Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dinosauruste väljasuremise põhjused...
Autor Sõnum
lahendused
Veteran

14-03-2020 21:49
Postitus: #51
RE: Dinosauruste väljasuremise põhjused...
Dinosauruste KEHADE väljasuremise põhjuseks on suur-ajastute vaheldumine planeedil Maa ... nii nagu 1-aastastel taimedel on vaid "1 suvi ja sügis" aega täiskasvanuks saada, nii on see ka planeedile omastes kehastumis-vormides (ning reptikad pole siin jadas mingiks erandiks) .... nii nagu sügisene/talvine külm on paratamatus, nii on ka suur-ajastu lõpu katakülism/häving paratamatus (samas arenenud isiksused suudavad taolist hävingut ette näha ja selle üle elada: nagu küpsenud viljatera elab talve üle ja kasvab kevadel uueks taimeks).

Dinosauruste kehastusi kogenud VAIMUDE / TERVIKOLEMUSTEGA pole aga midagi juhtunud ... nad kehastuvad maiste inimimeste kehadesse, ning arenevad edasi ... näiteks mina olen kah dinosauruste ajal Maal kehastunud T-Rex dinosaurusena, kuid see on mul vaid 1 "hingeloom" paljudest ... inimese kehastuse mõte on põhjuslikus/teadvustamine, ehk oskus vajalikes olukordades õiged hingeloomad sisse-välja lülitada.

Näiteks T-Rex hingeloomana on äärmiselt kasulik autoga sõitmisel: lubad tal auto ees joosta, ning kõik metsloomad põgenevad kabuhirmus minu auto eest (ma olen elus palju autoga sõitnud, kuid kordagi pole üksgi metsloom minu autole ette hüpanud) ... samuti on reptiilid hingeloomana kasulikud nö "keerukate asjade lihtsalt seletamiseks" (puhta reptiili sisemaailm on äärmiselt lihtne, koosnedes vaid 3S, ehk söök-seks-s*tt: nii suudab reptiil näha kuitahes keerulist nähtust koosnevana justkui vaid toidust, seksist, või fekaalist).

Kokkuvõte: see "väljasuremine" oli vaid füüsilise tasandi lihakeha tasandil ... igavikulise vaimu/tervikolemuse tasandil on kõik säilinud elukogemuste/oskustena.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teadlased: maailm on kuuenda väljasuremise serval InDemand 5 3,879 30-01-2011 17:27
Viimane postitus: Päikeseinsener

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog