Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV: Star-Trek
#1
No kas keegi teist star-treki ka vaatab vä,
mina muidu ise vaatan küll ja olen üpris trekki fänn,
ega seal on päris palju üle liialdatud küll kuid mulle meeldib seda vaadata,
kuidas teiega asja olud on siis?
Vasta
#2
Lisasin Star Treki meediateema alla ja liigutan ka selle sinna. Ise Star Treki ei jälgi ja ei ole kunagi jälginud
Vasta
#3
ma pole kunagi näinud seda Star Treki ja kõik sellepärast, et ma ei tea kust kanali pealt see jookseb ja millal. Ehk keegi ütleks kust ja millal võib seda Star Treki leida.
Vasta
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
ma pole kunagi näinud seda Star Treki ja kõik sellepärast, et ma ei tea kust kanali pealt see jookseb ja millal. Ehk keegi ütleks kust ja millal võib seda Star Treki leida.


SAT1 täna kell 17:00 kax osa kohe järjest ja täna kell 21:15 on üx star-treki film ka SAT1 pealt
Vasta
#5
aaa, siis ma vist olen isegi mõnda osa näinud, ainult ma ei teadnud, et see star trek on. Kahju ainult, et saksa keeles on.
Vasta
#6
Mega väiksena kuskilt filmneti pealt vaatasin neid, õle ebareaalsed tundusid siis. Ei usu, et praegu paremad tunduksid.
Vasta
#7
olen vist ühe korra näinud, ei tundunud eriti huvitav
Vasta
#8
Mina nägin kunagi ainult seda Deep space 9- t ja see oli miski lõtv susinaga peer IMO.
Aga ma muidu kuulnud, et teised versioonid pidi paremad ikka olema.
Meelde jäi miski suurte kõrvadega mees.
Ja miski teleporti auk kosmoses ja
ee... siis oli üks poiss ja küsis, et mis asi on aeg.
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Mina nägin kunagi ainult seda Deep space 9- t ja see oli miski lõtv susinaga peer IMO.
Aga ma muidu kuulnud, et teised versioonid pidi paremad ikka olema.
Meelde jäi miski suurte kõrvadega mees.
Ja miski teleporti auk kosmoses ja
ee... siis oli üks poiss ja küsis, et mis asi on aeg.

Kaks uut star-trek on olemas, star trek voyager ja star trek (nime ei mäleya aga kõike uuem ja lahedam).

[Muudetud: 25-1-2005 Imhotep]
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Kaks uut stra-trek on olemas, star trek voyager ja star trek (nime ei mäleya aga kõike uuem ja lahedam).

see uuem peaks olema nemesis
Vasta
#11
Tsitaat:Esialgne postitaja dink
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Kaks uut stra-trek on olemas, star trek voyager ja star trek (nime ei mäleya aga kõike uuem ja lahedam).

see uuem peaks olema nemesis

irw jutt käib seriaalist ja star-trek nemesis on üx väga vana film star-trekist.
Vasta
#12
Kaua aega pole vaadanud, aga muidu olen väga suur fänn.
Vasta
#13
See on jah suht norm sari, vahel kui meeles on sis ikka vaatan juhh, rohkem meeldib deep space nine ja archa (või kuidas seda ka ei kirjutata) Smile
Vasta
#14
Äkki keegi räägiks lühidalt, millest Star Trek üldse räägib ning mille ümber teema seal keerleb. Ise olen näinud ainult mingi muhkliku peaga napaka välimusega elukat kuskil kosmoselaevas ning mina ei kujuta ette, mida tema endast kujutas.
Vasta
#15
Star-Trek on seriaal mis nagu toimub tulevikus kuskil aasta ~2400 no inisesed on seal federatsioon nagu kõik maa on ühinenud üheks ja neil on suur terridoorium mis asub Alfa Guadrandis, inimestega on seal veel paar suurt rahvust nagu.
Ferengid(need suurte kõrvadega)
Klingoonid(mingid hästi sõjakad rahvused)
Romulaanlased(sellise loogilise mõtlemisega rahvus,kuid alati pole neil head kavatsused)
Vulkaanlased(non emotsioone ja kõik seiseb loogikast)
Katassiaalased(mingi väga imleik rahvus kes elavad kõrve taolises kliimas, pole ka eriti heade kavatsusetga)

Põhiline osa on sealt Federatsioonile pühendatud,
Deep Space 9 on üks kosmose baas mis asub Katassiaanlaste ligidal ja nende juurde on mingi vorviaku/mustauk põhiliselt räägib see nende muredest ja juhtumitest seal kosmosebaasis.

Voyageris on juttu kuidas üks kosmise laev mis on ära eksinud kaugele kodust.

Praegu on üks uus ka olemas aga ma ei mäleta mis tema nimi on, aga vaadake seda täna öhtul 21.15 SAT1 pealt, mina igatahes vaatan seda õlle seltsis Smile
Vasta
#16
Star-Trek iseenesest on tõetruum kui Star Wars. Ei hakata elusees tulevikus kasutama mingeid lasermõõku. (Üks suur Lucase fantaasia maailm)

Star-Trek on küll iseenesest suht huvitav - eriti tore on kuulata neid intelligentseid jutte, mis tegelased seal räägivad. Kuid ka seal leidub võimatuid asju, näiteks see pihu control baord (või mis iganes see seal ka ei ole) ei saaks olla tulevikus selline vanaaegse kujuga, kandiline jne.

Ühesõnaga - Film on film, mida ei tohi kunagi tõsiselt võtta.

[Teadet on muutnud 28-4-2004 postitaja h3Xa]
Vasta
#17
Kust sina tead, et lasermõõku tulevikus ei kasutata ?
Ja Star-trekis on suht raske kujutada asju, sellistena nagu nad tulevikus välja hakkavad nägema. Ntx filmi Aliens arvutigraafika Smile
Vasta
#18
Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Kust sina tead, et lasermõõku tulevikus ei kasutata ?
Ja Star-trekis on suht raske kujutada asju, sellistena nagu nad tulevikus välja hakkavad nägema. Ntx filmi Aliens arvutigraafika Smile

No kulla inimene, mõtle natuke loogiliselt? Kas siis tõesti tulevikus tuleb nostalgia tagasi?

[Teadet on muutnud 28-4-2004 postitaja h3Xa]
Vasta
#19
Hea inimene. Kas peaks nostalgia pärast niimodi minema või ? :S Võibolla on mingid sarnased mõõgad väga käepärased, võibolla mõni liikumine kasutab selliseid. Ka mingi eritreeninguga, nagu jedid. Miks ei võiks jedid kunagi eksisteerima hakata?
Vasta
#20
ma ka ei ei saa aru miks tänapäeval ikka veel nuge kasutatakse? :S
Vasta
#21
Ma ise arvan, et tuleviku poole ikkagi hakatakse kasutama käepärasemaid ja kiiremaid relvi, kui neid kasutati kunagi ammu ja hetkel. Võtame nt. laseri - Lased sellega vaenlase pihta, kukub pikali. (valutu ja kiire)

Muidugi oleks mõõkadega ausam võitlus, mis oli omal ajal, mindi linnadest eemale kuskile platsile, üks pool teisel ja teine teiselpool. Mis nüüd on? Tankid tulistavad linnasid, sõdurid vägistavad naisi. Süütuid inimesi. Ometi miks?
Vasta
#22
Laserpüssmõõk on äkki tulevikus, saad vastase laserkiired värgid kõik ära blokkida, kui oled migni jedininjasupermees.

Ma ise arvan pigem, et tuleb mingi rahu ajastu, kui ole midagi sellist vaja. Ja kes korda rikuvad, neid saab juba teistmoodi mõjutada, kuidagi vaimselt jõuväljaga või mis iganes.
Vasta
#23
Aga Jedidel oli see lasermõõk pea et kiiremgi kui püstol. Püstoliga on sul väga raske ennast lihtsalt kaitsta, sellega on parem lihtsalt rünnata. Mina pooldan mõõka.
Vasta
#24
Aga mida sa teed kui ma kaugelt tulistan sind. Mõõk minuni ju ei ulatu. Muidugi on teooria, blokid kõik kuulidvärgid. Kasvõi niimoodi, et sa aimad kuhu need lendavad.
Tegelikult ei jõua neid ju jälgida. Need lendavad kiiremini kui Star Warsi filmis.

Näiteks filmis Eraser tulistasid relvad alumiiniumosakesi, mille algkiirus oli valguskiiruse lähedane. Laugh Aga ma mõõtsin ära, kui vaatasin kaaderhaaval.
Ega seal need õhupüssi kuulist kiiremini ei lennanud. Ainult mingi turbulents oli taga nagu Matrixis.
Vasta
#25
oh teid küll... suured ulmefännid siin koos ja ei tea keegi maast ega ilmast.


mina olin alles päris pisike jõnglane kui vaatasin iga star treki osa...

ja muide... Star Wars tegevus ei toimu tulevikus kui teada tahate...


ok... veidi lähemalt Star Trekist:
originaal star trekis kasutati suurte vahemaade läbimiseks nn. warpimist... ehk siis miskit sarnast star warsi hüperajamile.

Veidi inimkonna ajaloole selle sarja toimumise ajani anti vihjeid filmis Star Trek: The first contact kus kapten Pickardi (Patrick Stewart) meeskond satub ajalõhe kaudu tagasi maa minevikku aega mil loodi esimene kontakt maavälise eluvormiga (klingonid)

Pickard ilmus sarja muidu esimest korda Next generation osades USS Enterprice kaptenina. Next generation lõpus rööviti Pickard Borgide poolt. Borgid olid eluvormid mis olid enamjaolt mehaanilised ning kasutasid elusat kude enese täiustamiseks (nagu filmis Virus).
Ühesõnaga Pickard päästetakse ja kõik on õnnelikud
Järgnes Deep Space 9 mis oli iseenesest tegelikult täiesti iseseisev sari mis toimus lihtsalt Star Treki ajastul.

Star Trek Voyager tegevus toimub oma paarkümmend aastat peale Next Generation tegevust... Laevad ning tehnika on täiustunud... mis ometi ei takista ühel Enterprice tüüpi laeval eksida mitmete miljonite kaugusesse tundmatusse galaktikasse. nende eksirännakutest räägibki Voyager...

Millest kõik alguse sai?
60ndatel alustati sarja tootmist... esimesest hooajast ongi tuttav vulcan Mr Spock (too teravate kõrvadega Laugh). Kui sari lõppes peeti paar aastat pausi enne Next Generation tootma hakkamist.


Pluss siis lugematul hulgal erinevaid täispikki filme...



veidi rohkem infot aga siit:
http://members.aol.com/treknexus/trekguid.htm

[Teadet on muutnud 13-5-2004 postitaja celtic]
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Film: Star Wars iisak 1 2,128 30-11-2009, 10:48
Viimane postitus: VironShaman

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat