Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas mõjub lapse sünd energeetiliselt mehele?
#1
Oleks huvitav kuulda teie arvamusi ja isiklikke kogemusi selles vallas, et kuidas lapse sünd tema isa energeetikat mõjutab/muudab.
Vasta
#2
Isa energeetikat ei mõjuta otseselt. Oleneb muidugi, mida sa energeetika all parasjagu silmas pead. Emotsioonid, tunded, jõud, vägi, energia?
Vasta
#3
Teema on ajendatud kunagi netis loetud kommentaarist, et mehed pole kahjuks üldse teadlikud, mis nende peenkehades ja väes(paremini ei oska väljendada) lapse sünniga muutub. Too inimene väitis, et mees pidi seda muutust tajuma ka siis, kui ta ei tea, et talle laps on sündimas, kuid ei oska seda seletada. Mõni hakkab selle peale jooma.

Teist korda oli sellest ühe nägijaga juttu, kes ütles, et naise võnketase pidi tõusma juba lapse ootamise ajal ja kestab päris pikalt peale sündi. Mehel tekib tõus lapse sünniga ja siis juba olenevalt inimesest, kes kui pikalt seda hoida suudab, mõned nädalad või mõned kuud.
Vasta
#4
Aga tegelikult tähendab see ühte väga tõsist asja, see inimene kellest on sündinud kasvõi üks laps, olgu siis mehe poolt seeme ja naise poolt sünnitus saab peenkehasse juraka augu.
NN sugutäkud, kes küla naistele seda 25 protsendi steriilsete meeste kodusid lastega täidavad keskkoht on nägija jaoks üksainus tume must auk, energiakeha on nagu kaheks tükiks muutunud, ülal ja all, keskelt on tühjus.
Ja otseselt tähendab see seda, et see inimene sünnib siis kindlasti tagasi, tema tervik kõrgemale tõusuks on laste poolt ära näpatud, aja kiirus lastele antud.
Vasta
#5
Oot, ma ei saa aru, miks peaks inimene saama oma peenkehasse lapse sünniga juraka augu?
Kõige ebaloogilisem väide üldse!
Vasta
#6

Tsitaat:Too inimene väitis, et mees pidi seda muutust tajuma ka siis, kui ta ei tea, et talle laps on sündimas, kuid ei oska seda seletada. Mõni hakkab selle peale jooma.

Paljud hakkavad niisamagi jooma ja tunnetel, mida ei saa isiku enda poolt seletada võib olla teisi tõelisemaid põhjusi...

Ju vist võib seletada mehe ärevust, joomaisu jne kõiksugu tõestamatute nähtustega, aga mina arvan, et nii mõnigi mees, kes tulevast lapsest teab nö hullub - on piisavalt vägagi maiseid ja füüsikaseadustega kooskõlas olevaid põhjusi...
Vasta
#7
Julgen vastu vaielda VironShamanile. Nende nö. sugutäkkude kohta ma ei tea, kuid hinge sünd on hingele endale vabatahtlik ja ka keha selle tarbeks ehitab ta ise. Vanemad saavad vaid hoolitseda selle eest, et noorel hingel oleks turvaline keskkond oma töö lõpule viimiseni ja edaspidi esimesed kolm eluaastat on laps juba osa oma ema energiakehast. Isa seotus lõpeb lapse sünniga, samas enamus isasi seovad ennast alateadlikult peale nn. "kohustusliku aja" lõppemist ise ümber naise energiakeha, et seeläbi oma pere kaitsta.
Vasta
#8
Hm, sugutäkud on toodud näiteks seepärast, et neil on väikese nägemisega uudishimulikel kõige lihtsam auke vaadata .
Aga elu ongi karm, elad ümbersündides nagu kõik normaalsed inimesed ja ei mõtle kõrgemale tõusmisele, oled pereinimene ja ei muretsegi ülejäänud probleemide, näiteks ümbersündidest väljumise üle.
Aga selleks et ülespoole pääseda, pead mungaks või pedeks hakkama, peaasi, et lapsi poleks, noh ega pededelgi vea, nad ju kasutavad oma seksuaalsust üksteise peal, ka ei ole pääsu, energia ei kogune.
Kristlased väidavad isegi, et tee alla põrguolendite kehadesse ootab samasoolisi abielusid.
Vasta
#9
Kas neid auke annab lappida ka? Naistel on vist raskemad lood? Nad on lastega rohkem seotud. Castanedast on jäänud meelde, et kui lapsega kõik seosed katkestada ja energia tagasi tõmmata, siis enam auku pole. (Kuidas see lapse poolt vaadates võiks paista?) Don Juanil oli endal ka üks laps ja lapselaps, kui mitte rohkem. Aga vanemlikke suhteid polnud.
Vasta
#10
Et midagi saada peab ka midagi andma. Väga egoistlik mõte on, et ülespoole pääsemiseks ära kellegagi tegemist tee muidu su energias auk. Arvan, et otsus enese " energiat anda " on "ohver " mida me kõik peame tegema ja seeläbi me ainult võidame.
Vasta
#11
Õige Aerling, kindlasti võidame, terve inimeste populatsiooni edasikestmise võidame, kui kõik on ümbersündides inimkonna kestmist turgutamas.
Aga kahte head ei saa, ümbersündidest välja ja pereelu.
Kuigi isegi targad ütlevad, et elada oma ümbersündide lõpuni annab parema tulemuse kui vahepealt poolikuna minema lipsata.
Samas kes teab milline elu antud inimesele viimane, aga vaevalt seda tunda on kui siit vanapoisid vanatüdrukud hiljukesi lahkuvad, et oma eluniiti rõngasse tõmmata ja edasi kesta.
Vasta
#12
Et siis terve energiakeha viitab reinkarnatsiooni lõpule ? Mina usun, et elus kaotatud energia taastatakse elude vahelises tsüklis ning Maal elades kaotatud energia ei mängi rolli meie järgmisele " levelile " minekul.
Vasta
#13
Põhimõtteliselt on neid auke võimalik lappida ja iseenesest pole see sugugi keeruline, aga... iseküsimus, kas miskil nn. sugutäkul on mõtet neid auke lappida. Aukliseks teeb vastutustundetus. Mis ümbersündi puutub, siis ma ei ole aru saanud, et 100% sünnitakse ikka ja jälle inimeseks. (Tegelikult pole see teema mind eriti huvitanud ka. Ju ma pole veel piisavalt vana Smile)
Vasta
#14
Kusss, ega seda ju rahvale ei tohigi öelda, et inimeseks sündimine on ime, see on budistide suurim argument, et inimesena saab karmarattast lahkuda, hinged lasevad ikka terves eluslooduses ringi.
Vasta
#15
Egas terve peenkeha ei ole ju eelduseks taassünni ära hoidmisel.
Vasta
#16
Terve peenkeha on eelduseks piisava jõu olemasoluks surmahetkel ülespoole hüppamisel, jagatud peenkeha tähendab uut sündi näiteks oma lemmiklooma kutsikasse, või kalasse kodujärve, või oh imet inimeseks.
Vasta
#17
Reinkarnatsioon toimub ikka astmeliselt, seega inimene enam loomana ei sünni.
Vasta
#18
Naiivsus on hea näitaja , nagu kristluski, tule kampa ja oled päästetud, pistame su hingekese hauda vangi ja paneme ootama ülestõusmist. Oled vestelnud kasvõi oma vanemate hingedega hauas, pole just väga palju mõistust neisse järgi jäänud, kus on ülejäänud elukogemus.
Äkki hoopis voladosed mängivad ümbersündide isiksusi, inimesest saab keegi alles siis, kui ta on valadoste käest pääsenud, oma energeetilise taseme taastanud,pole enam cc järgi olend sussikestes, mis on kuldsest energiamunast taldade ligidale järgi jäänud ja millest voladosed toituvad.
Et inimese oma hingeke ei või kukkuda alla põrguolendite maailma, täitsa rahulikult võib, aga sellest ülespoole on just loomad ja näljased vaimud allpool inimest.
Niisiis ma ei usu sugugi neid jutte mida räägivad tänased tao keskvoolu kiskjad, voladosed inimese mõistuse läbi, nad ise ju laenavd oma mõistude inimesele toidu vastu, mis on inimese ärasöödud jõud.
Just seda jõudu on inimesel vaja et pääseda liikuma teistesse kihtidesse ja jääda isiksusena alles, mitte laguneda surres kihtideks laiali. (loe Tiibeti raamatut elust ja surmast)
Aga seda mittelagunemist võimaldab ainult raudne järjekindlus ja loobumine maisest võimujanust ja naudingutest, see teeb inimese voladostele hapuks toiduks ja lubab lõpuks muutuda kuldseks energiapalliks.
Töötavd voladosed raha kaudu ja iga rahatäht on leping nendega.
Ega naljapärast hiilerid rahast kaugele hoia, keegi teine hoolitseb nende maiste vajaduste eest.
Ja lõpuks ainult vaba inimene saab rännata teispoolsusese, ja vaba on see kes pole kellelegi võlgu.
Vasta
#19
Üha enam kinnistub minus mõte, et castanedalased on miskit otsa pidi kinni jooksud teatud tasemele ja ei saa sealt enam lahti. Ega nad eriti vast ei ürita kah. Vähemalt näha küll pole.

Taassünd on iga hinge vaba valik, taassünd on võimalik ainult tänu neile isastele ja emastele, kes võibolla vaid kaks-kolm korda eluea jooksul kogevad tõelist loomist - uue elu loomist. Inimene ei saa kunagi olla jumal, kui ta ei ole looja, uue elu loomine on justkui looja-eksam.

Maised hüved on meie endi loodud ja neid võib seega vabalt tarvitama - isegi peab tarvitama, sest kõik mis sul on, on tolles ajahetkes sinu jaoks ideaalne, kordumatu ja vajalik. See on see, mis sind edasi aitab. Taassündide lõppemine tähendab, et sa oled valmis, sul pole meie mõõtmes enam kuhugi areneda. Kas tahad öelda, et "kõlbelised" ja lastetud (näiteks sinu näitena toodud mungad) on niivõrd ideaalsed oma olemuses, et nad lõpetavad taassünni?

Oma esivanematega pole ma nende haudades rääkinud, seda sel lihtsal põhjusel, et neid seal pole. Nad ammuilma uuesti sündinud, ka mina olen oma praeguse eluea jooksul surnud mitmeid surmasi ja taas ellu ärganud. Seega ma ei näe probleemi taassünnis - elu maal on rõõm, mitte karistus.
Vasta
#20
Mingil ajahetkel võis ju VironShamani kirjeldatu toimida aga kõik on pidevas liikumises/arengus. Ei saa ju väita et nii oli on ja jääb...kõik muutub...areneb...kõik on liikumises spiraalselt teatud kese poole...
Kese = Looja = Jumal = algallikas

Khm, khm...me oleme siin vaidlustuhinas teemast kõrvale kaldunud pisut Laugh

[Muudetud: 12-18-2008 Aerling]
Vasta
#21
Lugupeetavad paraveebud, pole mul mingit okast kellegi vastu ja vaidlus on ju mõtete selgituseks, valikuvabadus on ja jääb, kuid teatud valikud piiravad edaspidiseid valikuid, järelikult ei saa öelda, et meil on alati valikuvabadus, valides midagi peame tõdema et see valik välistab pärast ümber valimise teistesse valikutesse.
Kristlik arusaam ümbersündidest on shamanismile vastuvõtmatu, shamanism ei pea ühe voladose alt teise alla minekut ümbersünniks, veel vähem ristimisega kaela topitud piiblivaimukest uuestisünniks.
Kui kolasin shamaanihaiguses mööda ilmu ringi siis tehti mulle vähemalt üks asi raudselt selgeks, inimene on kõikide erinevate jõudude toit ja jookseb elu jooksul jõu alt jõu alla, kuid shaman on ise märk ehk jõud ega saa joosta enam jõu alt jõu alla.
See nn ümbersündide vabadus shamanil puudub.
Iga kord kui inimene teeb mingi valiku jääb see ümbervalikute võimalus ahtamaks, tee muutub iga valikuga kitsamaks kuni oleme püütud saatuse võrku ja meil puudub 100 protsenti valikuvõimalust.
Ja siis suudab mustlane kes ajas jookseb meile öelda täpselt isegi surmaaega rääkimata muudest juhtumustest elus.
Vasta
#22
Vaidlus rikastab...lihtsalt oleme teemast kõrvale kaldunud...aga ma tahan siiski edasi postitada oma mõtteid...

Jõu all olemine/ alla jäämine sõltub hingest endast...Kõik sõltub sellest kas me laseme jõul endale mõjuda. Piisab vähesest...mõttejõust...et see jõud on kübe mu kõrval...ja sa oledki sellest üle tegemata sellele liiga...lihtsalt jätkad oma teed. Vot, igaühel ongi oma tee ja igaüks peab selle ise enda jaoks leidma...sihtpunkt on üks...jõuame sinna erinevaid teid pidi...minul on küll kindlustunne sees, et olen õigel teel...
Vasta
#23
Hahahha Vinonsahmani on kõvasti Castaneedat pannud ja mingit seent ka.Kes on öelnud,et sinu unenäo maailma reeglid teiste(näiteks minu)inimeste loodud maailmadega klapivad.Ah? Mis pagana MUST AUK.Mustad augud on surnud tähe jäänuk ja sealt juba midagi välla ei paista.Ja kui energiatest rääkida siis meenub tuumajaam koos valgete kitlitega energeetikutega selle sees.
Hahahahah

tegelikult aga oma kogemus on selline,et kõigi siiamaani sündinud laste (kaks tütart ja poeg) sündimise ajal olin justkui "ärkvel koomas".Äärmiselt maagiline ja meeldiv kogemus.Karmiks aga läks just viimase (poja siis) sünni ajal.Kohati oli tunne et midagi väga väga suurt ja jõulist on selle protsessi tagaplaanil ja sellel hetkel kui laps sünnib seisab kogu universumi loomise jõud su seljataga.Imelik aga see "kanal" on jäänud lahtiseks.Ehk siis ta avaneb ja sulgub päevas mitmeid kordi.Kord tuleb tavareaalsus omae probleemidega (näiteks majanduslangus) samas jälle nagu puuga pähe ja kõik seesamane maailm on kohutavalt naeruväärne.Jus siis tekib igatsus oma laste järela ja neile mõeldes on nad kohe minuga.Ma tunnen kuidas moodustame ühtse süsteemi.Ma pole mingi üksik vaimusõdalane,meil on terve armee oma lastega.Vot nii on minuga.Teistel ilmselt teisiti.

Aa veel et mehest pidi mees saama alles siis kui ta oma käega oma lapse nabanööri läbi lõikab.Kes seda ei tee lahkub siit ilmast ikka poisikesena.
Vasta
#24
Ei näe põhjust halvustamiseks, cc seletusi kasutan seetõttu, et paljuski on tal õigus ja see Hispaania ristirüütlite maagiliste suguvõsaliinide teadmine ristatud indiaanlaste teadmistega töötab, aga mitte tensegrityna, vaid klassikalise nelja maja grupina. Neli maja, neli jõudu, tuli, vesi, maa ja õhk, tuleb tuttav ette? Ja viies keskel nagualide kahekordsete inimeste paar.
Tensegrity on põhja maja, sama jõud mida kasutavad siiani vene ekstrasensid, punane ja lilla.
Neid auke võiks ju ka hiina nimedega nimetada tjan tjan, ülemine, keskmine ja alumine energiameri, sealt läheb suguvõsa jõuteravik edasi tulevikku, surres aga laguneb tavaline inimene kihtideks nagu ta enne sündi kokku kihtidest pandi.
Siit küsiks siis, et milline kiht on ümbersündides kui üks kiht on hauas.
Vasta
#25
mul mul mul pla pla pla ise ka aru saad mide kribad siin wink
Mulle nii meeldis viimases pealtnägias need telegineesi vennad.Klaaspurki pandud pabeririba.... (seda ,et soojenenud õhk ülespoole tõuseb on ilmselt nende arusaamade järgi raske mõista)no on ikka tobud.Pisut peab koolis käima ja sutike kuuldust meelde jätma.
Nagualide jms tegelaste õpetuste 1:1 maha viksimine ja kommimine näitab üsna ilmekalt tahtmatust ajaga kaasas käia.Antiik maailm seletas ka äikest Zeusiga.Niisamuti kirjeldas va indiaani nõid maailma oma teadmiste piiril ja sõnavaraga.See siia aega ümber kantida???Milleks.Castaneda sari oli huvitav lugeda ajaviiteks ent maailma see lahti ei seleta.See kõigest arvamus/nägemus.Samuti suur hulk "teadmamehi" võib rahumeeli liigitada samasse kasti nende "telegineesi vendadega"
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hüva nõu kuidas soolatüügastest lahti saada / Power of mind Sp@rt@cuS 25 18,698 15-06-2020, 21:07
Viimane postitus: Aadu66
  Kuidas saada emotsioonituks? dinmoney 76 28,747 23-11-2012, 17:18
Viimane postitus: Ott Sama
  Kuidas vabaneda karmavõlast? helenna 52 28,567 27-07-2012, 16:57
Viimane postitus: Krt
  Kuidas saada lahti nn kurjast silmast? Sekhmet 8 5,802 12-04-2010, 14:58
Viimane postitus: VironShaman
  Kas/Kuidas "valgustate" oma tuttavaid vandenõuteoo Uff 32 9,532 15-09-2009, 20:58
Viimane postitus: Vesilik
  Kuidas aru saada, kes on ja kes mitte Indigolaps? PisiSeeneke 6 4,838 19-11-2008, 15:25
Viimane postitus: Metafor
  Mehele vastu lõugu, naisele järele Hallucigenia 0 1,482 08-09-2008, 22:58
Viimane postitus: Hallucigenia
  Kuidas seletada mäluauku? azzkikr 10 5,820 14-07-2007, 20:37
Viimane postitus: AnoNyMik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat