Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maailma lõpp
#26
Ükskõik millele mõeldes või uskudes oleme me oma füüsilises egos niivõrd kinni,et ei suuda selle kaotuse mõttest ka mitte aru saada.wink
Vasta
#27
Füüsiline ego? Vaimne ego? Minu aru saamist mööda mõistan ma füüsilist kui keha kui sellist mida teine inimene näeb. Vaimne aga see mida ma mõtlen mis mul ajus toimub? Aga kas saab vaimne toiming edasi kesta ilma füüsilise kehata ehk ajuta ? Ma ju võin ju mõelda ja uskuda ,et elan peale surma edasi aga mis see mulle praegu annab ega seda tea ju keegi mis peale surma saab nii ,et see aeg tuleb ära oodata ja siis vaadata kellel õigus oli kuigi ma arvan et sellest õigusest nagu siis vähe abi. Aga minu arvamus siiski see ,et vaimne tasand ei suda ilma füüsilise kehata elada. Milleks siis üldse meil vaja seda füüsilist keha kui võiks vabalt ringi hõljuda ja probleemi ja mure vabalt elada.
Vasta
#28
Kindlasti on dimensioone kus füüsilist keha üldse ei ole vaja aga siin on see koht kus seda just vaja on.
Vasta
#29
Aga oled sa kindel ,et dimensioonid reaalselt eksisteerivad? Teoreetiliselt on nad olemas kuid reaalselt nagu ei ole neid veel avastatud. Teoreetiliselt on dimensioone lõputult. Aga see on ka ainult teeorja praegu ,sest tõestatud seda pole. Aga mõelda on ju ikka huvitav kuid samas tuleks ikkagi jääda ka realistiks ja mitte hakata lootma seda mida tegelikult ei pruugi olla.
Vasta
#30
Füüsilise keha plusse oskavad hinnata vaid need kes on kord läbi eland ilma selleta olemise, dimensioonide reaalset eksisteerimist ei oska tõesti keegi tõestada, nagu ka olendid kes samuti asuvad siinsamas ka füüsiliselt kuid võivad olla ka mentaanselt mujal, paraku on inimene pool füüsiline ja pool vaimne olend ja sealt võib uskuda kõike, eks me näe kumb kangem on kas keha või vaim.
Vasta
#31
Kaldun arvama ,et inimese vaimne ja füüsiline on nii läbi põimunud , et üks ei saa eksisteerida ilma teiseta.Elavad ja eksisteerivad sümboosis kui üks kaob siis ei ole ka teisest suurt mingit kasu.
Vasta
#32
Mina kaldun pooldama Icke juttu ,et minu vaim on meelitatud siia "matrix"-isse ja aheldatud füüsilise keha külge. Nagu Sa ütlesid on teooriaid palju,kes mida usub...
Vasta
#33
Füüsiline keha toodab energiat mille vaimne keha kanaldab edasi. Nagu iga energia puhul on ka seda energiat võimalik püüda ja kasutada.
Siin tasub meenutada vana head filmi Matrix kus see printsiip on natuke lihtsustatult välja toodud.
Vasta
#34
Aga kuhu ta seda kanaldab? Loogiliselt võttes ju iga energija ju hajub kes seda vastu võtab siis? Ja kui nii võtta siis kas mitte et vaim alles jääks peksime me seda energjat ise talletama kuhugi?
Vasta
#35
Energia EI haju - energia muudab lainepikkust kui ta liigub piisavalt pikalt ja kaua "tegevusetult".
Kui on teada lainepikkused ja muud atribuudid siis n võimalik see ka kinni püüda ning kui üks asi on kord juba kinni püütud siis on võimalik teda ka "kasulikult" rakendada.

Just see on asi mille kallal töötas Tesla ja sai hämmastavaid tulemusi.
Vasta
#36
Räägitakse, et igiliikurit pole olemas. Aga elu ongi ju igiliikur ... miks peaks see lõppema?
Vasta
#37
Kes sulle ütles, et elu on igavaene? Selle mõtlesid sa ise välja!
Seega ei oma Sinu lause mittemingisugust tähtsust
Vasta
#38
Kes ütles, et ei ole? ....
Vasta
#39
Tsitaat:Algselt postitas Horus
Räägitakse, et igiliikurit pole olemas. Aga elu ongi ju igiliikur ... miks peaks see lõppema?


Igiliikur peaks olema selline krempel mis liigub igavesti ilma, et sinna midagi juurde lisatakse või ära võetakse.

Elu on aga muutus - seega ei saa ta olla igiliikur.
Vasta
#40
Kas igiliikur ei töötaks siis energia muundumiselt ühest vormist teise? Näiteks hõõrdejõud muutub soojusenergiaks. Või noh, igiliikur on seade, mis "elamiseks" vajaliku energia tekitab ise, vahet pole ju, mis moel. Elu protsess käib ju pidevalt ja mingit tõuget me arvatavasti väljastpoolt ei saa.
Vasta
#41
OK - üritan uuesti - meie kultuuriruumis loetakse igiliikuriks FÜÜSILIST AGREGAATI ehk MASINAT.
See millest sina räägid on juba teoreetiline füüsika Smile
Vasta
#42
Tsitaat:Algselt postitas Horus
Kes ütles, et ei ole? ....

Igapäevane praktika
Vasta
#43
Inimesed sünnivad ja surevad iga päev. Ma ei mõelnud elu all ühe konkreetse isku elu, vaid mõtlesin elu, kui üldse bioloogiline tegevus maal.
Ja excubitoris, füüsika seadused kehtivad ju meile kõigile. Olgu tegu siis masina või "eluga". Kõik, mis siin maa peal toimub ongi ju üks suur masin, lihtsalt see masin on bioloogiline, toimimis mehhanism on ju sama.

[Muudetud: 2-1-2009 Horus]
Vasta
#44
Kui inimene sureb siis tema energia lainepikkus muutub, et oleks võimalik minna sinna kust ring uuesti peale hakkab - kuna vahepeale on MUUTUSED (ja päris kindlasti MUUD mõjutused millest meil kõigi eelduste kohaselt veel AIMUGI ei ole) siis ei ole tegu igiliikuriga. Peale selle ei toimi ju suletud ringi printsiip - sinu vaimne energia EI TULE tagasi sinna kust ta lahkus kui isik suri.

Igiliikur on aga suletud ring - too liigub, et toota energiat oma liikumiseks mis toodab energiat TEMA liikumiseks.
Vasta
#45
Tsitaat:Algselt postitas Horus
mõtlesin elu, kui üldse bioloogiline tegevus maal.[Muudetud: 2-1-2009 Horus]

Tahad sa väita, et elu Maal on olnud igavene? Taga targemaks!
Vasta
#46
Viimasel ajal on üldse, kuidagi kahtlane värk...
Austraalia põleb vist maha..Kuumalained jne.
Suurbritannias ektreemsed olud nii lume ja üleujutuste osas.

Oklahomas möllavad keeristormid

USA keskosas asuvat osariiki tabas eile õhtul kolm keeristormi

http://www.ilmajaam.ee/?id=81224
Vähemalt on Eestis veel vägagi rahulik.
Vasta
#47
Austraalias on alati metsapõlenguid olnud, Suurbritannias on ennegi lund sadanud ja üleujutuste vastu on juba väga ammust ajast kaitserajatisi rajatud ning keeristormid USA keskosas on samuti täiesti tavaline nähtus.

Vasta
#48
Kuna ma positiivne inimene siis ma [tlen et aint gonna happen!
Vasta
#49
Kuigi mu postkasti peal on kuri silt reklaamipeletamiseks, jõudis sinna eile üks naljakas flaier, mille oleks peaaegu ära visanud.

""Kuidas elada üle maailma lõpp? Olete südamest oodatud kuulama vastust sellele küsimusele.
- Mõistkem, et lõpp on lähedal""

Keda huvi pakub, siis mingu 3-5 juulil 2009 Tartus ale coq spordimajas Jehoova tunnistajate konvendile Smile

[Muudetud: 26-6-2009 Tom]
Vasta
#50
Õigus küll jah...Jehovistid on see valitud sekt kes elab lõpu üle ja saab elada Paradiisis Maa peal.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Proovime maailma muuta? cabron 46 16,167 02-04-2012, 20:59
Viimane postitus: alisoman
  Mida teeksid kui ilmneb, et maailma lõpp päriselt saabub? Väekandja 6 4,480 11-03-2012, 11:48
Viimane postitus: Anzie

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat