Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-filmiõhtud
#26
Ühel õhtul jõuate mitu filmi vaadata. Üks point on selles, et jutuainet tekiks. Sellised Celticu kirjeldatud filmid sobivad selleks igati (ma ei ütle, et Aerlingi filmid sellised on).

Peale paari dokumentaali võib ju üks muidu film ka olla. Kuuldavasti pannakse filmidesse Hollywoodis tõeterasid sisse, et keegi neid tõepähe ei võtaks.
Nt Predator, Alien, Excalibur (1980), Capricorn 1, 1984 jne jne. Käsitletakse ikka ajaloolisi teemasid, ulmeteemasid, ufoteemasid ja mütoloogiat. Ega siis ei pea neid täisvaikuses vaatama ja siis lõpus paar sõna vahetama, et "jajah päris head effektid oma aja kohta" vms.
Vasta
#27
Dok.filme tehakse lähtudes mingist kindlast vaatenurgast. On ju tihti mitu dok. filmi ühe asja kohta : no näiteks kasvõi püramiidid....üks dok. näitab kuidas võib-olla inimesed neid ehitasid, teine dok. aga kuidas tulnukad. Igaüks peab üritama terad sõkaldest eraldada...sellepärast ongi hea kõiki erinevaid vaatenurki teada...ja filmiõhtul on tore samade huvidega inimestega seda arutada...
Vasta
#28
The holy mountain, soovitan kindlasti, väga avardav film. El topo ehk ka?
Miski, mille vaatamine pole raiskamine, ja mõte liigub kogu aeg.
Vasta
#29
Mina olen ka filmivärgist huvitatud. Kui on hea dokumentaal , siis miks mitte. Teeks esimese õhtu ära ja vaataks kuidas edasi saab.Aerlingil oli põnevaid asju.Ja kui film ja teema on välja kuulutatud , võiks ka ise mingeid materjale kodust kaasa võtta Arutluse käigus võiks teistelegi näidata.
Vasta
#30
Niimoodi - tundub, et esialgse seisuga on ruum olemas 19.11.2008 ja siis alates kella 18:00-ist.
Kuid igaksjuhuks kontrollin veel esmapäeval üle kui muudatusi ei tule siis midagi ei lisa.
Filmidest nii palju - võtan kaasa oma läppari ning peaks saama ka digika (selgub esmaspäeval) - seega kellel on filme võtku kaasa. Kohapeal teeme valiku. Kuna see esimene üritus - detsembris tahaks ühe veel teha - siis teeme rohkem nii eksprompt stiilis. Loodan, et kaklema ei lähe Smile

Samas kohas, kuid 20.11.2008 saab olema kõigi eelduste kohaselt Vello Paldise loeng teemal mis on veel lahtina. Kes teab kes too mees on siis võib arvata mis teemaks on. See on hetkel veel lahtine üritus, kudi esialgsetel andmetel toimub. Vahe on selles, et Paldise üritus on maksuline - hetkel täpselt ei oska summat nimetada kuid peaks kuhugi 40-16 eegu vahele jääma. Seega kui huvilisi on andke teada.
Vasta
#31
Liituksin ka Tallinna filmi huvilistega.

mürakaru
Vasta
#32
Tsitaat:Algselt postitas: mürakaru
Liituksin ka Tallinna filmi huvilistega.

mürakaru


Avaldus 3 eksemplaris paluks pluss sissestumisemaks ja kolm orja ka kaasa võtta ... Bleh
Vasta
#33
Sellise liitumiskorra puhul peab see ikka äärmiselt väärt filmiõhtu olemaSmile
Vasta
#34
Kas sa kahtled selles ? wink
Vasta
#35
Noo kui filmivaatlus õhkkond saab olema sama,mis Otepääl,kus sai peale huvitava filmi ka erinevaid mõtteid kuuldud siis väga eiSmile
Vasta
#36
Niih asi on nüüd "ametlik". Lisan Veljo Paldise ürituse info lõppu. Kes soovib see külastab. Kes tahab tulla aga ei oska siis küsib minu käest.

Tsitaat:SELTSIÕHTU

Enne aastavahetust tuleb meile veel maa kiirgustest rääkima Kalju Paldis. Kalju koostab siis suurt üle-Eestilist kaardistamist ja ta lubas natukene rääkida ka kividest, nende toimest, mõjust ja kuidas eristada halba kivikest heast. Või muuta halb heaks J

Algusega nagu ikka 18.30. Seltsiõhtu toimub 20 novembril ja on sedapuhku täiesti uues kohas - aadressil Sadama tn 1 ehk siis Reval Inn Hotellis. Selle Linnahallipoolsema kohviku ühes ruumis.

Pileti hind on 40 krooni

Kohapeal võimalik hankida Hansu poolt kokku pandud materjali (sümboolse raha eest).

[Muudetud: 11-12-2008 excubitoris]
Vasta
#37
Aga mis nüüd filmikohaks on?

Sadama 1 või Sadama 11b?Võib-olla olen mina rumal,aga andke andeks,pole Tallinna elanik.
Vasta
#38
Kuna oli väike viga siis kordan üle - aadress on SADAMA 1(ÜKS) ja seda MÕLEMAL üritusel.
Vasta
#39
Mul oleks palve, et keegi kirjutaks vajaliku info kus ja millal ja kes tulevad ühte postitusse, sest mul on raske jälgida kui erinevad inimesed eriti juttu ajavadSmile
Vasta
#40
Võiks ka panna üles hääletuse mis filme vaadata!!
Vasta
#41
Noltsik,aga Excubitoris kirjutas,et võtku kaasa need,kellel midagi on ja seal otsustame.Esimese korra kohta on see mõistlik otsus ma leian.

Mina olen kindlasti tulemas.Loodan,et meid ikka natukene ühinebSmile
Vasta
#42
Tsitaat:Algselt postitas Iiris
Mul oleks palve, et keegi kirjutaks vajaliku info kus ja millal ja kes tulevad ühte postitusse, sest mul on raske jälgida kui erinevad inimesed eriti juttu ajavadSmile


Kull aIiris - ma arvan, et KES tulevad ei olegi nii oluline. Muud asjad kordan siis üle:

Toimuvad 2 üritust järjestikustel õhtutel aadressil Sadama 1 Reval Inn Hotellis 1 korruse kohviku saalis ehk kohalikus kõnepruugis "pikenduses" - hilinejad saavad personali käest just selle nimetuse all täpse juhise kus saal asub.
Mõlemate ürituste alguseks on planeeritud kell 18.30 - meie oma vist natuke mitte nii formaalselt, kuid teine on kutsutud külalisega ja seega algab suhteliselt täpselt - palun arvestada.

1. 19. nov 2008 toimub ParaWebi filmiõhtu kuhu tulevad need kes on huvitatud ühe-kahe (rohkem vist ei jõua) dokumentaali vaatamisest ja sellega kaasnevale arutelule teemasse ja teemast mööda. Kuna on sisse juhatava õhtuga siis huvilised võtavad kaasa oma filmid ning tutvustavad mis neil on, et selguks mida meil üldse on vaadata ja palju sellele huvilisi on.

2. 20. nov 2008 on siis EMS (Eesti Muinasteadmiste Seltsi) üritus kuhu on kutsutud esinema inimene nimega Kalju Paldis. Tema on isik kes on uurinud ja praktiseerinud juba aastaid energiaväljade uurimist ja kasutamist meie igapäeva elus.

Kuna EMSi näol on tegemist "ideoloogiliselt" para-weebile lähedase grupiga kes on eksisteerinud Eesti paramaastikul juba 20 aastat (juubel muideks tänavu detsembris) ning seal on olnud (ja mõned siiani) liikmeks pea KÕIK kes on tuntud Eesti paramaastikul siis võiks meie sellised ühised õhtud huvi pakkuda ka para-weebi rahvale.

Kui kellegil veel küsimusi on siis laske tulla Smile
Vasta
#43
Aitähh excubitoris!Laugh Hmmm ma ei tea ainult kas ma kohale jõuan. Mõlemad üritused on keset nädalat ja tavaliselt sel ajal ma tallinnas ei viibi...
Vasta
#44
Aga sa püüa - me küll hinge kinni ei hoia sind oodates aga tore oleks ikkagi Smile
Vasta
#45
Kahju, ma tahtsin ka tulla, aga viibin sellel ajal egiptuses. Nagu ma aru sain, peaks mingi veel detsembris toimuma?
Vasta
#46
Selline plaan on - välja kuulutamine jääb kas nov viimasesse või dets esimesse nädalasse.
Sõltub ruumidest - võimalik ka, et paneme ürituse järgselt info ülesse.
Vasta
#47
UPDATE - esmane - on välja pakkuda kas 11(neljapäev) või 12(reede) detsembris siis kus võiks teha veel ühe ürituse. Kuna see osa läheb mingi aeg peale uut aastat remonti siis kardan, et ruumide osas võib aasta alguses (minu pakkumiste osas vähemalt) raskusi tulla. Aga elame näeme.
Kes huvitatud hääletage siia kumb päev rohkem sobiks. Ise pakuksin reedet aga endal vahet pole.
Huvilised hääletama Smile

[Muudetud: 11-18-2008 excubitoris]
Vasta
#48
Mulle sobiks 12 dets. rohkem Smile
Vasta
#49
Annaks oma hääle 12ndale detsembrile. Siis ehk tuleb mõni tartlane ka tallinlastele külla...
Vasta
#50
Kaheteistkümnes on vist vähe parem,aga sinna on niipalju aega ning asjad võivad muutuda.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 423 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,309 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,374 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018 PiziIngliito 22 11,242 18-11-2018, 14:59
Viimane postitus: Mannu
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,361 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web'i sünnipäev 2017 PiziIngliito 11 9,557 26-11-2017, 11:53
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-web'i sünnipäev 2016 PiziIngliito 40 28,424 17-10-2017, 11:55
Viimane postitus: Addy
  Para-Jaanipäev PiziIngliito 4 11,672 13-06-2017, 18:48
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-Webi sünnipäev 2015.a. stalo 28 28,898 17-10-2016, 16:56
Viimane postitus: katz
  Para-web'i suvise kokkutuleku asukoha küsitlus PiziIngliito 4 7,689 01-07-2015, 07:59
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat