Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Newton Youtubes reinkarnatsioonist
#51
(08-06-2020, 19:45 )levis Kirjutas:
(07-06-2020, 10:31 )kalldunn Kirjutas:
(06-06-2020, 17:59 )levis Kirjutas:
(06-06-2020, 12:26 )kalldunn Kirjutas:
(05-06-2020, 23:45 )levis Kirjutas: Ükski kanaldaja isegi ei ürita tõestada....................
Missugune oleks sinu arvates TÕESTATUD TÕESTUS???
Kirjelda palun tõestatud tõestuse protsessi, millega ka sina rahul oleksid.
Tädi on eelnevalt testitud, et tal ei ole elektroonilisi seadmeid. Istub ruumis, mis on varjestatud raadiosagedusliku elektromagnetkiirguse eest.
Talle esitatakse matemaatika, füüsika, keemia ja astronoomia vallast 10 äärmiselt keerukat küsimust. Küsimuste esitaja ise vastuseid ei tea. Katse viivad läbi mitmed sõltumatud ja usaldusväärsed teadlased, kes vastutavad selle eest, te tegemist on tõsise teaduskatsega. Hiljem avaldatakse uurimustöö tulemused mõnes prestiižikas teadusajakirjas.
Sinu poolt välja pakutud kanalduse õigsuse tõestus, ei allu mitte ühelegi teaduslikule kriteeriumile. Teadusliku kriteeriumi alusel peab katst olema võimalik korrata. Teiste katsealustega ja teistes tingimustes. Katse tulemused peavad kattuma vähemalt üle 90% i. Siis saame lugeda katse õnnestunuks. Kõigepealt tuleb välja töötada katse mehanism. Seda pidevalt täiendades jõuda tulemusteni. Katse esimese etapi kirjeldus on siin.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Edasi tuleb õppida kuidas kedagi välja kutsuda ja kuidas toimub kontakti loomine. Nii et kumbki sellest traumat ei saaks. Alles siis kui kõik kriteeriumid, kõik ohutusnõuded on täidetud, alles siis saame kanali teisel pool olevale (olendile) esitada meid huvitavat küsimust.
Küsimused on iga kord uued, aga muus osas saab katset korrata niipalju kui tahab. Tulemused peavad kattuma vähemalt üle 90%? Super, nõus, ei näe sellega küll mingit probleemi.
Kõige selle katse juures on vaid üks pisikene probleem!
Kes see finanseerib seda katset? Katse ja katsealuste ettevalmistus võib kesta aasta või rohkem. Kui alustatakse nullist. Kõik katsealused ei sobi ju selleks.
Q11. Sa võiksid oma arvamused endale jätta. Sinu trollimisest on kõigil kõrini! Selle vedela võiksid oma pükstesse jätta! Las see seal haiseb,mitte siin!

Vasta
#52
(08-06-2020, 22:36 )kalldunn Kirjutas: Kõige selle katse juures on vaid üks pisikene probleem!
Kes see finanseerib seda katset? Katse ja katsealuste ettevalmistus võib kesta aasta või rohkem. Kui alustatakse nullist. Kõik katsealused ei sobi ju selleks.
Katse võib olla lihtne ja mitte nii karm. Selleks on vaja tuntud ja usaldusväärse teadlase nõusolekut. Seejärel leppida kokku aeg ja teha onlne live vestlus, kus teadlane esitab oma küsimused. Küsimused on koostatud sellised, et tulnukad peaksid suutma neile vastata, aga tädi oma võimaliku abilisega mitte. Selliseid tuntud teadlasi leiab, kes on nõus osalema tasuta või väga väikese raha eest. Küsimus on tahtmises ja organiseerimises. Samas nagu juba teada, siis antud tädi tõestust ei paku, sest väidetavalt need tulnukad pole sellega nõus.
Vasta
#53
Täiesti õige: Küsimus ongi tahtmises ja organiseerimises. Kõik tahavad ju - et nendele kogu teadmiste paket, kandikul ilusti kaunistatult kätte toimetatakse. Ja veel tasuta. Parem veel kui peale makstakse. Siis ka irisetakse, see asi ei ole see ja see ei ole see. Noh jah. Teadlased on ju need, kes teavad kõike – mittemillestki. (murfi seadus). Sellepärast on vajalik et „teaduslik“ maailm võtaks juba algstaadiumis katse ettevalmistamisest osa. Siis teavad nad vähemalt midagi – millestki.
Organiseerimisega on aga asjad nii te mina selleks ei kõlba. Kudus olen ma kõik, ühes isikus. Kes siis mind asendaks? Ja organiseerimine nõuab ressursse. Mida mul ei ole. Nii et nokk kinni, saba lahti. Kõik me oleme meistrid, roosamanna kloppimisel. Tegudeni ei jõuta, nuta või naera. Minu tähelepanek on. Kui probleem puudutab inimest isiklikult. Hoitakse sellest nii kaugele kui vähegi võimalik.
Tean väga hästi et kanalduse teises otsas olijad ei ole paljude asjadega nõus. Kas sina oleksid nõus, kui hakatakse uurima ja pinnima sinu kõige suuremaid saladusi? Nii ta on. Nii siinpool kui sealpool.
Sellega tuleb leppida. Midagi ei ole teha!
Kes võtaks organisaatori koorma enda kanda???
Vasta
#54
(08-06-2020, 21:41 )Q11 Kirjutas: See kanalduse nähtus tõepoolest eksisteerib, täpselt samamoodi nagu astraalinähtuski.
„Aga kas see on päris?“ on juba hoopis teine küsimus...Smile


Kui kanaldamine on iseendaga rääkimine siis mis kanali teises otsas on? Kes kanaldaja sõnumi kinni püüab? Kuidas vastus tekib? Kas see on peegeldus millegi pealt?
Vasta
#55
Vat sellega on nii, et vastus ei ole konkreetne „jah“ või „ei“.
Iseendaga rääkimine on seal muidugi. Kuid...teadmine või „nägemine“ asju mida pole kuidagi seletada võimalik „minu ajus“ olevateks eksisteerib ka.
Mina ise püüan seda „ teise toru otsas olevat“ võimalikult vähe torkida.
Kui „helistab“ võtan toru küll vastu aga ei loo mõttepilti, et „Ta on kuskil seal“.
Nö „Deemoninähtus“ on otseselt seotud Tulnukatenähtusega.
Ta võib olla oma väjendusviisis pehme aga võib olla ka väga järsk.
Deemoninähtus „näeb“ kõike mida Sa mõtled. See 2 pluss 2 kontroll mille tõin, esiteks tõestab alguses ära „ahah ma ju räägin iseendaga“...ja sealt edasi Deemon muigab „jajah...muidugi räägid iseendaga“
Niiet sellepärast otsest vastust anda ei olegi võimalik...Smile
Vasta
#56
Mulle tundub, et siin on ikka natuke nagu see, et kamp pimedaid kompab elevanti ja igaüks saab ka siis erivastused.

Jah, kanalduse "teises otsas" võib tõepoolest olla kes tahes ja mis tahes. Seega kontrollige, palun.
Jah, kõik maavälised (ka humanoidsed) rassid või ka plasmoidsed (ehk kehatud) ei pruugi olla kesteab mis kõrgete vibratsioonidega. See POLE tõesti reegel, et sinna mingi kontaktööri "toru" otsa satuvad vaid justnimelt sõbralikud ja ülevad. Seega palun kontrollige sedagi.
Jah, ka mistahes nö. mittepahade seas on samuti erinevaid isiksusi, vanuseid, kogemusi jne. Pole taas reegel, et teile satub just see kogenud või nö. ametlik mingi tsivilisatsiooni esindaja (teadlane või muu ala esindaja, kellel on planeedi Maa uurimine ja astumine kontaktidesse meiega sisuliselt nagu ametlik töölähetus teise linna). Või siis kõrgevibratsiooniline plasmoid. Võib sattuda kes tahes. Ka nemad pole seal nö. ühe mütsiga löödud ehk siis individuaalsus on ka neil täiesti olemas. Seega kontrollige, palun, millised on teie need teise poole olemuse kavatsused või ideoloogia või mis iganes.

Kohati kusjuures mingeid kanaldusi kuulates tundub, et seal "teises otsas" on suht lapsemeelne (või tõepoolest noor) tegelane ja seega tulebki seal natuke nagu blaa moodi üldteksti valdavalt. Või on mõni nö. raadioamatöör, kes kogemata liinile sattunud. : )
Seega kontrollige palun sedagi.

Ning jah, oleneb ka kui puhas "toru" te ise olete, et tulevat inffi adekvaatselt ja omaloominguta vastu võtta. See viimane on tõesti üks suuremaid lõksusid.

Ning sama lõks on see, kui mingi nähtuse kokkuvõtmisel tehakse mingil põhjusel ikka ja taas küllaltki kategoorilisi üldistusi, mis paraku baseeruvad siiski vaid oma isiklikul kogemusel.
Seega, kes mingi nn. tolguse otsa kunagi ehk sattunud on, see ütlebki, et "nad kõik on ühesugused ja tahavad vaid ühte." Vms.
Krajoonid ja muud sarnased räägivad jällegi oma plaadi pealt neid tekste. Kuid sellised pole kõik.
Kes on mingite nn. demooniliste tegelastega suhtlema hakanud, need tõlgendavad kõike mingil põhjusel automaatselt selle läbi.
(Ehk ei, Q11, Kõrgema Mina või Kõrgemad Teejuhid ei suhtle KUNAGI järsult ja veel vähem mõnitavalt nagu seal "sinu oma".)
Jne jne.
Ehk kontrollige, palun, head sõbrad.
Kuidas?
Sellest olen oma Teejuhi teemas ka rääkinud. Kui on küsimusi, siis olge lahked.
Ma pole mingi spets, kaugel sellest, kuid üksjagu praktikat siiski juba on ja nii.
Vasta
#57
hmm...parampapaa...kuskohapeal ma väitsin, et mõnitavalt suhtleb?...Shock
Vasta
#58
No kui ei mõnita, on tore.
Vasta
#59
(09-06-2020, 12:52 )jeekim Kirjutas:
(08-06-2020, 21:41 )Q11 Kirjutas: See kanalduse nähtus tõepoolest eksisteerib, täpselt samamoodi nagu astraalinähtuski.
„Aga kas see on päris?“ on juba hoopis teine küsimus...Smile


Kui kanaldamine on iseendaga rääkimine siis mis kanali teises otsas on? Kes kanaldaja sõnumi kinni püüab? Kuidas vastus tekib? Kas see on peegeldus millegi pealt?
Kanaldus ei ole iseendaga rääkimine. See ei ole peegeldus. Kõige esimene kes sulle vastab – on sinu isiklik kaitseingel. Teda sa kuuled ja saad temast aru, aga sa ei näe teda iialgi. Hinge loom. Tema näitab sulle unenägusid ja räägib sinuga ainult unes. Pahalased. Need kiusavad ja laamendavad sinu sees, siis kui nendel tuju tuleb, kui juba nende juttu kuuled on sinuga, juba väga pahasti. Teejuht. Temaga saad suhelda alles siis, kui oled kõik oma ruumid puhtaks teinud. Oma kogemustest võin öelda. Minu teejuht on äärmiselt napisõnaline. Iga inimese juures on veel ühed vaimud. Kuid need sekkuvad üliharva. Suhelda ei saa. Kui jõuad astraali, on ka seal vaime kellega saab suhelda, kellega mitte. Kanaldus on juba kõrgeim pilotaas. Siin peab juba väga täpselt teadma. Kuidas keda välja kutsuda ja kuidas suhtlus toimub. Kanalduse teises otsas peab olema täpselt see kellega tahetakse suhelda. Enne kanalduseni jõudmist on tarvis kõvasti tööd ja vaeva näha.
Otsi omale kaaslane. Keda sa usaldad täielikult ja alustage minu poolt välja töötatud juhendi alusel tööd.
Q11 on aga troll, kes tegeleb siin oma jälkuse haisutamisega. Tema teadmised on 0.


Vasta
#60
Ma jätan nüüd Kalldunni sellised ebaviisakad ütlused minu suunas tähelepanuta ja jätkan.
Näitena:
Kui kristlane käib mööda tänavat ja Jeesus tuleb vastu.
Kristlane laskub põlvili ja karjub õnnest „Ta tõepoolest on Ülestõusnud“
Kui budist käib tänaval ja temale tuleb Buda (Valgustunu) vastu, langeb ta põvili ja karjub“Sa Oled
Valgustunu“
Kui mitte-duaalsus kõnnib tänaval ja temale tulevad ühekorraga vastu nii Jeesus kui Buda (Valgustunu) langeb Ta samamoodi põlvili...ja karjub „ossaa....tulge vaadake...võilill...millepeal on lepatriinu“
Ja nad kolmekesi- Jeesus, Buda ja Mina vaatavad neljakäpukil imestunult võilille millel on lepatriinu.
Ehk siis kogemus on see mida peaks imestama, mitte mis on kogemuse „sees“....Smile
Vasta
#61
Targale aitab ühekordsest selgitusast. Lollile on vaja kümmekond korda selgitada. Põmmpea aga ei saa mitte iialgi, mitte ühestki selgitusest aru.
Vasta
#62
(09-06-2020, 16:27 )Naut Kirjutas: Seega kontrollige, palun.

See lause käis pidevalt läbi? Kuidas täpsemalt kontrollida, kes räägib sinu unenägudes, vaimuvälgatustes, kanaldustes jne sinuga?

Ja õige on, et üks tunnus, et kanaldaja ja unesrääkija on nö pahade hulgast, on see, kui ta mõnitab, räägib üleolevalt, halvustab, paneb sind süüd tundma, laseb sul mingeid ohvreid tuua, tekitab halva tunde jne...
Vasta
#63
"Ja õige on, et üks tunnus, et kanaldaja ja unesrääkija on nö pahade hulgast, on see, kui ta mõnitab, räägib üleolevalt, halvustab, paneb sind süüd tundma, laseb sul mingeid ohvreid tuua, tekitab halva tunde jne..."
„halb tunne“ saab tekkida vaid egole, ehk eraldiseisvale minale.
Deemon püüab justnimelt seda illusiooni lahtisseletada või „järsu“ käitumisega rünnata...Smile

Vasta
#64
(09-06-2020, 18:10 )Minaelan Kirjutas:
(09-06-2020, 16:27 )Naut Kirjutas: Seega kontrollige, palun.

See lause käis pidevalt läbi? Kuidas täpsemalt kontrollida, kes räägib sinu unenägudes, vaimuvälgatustes, kanaldustes jne sinuga?

Ja õige on, et üks tunnus, et kanaldaja ja unesrääkija on nö pahade hulgast, on see, kui ta mõnitab, räägib üleolevalt, halvustab, paneb sind süüd tundma, laseb sul mingeid ohvreid tuua, tekitab halva tunde jne...
Tegelikult on asi selles , et sinu ja vastaspoole energia väljad ei ole tasakaalus. Tekkib tasandus pinge. See tekitabki halva enesetunde ja kõik selle juurde kuuluvad nähud. Seda võib tõesti nimetada pahalaste tempudeks.
Tuleb end puhastada – puhastada – ja veel kord puhastada! Siis saate ka sellest halvast enesetundest ja halbadest unenägudest lahti.
Kõige tõenäolisem on – et sinu unenägusid mõjutab, une seljas ratsutaja. Eriline pahalase tüüp.

Vasta
#65
Asi ei ole mitte "halbades unenägudes" vaid unenägudes...Smile
Vasta
#66
(09-06-2020, 18:10 )Minaelan Kirjutas:
Tsitaat: Seega kontrollige, palun.
See lause käis pidevalt läbi? Kuidas täpsemalt kontrollida, kes räägib sinu unenägudes, vaimuvälgatustes, kanaldustes jne sinuga?

Ja õige on, et üks tunnus, et kanaldaja ja unesrääkija on nö pahade hulgast, on see, kui ta mõnitab, räägib üleolevalt, halvustab, paneb sind süüd tundma, laseb sul mingeid ohvreid tuua, tekitab halva tunde jne...

Kuidas kontrollida, sellest rääkisin teemas "Jutuajamised oma Teejuhiga" mõnevõrra justkui põhjalikumalt, kuid kordan mõned põhimomendid üle.
Lisaks  on ka mingid erinevused suhtlemisel oma Kõrgema Mina,  muude tsivilisatsioonide esindajatega, hoopis vaimse maailma Kuraatoritega või plasmoididega (sealhulgas näiteks Loomade Liigivaimud) jne jne. 

Aga veel kord need tähelepanekud, mis mind on aidanud:

1. Alustage kontakti alati esimesena. Ehk initsiatiiv peaks olema teiepoolne (Miks see nii on, sellest rääkisime ka Teejuhi teemas.)

2. Kui te mingil põhjusel ei saa aru, kes on teie lähedusse saabunud ja see "keegi" tekitab teis mingil põhjusel umbusaldust või muid ebameeldivaid tundmusi, siis esiteks ületage endas hirm. Rahunege. Ja lihtsalt vaadelge. Kui ebamugavustunne süveneb, katkestage kontakt (avage silmad või ärgake unest üles või misiganes meetodit te kasutate). 
Kuid osake siiski palun eristada oma nö. autentset kõhutunnet (intuitsiooni) teie mõttemustrite poolt loodud "kollidest" ehk enesesisendusest. Nendest viimastest siiski pole kuigi palju kasu ei reaalis ega astraalis. 
Seega jah, mingi töö tuleb endaga läbi teha, selles on Kalldunnil õigus.
Kuid... midagi üleloomulikku selles ka siiski pole. Ennast pean näiteks vägagi tavaliseks inimeseks, kelle ka küllalt puudusi ning ma tõepoolest ei arva, et kontakteeruda oma Kõrgema Minaga saavad inimesed ainult peale nö. täiuslikuks saamist.
Kõrgem Mina ometi selleks siin ongi, et aidata nende inimlike jamadega hakkamasaamisel. Ehk siis arstid on eelkõige haigetele mitte tervetele. Või mis?

Edasi. Küsige otse, kes saabunu on ja mida teilt soovib, milline on tema eesmärk või keda esindab. Kui teil on misiganes põhjus vastuste tõesuses kahelda, küsige uuesti, kasvõi sama asja 10 korda ja erinevates versioonides. Sellised mõnevõrra "madalamad" murduvad mingil põhjusel küllaltki lihtsalt ehk muutuvad kärsituks, hakkavad pretensioone esitama stiils: "mis sa pärid" või "lähme juba asja juurde" vms. Või siis hakkavad andma suht hämusaid üldvastuseid. 

Teine variant: paluge neil ennast avada, end nö. näidata sellistena nagu nad on. Ka seal on erinevaid stsenaariumeid, et näiteks tumeda kesta alla võib olla väga kaunis olend ja täpselt vastupidi. Näiteks just plasmoidsed rassid võtavad tihti selliseid eriti kaunikujulisi ja ingellikke kujustusi endale. Niiet olge siis tähelepanelikud. 

Kui jätkub meelekindlust või ka on tekkinud eristusoskus nende KUJU vaatlemisel, siis püüdke vaadata neile otse silma. Ka sellist otsepilku need madalamad väga hästi ei talu. Ka valetada enamik neist madalatest ei oska (ja Kõrgemad ei näe vajadust) ja seega reedavad kujumuutjad end varem või hiljem.

Ja kolmandaks: vaadake kuidas need olemid teiega suhtlevad ja milliseid vastuseid annavad. Seda on paljud kontaktöörid toonud põhilise eristusmeetodina välja: just vastuste sisust võib järeldada, milliste tegelastega on tegu.
Kõrgemate Teejuhtide või arenenumate maaväliste saadikute vastused on kantud kõiges ainult teie isikliku või ka inimkonna ülevama arengu perspektiivist. Ainult sellest. Alati. 

Kordan sedagi taas ja taas üle: Kõrgemad Teejuhid või arenenumad rassid suhtlevad teiega alati lugupidavalt ja heatahtlikult. 
Arvan, et Minaelanil on näiteks õigus ebameeldivate tundmuste tekkimisel kontakti eesmärkides siiski kahelda. Mitte mingit halba tunnet ei tohiks loodud kontakt siiski tekitada mitte mingil tasemel.
Või noh... kui te just mingi deemonikütt pole ja otsite ekstreemsusi meelega vms.

Samas, mida rohkem neid kontakte harjutada, seda rohkem saab selgeks, mis või kes meie ees on.  Jah, seal on kuidagi ikka väga selgelt tajutav, mismoodi see nende kohalolu meis nö. vastu võngub. Lihtsalt nad kiirgavadki tõepoolest erinevat energiat olgu nende välimus milline tahes. 

Kuid pean mainima sedagi, et samamoodi nagu mingi halva tunde aimdusega,  tuleks  nö. skännida ka neid, kes tekitavad ehk liiga hea tunde või koguni joovastuse. No selliseid, kes siis vastupidi, meelitavad, moosivad, kiidavad ülemäära joviaalselt, lubavad mingeid aardeid või andeid, tulesid ja vilesid jne. Mitte ükski kõrgemalt arenenud olem ei kasuta selliseid nn. ärarääkimise meetmeid. 
Seega lihtsalt küsitlege, testiga ja olge selles rahulikud ning järjekindlad.
Need, kes on kõrgemad, need saavad teie motiividest aru ja on teiega kannatlikud ja mõistvad, midaiganes te ei küsiks või kui kaua aega teil endas ja neis selgusele jõudmiseks ei kuluks. Kui nn. puhas kontakt on aga juba loodud, siis edaspidi on lihtsam seda ka ära tunda.

Mingid nö. järsud käitumised või kirjelduste järgi koguni hirmutavad... njahh..  on minu jaoks ikkagi arusaamatud. No deemonie puhul mitte, kuid Kõrgemad Teejuhid pole siia saadetud kedagi siiski ata-ata kasvatama või kellelegi näpuga viibutama. See pole lastekasvataja ja mudilase suhe.  Ei läbi piitsa, ei läbi prääniku. Ka mitte meie ego või selle illusiooni suhtes.
Ega egogi pole mingi meie sees istuv eraldiseisev pahalane. Ta on lihtsalt mingis meie kehastuse etapis nii või teisiti osa meie tervikust. Teda ei pea ei ründama ega varitsema, piisab, kui teda õpib lihtsalt eristama ja nö. läbi nägema. 
See on siis minu versioon.
Seega kuitahes suurepärase deemoni kirjeldatud "kasvatusmeetmed" jäävad minu jaoks endiselt mõnevõrra segaseks. Teejuhtide ülesanne pole ometi meid nagu kassipoegi oma pissilompi ninapidi lükata selleks, et me justkui teistmoodi asjadest (ka oma egost) kuidagi aru ei saa. Selliseid meetodeid kasutab niigi meiega tavaühiskond maast madalast küll ja veel. Ja nagu ajalugu on näidanud, eriti kasuks see pole siiski nagu tulnud.

 Kõrgemad Teejuhid ja ka kõrgamalt arenenud õiglase missiooniga siia tulnud maavälised kohtlevad tõesti kõiki inimesi kui omasuguseid. Kui algvalguse kandjaid.  Ja nad ei väsi sedasama meie poolt unustatud teadmist ikka ja taas meile leebelt üle kordamast. 
Vasta
#67
Aitäh, sai selgemaks pilt! Q11 kuidas need 4 kontakti tüüpi mida Kalldunn nimetas sinu pildiga sobivad?

Vasta
#68
bump!
https://www.google.com/amp/s/www.urbandi...p&amp=true
Vasta
#69
Kas inimene saab rekarneeruda koduloomana? Ma mõtlen erandit, juhul kui on 1-e elu inimesena ja selles eluülesande täitmine kapitaalselt nurjus? Ehk saadeti tagasi harjunud tasandile kus on kõik tuttav.
Vasta
#70
Hm küsimuses on sees piibli käsk ,et inime on loomast kõrgem. Kas koduloom on seejuures veel eraldi madaldav koefitsent? Ning kindlasti on see küsimus sobib sinna roheteema alla. Küsin aga siin . Kas koduloom on süüdi selles, kelleks ta orjastati? Ei no  pitsrlasele ei mahu pähe ,et inime on ka loom ja see kõgrem ja madalam teema on seotud vaid egomõistuse loogika IQ testi tasemega. Ja seega küsda võiks - kas orjalik biomass kui ,,ohver,, eliidi tegemiste püramiidis on looduloomast jumalikum ja parem? Kas linna metapilv oma masinaga , kes kandib inimeste aru endale on jumalavääriline? Vastus on aga lihtne . Ajateljel ei ole tagasikäiku. Ja inime ei ,,maandu,, loomaks. ,,Tõusmine aga ei tähenda mõnukrampides paradiisvalgust ja  otsata kandelkratismist, vaid jõukohase ja kasvava keerukusega tegu-tagajärg mudelite lahendamist sobivamas ruumis-keskkonnas.  Aga üks nüanss................ peale surma aega pole ja hing võib omandama asuda ükskõik mida ,kus ja kuidasiganes. Vaid see end eraldav mina liigub justkui ajaspiraali keerul. Me oleme kogu aeg terviku spektrisse laiali pihustatud juba kohe nüüd. Korje on enda täiustamine ,,jumalani,,.
Vasta
#71
Sõisin saaremaal ja vaatasin peamiselt muistiseid ja vanu kirikuid. Kärla Lihulinnas oli müstiline unenägu ja ärgates, käidud asjal, hiljem jätkus. Tekkisid imelikud mõtted just inimese reakarnatsioonil kassiks.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Michael Wynn´i dokumentaalid (okultismist, illuminaatidest, deemonitest) metsavaht 0 2,219 05-04-2011, 23:34
Viimane postitus: metsavaht
  Michael Tsarion - The Irish Origins of Civilization Aerling 0 2,099 24-03-2009, 11:20
Viimane postitus: Aerling

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat