Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV: Star-Trek
#51
(27-11-2013, 20:28 )Black Goat Kirjutas: Star Trek TNG enamus osi saab siit vaadata-

http://www.youtube.com/channel/UCX62il1SiBD-Vfe0czx11TQ

Väike pilt küll aga mis siis.

Tänud, millalgi just tahtsin neid jälle vaadata millegipärast.
Vasta
#52
Olen ise ka nüüd trekkie. TOS, TAS ja TNG on läbi vaadatud. Preagu asun DS9 juures, mis on ka kohe kohe läbi saamas Smile. Vägagi võimas ja tugev universum, Gene Roddenberry ees müts maha. Reboot tundub ka populaarsust koguvat ning hea on näha, et Star Trek jätkub täies hoos, nüüd jääb lootma, et jätkavad TV Seriaali näol seda Smile.
Vasta
#53
Ei usu, et me veel kosmosesarjasid näeme. Viimase sarjaga SGU sai läbi kosmosesarjade ajastu. Mäletan siiani olin veel posike, kui saksa kanalite pealt näidati Next Generationit, ei saanud ma keelest siis aru ja tundus väga igav olevat, aga niipea, kui sain aru keelest, oli see lahutamatu päeva osa. Siiani vaatan mõnikord mõnda osa. Lemmikumad olid TNG ja DS9, ülejäänud mulle väga ei meeldinud.
Vasta
#54
Üks lühike battle:

Enterprise Council/Countdown Fleet Battles



Siin ju lausa mindud teatud rasside täpseks nimetamiseks nagu reptiilid ja aqautics jne.
Vasta
#55
Siin foorumis on vist küll mõni pooletoobine kes teatab siia ülesriputatud materjalidest.Väga kiiresti peale siia postitamist kaovad Youtub-st erinevad videod.
Vasta
#56
See on kohaliku autoriõiguste tegelase töö,kes poeb selle totaka ametkonna seaduse taha......et ära koristada vastav materjal.Lihtne ja loogiline. Sedasi hävitavad nad ka kohaliku kultuuri arengut. Eriti just nüüd EL tasandil......
Vasta
#57
Ilmselt jääb oma miljonitest ilma kui ei teavita teatud asutusi.
Vasta
#58
Mõnusad lühikesed battle stseenid Star Trek Nemesis filmist-

Star Trek Nemesis Battle


Star Trek Nemesis Final Ship Battle No Filler

Vasta
#59
Star Trek:Voyager kaks viimast lõpuosa on Youtubes võimalik vaadataSmile.Ilmselt kaua see seal üleval ei ole-

Star Trek Voyager Season 7 Episode 25 & 26 Endgame

Vasta
#60
Gene Roddenberry üritus ei sure - fännide poolt "croudfouninguga" tehtud 11 seeriat.
Oselejate seas on mitmed näitlejad kes esinenud erinevates StraTreki filmides.
Vähemalt esialu ei ole kellelgi ütlemist autoriõiguste osas - nimeks Star Trek Continues.
https://www.youtube.com/channel/UCqBfJMO...oYH0WkLpmw
Vasta
#61
Star Trek jätkab täitsa ametlikult, seekord seeriaga, mille pealkiri ütleb noh, kes ja mis teguteb: Picard. Muretseda pole vaja, ka asjaga mitte tuttavale nagu minusugune, tehakse vajalikud taustad tagasivaatavate vaheklippidega selgeks. Kirjutamise hetkeks esimesest "Picard" hooajast 7 osa väljas.




Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Film: Star Wars iisak 1 2,131 30-11-2009, 10:48
Viimane postitus: VironShaman

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat