Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mul on vist vaim kodus.
#1
Igatahes.. Olen tundnud vahel nagu sellist imelikku tunnet. Ja koer vahel ka haugub lihtsalt ühte koht.. Tavaliselt kui ta haugub siis ütleb ema et ta vait jääks.. Siis ta jääb ka.. aga viimane kord haukus kah minu poole natukene ülesse pole kaardinatesse ja järgi ei jätnud.. isegi siis kui käratasime ta peale. Ja nyyd viimane kord. Panin üht asja printima. Läksin ise toast ära ema juurde korraks. Olin mingi aeg seal ja mõtlesin, et nyyd on vast prinditud värk.. Oma tuppa jõudes osutus mulle üllatus.. kogu mu prinditud lehed oli mööda lauda laiali ja segamini.. osad lehed olid maas ka ning mõned lehed olid ära kortsutatud. Kui masin oleks kortsutanud oleks ta üldse errorit löönud.. ja niivisi pole võimalik kah masinal kortsutada. Kusjuures algul ma ei pööranud sellele suurt tähelepanu.. Alles 2 päeva hiljem hkkasin sellele mõtlema et midagi võib viltu olla. Et siis ootan teie arvamusi asjast.. ja kuidas saaksin teada et kas keegi on meil korteris v mitte wink
Vasta
#2
Toas ukse avamisega/sulgemisega tuule tõmbust ei võind tekitada? see võis olla üks lehtede laiali lendamise põhjus. Teil seinte sees hiiri ei ole või seinataga naabreid, kes koeras võivad ärevust tekitada.

Kas see koht kuhu koer haugu on kuidagi "eriline"? Nt: soojem või külmem kui ülejäänud tuba ?
Kas koer haugub teatud aegadel seda nn. kohta, või täiesti suvalistel aegadel?
Vasta
#3
Uks on mul koguaeg lahti.. Mingeid tuuletõmbusi pole.. Saan aru et suvel aken lahjti ja tuul tõmbab aga minuteada on hetkel sügis ja väljas kylm Laugh .. Hiiri ei peaks olema sest naabritel kass ka. Ei tia et se koht nagu mingi "eriline" olex.. Tavaline kardin. No kõige soojem on köök meil.. ja seal läheb selline Suur-suur akna mpoodi auk suurde tuppa et soe läbi läheks.. ja ükskord siis koer haukus kaardinasse suurest toast.. Ajasime kööki ja siis haukus läbi selle augu ja vaatas samasse kohta.. Ja mingeid aegu kindlaid kle ei olex nagu.. Vahel haugub iga nädal.. Vahel harvemini.. vahel ei haugu jälle mitu kuud.

Muudetud: 26-10-08 kell 18:06:04 mihkel92
Vasta
#4
mul on aastaid tagasi juhtunud anloogne juhtum..kus aknalaualt, mis oli u 50cm lai, lendas alla kaktuste kogum, koos kõlariga...need olid rasked ja seda poleks tuul mingil juhul teha saanud...ja ma olin ka üksi kodus...ja mõni päev hiljem kui olin magama jäämas lendasid käärid laualt maha...no siin on võimalus et käärid olidki laual serviti ja raskuskese vajus ääre poole...mis iganes aga hetkel ma lihtsal hakkasin netis surfama kuna mu 10 kuune poja ei maga....ja on rahuta ja ma ise tunnen et aeajaalt on keegi veel ruumis...aga hirmul on ju suured silmad...
Vasta
#5
Mul kummitab ka. Ühekorra kui ma koristasin, siis ma omaastarust oleks nagu kellegi vaimu näinud. Mu toa uks oli lahti, ja koridoris on isegi päeval suhteliselt hämar, ja siis ma mingi pakkisin riideid kokku, ja järsku nägin, kuidas koridoris mingi vaim käis, enne seda käis väike prõksatus. Aga prõksatusi käib suhteliselt tihti, see võib põranda viga olla. Ma siis läksin kohe teise tuppa, ja ema ja õde vaatasid mõlemad telekat, niiet kumbki ei saanud selle varju põhjustaja olla. Teine kord, kui ma üksi öösel kodus olin, siis mul oli igav, ja ma hakkasin jälle koristama. Üksi öösel kodus olles põleb mul alati koridori tuli, ma ei suuda muudmoodi. Aga see osa koridorist, mis minu ukse taha jääb on ikka pime, sest valgus sinna ei ulatu. Igatahes, ma tegin jälle midagi voodi juures, ja siis kuulen mingi prantsatust või sellist kõvemat häält, vaatasin koridori poole ja jälle selline vari nagu jookseks mööda. Läksin vaatasin kööki, ja mu õe plastikkauss (selline väikeste laste oma, mida nad katki ei teeks) oli maha kukkunud.
Asjad lähevad ka pidevalt kaduma, nii et neid ülesse ei leia.
Aganoh, sellesmõttes, ma eriti ei usu et need mingi vaimud on, sest me elame esimesena siin korteris, korter on mingi 70nendatel ehitatud. Ja meil on kodu nö läbi pendeldatud, ja pendeldaja ütles et kõiges pahas on süüdi üks kass, kes mingi 10 aastat tagasi ära suri.
Vasta
#6
To Sissu:

Esiteks. Ma pean mainima, et sul on elav kujutlusvõime ja liiga palju vaba aega. Teiseks, mismoodi saab vari joosta? On see vari siis inimese kujuga? Kui see vari on inimese kujuga, kuidas see siis kassi süü saab olla?

Üleüldiselt arvan ma, et sa võiks mõnda raamatut lugeda ja väljas jalutamas käia, natuke oma üleliigset vaba aega sisustada.

P.S: Sellisele "pendeldajale" pendeldaks ise päris korralikult silindrisse.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Korts15

P.S: Sellisele "pendeldajale" pendeldaks ise päris korralikult silindrisse.


Ma saan lihtsalt krambid praegu LaughLaughLaugh
Vasta
#8
Need ju huvitavat jutud,aga näitex natuke ma usun seda koera haukumise kohta rohkem kui see koridori oma! Sesyt olen jutte kuulnud,kus loomad pidid lollix minema kui vaim majas on. Nii et mine sa tea äkki ongi! kuigi jah ma skeptik ega palju ei usu kuid samas siis ka usun! Igastahes kui tahad kontrollida,et kas vaim on siis selles ei oska aidata aga kindel on see et Pendeldajad pendeltavad ennast tõeliselt silindrisse ja ajavad sellist jama et jube kohe!!
Nii palju võin öelda,et kunagine korter kus ma elasin siis seal kummitas kaa,sest mu ema nägi seda hallikat massi või sellist kogu(aga see ei olnud inimese kuju,kuigi me kõik teatsime kes seal majas võiks kummitada et selle endise pere 4a laps võis seal majas olaa...ja mu ema sõbranna ka veel kes seal enne meid elas) ja mu õde oli sama kogu näinud! ja siis mu ema teadis öelda,et vaimud lähevad ära siis kui nendega rääkida...juhuslikult mu ema vist siis rääkis,sest enam teda ei nähtud majas...aga nüüd kui ma üksi olin seal korteris siiis tõeliselt selline tunne tuli,et see vaim on ikkagi tagasi tulnud.aga ma arvan ise et ei ole sest see lihtsalt hirm mida ma tuntsin,sest olin majas täitsa üksi!
Vasta
#9
Ema rääkis mulle, et kunagi ammu, kui ma veel väike olin (4-5-6) ja meil majas keldrikorrusel sauna ehitati, oli ehitaja "kummitust/tonti" näinud... Üles tuppa tulles olla ta näost täiesti valge ja kahvatu olnud. Samamoodi oli mu isaga olnud, aga mitte keldris. Toas, öösel.
Ise arvan, et vaimud kui sellised on mingi energiavoog, mida meie aju tajub, aga ei oska seda seletada. Mõjutab see energia aju "hirmukeskust(?)".[edit] Või siis ongi ainus ajukeskus, mis seda tajub "hirmukeskus", sellest edasi siis tekivad illusioonid muudesse aju keskustesse. [/edit]
Vahepeal on endal ka kergelt creepy tunne üksi kodus olles. Justkui keegi oleks veel samas ruumis. Arvatavasti enda kujutlusvõime Smile

Muudetud: 4-11-08 kell 12:05:26 tulejumal
Vasta
#10
To Ares. Tegelikult kui aus olla, siis ma loen vägagi palju, ja väljas käin ka piisavalt. Seda jooksmise asja ma päris täpselt ei mõelnud nii. Ma ei oska seda kirjeldada. Aga no, vahet pole. Ma ise olen ka üpris kindel et see oli mu elav kujutlusvõime, eriti siis kui ma üksi kodus olin. Ja, see pendeldaja oli mu vanaema idee, ta on mingi hull psühiaater omast arust, ja ta vist usub selliseid asju.
Vasta
#11
Sissu, ega ma midagi nüüd otseselt halvasti ei mõelnud. Lihtsalt tasub mõtiskleda, et kas kõik pendliga vanamehed on ikka õiged pendeldajad või tahavad nad teilt rahakotti tühjaks pendeldada Smile
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Sissu
To Ares. Tegelikult kui aus olla, siis ma loen vägagi palju, ja väljas käin ka piisavalt. Seda jooksmise asja ma päris täpselt ei mõelnud nii. Ma ei oska seda kirjeldada. Aga no, vahet pole. Ma ise olen ka üpris kindel et see oli mu elav kujutlusvõime, eriti siis kui ma üksi kodus olin. Ja, see pendeldaja oli mu vanaema idee, ta on mingi hull psühiaater omast arust, ja ta vist usub selliseid asju.

Mul on selline asi juba juhtunud. Mul oli ka kodus koer.ning ta jooksis ja haukus suvaliselt seinte ja akente poole. Ainult loomad tajuvad seda,seega on põhjust murtesteda. Minu koer muutus närviliseks ja hakkas pereliikmeid hammustama. Eni vei.. Kui vana sa oled ? pakunn et kuskil 10 kandis. Huvitav fakt on see et avnemad inimesed ei kuule ega näe asju. Nooremad aga näevad . Minuga juhtus see sama. Sammuti kadusid mul laual asjad. Hiljem ma nägin ka varju. ainuke vahe on see et ma nägin öösel siis kui kõik tuled olid kustunud ja ema magas teises toas. Nägin ma varju enda poole liikumas. Jas e polnud põrandal ega seintel Vaid püstine vari. Pärast seda mu koer suri katku ning ka järgmised 4 koera mis me võtsime. Kui me sealt majast koliseme ära enams ellisied asju ei juhtunud Ja koera kelle võtsime jäi kah ellu.
Vasta
#13
mul juhtus kord selline asi et mu koer hakkas lihtsalt öösel haukuma. Siis ema käratas koerale et ole tasa ja koer jäi kohe vait aga ta vaatas ühte kindlasse punkti. Ja teine juhtum vanaema juures. Olime õega diivani peal ja vaatasime telekat ning koer oli mu süles ja magas. Järsku ta hüppas ülesse ja suunas oma pilgu diivani kõrval oleva tugitooli peale. Me õega ehmatasime. Siis ma palusin sellel lahkuda ja ma arvan et nii ta tegigi kuna koer jäi uuesti rahulikult magama.
Vasta
#14
Mu tädi kolis mingi aasta eest uude majja ja neil oli elutuba sellise kujundusega et neil oli suuur aken mis käis lahti ja kust sai minna õue tagaaeda ja selle akna ees oli diivan ´kust sai vaadata telekat. Mu tädi rääkis et ta nägi umbes 6 kuud silmanurgast telekat vaadates ühte vana meest kes oli iga kord ainult küljega ja kui mu tädi pea sinna poole pööras kadus see mees ära. Pärast tädi sai teada et kunagi oli maja alla maetud palju inimesi.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas Nestea
Tsitaat:Algselt postitas: Sissu
To Ares. Tegelikult kui aus olla, siis ma loen vägagi palju, ja väljas käin ka piisavalt. Seda jooksmise asja ma päris täpselt ei mõelnud nii. Ma ei oska seda kirjeldada. Aga no, vahet pole. Ma ise olen ka üpris kindel et see oli mu elav kujutlusvõime, eriti siis kui ma üksi kodus olin. Ja, see pendeldaja oli mu vanaema idee, ta on mingi hull psühiaater omast arust, ja ta vist usub selliseid asju.

Kui vana sa oled ? pakunn et kuskil 10 kandis. Huvitav fakt on see et avnemad inimesed ei kuule ega näe asju. Nooremad aga näevad .

17, tegelikult, põhimõtteliselt 18.
Vasta
#16
Ma ükspäev olin üksi kodus.Olin suures toas ja otsisin raamaturiiulist mingit raamatut mida ajaviiteks lugeda.Mul oli selgelt meeles et jätsin suuretoa ukse lahti.Suuretoa uks kriiksub natuke.Siis kuulingi kriuksatust ja vaatasin et uks on kinni.Ometi olin ju üksi.Algul arvasin et võib olla panin tõesti ukse kinni.Pärast ikkagi meenus et tegelikult olin ju ukse lahti jätnud.
Vasta
#17
Mul niisugune asi et vahest mu kass vahib suurte silmadega hirmunult mu selja taha.Sel hetkel tunnen ka nagu keegi oleks mu selja taga
Vasta
#18
Ma nägin päris väiksena ka igasugu asju. Unes ja ilmsi, mingit erilist draamat ma sellest teinud ei ole, väiksed lapsed ikka kujutavad asju ette. Praegu, aga, mul tekib mõnes kohas selline imelik paanikatunne (jah, ma olen vaimselt terve Bleh), nagu midagi väga paha oleks selles kohas. Korter on pendeldamata Laugh aga kunagi tehti kadakasuitsu.
Vasta
#19
Algav poltergeist )loe: polergaist) või kummitusjuhtum aga kinnitada ei saa veel kumbagi kuna liiga vähe fakte-juhtumeid.
Kas maja on uus või vana. Kas mingeid äsja surnud inimesele kuulunud eset oled koju toonud? Kas oled teismeline?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaim meie kodus Unetujahirmul1 0 1,881 09-03-2013, 14:57
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Ufonaudid käisid lugemas mul? Flegmatica 18 5,015 12-08-2010, 21:44
Viimane postitus: kaido81
  Vaim jättis märgi(d) paberile monk 8 6,203 04-06-2010, 16:33
Viimane postitus: popsyke
  Vaim kiusab. Getu135 21 7,296 29-06-2008, 19:29
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat