutada maailma lahke ja veidi naiivse Indiata, kus õitseb inimese hing? Kas te suudate ette kujutada kasuahnet Indiat, Jaapanit, Nepali? Ameeriklased püüavad kogu maailma kasuahneks muuta. Nad mõtlevad kindlasti midagi välja! Midagi kaval-ahnet!"
Vaikisime mõlemad. Peas keerlesid mõtted, et meil, venelastel, ei ole õigust olla nõrgad.
Bonpolaama on bööni laama.
Eks üritan homme järgmise jupi.

[Muudetud: 12-28-2008 VironShaman]
Vasta
#11
Tiibeti Babülon

Põikasin nende mõtete eest kõrvale ja küsisin bonpolaamalt:
"Kuidas hüüti joogide kuningriigi pealinna?"
"Tun-Long-Vali."
"Mida see nimetus tähendab?"
"Seda on inglise keelde keeruline tõlkida," jäi bonpolaama mõttesse. "Kuid teatud mööndustega võib öelda, et see tähendab Babüloni."
"Babüloni?" imestasin siiralt.
"Jah, Babüloni."
"Miks Babülon? See asub ju Iraagis, Mesopotaamias!"
"Ma juba rääkisin, et joogide kuningriigi pealinn oli Babüloniga väga sarnane. Need olid vennaslinnad, millel oli ühesugune plaan ja tähendus."
"Kas mõlemad Babülonid ehitati Kailase tantristliku jõu abil?"
"Jah."
"Kuid Mesopotaamia Babülon asub ju Kauasest kaugel. Kuidas siis...?"
"Kailase tantristlikku jõudu on võimalik kasutada ükskõik millises maakera paigas ja isegi kosmoses. Selleks on vaja teada pühasid mantraid ja need annab inimesele ainult Jumal," vastas bonpolaama pidulikult.
"Selge. Milline on nende kahe vennaslinna tähendus?"
"Sellele küsimusele on raske vastata. Bonpo tekstides ei ole kõike võimalik üheselt mõista. Kuid ma tean kindlalt, et mõlemad linnad loodi iidsete inimeste poolt selleks, et taaselustada inimkond Maal."
"Taaselustada inimkond, ütlete?" jäin talle otsa jõllitama.
"Jah, taaselustada," vaatas mind bonpolaama midagi põnevat oodates uudishimulikult.
"Kallis bonpolaama, lubage ma räägin mõnest oma ettekujutusest selle teema kohta, kuid enne tahaksin tutvustada mõningaid fakte," jäin viivuks mõttesse, meenutades enne ekspeditsiooni gloobusel tehtud mõõtmisi. "Selgus, et kui gloobusel ühendada omavahel Kailas ja Egiptuse püramiidid, siis Mesopotaamia Babülon jääb täpselt nende ühendusjoonele, muide punkti, mis on Egiptuse püramiididest täpselt ühe kolmandiku kaugusel kogu vahemaa pikkusest. Järgmise kolmandiku lõpus sellest vahemaast asub iidne Kandahari linn Afganistanis ja kõige lõpus Kailase mägi koos Tiibeti Babüloniga."
"Kas tõesti?" hüüatas bonpolaama.
• "Jah, nii see on. Võtke gloobus ja vaadake. Jääb mulje, et mõlemad - nii Mesopotaamia kui Tiibeti Babülon - olid ehitatud mingi erilise iidse plaani järgi mingil kindlal eesmärgil.
"Ja milleks siis?"
"Mulle tundub, et mõlemas linnas toimusid katsed meie planeedi "uue" inimese kloonimiseks."
"Ma tean, mida tähendab kloonimine," ütles laama.
"Hüpoteetiliselt võiks arvata," jätkasin mina, "et pärast ülemaailmset veeuputust, tänu muutunud elutingimustele mõistsid Suured Inimesed, tähendab atlandid, "uue" inimese kloonimise vajadust - see inimene pidi olema kohanemisvõimeline nendes uutes elutingimustes. See oli Suurte Inimeste kohus Jumala ja planeedi Maa ees, kes mõistsid, et nad ise lähevad varem või hiljem maa alla, Šambalasse, kus jätkavad oma imelist ja puhast elu. Suurtel Inimestel oli, mille üle uhkust tunda - nad lõid ülemaailmse püramiidide ja monumentide süsteemi, mille abil hakkasid puhastama Maad inimeste kurjadest mõtetest. Nad tegid kõik selleks, et "uue" inimese kurjad mõtted ei pääseks tagasi nende algsesse, teispoolsesse maailma, ja et need ei tooks kaasa karistust teispoolse maailma "mõttelise reostamise" eest."
"Nii, nii, nii," pomises laama minu mõttelõnga jälgida püüdes.
Tundus, et minu arutluste stiil meeldis talle.
'"Uue" inimese kloonimiseks olid Kailase piirkonnas kõik tingimused olemas: maa-aluses Varas säilitati veeuputuse eelsete aarialaste "seemneid", vajalikud tehnoloogiad olid välja töötatud juba tuhandete aastate eest, maa all oli olemas kogu vajalik tehnika ja nii edasi."
"Te arutlete väga huvitavalt," katkestas mind bonpolaama. "Selles on palju kokkulangevusi Tiibeti tekstidega. Tõsi, terminoloogia on teistsugune."
"Ma arvan," jätkasin mina, "et katseid "uue" inimese klooni¬miseks alustasid atlandid ehk Suured Inimesed "igavesel mandril" (Tiibetis!) kohe pärast elutingimuste mõningast normaliseerumist veeuputuse järel. Kuid mitte kõik ei laabunud hästi. See inimene, õigemini "Tiibeti Aadam ja Eeva" ei suutnud karmide elutingimustega kuidagi kohaneda ega suutnud realiseerida oma loomingulist potentsiaali ja metsistus järk-järgult. Suured Inimesed alustasid katseid "veel uuema" inimese kloonimiseks, kuid jälle tabas neid ebaõnn. Nii jätkus see üsna kaua. Samal ajal hakkasid imelises maa-aluses Šambalas elavad atlandid lõpuks mõistma, et sealt üles Maa peale nii-öelda vabadusse lastud "uus inimene" ei ole suuteline kõiki takistusi ületama ja vajab hoolt. Siis otsustasid atlandid Maale Kailase lähedale ehitada linna, milles kloonitud inimesed elaksid atlantide hoole all. Atlandid muidugi ehitasid linna valmis (ma pean silmas Tiibeti Babüloni), kasutades selleks oma peenenergeetilisi tehnoloogiaid (see tähendab Kailase tantristlikku jõudu) ja paljud neist asusid ka elama Maale, eesmärgiga hoolitseda kloonitud inimeste eest ja nii muutusid atlandid maapealseteks Suurteks Inimesteks."
"Ma tean," katkestas mind bonpolaama jälle, "et atlan-te hukkus pärast ülemaailmset veeuputust massiliselt. Nad ei suutnud kohaneda..."
"Jah, nad hukkusid massiliselt," jätkasin kõiketeadjalikult, "kuid parimad nende hulgast, kelle võttis vastu maa-alune Šambala, ei jäänud lihtsalt elama, vaid hakkasid tööle "uue inimese" kloonimisel; linnas (Tiibeti Babülonis!) elades jäid nad ise tagaplaanile, see oli loodud nende "uute inimeste" eest hoolitsemiseks. Tahan öelda veel üht asja."
"Mida?"
"Juba kusagil atlantilise tsivilisatsiooni sügavustes umbes 200 000 aastat enne ülemaailmset veeuputust sündis aaria rass, see tähendab meie rass. Arvatavasti säilitati just selle rassi"seemneid" enne veeuputust Varas, et kloonida hiljem neist "uus inimene". Kuid kõik ei osutunud nii lihtsaks. See esialgse aarialase geenidega "uus inimene" ei suutnud aga veeuputuse järgsete elamistingimustega kuidagi ko¬haneda - elutingimused Maal olid hoopis teised: kliima muutus kuivaks ja külmaks, taevas ebatavaliselt siniseks; muutusid Maa energeetika, elektromagneetilised väljad, peenenergeetiline aura ja palju muudki. Šambala atlandid pidid tahes tahtmata tegelema geeniteaduste ja muude Tiibetis kloonitud "uued inimesed" olid taoliste teaduslike uuringute- Tiibeti Babülonis atlantide hoole all. ga, kontrollides aastasadade
jooksul saadud tulemusi praktikas. Järjest uued ja uued Tiibeti Aadamad ja Eevad tõid end teaduse altarile suurima eesmärgi nimel - asustada Maa inimestega."
"Meie bonpo usundi tekstides kirjutatakse, et Suured Inimesed hoolisid väga väikestest inimestest, see tähendab tiibetlastest. Kirjutakse ka seda, et tiibetlased kaldusid pattu tegema, kuid Suured Inimesed õpetasid neid pattusid vältima ning lõid religioonid. Muide, väga paljud religioonid loodi Tiibetis. Võib öelda, et kõik maailma usundid pärinevad Tiibetist. Ja kõik need religioonid loodi selleks, et õpetada tii-betlasi mitte pattu langema," ütles bonpolaama rõhutatult. "Seepärast ongi Tiibeti usundid maailma kõige põlisemad ja puhtamad religioonid ning tähtsaim neist, bonpo pärineb otse Suurtelt Inimestelt."
"Tahan veel märkida," ütlesin kirglikku suitsuhimu tundes ja sigaretti taskus näppude vahel keerutades, "et arvatavasti ei möödunud "uue" maapealse inimese loomine ka teiste planeetide asukate vahelesegamiseta. Nende olemasolu on raske mitte uskuda - Jumal füüsilist eluvormi luues vaevalt seda vaid ühel planeedil tegi - arvatavasti osales selles jumalikus eksperimendis palju planeete."
"Muide," ütles bonpo-laama, "meie religioonis kirjutatakse, et peaaegu kõikidel planeetidel eksisteerib elu -mõnel palju primitiivsem kui meie oma, mõnel aga palju enam arenenud." "Sellega seoses võin Mesopotaamia Babüloni kohta öelda järgmist. Euroopa maades tuntakse hästi sumerite Mesopotaamia Babüloni iidsete elanike kiilkirjatahvleid. Need on dešifreeritud. Nendes kirjutatakse, et Maale lendasid Nibiru planeedi elanikud, anuakid. Nad hankisid Maalt kulda, et külvata seda atmosfääri ülemistesse kihtidesse soojakadude ennetamiseks ja oma planeedi soojustasakaalu säilitamiseks. Ka nemad otsustasid luua Maale "uue inimese", kes suudaks kulda hankida. Nad siirdasid aarialase prototüübilt võetud "alge" anuaki naisesse, mille tulemusena sündis "uus" meessoost inimene (Aadam). Tema kudedest (küljeluust) võeti rakk ja see viidi jällegi anuaki naisesse, mille tulemusena sündis naissoost olend (Eeva). Need "uued" inimesed osutusid maapealsetes tingimustes täiesti vastupidavateks ja võimalik, et nendest ongi saanud alguse legendid Aadamast ja Eevast. Kuid kõige tähtsam on, et kogu see protsess toimus Mesopotaamia Babülonis -nii on üles kirjutanud sumerid."
"Kas te tahate öelda," katkestas mind rahulolematu häälega bonpolaama, "et "uus inimene" Maal loodi Mesopotaamia Babülonis? See ei ole nii. Meie religioonis kirjutatakse, et inimene taasloodi Kailase all, Tun-Long-Vali linnas, see tähendab Tiibeti Baabülonis.”
"Kallis laama," ütlesin mina, "ei saa välistada seda, et Suured Inimesed ja Nibiru planeedi anuakid tegid omi katseid koordineeritult - kellel paremini õnnestub."
"Kellel siis lõpuks õnnestus?" küsis bonpolaama kadedusenoodiga hääles.
"Mulle tundub," tegin tähendusrikka pausi, "et täiuslik inimene pärineb Tiibeti Babülonist. Šambala atlandid tegid kloonimises siiski kvaliteetsemaid eksperimente."
"Mm... mm... See on nii," sõnas bonpolaama rahulolevana. "Nii kirjutatakse meie bonpo religioonis ja minu religioon on kõige targem."
"Mina omalt poolt võin öelda, et kõikide maailma rasside inimeste silmade oftalmogeomeetriliste uuringute tulemusena jõudsime järeldusele, et statistiliselt keskmised silmad asuvad Tiibetis, mis viitab kaudselt sellele, et kaasaegne inimkond kujunes välja Tiibetis ja on rännanud sealt laiali üle kogu maailma. Arvatavasti osutus Tiibeti kloon Mesopotaamia kloonist tugevamaks. Globaalses eksperimendis saavutas Šambala võidu Nibiru planeedi anuakkide üle. Kuid on olemas tõendid veel inimkonna kolmandast päritoluallikast."
"Millisest?"
"Siin-seal leidub andmeid selle kohta, et kaasaegne inimene loodi Aafrikas delfii-nisarnaste olendite rakkude kasutamise teel (kloonimine!). Seda tegid Siinuselt pärit inimesed. Kuid inimkonna paiknemise oftalmogeomeetrilise skeemi järgi ei ole seda haru kusagil näha, võib-olla üksnes "aafrika silmade" kerges statistilises lahknevuses."
"Kas teie usute, et inimkond põlvneb Tiibetist?" küsis bonpolaama minult otse.
"Ma usun, et kaasaegne inimene klooniti Tiibetis ja üksnes ei kloonitud - see kasvatati üles Tiibeti Babülonis legendaarse Šambala atlantide tuhandeaastase hoole all," vastasin bonpolaamale heatahtlikult silma vaadates.
Bonpolaama langetas silmad, jäi minutiks mõttesse ja küsis siis:
"Kuid Kailase kompleksi ei loodud kaasaegse inimese kloonimise eesmärgil." "Milleks siis?" Bonpolaama ei vastanud minu küsimusele ja lihtsalt vaikis.

Vasta
#12
Kailase kompleksi loomisel oli abiks viie elemendi jõud
"Kes lõi Kailase?" esitasin järjekordse küsimuse.
"Elemendid," vastas bonpolaama enesekindlalt.
"Millised elemendid?"
"Arvatavasti olete kuulnud viiest elemendist: Tuli, Vesi, Tuul, Maa ja Inimene. Kas olete?"
"Jah, muidugi."
"Niisiis," jätkas bonpolaama, "nende viie elemendi abiga loodi mitte ainult Kailas, vaid kogu Kailase kompleks."
"See tähendab, et loodi Jumalate linn?" ütlesin endale vene keeles.
"Mida?" ei saanud bonpolaama aru.
"Ah niisama, ei midagi. Jätkake palun, kallis laama."
"Arvatavasti teate, et kõik elemendid - need on tunded, see tähendab olemise vaimne komponent. Meie, kaasaegsed inimesed mõistame halvasti, et meie tunnetel on tohutu jõud. Bonpo religiooni järgi on Tuli, Vesi, Tuul (Õhk) ja Maa elus olendid nii nagu inimenegi. Meie tunded on väga mitmekesised, nad on pidevalt meie sees ja juhivad meid Tule, Vee, Tuule, Maa ja Inimese energiavälja, luues samaaegselt neist viiest ühtse energia. See on maailma tugevaim energia. Just selle abil loodi Kailase kompleks."

"tunded - see on jõud, aga Tuli, Vesi, Tuul ja Maa elusolendid..."
"Meie religioon ütleb, et kõik maailmas on elav," tõstis bonpolaama sõrme tähendusrikkalt püsti. "Ka kosmos on elav."
Langetasin pilgu ja kujutasin mõttes ette, kuidas mul on õnnestunud leiutada uusi opereerimisviise ja alloplante. Meenus, kuidas "loogiline niidike" muudkui venis ja venis, jõudes lõpuks siiski mingi lahenduseni. Kuid see lahendus muutus momentaalselt tunneteks, need hakkasid sees kobrutama, jõudes täieliku tohuvabohuni. See tohuvabohu meenutas minu meelest naisterahva kahtlusi, kas nõustuda mehe armuavaldustega või mitte. Muidugi ma mõistsin, et naised elavad meestega võrreldes suuremal määral tunnete vallas ja nende jaoks on tunnete sosin olulisem kui meile. Minule kui meessoo esindajale polnud selline tunnete tohuvabohu hinges iseloomulik ega omane, kuid teaduse suhtes ja eelkõige enne otsuse vastuvõtmist - realiseerida oma mõtteid kirurgias või mitte - oli selline aeg-ajalt isegi paanikaks ülekasvav segadus lausa olemuslik, sest kogu minu teadlase ja uurija elu põhines mõtte praktikasse rakendamisel, inimese silma lõigates teha seda vähemalt vastutusrikkalt. Sügaval hinges mõistsin, et ainult teadaolevate faktide loogiline kõrvutamine ei saa viia täiesti õige lahenduseni. Maailm on liialt keeruline ja inimkonna teadmised ei haara ka kõige parema tahtmise juures kõike vajalikku selleks, et minna lihtsalt operatsioonisaali ja lõigata julgelt inimese silma, et teha uut hullumeelset operatsiooni. Sinu loogilised järeldused peavad olema inspekteeritud. Tundub, et loogilisi järeldusi kontrollivad tunded, mis algul kobrutavad kuskil südame piirkonnas, muutudes hiljem kaheks sügavamaks aistinguks: rusuv annab märku, et sinu loogiline lahendus on ekslik; kerge roosakas viitab sellele, et sinu otsus on õige. Olen oma pikaajalise kirurgilise leiutustöö aastate jooksul harjunud tundeid usaldama, mõistma nende kontrollivat rolli; ma ei ole läinud iialgi operatsioonisaali uut operatsiooni tegema, hinges kübekegi meelepaha. Tunded kui elusolendid ütlesid seda mulle ette.
Olen alati imetlenud naisi, keda Jumal on õnnistanud suurema tunnetusliku potentsiaaliga, saanud aru, et naisteadlaste poolt tehtud teaduslikud järeldused on tunnete poolt enam kontrollitud ja vastavalt sellele ka õigemad, kuigi tegelikkuses on meesleiutaja sama tasemega naisest alati kõrgemal (kui solvavalt see ka naiste jaoks ei kõla). Arvatavasti sunnib kalduvus loogiliselt mõelda tugevamat sugupoolt kogu aeg koguma ja võrdlema fakte ning teaduslikke järeldusi tegema, mida tunded kohe justkui võlukepikese väel kontrollima asuvad.
Meesleiutaja on muidugi palju kangekaelsem ja toetub tugevalt oma loogikale, püüdes mitte pöörata tähelepanu varjatud tundmustele hinges, ja kahjuks palju sagedamini kui naisleiutajad võtab praktikas ette mõne vale sammu. Küll oleks hea, kui ka meestel oleks teadustöö tegemisel kõrgem tunnetuspotentsiaal! Kuid naiste väiksemat potentsiaali loogikas (ega asjata öelda, et naiste tegevused loogikale ei allu!) seletatakse ehk köögi või põrandate pesemise mõjuga - vaevalt, et see nii siiski on, arvatavasti otsustas niiviisi Jumal. Äkki on teadlasele nii hädatarvilik loogika ja tunnete tasakaal olemas "lilladel"? Kahtlen, et see nii on, sest seksuaalvähemuste esindajate tunded on minu arvates suunatud mitte teaduslikele uuringutele, vaid keerlevad pigem oma isiklike dominantide ümber.
Milline siis on ideaalne leiutaja? Ma arvan, et see on armunud mees. Armunud aspirandi või hallipäise professori teaduslikud uuringud hakkavad silma paistma millegi erilise poolest, nad ei karda enam tunnistada oma ideede ekslikkust ning nad tahaksid väga luua mõnda üligeniaalset ja ülimonumentaalset ideed, et nende armsam ütleks nende kiilaspead hellalt silitades: "Küll sa oled mul geniaalne!" Ja üleüldse on kõige parem -õppida alati inimesi armastama, lihtsalt niisama, võtta ja armastada nagu käskis Jumal.
Edasi läks mõte sellele, mida bonpolaama nimetas "viieks elemendiks" ja mille all võis mõista Tule, Vee, Tuule, Maa ja Inimese ühendatud jõudu. Seda fantastilist järeldust võis...
"Kas teil ei ole minuga huvitav? Tookord, 1996. aastal jutustasite te küll lõpmatult. Aga nüüd vaikite," kostus bonpolaama hääl, katkestades minu mõttetegevuse.
"Palun vabandust, kallis laama," sattusin segadusse. "Jäin mõtlema teie sõnade üle viie elemendi ühisest energiast ja sellest, et see on maailma kõige tugevam energia. Seda mõista püüdes mõtlesin praegu sellele, et uusi silma- ja plastilisi operatsioone välja töötades usaldan ka mina eelkõige tundeid, mis justkui inspekteeriksid ideesid. Nende tunnete jõud otsustabki kõik. Olen õppinud oma tundeid usaldama ja ei kahetse seda. Sageli juhtub nii, et kui haige on juba narkoosi all, seisan kirurgikindad käes tema ees ja kuulan oma tundeid, justkui kontrollides oma operatsiooni plaani õigsust; mõnikord juhtub ka nii, et võtan kindad käest ja astun operatsioonisaalist välja - tunded ütlevad, et parem on nii teha. On vaja uut ideed! On vaja uut operatsiooni plaani, mida hakkavad inspekteerima jällegi tunded. Tunded piinavad mind sellel teadlase ja kirurgi töö¬põllul... kuid nii on vist vaja."
"Tundeid usaldades talitate õigesti," ütles bonpolaama mind põlevi silmi kuulates. "Mulle meeldib, et ka Euroopas on tundeid usaldama hakatud ja ei tehta eksperimente lihtsalt niisama oma ideede õigsuse kontrollimiseks. Kas siis inimene suudabhinnata oma idee ekslikkust või õigsust? Ta saab seda teha ainult jämedates piirides ja umbes. Ainult Jumal saab ideed hinnata. Ja ta teeb seda läbi inimese tunnete."
"Öelge, laama," esitasin küsimuse, "kas tunded ongi seesama jumalik energia, millest kõikides religioonides nii palju räägitakse?"
Bonpolaama vaatas mulle silma ja ütles"Jah. Iga inimene on täis jumalikku energiat, sest tal on tunded. Inimesed oskavad tunnete energiat halvasti kasutada, nad ei oska tundeid juhtida, kuid iidsed inimesed - põhiliselt küll Suured Inimesed - oskasid seda teha. Tunnete energia kuulub tantristlike jõudude hulka. Kailas kui tantristlike jõudude keskus mõjutab iga inimest, sest tunded on igas inimeses."
"Kuidas Kailas seda mõjutab?"
"Ta puhastab inimesi, see tähendab annab rohkem jõudu ja energiat positiivsetele, ütleksin isegi päikselistele tunnete¬le. Selleks Kailas loodigi. Tantristlike jõudude sees jagatakse kogu energia kaheks: päikese energia (positiivsed tunded) ja kuu energia (negatiivsed, halvad tunded). Tantristlikul energial on omadus üle kanduda igasse viide elementi: Tulle, Vette, Tuulde, Maasse ja Inimesesse. Muide, Kailase kõrval asuv Manasarovari järv on vette suunatud päikselise tantristliku energia järv ja Rakshas ehk deemonite järv on kuuenergia järv. Inimene on ühenduses kõigi viie elemendiga, seepärast näiteks
Manasarovari järves supeldes tunneb inimene jõu ja rõõmu juurdevoolu, sest temale antakse edasi järve vees sisalduv positiivne tantristlik energia. Kuid Rakshase järves supeldes võib inimene isegi surra, sest Jumala looduna ei ole ta võimeline taluma seda hulka negatiivset tantristlikku energiat, mis tuleb deemonliku järve veest. Viibides Rakshase järve kaldal, olge ettevaatlikud. Pidage minu sõnu meeles!"
"Aitäh, laama."
"Aga mida te arvate viie elemendi jõust ehk tunnete ühendatud jõust?" küsis bonpolaama minult ootamatult. "Mul oleks teie arvamust huvitav kuulda."
"Minu arvamus, minu arvamus," nämmutasin enda jaoks harjumuslikku ja meeldivasse seisundisse sukeldudes, kus saab oma tundeid kuulates harutada loogilisi mõtteid. "Võib, ma hakkan arutlema?"
"Võib," bonpolaama istus mugavamalt tugitooli.
"Ma nägin ühte suurepärast Ameerika filmi..."
"Ma ei armasta ameeriklasi," katkestas mind bonpolaama.
"Ka ameeriklaste hulgas on inimesi, kes ei kummarda kuratlikku dollarit, vaid mõtlevad igavikust, hinge puhtusest ja Jumalast," vaidlesin vastu.
"Jätkake."
"Filmi pealkiri on "Viies element" ja selle sisu on järgmine. Inimkonda ähvardab globaalne katastroof, sest Maal on oht kokku põrgata musta planeediga. Aatompomm selle planeedi vastu ei aita. Olukorda saab päästa ainult viie elemendi energia abil, selle avarusse pääsemiseks tuleb mobiliseerida viies ele¬ment - Inimene, kes on võimeline siiraks armastuseks. Kõigi viie elemendi ühinemine andis imelise efekti - must planeet hävitati. Sellega seoses tahaksin teile esitada imeliku küsimuse."
"Esitage."
"Kas nende viie elemendi ühendamiseks on kindlasti vaja armastust?"
Vasta
#13
öääk, mida edasi Muldaševi raamatuid lugeda seda ebaloogilisemaks tegevus ja järeldused lähevad, kuigi huvitav huvitav, ta jõuab nelja jõu sümboli haakristi kaudu uuesti püramiidini välja,
Püramiidi neli külge on ju samuti nelja jõu, maa-lõuna, vesi-lääs, põhi-tuli, ida-õhk.
Nii et erilist mõtet pole järgnevaid raamatuid lugeda, need on tema isikliku grupi tegevused ja mõtted ilma oluliste faktideta.
Aga Harati kullast plaadid tasub kindlasti läbi lugeda.
Vasta
#14
Võtsin kogemata ka selle raamatu, raamastukogust, kogu selle raamtu saaksin ma kirjutada ka 10 lk
see on kõik mida ma sealt välja lugesin, enamus oli venelaste pula ja georgraafiline ulmefantaasia
jah oli ka mõned momendid kus tuli tarkust kuid...
Vasta
#15
Sekhmet loe läbi ja vaata milline vene tsirkus sulle unenägudesse tekib, Muldaševil on 10% mingit asjalikku infi ja ülejäänud sektikirjandus, muidugi tema enda sekti kirjandus.
Kui sa raamatu raamatukogust võtsid, siis sinu kogemus ei maksnud sulle kopikatki, mina ostsin polest kõik raamatud ja maksin üle tonni.

[Muudetud: 8-7-2009 VironShaman]
Vasta
#16
No tegelt seda ma tahtsingi õelda,et 10%teadmisi,kas see somathi jutt ja mõõtmine olid reaalselt mõõdetavad?
Ma tahan teada kas keegi on seal üdini tühjaks imetud? Ja kas Henri Laks läks ka neid jahtimaBleh

[Muudetud: 8-7-2009 Sekhmet]
Vasta
#17
"Somadhi jutus" on tõde. Omajagu.
Mõned aastad tagasi kaevati Baškiirias välja paarisaja aasta vanune matus auväärse budistliku kloostriülema kehaga. Munga keha, pead vigastati kaevates ja haavad hakkasid verd voolama... Lärm läks suureks kuni Piiteri Sõjameditsiini Instituudini välja.
Kui mahti saan otsin need uudiskillud üles.
* * *
Aastasadu on kirjeldatud india joogade võimet mediteerides leviteerida...Lootosistes hõljuda maapinnast irdununa....
Nüüd ka see "saladus" lahendatud.
Vaadake BBC videot vene saidilt:
http://www.senav.net/videoarchive/786-se...jogov.html
Vasta
#18
Somadhi jutt võib olla poolenisti õige kuid paraku pole vist õnnestunud somadhist äratada ja uuesti testida mälu ja teadmisi, kohalikus pruugis loeti neid nõidadeks kes peale matmist kukkusid ringi kollitama ja nn vampiire mängima.
Siis kaevati haud lahti ja tapeti nad vaiaga mis kirstukaanest ja kehast läbi löödi ja hulk kristlikke reptiloididele kehakinkimispalveid peale loeti.
Tänapäeval väga harv juhus kuna keha tapetakse juba lahkamisega kindlasti ära ja ei maeta ilma lahkamiseta vist ühtegi nooremat inimest. Ainult mõni muldvana võib pääseda lõhkikiskumisest meedikute poolt.
Huvitav Bööni juures on hoopis need suured seal all, kuhu lahkusid enne kommet kehasid reptiilidele kinkida kõik kehast väljunud energiakehad.
Egiptuse nuhtlus on viimased paar tuhat aastat laiendanud oma juhitavate biorobotite raha kaudu maist loomafarmi, mille nimeks on "inimesetaolised loomad" nagu reptiloidide biorobotid "inimesed" neid tavatsevad nimetada. Selles loomafarmis pole selliseid võimeid loomadele ette nähtud.
Viimane laienemine siis kommunismi kaudu Hiinasse ja Tiibetisse ning biorobotite pangandusliku rahvuskapitalismi kaudu mujale Kagu Aasiasse.
Mis leviteerimisse puutub siis paari inimese väite kohaselt on ka Petseri kloostri mingi juht olnud võimeline leviteerima oma palvete ajal kuid seda mitte teistele näitamiseks ja juhuslikke pealesattujaid on palutud asjast mitte rääkida.
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas Sekhmet
Võtsin kogemata ka selle raamatu, raamastukogust, kogu selle raamtu saaksin ma kirjutada ka 10 lk
see on kõik mida ma sealt välja lugesin, enamus oli venelaste pula ja georgraafiline ulmefantaasia
jah oli ka mõned momendid kus tuli tarkust kuid...

Kui inimesel teatud teema vastu huvi puudub, siis neid raamatuid ei tasu lugedagi. Neid tuleb lugeda, kui juba algteadmised ja huvi asja vastu. Siis saab kirja pandu ka mõistetavamaks.
Saan aru nii, et otsisid teosest ainult pealkirjale vastavat teavet Harati ja kuldplaatide kohta. Seda teavet on teoses
tõesti napilt. Eks see pealkiri pandi, et teosel suurem müügiedu oleks.
Siiski on see maa-aluse Harati koopa kirjeldus väga haarav ja kõik mis puudutab Tiibetis rändamist ja Kailase mäe külastamist, samuti. Lisaks veel väga haaravad kirjeldused maailma esimeste sakraalehitiste - stuupade kohta. Mis teadaolevalt on ka maailma esimesed püramiidid.
Ulmet ei kohanud ma raamatus kusagil. Kõik põhines informatsioonil, mida Muldaševil õnnestus koguda.
Mis venelastesse puutub, siis see maailmakuulus silmaarst, kes neid raamatuid kirjutab, ei ole minu teada rahvuselt üldse venelane.
See, et VS kõiki teemasid kahe erineva tulnukrassiga seostab, see on tema kinnisidee.
Muldaševi raamatud on teatud moel väga harivad. Ja just nendele, kes otsivad maailma kultuurilist alguspunkti. Aga selleks peab enne olema kursis ka teiste muistsete kultuuride arenguga.
Muuseas, ka Eestisse on püstitatud mitmeid stuupasid. Ise käisin alles hiljaaegu ühte kompleksi vaatamas. Päris sümbolirohke ja ilus oli!
Vasta
#20
Nonoh müstik, juba sildistasid ära, arvan, et olen aja jooksul siingi väga erinevatest maailmadest ja olenditest kirjutanud, mis puutub aga vastasseisu kahe maad omakspidava tulnukagrupeeringu suhtes siis tasus kasvõi 2000 aastal kirjutatud Laserta ennustusi ajas edasi nihutada ja vaadata mis selle aja jooksul toimunud, võta või masu.
Kui terminid mida kasutan, kriibivad, võid ju rahumeeli lugeda New Age ilusaid muinasjutte headest ja halbadest energiatest, valguse kaastöölistest ja inimese hinge viimisest kõrgematesse dimensioonidesse.
Kui kogu seda pudru ja kapsaid hakata ligemalt vaatama ja neisse süüvima, avastad ikka sellesama suure vastasseisu ja ajupesu mis on alateadvuse jaoks juba väga peened vaenlase kuju väljatöötamise mehhanismid omandanud.
Muldašev peaks põhimõtteliselt tatari juurtega olema ja kõik nad üritavad vaikselt kasutada mitteraha poole tehnikaid tehnoloogiat ja võimalusi, kujuta ette, et hiilereid ei võta rahamärkigi pihku, et oma võimeid mitte kaotada (neil on võetud rahaga tegelev abiline kes hoolitseb kõige selle eest mis rahaga seotud), mis siis ikka on raha taga, et ta ei lase inimest tervendada, hoiab tervist ainult ränga raha ja ravimitööstuse ülikasumite toel igavesti tablette neelates.
Ometi saab rahata sama tulemuse kui kasutada kellegi teise abi, mis paraku on Orioni vastasjõud.
Seda teist poolt ka Muldašev nuhkisgi.
Vasta
#21
VS-le: Ega ma midagi halvasti mõelnud. Ju siis oled oma vaimses arengus edasi jõudnud ja aru saanud, et kõik nii ongi.
Ainult, et...paljud siin foorumis ei ole veel sinu poolt antud teabe vastuvõtmiseks valmis. See võib nende peas ikka päris suure kaose tekitada.
Asjadele, millele viitad, pole paljud isegi kuulnud.

Zedile: Sellest Baškiirias asunud kloostriülema surmajärgsest juhtumist tahaks küll lugeda. Tundub, et on sarnane sellele Liibanoni munga loole, millest hiljuti teema tegin.

Vasta
#22
Baškiiria-juttu peab otsima venekeelsest netist.
Leidsin midagi analoogset Burjaatiast:
http://en.epochtimes.com/news/5-12-8/35535.html
http://www.sacred-destinations.com/russi...temple.htm
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Muldaševi raamatud on mul vene keeles ja neid on viis tükki, põhiline raamat, milles huvitavat infi, ongi "Harati kullast plaadid".
Aga shamanistlikult seisukohalt neli elementi on nelja elemendi vaimolendid, kes ühendudes inimesega kui vaimolendiga suudavad mägesid paigast liigutada.
Muide, üha rohkem hakkab see sarnanema CC indiaanlaste maailmaga, kus samuti imesid tegid tule-, vee-, õhu- ja maavaimud.
Ja nagual inimese peast tuleb välja hiiglane, samasugune hiiglane kui laamad kirjeldavad neid, kes maa alla läksid.
Huvitav on muidugi joogade somadhi seisund, kuid kahtlen, kas on võimalik, nagu raamatus väidetakse, et kivistunud seisundis on võimalik kehast väljunud vaimul eksisteerida tuhandeid aastaid nii, et keha ei kaota vett või vees olles ei leostu, see on aga Muldaševi põhipostulaat, et atlandid on kivistunud kehasid alles hoidnud tänaseni ja võivad need elustada füüsiliseks eluks.
Seda siis Tiibeti Shambalas ja mägedes asuvates koobastes.
Aga kes ei karda kakelda seltskonna abivaimudega, tasub lugeda küll. Aga miks kahtled selles kuna tegemist oli tehnoloogilisel üsna arenenud sivilisatsiooniga. Siis on see täiesti võimalik ,et atlandid suudavad tuhandeid aastaid magada ja siis soovi korral üles ärgata. Raamatu sõnasi ei sa sõna sõnalt tõlgendada ja kuna see raamat räägib üldiselt. Üksik asjad on telgitagused.


[Muudetud: 12-28-2008 VironShaman]
Vasta
#24
Olion, täiesti õigus!
Need somadhi seisundis olevad muistse rassi inimesed on enda ümber loonud läbipääsmatu bioenergeetilise kaitsekihi nagu too Liibanoni munkpühak.

http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...1#pid88964




[Muudetud: 9-8-2009 Müstik]
Vasta
#25
Teine võimalus on saada selline kaitsekiht e.püha elukiht peale kui rass jõuab oma arengus nii kaugele ,et suudab ehitada kosmose laeva mille abil suudab lennata jumalate planeedile. Siis antakse preemiaks igavene elu kosmose laeva ehitajatele. Lugege deefa artikkel läbi seal räägib 300 tuhandelistest teadlastet kelle keha on kaetud elukilega. Selle elukile omandanud inimest ei suuda kolmedimensioonilise püssi kuuliga tappa. Deefa baasis on kolm sellist inimest kohapeal alati valves. Ja energija tase on nendes kohtades erakordselt kõrge kus kolm isikut maa all parajasti viibivad. Igaljuhul nägijad tunnetavad neis asukohtades püha energijat ja see on raviva toimega.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vanade jumalate ja mütoloogiategelaste naasmine? hulkuv hing 8 4,466 29-11-2007, 14:05
Viimane postitus: Raul

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat