Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-filmiõhtud
#1
Para-webi kokkutulekul väga lahedas kinoruumis olnud projektor peletas joodikuid eemale.

Selliseid informatiivseid kinoõhtuid võiks muidu ka korraldada. Mõnikord peatus film tunniks ajaks, kune jutuainet tekkis lihtsalt nii palju.

Muudetud: 4-11-08 kell 14:41:48 Celtic
Vasta
#2
Thor - ma olen sellele mõelnud. Mul oleks siin Tallinnas üks ruum kasutada kus saaks ka projektorit kasutada.
Kui oleks huvilisi võiks ju korra kuus mõne sellsie ürituse korraldada.
Mida rahvas arvab ?
Vasta
#3
Võiks midagi sellist teha ju küll . Sel juhul oleks hea kui saaks ka rahva abiga mingisuguse kava üles ehitada.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Kui oleks huvilisi võiks ju korra kuus mõne sellsie ürituse korraldada.
Mida rahvas arvab ?

Võimalusel võtaksin kindlasti osa. Hea mõte.
Vasta
#5
Sama saaks ka Tartus korraldada.... (vajadusel saan ehk kahuri sebida)
Ei maksa olla nii Tallinna-keskne (:
Vasta
#6
Elis - ära nüüd solvu onju wink
See oli idee mida võivad kasutada KÕIK paraweebud kus iganes neid ka ei ole - alates Kapa-Kohilast lõpetades kõige pisema laiuga Eesti rannikul.
Vasta
#7
Mina oleks ka vägagi käpp kaasa lööma filmiõhtu tegemises.Võin ka maad uurida korraldamiskohe suhtes või on sul Excubitoris kindel koht olemas,kuhu saaks igal juhul mingi hulga inimesi kokku ajada?
Vasta
#8
Kindel koht on olemas. Sadama 1 - kohe Linnahalli kõrval. Sobilik on õhtune aeg - nii alates 18:00.

Lisaks siia, et kui kellegil on mõni muu koht või saal pakkuda siis palun. Kuna majas tuleb mingi hetke alates jaanuarist remont siis ei ole sellel saali tulevik täpselt teada. Kuid vähemalt ühe tahaks enne uut Aastavahetust ära teha - nii detsembri esimese nädala jooksul. Kui tulijaid on siis ka kuu lõpus võiks mõne teha.

Esialgu pakuks välja kuskil kas 19 või 20 novembril. Kes saavad ja tahaksid tulla siis kirjutage siia ning kui ettepanekuid filmi osas siis ütelge. Üritan leida leida filmi(d) ning kohapeal siis teeme (näiteks) eksprompt hääletuse ning valime välja mida vaatame ja arutame.

See oleks hetkel sissejuhatuseks kõik.

PS. Kuna seal saalsi juba tuleb üks üritus (see saab ka kirjas olema siin nati hiljem) kas 19 või 20 siis vastavalt sellele saavad olema ka korrektiivid. Valik saab olema üks neist päevadest.

Tsitaat:elis; Sama saaks ka Tartus korraldada.... (vajadusel saan ehk kahuri sebida)
Ei maksa olla nii Tallinna-keskne (:

Elis mul on loomulikult väga kahju aga ma juba olen Tallinna inimene nii, et SEE üritus saab olema siis Tallinna inimeste "laps" kuhu loomulikult võivad tulla KÕIK soovijad.

Samas teen ettepaneku/üleskutse nii sulle kui ka teistele aktiivsematele inimestele nii Tartus, Viljandis kui ka mujal Eestil - ajage aga oma tagumikud kokku ja organiseeruge
Smile Smile wink
Vaadake filme - jooge teed ja jutustage - mul ei ole mitte plaaniski seda ürituse formaati patenteerida wink
Kõik on TEIE pealehakkamise taga. Pange aga siia kirja - kui on probleeme filmide või teemade leidmisega tehke siia postituse ja aitame arutada ja leida lahenduse.

Muudetud: 4-11-08 kell 14:48:52 Celtic
Vasta
#9
Okei,aga hakkab siis ajama seda asja.

Aga,mis võimalused seal veel oleksid?Kas see oleks nädalavahetuseti saadaval ja kas koht tingib ka inimeste arvu piiramise?

Mis esimeseks teemaks oleks?Mida pakutakse,soovitakse.Siis üritaks ka ringi vaadata ja uurida,kas leiaks mõne hea filmimaterjali ehk.

Muidugi palju sinna neid filme korraga võtta ei saa,kuna kommentaaridega ja muu jutuga läheb niigi pikale.Maksimum pakun 2-3,kui sedagi. Põnev saab kindlasti olemaSmile
Vasta
#10
1 õhtu, 1 film.

Film on keskeltläbi poolteist tundi, arutelu minimum tund ja juba saabki koos niisama chatiga kolm tundi kokku.
Vasta
#11
Häda juhul saaks ju ka üürida ruumi kui muud võimalust ei ole ja excu pakutud saal kinni läheb.

Näiteks raamatukogud pakuvad soodsalt saale MTÜdele. Pinna tänaval 50 eeku tund.
Arvan, et see hind ei tapa kedagi kui omavahel jagada.

http://www.keskraamatukogu.ee/?id=2377

Võiks olla teema õhtud...nagu siin foorumis...Iidsed kultuurid...vaimud, tondid, kummitused jne...

PS! Mul on iidse kultuuri teema alla minevaid dokumentaale.

Muudetud: 4-11-08 kell 16:06:11 Aerling
Vasta
#12
Tõenäoliselt tõesti 1 õhtu 1 film.

Kui väga häda käes saaks ka Keilas ühe koha leida filmiõhtuks.

Mida keegi nüüd vaid näha tahaks.
Vasta
#13
No Paide ja Järvamaa kandi inimesi saaksin ma aidata nii koha kui aparaadiga...
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: Mairiido
Mida keegi nüüd vaid näha tahaks.

Predator (1987) oleks teile hea vaadata.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Tsitaat:Algselt postitas: Mairiido
Mida keegi nüüd vaid näha tahaks.

Predator (1987) oleks teile hea vaadata.

No ma ise mõtlesin küll rohkem miskisele dokumentaalile...
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: Mairiido
No ma ise mõtlesin küll rohkem miskisele dokumentaalile...

Predaator sobib teatud mõttes selleks igati. Peaks jutuainet saama küll.
Vasta
#17
Zepac ära jaura.
Aga Tallinna filmiõhtutest võtaksin minagi meelsasti osa.
Vasta
#18
Kuna ma ka juba praktiliselt tallinlane siis on see hea ideeSmile
Vasta
#19
Okei.

Kuna tahtjaid tekib,siis ma teeks esimese küsimuse-pakkumise Excubitorisele(kuna Otepääl kuulsin,et tal filme on ja kuulsin ka,et mees teab millest mees räägib ja kommentaarid olid asjakohased filmile) kas tal on ehk midagi pakkuda midagi. Või siis on Aerling kellel on miskit iidse kultuuri osas.

Muidugi filmi vaatamisega on vist see märkus üsna asjakohane,et piraat filme ei saa kuskil suures kohas levitada-vaadata jne.
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: Mairiido
Muidugi filmi vaatamisega on vist see märkus üsna asjakohane,et piraat filme ei saa kuskil suures kohas levitada-vaadata jne.

Kes seda ikka kontrollima tuleb?

Aga üldjoontes, kõlab rohkem kui hästi. Kui muidugi, uuslasi ka sellistesse asjadesse kaasatakse?
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: Mairiido
Või siis on Aerling kellel on miskit iidse kultuuri osas.


Vaatasin oma dok.varamu üle.

MesoAmerica - The Mayans
The Library of Alexandria
Ghenghis Khan
Atlantis reborn again
Reincarnation and previous lives
Chin - the man who made China
Ancient Rome : Caesar
Nero
Constantine
Revolution
The Fall of Rome
The Lightbringers - Freemasons history by Jüri Lina
Egypt
In the footsteps of Alexander the Great
In the footsteps of Livingstone
In a search of myths and heroes - mis sisaldab :
The queen of Sheba
Shangri-La
Jason and the golden fleece
Arthur: The Once and & Future King
Ancient astronauts



Muudetud: 5-11-08 kell 22:46:35 Aerling
Vasta
#22
Reincarnation and previous lives.

Mind huvitaks isiklikult see.Aga nüüd võiks veel keski huviline ju märku anda ja nt Excubitoris koha asjus.
Vasta
#23
Üldiselt sihukesel teemal dokumentaalid on suhteliselt... kuidas nüüd öeldagi... üleliialdatult mittemidagiütlevad. Ehk siis umbes 40 minutit üldist mula, sekka mingeid müstilisi lavastatud seiku ning kindlasti spookilikku muusikat.
Vasta
#24
Noo Celtic aga soovita siis miskit paremat.

Kuna ma ise ei ole üldiselt üldse kursis selliste paremate või vähem paremate filmidega siis ma pean ka järelduma sellest,mis teised pakkuvad.
Vasta
#25
Mina oleksin üks kindel osavõtja Tallinna piirkonnas Smile

Kui kellegil ürituse jaoks ka filmimaterjali vaja on, siis andke teada, ma võin hankida. Ootan edasisi uudiseid Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 436 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,326 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,427 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018 PiziIngliito 22 11,290 18-11-2018, 14:59
Viimane postitus: Mannu
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,412 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web'i sünnipäev 2017 PiziIngliito 11 9,583 26-11-2017, 11:53
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-web'i sünnipäev 2016 PiziIngliito 40 28,514 17-10-2017, 11:55
Viimane postitus: Addy
  Para-Jaanipäev PiziIngliito 4 11,686 13-06-2017, 18:48
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-Webi sünnipäev 2015.a. stalo 28 28,944 17-10-2016, 16:56
Viimane postitus: katz
  Para-web'i suvise kokkutuleku asukoha küsitlus PiziIngliito 4 7,700 01-07-2015, 07:59
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat