Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vanglaplaneet
#1
Vanglaplaneet

[Muudetud: 4-14-2009 Pet$]
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas: Pet$
Vangla Planeet
Ehk on see tõsi. Ehk on. Aga siin foorumis - kõigi võimaluste maailmas - võiksime arutada ka võimalust, mis on mõõtmatult võikam ja õõvastavam. Ja nimelt seda, et ei ole mingisugust golbaalset eliiti, salaseltsi, illuminatisid, reptiloide, tulnukaid vms, kes kõike seda siin juhivad. Miks selline võimalus siis hullem on? Vaadake - kõik eelpoolnimetatud on inimesed või vähemasti tegelased, kellele on omistatud päris palju inimestega ühiseid psühholoogilisi jooni. Mis tähendab, et nendega saab suhelda nagu inimestega: läbi rääkida, kaubelda, hirmutada, petta, enda poole meelitada, ähvardada, kaastunnet esile kutsuda jne. Või vähemasti füüsiliselt hävitada. Kui see aga pole nii? Kui ühiskonna p***emineku (võite seda ka progressiks nimetada) taga on mõnesugune objektiivne paratamatus (loodusseadus), millele inimlike emotsioonide, psühholoogia ja käitumise omistamine on võrdne ettekujutusega Taevtaadist, kes sealt piksepilve pealt neid välgunooli ja kõuemürinat saadab ja kellega Paristajapoja kombel asju annab ajada. Sest nt ülemaailmset gravitatsiooniseadust võite ähvardada, meelitada või paluda - tulemus on ikka null. Seda seadust saab vaid tunda (ja see on juba väga hästi) ja temaga arvestada - aga lahti tast ei saa nagu mõnest pahalasest, kelle inimkonna päästja lihtviisil maha võib lüüa. Asjad ei pruugi alati nii hästi olla - võimalik, et meid (ühiskonda) tegelikult juhtivatest jõududest ei saagi me kunagi midagi väga põhjapanevat teada. Ja kõik läheb nagu läheb. St järjest halvemaks. Või paremaks. Aga need on nüüd hinnangulised suhtumised ja nende muutmine on alati teie võimuses.
Vasta
#3
Osaliselt olen ma eelkõnelejaga nõus, kuid näite gravitatsiooniseadust julgeks ma kergelt kahtluse alla seada. Meie suur ja tark "teadus" väidab, et igiliikurit pole olemas. Aga kuidas seda siis nimetada? Miks ei ole sellist tehnoloogiat kasutusele võetud? Ning teades kuidas inimestele pidevalt valetatakse ei ole ma enam nii kindel, et gravitatsiooni eiravat tehnoloogiat olemas pole. Üks näide on püramiidid. Kas tõesti inimesed ehitasid need nii primitiivsete vahenditega nagu "ajalugu" väidab?
Vasta
#4
Kas on keegi veel tähele pannud, et filmis " Endgame" umbes 02:30 minutil näitab vilksamisi tumedas autos sõitvat meest, kes suundub Bilderbergi kohtumisele ja kes on väga sarnane meie oma Ilvesele? Laugh
Vasta
#5
Suhteliselt sarnane on küll jah! Smile ja Minut.ee.s kirjutab Tundmatu Sõdur järgmist:
"Ilves osales Bildenbergide kogunemisel siis kui oli Väliminister. Sel kohtumisel kinnitati tema kandidatuur kui tulevane ENSV president. Temal olid kaasas 1 inimene tollasest VM "staffist", siis Evelin ja veel üks inimene kes aga ei osalenud kohtumisel. Tagasiteel lennukis ütles Ilves - "Asi on paigas - natuke on jäänud siis on Kadriorg MINU"..."
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Pet$
Osaliselt olen ma eelkõnelejaga nõus, kuid näite gravitatsiooniseadust julgeks ma kergelt kahtluse alla seada. Meie suur ja tark "teadus" väidab, et igiliikurit pole olemas. Aga kuidas seda siis nimetada? Miks ei ole sellist tehnoloogiat kasutusele võetud? Ning teades kuidas inimestele pidevalt valetatakse ei ole ma enam nii kindel, et gravitatsiooni eiravat tehnoloogiat olemas pole. Üks näide on püramiidid. Kas tõesti inimesed ehitasid need nii primitiivsete vahenditega nagu "ajalugu" väidab?

Esimeses osas sead sa kahtluse alla ikkagi 'energia jäävuse seaduse', mitte 'gravitatsiooniseaduse'. Mõlemad seadused on tegelikult raudkindlad ja just neil püsib kogu meie maailm püsti, kui kasvõi ühte neist oleks võimalik omasoodu muuta/reguleerida, siis muutuks automaatselt ka ümbritsev pilt/maailm. See juutuubi video, mida sa meile uhkelt eitlesid on ilmselt siiski võltsing, häid argumente leiad video all olevatest kommentaaridest (eriti hea argument on see, et selline seada vajaks reaalsuses ülitugevaid magneteid, mida aga valmistatakse ainult tööstustes tööstuslikeks otstarveteks, seega on väga ebatõenäoline, et tavakasutaja on saanud kuskilt ülitugevaid magneteid, mis on veel õiges mõõdus)
Vasta
#7
Hea idee, aga teostus pole sul kahjuks nii hea. Ürita avaleht atraktiivsemaks teha ja mitte kohe kuulutada, et maailma valitsevad hullud eliidid, ainult meie kätes on maailma päästmine jne...


Aga jah, väga tore on näha, et aina rohkem inimesi hakkab nwost ja selle tõsidusest aru saama.
Vasta
#8
pean ennast siiski kohe ka parandamaLaugh tegu paistab olevat siiski töötava ja reaalselt toimiva seadmega, millel on ka Ühendriikide patent
Vasta
#9
Huvitav oleks kuulda nüüd Excubitorise arvamust!?
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: isolarium
Hea idee, aga teostus pole sul kahjuks nii hea. Ürita avaleht atraktiivsemaks teha ja mitte kohe kuulutada, et maailma valitsevad hullud eliidid, ainult meie kätes on maailma päästmine jne...


Aga jah, väga tore on näha, et aina rohkem inimesi hakkab nwost ja selle tõsidusest aru saama.
No ma pole veebilehe tegemise kohapealt just kodus, nagu näha võib. Smile Aga eks ma püüan areneda ja end parandada. Ja see hullu eliidi asi. Tegelikult ei ole eriti vahet kuidas seda inimestele serveerida. Need kes suudavad sellest süsteemist aru saada, jagavad kohe. Ning need kelle ajud on pestud ei mõista seda niikuinii. Smile Vähemalt minu kogemus on selline olnud.
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: Pet$
No ma pole veebilehe tegemise kohapealt just kodus, nagu näha võib. Smile Aga eks ma püüan areneda ja end parandada. Ja see hullu eliidi asi. Tegelikult ei ole eriti vahet kuidas seda inimestele serveerida. Need kes suudavad sellest süsteemist aru saada, jagavad kohe. Ning need kelle ajud on pestud ei mõista seda niikuinii. Smile Vähemalt minu kogemus on selline olnud.

Harjutamine teeb meistriks! wink

Ma olen üsna kindel, et vahe on suur, kuidas seda informatsiooni inimestele esitada. Minu meelest tuleb seda teha võimalikult atraktiivselt ja tõepäraselt.
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: isolarium
Tsitaat:Algselt postitas: Pet$
No ma pole veebilehe tegemise kohapealt just kodus, nagu näha võib. Smile Aga eks ma püüan areneda ja end parandada. Ja see hullu eliidi asi. Tegelikult ei ole eriti vahet kuidas seda inimestele serveerida. Need kes suudavad sellest süsteemist aru saada, jagavad kohe. Ning need kelle ajud on pestud ei mõista seda niikuinii. Smile Vähemalt minu kogemus on selline olnud.

Harjutamine teeb meistriks! wink

Ma olen üsna kindel, et vahe on suur, kuidas seda informatsiooni inimestele esitada. Minu meelest tuleb seda teha võimalikult atraktiivselt ja tõepäraselt.
Atraktiivselt - sellega ma olen täiesti nõus! Ja tõepäraselt - muidugi, aga mis on tõde? Ma arvan, et igaühel on vabadus valida, milline on tema tõde. Minu arusaam tõest on selline nagu seal lehel (vähemalt praegu). Igaüks võib sealt endale sobiva tõe välja sorteerida.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: villu
Huvitav oleks kuulda nüüd Excubitorise arvamust!?


Esita küsimus wink
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: Pet$
Osaliselt olen ma eelkõnelejaga nõus, kuid näite gravitatsiooniseadust julgeks ma kergelt kahtluse alla seada. ... ei ole ma enam nii kindel, et gravitatsiooni eiravat tehnoloogiat olemas pole.
Ega ma siingi väga vastu vaidle, küsimus rohkem selles, milline sisu omistada sõnale "eirama". Kindlasti pole see samasugne "eiramine", nagu ma mõnda ebameeldivat inimest võin eirata - lihtsalt ei tee temast väljagi, ei räägi ega tee üldse mingit tegemist. "Gravitatsiooni eiramise" asemel räägiks ma pigem tema "kompenseerimisest" (mis on täiesti võimalik ja mida me erinevate vahenditega tegelikult teeme kah) või "ekraneerimisest" (mis on ulmeline aga vähemasti diskuteeritav) vms. Taoliste asjade eeldus on aga mõnesugused (piisavalt suured) teadmised* sellesama gravitatsiooni olemusest, et selle vastu mõnda teist loodusseadust välja mängida ("Peltsebuli vastu saab vaid peltsebuliga.")

* Vähemalt siin foorumis ei maksa muidugi välistada ka varianti metslasest, kes on metsast mingi seadme (raadio, nt) leidnud ja selle tegelikust ehitusest suurt mõistmata õpib seda kuidagi kasutama. Muidugi peab siis ikkagi olema kusagil keegi, kes on asjadest sedavõrd aru saanud, et osanud selle masina valmis ehitada. Veel üks paravariant on "targad nõuandjad" (kusagil olen sellest kirjutanud), kes aga heauskset leiutajat sageli ka alt vedanud on (sellegi kohta on mitmeid näiteid). Ja muidugi ka "jumalik sähvatus" - kus leiduri (ala)teadvuse hämarates tunnelites murtakse läbi sein ja jõutakse kuhugi, kuhu samm-sammuline (loogiline, ratsionaalne) tee oleks ei-tea-kuipalju aega võtnud. Mis aga oluline - kõigile järgmistele tulijatele on see läbimurre nüüd juba selline loogilis-ratsionaalne tee. Sama analoogiat kasutades - müür korratatakse, tehakse kena uks, pannakse välja osutavad sildid jne. Ja kui juba jutuks läks, olgu siis ka nimetatud "erivõimetega inimesed" - inimesed, kes kuidagi suudavad teha asju, mis tuntud füüsikaseaduste järgi on võimatud (nt telekinees vms). Võib pikalt vaielda (oleme seda teinud ja küllap teeme edaspidigi), kas selliseid inimesi-võimeid üldse olemas on, aga ühes võiks vist küll üksmeel olla - kui neid ongi, siis on sellised asjad äärmiselt raskelt õpitavad-õpetatavad, mis seab väga tugevad piirangud nende laiemaks kasutamiseks ühiskonnas.
Vasta
#15
Kes või mis siis tegelikult tõmbab nööre ja juhib kõike , mis toimub siin maailmas?
Kas Jumal , UFO-d; Darwin või mingi kindel grupp inimesi?
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: villu
Kes või mis siis tegelikult tõmbab nööre ja juhib kõike , mis toimub siin maailmas?
Kas Jumal , UFO-d; Darwin või mingi kindel grupp inimesi?
Jordan Maxwell on öelnud, et neid inimesi ei näe mitte keegi, mitte kunagi. Osade arvates teevad seda vabamüürlased, osade Billderbergi grupp. David Icke arvab, et tulnukad (reptiloidid). Mina olen neist kõigist endale oma maailma kokku pannud, mida ma õigeks pean. Aga mida Sina arvad?
Lõppudelõpuks juhib igaüks oma elu ise kui ta suudab oma peaga mõelda!
Vasta
#17
Ajalugu tundes (niipalju , kui meile teada on atud , või antakse), arvan ,et juhuslik see Maailma areng küll ei ole.
Tundub , et inimkond areneb kuidagi kallutatult.... ET keegi nagu teab ja juhib seda kaadervärki....
Nii teadus- ja tehnika revolutsioon , kui poliitilised jõud maailmas on arenenud ärevust tekitavalt kiiresti ja nagu suunatult.

Ja minnes Algusesse - ei suuda uskuda küll, et jumala juhuslikult keemiliste ja termiliste reaktsioonide tulemusena tekkis esimene elusorganism (ainurakne) ja nagu "lambist" ka geneetiline kood....

Muudetud: 21-8-08 kell 20:44:28 villu
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: isolarium
Hea idee, aga teostus pole sul kahjuks nii hea. Ürita avaleht atraktiivsemaks teha ja mitte kohe kuulutada, et maailma valitsevad hullud eliidid, ainult meie kätes on maailma päästmine jne...

Miks on teadtud inimestele olulised mingid vilkuvad ja sähvivad vidinad.

mis vahe seal on kuidas info sulle edastatakse. Polegi vaja mingit flashi virrvarri ega mingit interaktiivset kommertspalagani.
Antud inf on kenasti konklreetselt lihtne ja edastatud nagu raamatus.

Olgugi et olen antu infoga tuttav on hea näha et ``meid`` on veeelwink
Vasta
#19
Tsitaat:[i]Lehekülje sisu kohta ei ole midagi halba öelda. Jutt on korralikult argumenteeritud, struktureeritud ning linkidega varustatud.

no siis on ju k6ik korras- v6i mis?
Vasta
#20
Kui keegi veel mikrokiipide panemist inimese kehasse ei usu, siis siin on ehtne tõestus:

http://www.tarbija24.ee/220808/esileht/o...340930.php

Muudetud: 22-8-08 kell 14:32:15 isolarium
Vasta
#21
aga ka seal ei antud mumeelest lahendit ,et mis selle vastu peale saaks hakata.
pluss ei põhjendatud, et miks see kõik väga halb on.
emotsioone on taolise esitlusega kerge ülesse tõsta. aga kas sellel kasu on? või siis,et kellel sellest kasu on?
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas: isolarium
Kui keegi veel mikrokiipide panemist inimese kehasse ei usu, siis siin on ehtne tõestus:

http://www.tarbija24.ee/220808/esileht/o...340930.php

Muudetud: 22-8-08 kell 14:32:15 isolarium

Päris "tore" on lugeda kuidas "vandenõu teoreetikute" ennustused täide lähevad järjest! wink
Vasta
#23
Vabatahtlikud sõidavad Türisalu pangalt kah alla. Müsteerium! New World Order?

Ok. Maailmas leidub igasugu lolle, kes kõigega kaasa lähvad, seda seejuures vabatahtlikult. See ei näita midagi.

Mul tekkis siinkohal üks mõte. Paljud karjuvad, et meelelahutustööstus aitab kaasa (tegelikult mõne arvates isegi nende loodud) NWO plaani elluviimisel. Tõsi ta on, et kommerts meelelahutus mandutab inimesi, aga paljud n.ö NWO koha pealt 'valgustatud' jälgivad objektiivsid uudiseid (Reporteri asemel AK'd näiteks) ja vaatavad kiire kasu meelelahutuse asemel kvaliteeti ja sügavamõtelisust (Kanal2 asemel ETV'd). Nüüd ütlevad paljud, et n ETVs polegi ju midagi vaadata. Seda loomulikult, kui tahad kollast ja madalat kultuuri tarbida.
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
Vabatahtlikud sõidavad Türisalu pangalt kah alla. Müsteerium! New World Order?

Ok. Maailmas leidub igasugu lolle, kes kõigega kaasa lähvad, seda seejuures vabatahtlikult. See ei näita midagi.

Mul tekkis siinkohal üks mõte. Paljud karjuvad, et meelelahutustööstus aitab kaasa (tegelikult mõne arvates isegi nende loodud) NWO plaani elluviimisel. Tõsi ta on, et kommerts meelelahutus mandutab inimesi, aga paljud n.ö NWO koha pealt 'valgustatud' jälgivad objektiivsid uudiseid (Reporteri asemel AK'd näiteks) ja vaatavad kiire kasu meelelahutuse asemel kvaliteeti ja sügavamõtelisust (Kanal2 asemel ETV'd). Nüüd ütlevad paljud, et n ETVs polegi ju midagi vaadata. Seda loomulikult, kui tahad kollast ja madalat kultuuri tarbida.
Suurt vahet ei ole. Terve eesti meedia on kallutatud. Lihtne näide: peale Gruusia ja Venemaa sõja algust tehti uuring (Raadio Kahest kuulsin), et mida Eestis inimesed sellest arvavad. Enamus eestlasi arvas, et Venemaa on si.. ja paha ning enamus venelasi arvas sama Gruusia kohta. Pole raske arvata kus nende inimeste informatsioon pärines. Aga palju eestlasi teab, et Gruusia ründas öösel vastu 08.08. Iisreali ja USA toetusel, Oseetias tsiviilisikuid ja Vene rahuvalvajaid? Paljud neist teavad, et dokumendis The Project for the New American Century on kirjas sõda USA ja Venemaa vahel? Ei, läheks ainult Gruusiale appi relvadega. Ja kes seal sõdivad? Valitsused? Ei! Inimesed, ajupesu saanud inimesed! Kui nad natuke mõtleks enne oma peaga, kui nad relv käes lahinguväljale tormavad, et miks nad lähevad ja kellele see kasulik on, ehk siis oleks mõni sõda olemata ka. Kuid kõik usuvad ainult enda riigi meediat ja on täis patriotismi. Lambainstinkt! Jaga ja valitse!
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: neoon

Mul tekkis siinkohal üks mõte. Paljud karjuvad, et meelelahutustööstus aitab kaasa (tegelikult mõne arvates isegi nende loodud) NWO plaani elluviimisel. Tõsi ta on, et kommerts meelelahutus mandutab inimesi, aga paljud n.ö NWO koha pealt 'valgustatud' jälgivad objektiivsid uudiseid (Reporteri asemel AK'd näiteks) ja vaatavad kiire kasu meelelahutuse asemel kvaliteeti ja sügavamõtelisust (Kanal2 asemel ETV'd). Nüüd ütlevad paljud, et n ETVs polegi ju midagi vaadata. Seda loomulikult, kui tahad kollast ja madalat kultuuri tarbida.

Kui Kanal 2 ja ETV-d võrrelda, siis selles polegi kahtlust, et viimane on parem. AGA ei tasu unustada, et ETV on ka hetkel Euroopa Liidu propaganda kanal. Vaata, mis doke seal õhtuti näitab ja üleüldse mis meelel sealsed saated on.

Kahjuks huvitab inimesi aina rohkem, millega mingi kuulsus hakkama sai või mis värvi pükse ta kandis. See on kindlasti manipuleerimise ja lolliks tegemise osa. Selle mõistmiseks ei pea vandenõuteoreetik olema. Süüdi on selles võib-olla üks inimene / vähesed inimesed, kes omab/omavad meediakanaleid ja seega määravad ära, mida seal näidatakse. Selles ei ole vaja süüdistada kuulsuseid ennast, kaamerameest või uudisteankrut. Süüdi on omanik ja ka see, kes omakorda seda omaniku kontrollib. Muidugi on teiselt poolt ka süüdi inimesed, kes seda jama loevad ja sellest veel mõnu ka tunnevad.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat