Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-webi galerii alustab tööd
#1
Personali töökas meeskond on suutnud vastava tarkvaramootori abiga üles panna Para-webi galerii, kuhu kõik kasutajad on oodatud pakutud kategooriates oma pilte üles lükkama. Galerii asub aadressil: http://galerii.para-web.org

Galerii pole ühendatud Para-webi kasutajate andmebaasiga, vältimaks võimalikke segadusi. Galerii lehele omal käel registreerida ei saa. Kui soovite üles panna pilte, saatke mulle u2u ning loon teile konto, mille kaudu saate pilte üles laadida. Piltide üles laadimisel on konto samanimeline, mis teil foorumis. Mõne aja pärast määratakse galeriile moderaatorid, kellega saate piltide üleslükkamise osas kontakti võtta.

Piltide laadimisel on piirang 500kb ühe pildi kohta. Kuna pilte saavad kõik kasutajad hinnata, jäetakse vähemalt ürituste rubriigis alles mõnikümmend kõrgema skooriga pilti, et saada serveriruumi kasutamisest maksimaalne kasu, samas säilitades Para-webi ajalugu. Pildid kiidab heaks galerii moderaator.

Kõik on oodatud üles lükkama pilte ka möödunud üritustest.

Kõik kommentaarid, ettepanekud võite teha siinsamas teemas.

Esialgu ei võimalda me piltide anonüümset kommenteerimist.
Vasta
#2
Tänud, et ideed kuulda võtsite. Nüüd ei pea enam ühisürituste pilte igaltpoolt sajalt erinevalt leheküljelt taga ajama loodetavasti Smile
Vasta
#3
Aga näiteks kui ma ei taha kõiki pilte näidata teistele (va need, kes seal pildil on või sellega seotud), kas siis pildi varjamine (vms) nii öelda tavakatele on ka võimalik?


Väga hea idee muidu. Smile
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: Cthepy
Aga näiteks kui ma ei taha kõiki pilte näidata teistele (va need, kes seal pildil on või sellega seotud), kas siis pildi varjamine (vms) nii öelda tavakatele on ka võimalik?


Väga hea idee muidu. Smile


Seda pilti ei pane siis ülesse. Üldjuhul leian, et kuna meie üritused on suhteliselt vaba külastatavusega siis peavad inimesed arvestama, et para albumis võib tema nägu vilksatada. Üldjuhul piltnik siiski ei hakka müüma teise inimese nägu ja see peaks jääma reegliks.

1-Ehk siis - kui tuled üritusele siis arvestad, et sinu "olemus" võib vilksatada ja olla esinduslikult eksponeeritud ühel või mitmel pildil mis saavad siin üleval olema. 2-Samas peab piltnik arvestama, et para üritustel pildile jäädvustatu (peale loodusvõtete) on siiski eelkõige pildil olevate inimeste ERAELU ja selle avaldamine ja/või eksponeerimine TEISTEL avalikel üritustel peab olema kooskõlastatud pildil olevate isikutega.

Sooviks vastukaja ja arvamusi. Arvan, et mingid lihtsad reeglid võiksid paigas olla. Mitte mingi tsensuuri või piiramise pärast aga lihtsast inimlikust vaatenurgast.
Vasta
#5
Ma olen excubitorisega täiesti nõus. Üldiselt võiks piltidele rakendada sama reeglit, et pilt, mis võiks kedagi solvata, jääb üles panemata (näiteks paljastused, ebasündsad poosid jms). Ühtlasi kui isik avaldab soovi, et mingi pilt temast maha võetaks, siis muidugi nii ka käitutakse.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: TutanhamonÜhtlasi kui isik avaldab soovi, et mingi pilt temast maha võetaks, siis muidugi nii ka käitutakse.


Siin eeldaks igalt isikult ka tipakene arusaamist - ei tahaks nagu maha võtta ainult sellepärast, et isik arvab, et talle tema nägu või garderoobi valik ei meeldi. Juhul kui isik on pildil üksi siis on loomulikult "teine tubakas". Kui pildil on teisigi ja isik kes soovib pildi mahavõtmist on seal üldsuse jaoks aktsepteeritavas "konsistentsis" ning pildil on mingi ühine väärtus (veel üks isik kes ainult sellel pildid vm) siis oleks tore kui inimene võtaks neid asju arvesse ja tuleks juba kokkutulekule sobivas garderoobis Bleh
Vasta
#7
Kuidas arvate.
Lihtsalt tegin sellise ettepaneku, mida ma arvasin, et võib mõnikord vaja minna.
Vasta
#8
Para-webi Galeriid modereerivad Flash ja Indemand, kelle poole võite kõigi muredega pöörduda. Julgelt kõik oma pildimaterjale üles lükkama!
Vasta
#9
Üritasin midagi teha aga tundub, et eelnevalt peab keegi seal albumid looma.
Võiks siis teha kronoloogilises järjestuses alates 2003 aastast { wink } albumid näiteks nagu "2008-6 Nelijärve" jne. Sinna alla siis ehk saab ka juba hakata kasutajate poolt albumite lisamine. Arvan, et võiks kasutada eelpool pakutud formaati albumite nimetamisel. See teeks lihtsamaks nende leidmise.

Olen tööl nüüd teisipäevast pühapäevani ja aega peaks leidma oma poolse valiku ülesse riputamiseks - kui keegi albumitega valmis saab sest minult ei tundu seal õigusi olevat.

Muudetud: 29-9-08 kell 20:47:40 excubitoris
Vasta
#10
Tegin nüüd miskised albumid ära. Põhiliselt suuremate ürituste omad. Nii et laske käia ja laadige oma pildid.
Sa ka, excu. wink

Pii-ess! Iga väiksema ürituse jaoks ei hakanud esialgu postitust tegema. Pluss veel see, et äkki siis iga pildialbumi omanik tõstaks oma pildid kusagile albumisse ja kustutaks siit vms. Kui on probleeme või albumit ei eksisteeri, eks siis pistke kisama. Smile

Pii-ess 2! Mõtlesin siin, et kuna piltide all on lahter, kuhu saab märksõnad kirjutada, siis... kui pildi lisate, lisage OMA NIMI ka sinna - hiljem saab kas või selle järgi otsida + on selge, kes autor.

Pii-ess 3 kah veel otsa! Teeks siiski nii, et jätaks sellised portreede moodi pildid ja muud pudelitekonidenaistemeestega kergelt kompromiteerivad teiste albumite jaoks.
Laeks galeriisse ikka need, mis on silmale ilusad vaadata ka.
KUI tõesti muud võimalust ei ole, eks siis võib sinna panna ka!

wink


Muudetud: 29-9-08 kell 22:23:53 InDemand

Muudetud: 29-9-08 kell 22:27:15 InDemand
Vasta
#11
Mulle juba praegu Galerii meeldib - hoolimata sellest, et kõik albumid veel tulemas on. Hea töö, InDemand!
Vasta
#12
Muideks - mingi viga on seal kuskil. Näitab, et pildid lähevad ülesse siis annab lõpuks sellise teksti:

The previous file could not be placed.

You have successfully placed all the files.


Mis point on ?
Vasta
#13
Failisuuruse piirang on 2048 kb. Võib olla see takistab? Või on failinimi imelik, et ta seda ei suuda ühest kohast teise tõsta.
Vasta
#14
Failinimmi: 2008-03-Otepää-01.JPG
Failisuurus: 653kb
Vasta
#15
Mõne faili said ülesse ja seda ühte ei saa? Sa võid katsetada ää tähtede eemaldamist. Teed koopiad neist kõigist failidest. Selekteerid kõik failid, vajutad F2 ja paned nimeks näiteks x.jpg. Ja siis proovid uuesti laadida.

Kui seda galerii katsetasin, siis tavaliselt põhiprobleemiks, miks ta faili ei suutnud liigutada oli failinimi. Lubatust suuremeaid faile ta ei luba üleslaadida (suuruse poolest, kui pikim külg on üle 2048 px, siis resize'b ise ära).
Vasta
#16
OK - uurime

Tundub, et faili nimest täpitähe väljajätmine lahendas maagiliselt olukorra.
Sain ülesse eelmise Otepää pildid. Tasapisi lisan ka teisi.

Muudetud: 1-10-08 kell 13:38:16 excubitoris
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
OK - uurime

Tundub, et faili nimest täpitähe väljajätmine lahendas maagiliselt olukorra.
Sain ülesse eelmise Otepää pildid. Tasapisi lisan ka teisi.

Muudetud: 1-10-08 kell 13:38:16 excubitoris
Kas mul on mingi küpsiste jama või need pildid pole seotud albumiga..
Vasta
#18
Kui Sa mõtled seda, et tal need eraldi user'i kausta all on ja mitte Otepää all, siis saan Sinust aru ja nõustun, et võiks vastavasse eraldi loodud kausta need panna.
Aga mind häirib natuke see, et kui ma siit foorumist klõpsan ikoonile, et minna galeriisse, siis galeriist ma niisama tagasi tulla ei saa. Seal võiks ka olla miskine link, mis mind tagasi foorumisse suunab.
Vasta
#19
Tundub, et ma ei saanud sinna Otepää albumisse neid kidagi laadida. Seega laadisin oma albumisse mis mul nagu õnnestus teha. Kui mõni adminn saab siis võib ju albumi nime muuta minu nimega ja panna sinna albumisse kuhu vaja. Teised kes pilte tegid saavad siis samuti nii omad pildid lisada.

Kui minu meelest Otepääst eriti palju pilte ei olnud siis näiteks Praalist ja Nelijärvest peaks ikka rohkem olema.
Kui server on piiratud siis võib panna mingi piirangu, et näiteks kasutaja panus ühte albumisse ühe ürituse raames jääb mingid 10 kuni 30 pilti.


PS. Õigus Pizi - Galeriisse ka Foorumi link vaja panna - toetan Smile

Muudetud: 1-10-08 kell 17:25:30 excubitoris
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: PiziIngliito
Kui Sa mõtled seda, et tal need eraldi user'i kausta all on ja mitte Otepää all, siis saan Sinust aru ja nõustun, et võiks vastavasse eraldi loodud kausta need panna.
Aga mind häirib natuke see, et kui ma siit foorumist klõpsan ikoonile, et minna galeriisse, siis galeriist ma niisama tagasi tulla ei saa. Seal võiks ka olla miskine link, mis mind tagasi foorumisse suunab.
Varsti saab galerii uhke kujunduse Flashi poolt. Kindlasti lisab keegi IT-guru vastava lingi ka. Mul endal napib lihtsalt oskusi Sick
Vasta
#21
Excu, panin Su pildid nüüd teise Otepää kausta kah, lisasin märksõnana Sinu kasutajanime.
Ühe pildi olin sunnitud teatud põhjustel kustutama. Kui pikemat stoorit vaja on, siis võid u2u kaudu küsida.

Muidu, pildid jäid Sinu enda albumisse ka alles. Ma nüüd ei teagi, kas kustutada need sealt või ei.
Vasta
#22
Link galeriisse lisatud Smile
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: InDemand

Muidu, pildid jäid Sinu enda albumisse ka alles. Ma nüüd ei teagi, kas kustutada need sealt või ei.
Kui topeltruumi ei lähe seepärast, siis võib ju jääda.
Vasta
#24
Tänud Imotep Smile Samuti pean ära mainima, et galeriisse ei pane eelmisi ega ka tulevasi Otepää majast pilte üles. Vabandan, aga nii on põlisomanike tagasihoidlik soov.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: Tutanhamon
Kui topeltruumi ei lähe seepärast, siis võib ju jääda.

Tundub, et läheb vist ikkagi topelt, aga võib-olla ei oska ma õigesti vaadata.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ja millal avastasid Para-Webi? dragonlord 250 138,869 11-03-2022, 12:12
Viimane postitus: Minaelan
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,537 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 48,120 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 47,040 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  Para-Webi eepos Celtic 27 27,131 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,831 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 22,028 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,722 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,650 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,280 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat