Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oled see, mis muusikat kuulad
#51
Ei ole mõtet offtopicuks minna, eks.
Vasta
#52
"Träna" all mõtlesin ma suvalist tümpsu, mida "rullnokad" (loodan, et keegi sellest valesti jälle aru ei saa) parklas tümistavad. Tõesti ei tea kuidas neid eraldi liigitatakse ja vabandan, kui kedagi solvasin. Sellel teemal ei tasu tõesti enam rääkida.(H)
Vasta
#53
"Rokk/Heavy metal - madal enesehinnang, loomingulisus, laiskus, kinnisus, õrnus ja vahetus" - täiesti vale, ei ole midagi öelda. Mingi aeg oli tõesti nii, et metalit jne kuulasin rohkem, nüüd on jälle peaaegu kõik ja ma ei tea, minu arust on üsna naiivne nõnda üldistada, arvan ma... Ei tundu eriti helge ega õige list (vähemalt mulle mitte).
Vasta
#54
Mõne jaoks peab list paika, mõne jaoks mitte. Inimesed on erinevad ikkagiSmile
Vasta
#55
vabandust , et teema ülesse ajan , aga minu muusikastiili pole seal Sad Laugh

drum n bassi kuulan .
Vasta
#56
Laugh nojah, ma kuulan erinevat muusikat ja ühes öeldakse, et loomingulisus puudub ja teine ütleb, et on loominguline Laugh.
Vasta
#57

Tsitaat:Rokk/Heavy metal - madal enesehinnang, loomingulisus, laiskus, kinnisus, õrnus ja vahetus
No öelge, et ma eksin: kinnisus ja vahetus juba iseenesest on vastandid.
Vasta
#58
Ma kuulan vaheldumisi kõike.Vist vastavalt meeleolule.Täna heavyt,homme klassikat ja eile sülti.Kas mu alaliik on siis pervert?(hyes)
Vasta
#59
Tsitaat:Algselt postitas alar
Ma kuulan vaheldumisi kõike.Vist vastavalt meeleolule.Täna heavyt,homme klassikat ja eile sülti.Kas mu alaliik on siis pervert?(hyes)
Ekstrapervert(hyes)(hyes)


Ma olen tähele pannud, et mees ja naine ei sobi eriti kokku, kui nad kuulavad erinevat muusikat ..
Vasta
#60
Tsitaat:Algselt postitas Ancestries

Räpp - kõrge enesehinnang ja ekstravertsus

Ma ei usu, et nendel räpparitel on kõrge enesehinnang, kes on vaesuses kasvanud ja teevad nüüd lugusid oma kehvast lapsepõlvest, armastusest jne.
Samas kuulan mina ka muusikat seinast-seina, ikkagi ei pea ennast kõrge enesehinnanguga inimeseks.

Ja Jojo - sul on õigus, minuarust ka ei sobi kaks erineva muusikastiili austajat kokku. Oleneb muidugi millist muusikat kuulatakse muidugi. Aga jah, ajab muidugi närvi, kui sa pead autos mingisugust metallicat ja ma ei tea mis träna kuulama ja siis öeldakse sulle veel, et Linkin Park on jumala p**k Laugh
Vasta
#61
kuna ma kuulan reggae't ja ka seda raskemat muusikat, siis kõik teised iseloomuomadused on neil samad, peale enesehinnangu. kui ma nüüd järele mõtlen, siis kuulan rasket muusikat ma siis, kui mu enesehinnang on tõesti allapoole nulli ja reggaet siis, kui ma tunnen ennast hästi. miinu muusika koha pealt läheb see asi täppi wink
Vasta
#62
Enesehinnang sajaga põhjasLaugh
Vasta
#63
Tsitaat:Algselt postitas JoJo
Tsitaat:Algselt postitas Lithium
Tsitaat:Algselt postitas Ancestries

Räpp - kõrge enesehinnang ja ekstravertsus

Ma ei usu, et nendel räpparitel on kõrge enesehinnang, kes on vaesuses kasvanud ja teevad nüüd lugusid oma kehvast lapsepõlvest, armastusest jne.

Ma ikka usun, et neil ON kõrge enesehinnang .. wink


Vabandan ,et vahele segan ,aga teema on sellest muusikast mida sina kuulad ja milline sa siis oled, mitte mingist artistist ja kui artist teeb räppi siis ta on kohekindlalt ülbe Laugh
Vasta
#64
Tsitaat:Algselt postitas ingo98
vabandust , et teema ülesse ajan , aga minu muusikastiili pole seal Sad Laugh

drum n bassi kuulan .

Kurat küll, sama mure jah.
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas JoJo
Tsitaat:Algselt postitas Mr.Creepy
Vabandan ,et vahele segan ,aga teema on sellest muusikast mida sina kuulad ja milline sa siis oled, mitte mingist artistist ja kui artist teeb räppi siis ta on kohekindlalt ülbe Laugh
Enesekindel ei võrdu ülbega !
Ja kas Sa arvad, et räpparid ise kuulavad tegelikult punki vms ?
Pff..


Kusjuures paljud muusikud kuulavad vastupidiselt enda muusikale hoopis mingit teist muusika zanrit- a kus sa tead,äkki kuulavadki punki?!
Vasta
#66
''Huumor''
Vasta
#67
aga kuhu alla läheb hardstyle ja hardcorewink
Vasta
#68
Metsamuusika ja linnulaul on kõige õigemad ja paremad.
Vasta
#69
Mis see metsamuusika on?
Vasta
#70
Sa ei tea mis on metsamuusika ? :O puude kohin, lehtede sahin, okste praksumine, muusika ja rahu kõrvadele. Metsamuusikat peab oskama kuulata.
Vasta
#71
Metsaga seostub ikkagi väga palju rohkem kui okste praksumine.
Vasta
#72
Tsitaat:Algselt postitas Honor
... Metsamuusikat peab oskama kuulata.

Eestis oskab seda kõige paremini ilmselt Fred Jüssi.
Mul on õnne olnud koos temaga veidi metsas uidata,
ja muide, see toimus meile juba tuttavate Saeveski
ja Vanapagana metsaonnide vahelisel alal.
Natuke lugemist tema kohta:
http://www.godiscover.ee/?id=1166
Vasta
#73
Tsitaat:Algselt postitas Flash
Metsaga seostub ikkagi väga palju rohkem kui okste praksumine.

Loomulikult Smile
Vasta
#74
Endale meeldib dance eriti hardcore hardstyle dnb jumpstyle kõik dance pmst tehcno jne...Smile
Vasta
#75
Jah, linnulaulu ja lainte kohinat võib ju mingi aeg kuulata, kuid ka need viskavad lõpuks kopa ette.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas Sa oled sünesteetik? Hallucigenia 43 22,984 30-05-2020, 20:15
Viimane postitus: Mannu
  Mis teeb inimesest inimese? z3r0 c001 107 25,955 29-02-2020, 17:35
Viimane postitus: Minaelan
  DNA on midagi enamat kui lihtsalt lineaarne kood, mis juhib Ceasar 53 24,818 25-11-2019, 05:12
Viimane postitus: Tyto Alba
  Mis on elu mõte? ayyu 140 55,806 26-06-2019, 10:19
Viimane postitus: Lokster
  Mis on õnn? hulkuv hing 47 9,296 28-04-2019, 17:34
Viimane postitus: Naut
  Vaatame, kui julge oled. Armageddon 83 30,368 10-07-2017, 17:33
Viimane postitus: lahendused
  Mis on sensitiivsus? tulekera 17 10,630 22-09-2015, 17:59
Viimane postitus: Müstik
  Mis värvi on see kuulsust kogunud kleit levis 14 8,932 17-05-2015, 14:40
Viimane postitus: levis
  5 psühholoogiatesti, mis näitavad, et inimkond on hukule määratud Celtic 20 10,346 06-09-2013, 06:19
Viimane postitus: Minaelan
  Mis juhtus mu sõbraga? luise 2 1,896 05-03-2011, 19:21
Viimane postitus: luise

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat