Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus foorumi tarkvara
#1
Nagu te näete siis foorumi tarkvara on uuendatud, mistõttu oli foorum mõned tunnid maas ka. Hetkel on foorum ainult inglise keeles aga varsti saab uuesti eesti keelde. Seni kaua püüdke siis hakkama saada inglise keelse foorumiga.
Vasta
#2
Üks tähelepanek:

keegi külaline vaatas teemat "Maailma valitseb eliitsuguvõsa"

Nimekirjas kuvati seda sellisel kujul "Maailma va...eb eliitsuguvõsa" seega päris kõva sõnadetektor.
Vasta
#3
Huvitav.. Foorumi tarkvara inglise keeles, aga sõnu võtab eesti keeles maha nagu ragiseb..
Vasta
#4
Edit: võtsin endale selle vabaduse ja eemaldasin litsi. Nüüd saab vähemalt politseist jälle rääkida.

[Edited on 11.11.08 by Celtic]
Vasta
#5
Äkki oleks võimalik tagasi saada link - "Uued postitused alates viimasest külastusest" ?

Suurem teksti kast on HEA.
Vasta
#6
Kukpissin <- K U K K U S I N

Wat the?

Pissin ? K U S I N ? njah aga kui vaja kirjutada, et K U K K U S I N kuskilt siis saavad kaasfoorumlased kõvasti naerda.

[Muudetud: 11-12-2008 Flegmatica]
Vasta
#7
Siin on mingi bugi foorumis kirjutasin hoopis teise sõna kui selle mis näitab. Proovin teisiti vaatan mis tuleb.

A.t.n.o.k.u.c.t.i.o.n. <-- mul näitab sellist sõna (ilma punktideta)

A.t.t.r.a.c.t.i.o.n. <-- peaks olema selline (ilma punktideta)

link kahh: http://en.wikipedia.org/wiki/Law_of_Atnokuction

Täiega bugi - foorum muudab ühe kirjutatud sõna teiseks !!!???

Külgetõmbe seadus

Huvitav - ta muudab selle ära isegi lingi sees ?!
Vasta
#8
Kindlasti jõutakse ajapikku kõik (uued) probleemid ära parandada, selles ma ei kahtle, tundub olevat tubli peronal, kuid... Eks neid vigu vast peab esile ikka tooma, kui tahame, et asjad korda saaks.

Nimelt, vanal tarkvaral oli üks probleem seoses lingi kuvamisega ära aprandatud, et lingile oli oma värv antud - Sinine.
Kui kunagi aeg jõuab sinnamaani, et hakatakse nn.- nipet-näpet korda tegema, siis linkidele võiks eristava värvuse panna.


Ja palju jõudu ka tegijatele! Et ikka Foorum saaks paremaks, stabiilsemaks ja.. Noh üldjoontes paremaks.
Vasta
#9
Enam ei tohiks sõnu muuta.

[Muudetud: 12/11/08 Imotep]
Vasta
#10
Kuhu on kadunud nupp või link: vaata enjda postitusi. Ja miks ei saa postitust kustutada?
Vasta
#11
Njaa.. ma ei leia üles seda kohta: Vaata postitusi alates enda viimasest külastamisest.
Aga, see on uus tarkvara siin alles.. ehk tulevad veel need kohad tagasi vms Smile
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas kessu
Kuhu on kadunud nupp või link: vaata enjda postitusi. Ja miks ei saa postitust kustutada?
Muuda nupp on minu teada olemas. Seal saab panna linnukese "kustuta see postitus".

[Muudetud: 14-11-08 Thorondor]
Vasta
#13
Jah, praegu paistab ainuke hea asi uue tarkvaraga olevat see, et "tänastes postitustes" näitab ka teema viimast lehekülge, mitte ainult esimest kolme nagu varem.

Aga puudusi on minu arust kõvasti rohkem:
Puudub "uued postitused eelmisest külastusest", mis on minu arust väga oluline
ja Interface on natuke koledam.

Aga see selleks. Tubli ikkagi.
Vasta
#14
Enne ringi vaadates avastasin, et š- tähed on asendatud number 1-ga.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Äkki oleks võimalik tagasi saada link - "Uued postitused alates viimasest külastusest" ?

Suurem teksti kast on HEA.


Tundub, et mitte ainult mina ei tunne sellest puudust wink
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor
Tsitaat:Algselt postitas kessu
Kuhu on kadunud nupp või link: vaata enjda postitusi. Ja miks ei saa postitust kustutada?
Muuda nupp on minu teada olemas. Seal saab panna linnukese "kustuta see postitus".

[Muudetud: 14-11-08 Thorondor]

Leidsin!
Vasta
#17
Eelmiste postituste link võiks jah tagasi olla. Ja enda postituste oma ka. Suur kiri kirjutamise kastis häirib (virin, virin, virin), eks harjuba ära.

Vasta
#18
Miks kasutajate sünnipäevasid enam pealehel ei näidata?
Vasta
#19
(25-07-2019, 12:36 )Minaelan Kirjutas: Kas Arlichi püha vaim hakkas tegutsema ja niitis foorumi oma püha vaimu viirusega maha?

Mida sa selle 'mahaniitmise' all silmas pead?
Vasta
#20
''püha''vaim võib väga vabalt olla tehisintellekt, iidne programm, mis on loodud enda alla kriitiline mass võtma ja siis neid kõiki lõksus hoidma hiljem on nad nii umbes, et on nõus midaiganes tegema oma liigikaaslasi ja inimkonda hävitama põhimõtteliselt. siis on kaiff ja stockholmi sündroom jne. Väike teooria, mis tuli.
Vasta
#21
Siis on meid kaks...
Vasta
#22
Kolm...Smile
Vasta
#23
(26-07-2019, 06:00 )Minaelan Kirjutas:
(25-07-2019, 14:06 )Minaelan Kirjutas:
(25-07-2019, 13:15 )xawa Kirjutas:
(25-07-2019, 12:36 )Minaelan Kirjutas: Kas Arlichi püha vaim hakkas tegutsema ja niitis foorumi oma püha vaimu viirusega maha?

Mida sa selle 'mahaniitmise' all silmas pead?

Smile1 Kõik on ok. See oli viirastus.

Laugh Näen jälle viirastust. Kohvi oli vist liiga kange.

Mis viirastusest sa Minaelan räägid?
Sisselogimine ei õnnestu või ei näe postitusi?
Vasta
#24
Oi, postitusi näeb küll ja veel. Igasuguseid. Paduporrist alates ja häkerlusega lõpetades.
Vasta
#25
(26-07-2019, 12:15 )Ill be back Kirjutas: Oi, postitusi näeb küll ja veel. Igasuguseid. Paduporrist alates ja häkerlusega lõpetades.

No siis on tore...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Foorumi reeglid Thorondor 84 53,349 13-02-2022, 20:33
Viimane postitus: isemaag
  Foorumi personal muutub Thorondor 153 40,124 28-02-2021, 18:06
Viimane postitus: euroruubel
  Foorumi statistika uudised Thorondor 53 41,089 28-12-2018, 23:58
Viimane postitus: Naut
  Foorumi personal otsib abilisi Cassiopeia 81 71,133 13-09-2018, 08:57
Viimane postitus: Thorondor
  Foorumi väljanägemine Lenore 3 8,433 23-04-2016, 12:00
Viimane postitus: Wilholmensis
  Foorumi kasutajaküsitlus Skarre 1 7,234 04-12-2015, 00:01
Viimane postitus: Skarre
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,310 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 20,746 13-08-2013, 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  Viirustest ja pahavarast, mis takistavad foorumi kasutamist Stella 76 51,050 13-02-2012, 00:44
Viimane postitus: hulkuv hing
  Uus foorum Thorondor 158 57,943 17-03-2011, 13:53
Viimane postitus: Päikeseinsener

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat