Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blody Mary
#1
Tegime sõbrannadega Blody Maryt,aga ta ei tulnud välja aga kui me tule põlema panime siis oli seina peal verised käejäljed(me tegime seda kehalise kasvatuse riietusruumis)ja see kes peegli ees seisis väänas oma jala välja kehalise!Kas te usute et seda tegi blody mary??

Muudetud: 13-9-08 kell 10:37:19 LittleKitten25
#2
Tsitaat:Algselt postitas: LittleKitten25
Tegime sõbrannadega Blody Maryt,aga ta ei tulnud välja aga kui me tule põlema panime siis oli seina peal verised käejäljed(me tegime seda kehalise kasvatuse riietusruumis)ja see kes peegli ees seisis väänas oma jala välja kehalise!Kas te usute et seda tegi blody mary??
Võib-olla küll - karistuseks selle eest, et Sa ta nime valesti kirjutad!
#3
http://et.wikipedia.org/wiki/Mary_I_Tudor Loe see läbi,või mõtlesid sa äkkii mindit teist Maryt?
#4
Aga nad ilmselt tegid seda enne valesti kirjutamistLaughja minu arust mõtles ta tegelt linnalegendide Bloody Maryt
#5
Kui te tarbisite piisavas koguses viina ja tomatimahla, siis on kõik võimalik!
#6
Mis siis juhtub kui piisavas koguses tomatimahla juua?Laugh
Või on see Bloody Mary retsept?
#7
Piisava koguse tomatimahla joomisel lööb kaane alt ära. Ma olen üpris kindel, aga pole õnneks proovinud Laugh

Bloody Mary kokteil koosneb jah viinast, tomatimahlast ja maitseainetest:
"A Bloody Mary is a popular cocktail containing vodka, tomato juice, and usually other spices or flavorings such as Worcestershire sauce, Tabasco sauce, beef consomme or bouillon, horseradish, celery, salt, black pepper, cayenne pepper, lemon juice, and celery salt."
#8
Aga "Verine Mary" ei tapnud ju kedagi(minuarust,ma lugesin,et ta ainult kiusas),kas neile tuli siis kokteili vaim riietusruumi?(hyes)Ja miks nad seda riietusruumis tegid?Ja see,et sõbranna jala ära väänas oli ilmselt sellest,et keegi ei jooksnud korralikult
#9
Äkki pead ütlema Mary Worth xD see ta päris nimi juu
Äkki väänas ise välja jooksis valesti?

[Muudetud: 1-7-2009 helen009]
#10
hehe xD häkkimine poole huvitavam .Bloody Maryt pole vist olemas jälle mingi müütxD
#11
Tsitaat:Algselt postitas LittleKitten25
Tegime sõbrannadega Blody Maryt,aga ta ei tulnud välja aga kui me tule põlema panime siis oli seina peal verised käejäljed(me tegime seda kehalise kasvatuse riietusruumis)ja see kes peegli ees seisis väänas oma jala välja kehalise!Kas te usute et seda tegi blody mary??

Bloody Määrit tehes (ja seejärel tarbides) võib välja tulla lõpmatu hulk Meerisi. Tavaliselt on nad agressiivsed ja kutsutakse ka osades kultuurides deliiriumiks.
Hommikuti peale retke Määriländi tavaliselt võib ilmneda pohmelus. Juues Keefirit võib see kaduda.
Verised käejäljed võisid tekkida sellest kui te olite deliiriumis. Tavaliselt siis ei mäletagi.

Ja üleüldse... koolis ei ole ilus juua Bleh Kui siis diplomi kätte saamisel Bleh Siis osades koolides jagatakse šampanjat.
#12
Laugh Te olete vist täitsa hulluks läinud ! Nagu ma saan veel aru, et te teete koolis kokteile, aga pimedas ? Ma arvan, vastates Sinu küsimusele, et see kokteil oli tõesti põhjuseks, miks te kujutasite ette veriseid käejälgi...Ja nohh, pole ka suur ime, et see tüdruk väänas oma jala välja, sest ma arvan et juua täis peaga võib tõesti kehalise tunnis kukkuda...Ma soovitan, järgmine kord ärge jooge koolis, enne kehalise kasvatuse tundi !
#13
Ähhh, väga veider. Aga tõestus - pildid, videod vms? Hmhhh. Niisama praalima pole mõtet tulla ju, kuna on raske uskuda sellist värki nõnda.
#14
LaughLaugh , kõik kirjutavad siin nii segast juttu, et naerma ajab Laugh . Aga ma ei usu, et Mary kellegi jala välja väänas, aga kenasti oli valesti kirjutatud nimi Laugh!
#15
Jahh, tõenäoliselt sellepärast "Blody Mary" nii vihaseks saigi, et nimi oli valesti kirjutatud. Aga edu temaga edaspidi igatahes. Irw.
#16
Algselt postitas LittleKitten25[/i]
Tegime sõbrannadega Blody Maryt,aga ta ei tulnud välja aga kui me tule põlema panime siis oli seina peal verised käejäljed(me tegime seda kehalise kasvatuse riietusruumis)
Keegi ei viitsi korralikult läbi lugeda v??? Olen ma ainus, kes postitusest teisiti aru saab. Vaevalt, et nad kooli riietusruumis tomatimahla ja viina kokteile tegid :S:S
LittleKitten ju ise kirjutas, et : "Tegime Blo(o)dy Maryt, aga Ta ei tulnud välja!
Mismoodi te seda tegite ?? Saan aru, et tahtsite mingit Bloody Mary nimelist vaimu välja kutsuda ? Ja kuidas ta siis välja ei ilmunud ?? - Tegi ju isegi verised käe jäljed seinale ja puha ? Laugh
#17
Ah polnudki sellel postitusel erilist mõtet - teema algataja LittleKitten on ju bännitud, huvitav miks ?
#18
Foorumi on hakanud tekkima kahe- kolme postitusega "naljamehed", kes naljaks meile uba ajavad...
#19
Youtubes on üks väga-väga usutav video, et Bloody Mary on olemas.
#20
Tsitaat:Algselt postitas Dtrack30
Youtubes on üks väga-väga usutav video, et Bloody Mary on olemas.
Linki paluks
#21
Ei paluks ausalt öeldes.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tahaks teada, kuidas Bloody Mary välja kutsuda? mnfj007 0 3,012 18-05-2006, 07:41
Viimane postitus: mnfj007

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat