Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saatus?
Autor Sõnum
BadOne
Uustulnukas

18-01-2009 11:38
Postitus: #26

Tsitaat:Algselt postitas Devilevil
Mina usun sellist asja, et elu on nagu tee. Ning tee peal tulevad ristmikud, kus inimene saab ise valida omale tee. Siis läheb jälle elu seda radapididi, sest kõik on kindlaks määratud, mis juhtub, kui sellele rajale astud. Ning neid ristmikke tuleb mitmeid ette ning igale teele astudes on pikk tee ette määratud. Ise pead ainult õigesti astuma.
Just seda ma mõtelsingi, on siiski võimalus valikuid teha.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
alar
Vana kala

27-01-2009 15:55
Postitus: #27

Kui asi puudutab tööd,karjääri jne.,siis ma arvan,et Sa ise oled oma õnne sepp. Kui hakata aga jälgima erinevaid moodusi surma saamisel,siis tundub küll midagi saatuselaadset toimetamas olevat. Võta või see,kus liiklusõnnetuses kaks autot erinevatest kohtadest erineval ajal startides lõpuks kokku lajatavad.Juhus? Ei usu. Ettemääratus? Usun.
Indr3k
Tavaliige

26-02-2009 12:22
Postitus: #28

Usun ufodesse, usun vaimudesse, kõiksugu enamusele uskmatutesse elukatesse (mida enamus ei usu, vaid vangutab pead sellest kõneledes), siis saatuse koha pealt olen ma vägagi skeptiline. Arvan, et olen ise enda oma õnne sepp, ise enda asi, kuidas seda "õnne" defineerin enda jaoks jne. Ausalt ei usu eriti ettemääratusse, minu jaoks on see liiga abstraktne koogelmoogel, mis parata (kes usub, see uskugu minu poolest).
Müstik
Shambalas

11-06-2009 09:24
Postitus: #29

Tõin teema ettepoole ja soovitan lugemiseks eriti GertEstile, kes on miskipärast kindel, et saatust pole olemas.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
ayyu
Bännitud

11-06-2009 18:42
Postitus: #30

Olen sellega täitsa nõus,et saatust pole olemas. Skandinaavia legendides olid kolm õde, õed nornid(minevik, olevik, tulevik), kes kudusid nii öelda saatust ning sinu tulevik sõltus; sinu mineviku ja oleviku summast.
Aega polevat olemas, on olemas ainult SIIN JA PRAEGU.
RÄÄGITAKSE, et Füüsiline ELU on, kui ARVUTIMÄNG. See tähendab; kõik võimalikud lõpud on läbi töödeldud, mängitud ning Sina valid SEL HETKEL (Siin ja Praegu) oma LÕPU, ISE. Omal vabal tahtel, otsides selles kogemusi mida Sa siia, Maale, tulles tahtsid kogeda. Seega paljud Meist on unustanud, kes Me tegelikult oleme.
Kõik siin elus toimuv on Meie endi loodud olemus. Pettemaailm, millesse Me oleme nii kiindunud, et oleme unustanud oma tegeliku MINA olemuse.
Et see eelpool mainitud peaks vett, toon lähiajaloost näite; Inimene, kes oli teadlik Oma vabast tahtest, oli Jeesus. Ta nautis oma ELU igat hetke, hoolimata sellest, kas keegi tegi talle haiget või ei teinud haiget. Ta armastas mõlemat ühtemoodi. Ta tahtis meile õpetada, et kõik siin elus on tähtis, kuid miski pole oluline. Kõige tähtsam siin elus on omakasupüüdmatu armastus, ARMASTUS kõige vastu. Selline armastus paneb sind kiirgama ning mitte miski siin Elus pole enam võimatu. Sa muutud JUMALAKS. Selle staatuse saavutamisel pole Sul enam füüsilist keha vaja ning Sa hülgad selle. Toimub Üles Tõusmine. Sinu füüsis põleb, valutult, Sinu ümbert ära ning Sinust saab valgus ise. Algab teine LEVEL...Smile

olen see, kes ma olen.
Para-Mammu
Tavaliige

16-07-2009 19:49
Postitus: #31

Usun saatusesse ja usun et meil on ka vaba tahe. Need on väga erinevad aga käivad käsikäes. Kõik valikud, mis me oleme kunagi teinud on väga tähtsad ja muudavad meid. Ja ma usun, et kunagi ei sõida inimene elu rajalt välja. Ta lihtsalt sõidab läbi metsa aga ta jõuab alati sinna kuhu pidigi jõudma. Aga kui ta poleks seda keerulisemat teed ette võtnud, poleks ta märganud, et on juba kohal. Ja nii sõidabki mõni terve elu tühja.. Sõidab ringiratast ise arvates, et liigub edasi. Kes ei saa nö elult vitsa, ei oska väärtustada teisi, elu, loodust.
Läks natuke teemast välja..
Njah ma usun ka, et elu on üks ilus illusioon. Mulle meeldib siin Smile1

http://www.youtube.com/watch?v=Occ6AdCyLy0
zen faran
veteran madu

17-12-2011 00:41
Postitus: #32
RE: Saatus?
Saatus - võimetus näha lõputuid võimalusi.

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog