Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peetri/Öötla imelikud (vaimudest)loomad
#1
Tahan teile rääkida Peetrist, kas keegi on seal käinud? Kui jah, siis on teil lihtsam ette kujutada.
Noh, mu parim sõbranna ja mina elasime väiksena Peetris. Tolle sõbranna suurem vend oli seal mingi kambaga ringi liikunud. Aga järsku olevat nad näinud seal väga imelikku looma, kellel olid kabjad all. Täpset kirjeldust ma enam ei mäleta, aga nad hakkasid sellele olendile järele jooksma ja lõpuks läks see loom aknast sisse, kuigi aken oli kinni. Nad läksid seda lähemalt vaatama, aga aken oli terve. Pärast nad läksid veel sisse ka, aga seal ei olnud kedagi (läksid keldrisse, sest see oli keldri aken).
Meie nimetame Peetrit, Öötlat (seal elasin mina esimeses klassis), Karedat surnute linnaks, sest olen seal ise ka vaimude ja ühe imeliku looma otsa sattunud. Muide Peetri kohta on veel palju lugusid. Aga need sobivad vist rohkem vaimude alla?

[Muudetud: 12-7-2008 liina]
______

Kirjakratt käis natu kohendamas. Muutis pealkirja ka. : )

[Muudetud: 13-12-2008 InDemand]
Vasta
#2
Vabandan aga mina ei saa mitte midagi aru sellest juhtumist?
Vasta
#3
olen ise ka seal olnud, olen ka mingit imeliku assju näinud, päris õude oli Smile
Vasta
#4
Tsitaat:Muide Peetri kohta on veel palju lugusid. Aga need sobivad vist rohkem vaimude alla?
Oleneb, mis sorti lood on. Kui on praeguse looga analoogsed, siis võid siia samasse teemasse kirjutada. Siis kõik Peetri lood ühes kohas.
Vasta
#5
Kusjuures ma elas suht Peetri ja Öötla lähedal.. Kodasemal
Kui te teate siis Esnast Roosna-Alliku poole on üks sigala(ma loodan et kohalikud ikka teavad). Ma läksin vennale ja vennanaisele bussi vastu. (see oli suvine aeg ), aga sigala juures ma kuulsin urinat ja looma jooksmist minu poole, aga siis tekkis vaikus kui seisma jäin, vaatasin igale poole kuid kedagi e olnud, hirm oli suur, kuna ma olin noor , aga rohkem pole midagi sellist kuulnud. Kui praegugi sealt mööda jalutan hakkab paha , kuna tunnen et see koht rusub mind meeletult.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Väga imelikud juhtumid. Unetujahirmul1 3 2,320 26-01-2013, 16:19
Viimane postitus: excubitoris
  Pildid vaimudest Tartz 5 3,159 16-11-2008, 19:13
Viimane postitus: cancerman1

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat