Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oled see, mis muusikat kuulad
#26
Ma kuulan rocki ja indiet. Seega laiskus läheb küll täppi Laugh
Vasta
#27
Aga mina kuulan rahvamuusikat, mis iseloomujooned võiksid minul olla? Bleh
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas: Honor
Aga mina kuulan rahvamuusikat, mis iseloomujooned võiksid minul olla? Bleh


Sina, oh sind vaesekest küll, oled raudkindlalt sünkjasmusta masenduse alumistes kihtides ja kibeled hirmsasti esivanemate juurde...
Vasta
#29
Vaesekene? Ei, olen kindlasti rohkem võitnud kui mõni teine, näiteks pop´i kuulaja.
Masendusest pole haisugi ja esivanemate juurde hirmsasti ei kibele .... ja sinu edasine mõte ?
Vasta
#30
"Rokk/Heavy metal - madal enesehinnang, loomingulisus, laiskus, kinnisus, õrnus ja vahetus"
Tüübid täitsa mööda pannud ju. Ma küll ei ütleks, et ma lasik, kinnine ja õrn oleks, võib-olla madal enesehinnang, aga sel ei ole ju tähtsust. See sama kehtiks ka minu sõprade suhtes. Üürigu parem midagi millest minule, ja kogu ühiskonnale kasulik oleks. Ei tea mis järgmisena uusitakse?
Vasta
#31
Hetkel - Gregorian - The Best Of Gregorian Masters Of Chant (Australia)
Vasta
#32
Aga mis newage muusika kuulajad siis on, kuhu gruppi need küll kuuluvad? (Newage ongi eraldi stiil).

[Muudetud: 11-19-2008 priitr]
Vasta
#33
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Gregorian

Kuna pealkiri ütleb "Oled see, mis muusikat kuulad", siis järelikult sulle meeldib teiste ideid enda võtmes esitleda(pisut "töödelda" teiste nägemust). Mis tähendab, et sul on kõrge enesehinnang ja loomingulisus. Kuid kuna see on "rahulik ja vaikne" oled introvertne ja tagasihoidlik.

(H)


Vasta
#34
ennast ei suudaks küll muusika järgi lasta lahterdada
igas stiilis on nii kulda kui ka s´´´a
kuulan ambienti kui ka kõige hullemat noisi
ei saa pidama jääda vaid sel ühel rajal kuna see ammendab mingil ajal
Vasta
#35
Tsitaat:Algselt postitas Nazz
Tsitaat:Algselt postitas: Ancestries
Rokk/Heavy metal - madal enesehinnang, loomingulisus, laiskus, kinnisus, õrnus ja vahetus
Mina kuulun sinna kanti, kuid, madalast enesehinnangust on mul asi natuke kaugel. Samuti ei teagi ühtegi raskema stiili kuulajat, kel oleks madal enesehinnang.
Kuulun ka sinna kanti.. Ka mina ei tea ühtegi inimest kellel sellise muusika pärast(metal,rock jne) on madal enesehinnang
Vasta
#36
Hmm viimasel ajal eelistan vaikustSmile Igasugune raadiost ja plaadi pealt tulev müra ärritab mind...

Iseloomult olen ekstravert ja hea meelega kuulan räppi, popi, dancei,jazzi ja countrytSmile

[Muudetud: 04-02-2007 Iiris]
Vasta
#37
Issver. Ma just vaikust ei kannata. Isegi kui pea muusika kuulamisest valutab, ma ei saa vaikuses olla, sest see on nii ebameeldiv. Ma ei suuda ette kujutada, seda, kui ma peaksin kurt olema.
Ma jään magama muusikat kuulates ja hommikuti kui autosse istun, panen kohe raadio tööle. Isa tahab jutusaateid kuulata, aga mina tahan muusikat. Koolis ka. Isegi kui mingi suvakas telefonist muusikat kuulab, siis ma jõlgun seal läheduses, et ka muusikat kuulata. No ütleme nii, et ma ei saa ilma selleta elada Laugh Laugh
Vasta
#38
See on päris haige jutt Sul Zeera.
Kas Sa kardad oma mõtteid?
Vasta
#39
minu muusika stiili pole siin-.. Laugh
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas robot
See on päris haige jutt Sul Zeera.
Kas Sa kardad oma mõtteid?

Ma ei karda oma mõtteid. Mulle meeldib mõtelda. Lihtsalt ma ei kannata vaikust. Ma ei karda seda. See lihtsalt ei meeldi mulle. Mõtlen ka muusika kuulamise ajal. Laugh Laugh
Vasta
#41
Mina arvan, et seda ei saa võtta nii must-valgelt. Mina nimelt kuulan räppi ja see iseloomustus on küll mulle täielik vastand. Mulle heidetakse alati ette, et miks ma nii kinnine olen.. "Räägi ometi mis sa mõtled!" jne. Ja ekstravert pole ma samuti- pigem täielik vastand.
Pealekauba räpi hulka kuuluvad ka mingid Lil Wane-d ja muud nõmedikud, keda kuulavad 10 aastased kottpükstes poisikesed, kel pole veel mingit iseloomu välja arenenud.

Samas aga träna ja pop (pole kindel täpselt, mis selle all mõeldakse, ise pean silmas nt. Nikit) näitab küll nii mõndagi...

[Muudetud: 2-10-2009 Elderm]
Vasta
#42
Huvitav, miks inimesed erutuvad taolise "Kui kuulad seda oled selline ja kui seda siis selline" raamidesse surumise peale? Laugh

Eks ta tegelikult mingil märal peab ikka paika (rõhk sõnadel "mingil määral"). Aegajalt võib inimese välimus aimu anda, millist muusikat ta kuulab, kuid selle peale ei saa ka alati lootma jääda.

Minu kahte kõige lemmikumat muusikastiili, mis juba ise on täielikud vastandid, samuti ei ole selles loetelus. Jutt siis 2stepist ja r&bst Mis ma siis olen?Sick

Elderm - Niki ei ole pop, Niki on pesuehtne neosült (hyes)
Vasta
#43
Muusika on muusika, instrumentaal. Laul on see, kus tulevad sõnad ka juurde. Vaikus on ka muusika.

Laulud saavad olla orienteeritud sõnadele või muusikale. Räpp nt on sõnadele, metal aga muusikale. Träna, Pop jms pole mitte kummalegi.
Vasta
#44
Tsitaat:Algselt postitas Zeera
Issver. Ma just vaikust ei kannata. Isegi kui pea muusika kuulamisest valutab, ma ei saa vaikuses olla, sest see on nii ebameeldiv. Ma ei suuda ette kujutada, seda, kui ma peaksin kurt olema.
Ma jään magama muusikat kuulates ja hommikuti kui autosse istun, panen kohe raadio tööle. Isa tahab jutusaateid kuulata, aga mina tahan muusikat. Koolis ka. Isegi kui mingi suvakas telefonist muusikat kuulab, siis ma jõlgun seal läheduses, et ka muusikat kuulata. No ütleme nii, et ma ei saa ilma selleta elada Laugh Laugh

Ma ei mõelnud just sõna otseses mõttes vaikust. Millal sa viimati linnulaulu kuulsid või seda kuidas tuul puudel leheti sahistab?

Milleks kuulata autos muusikat kui võiksid samal ajal hoopis mingil huvitaval teemal vestelda?
Vasta
#45
Talvel ei ole lindusi. Laugh
Muidu suvel ja kevadel ma kuulan muusikat vähem, sest ma olen liiga ametis kas jalutamisega, jahutuse otsimise, veesõja või ujumisega. Muidu linnud on suvel ja kevadel mul nagu ''äratuskellaks'', sest kui ma olen poolärkvel hommiku poole, siis ma kuulen nende laulu, ning ei saa enam magada. Siis lähen tavaliselt õue. vara-varaa......
Vasta
#46
Eldern, nüüd saad minu käest nahutada selle "träna" pärast. See, mida sa "tränaks" pead, ei ole kindlasti mitte trance, küllap see, mida Sa "tränaks" pead, on mingi hardstyle ja tekno segu või siis emb-kumb ise. Tehke stiilid selgeks, enne kui sõna võtate Smile

Ma ise ei ole trance inimene, küll aga puutun sellega väga lähedalt kokku, nii et tean mida räägin.
Vasta
#47
Tsitaat:Algselt postitas DaamValges
Eldern, nüüd saad minu käest nahutada selle "träna" pärast. See, mida sa "tränaks" pead, ei ole kindlasti mitte trance, küllap see, mida Sa "tränaks" pead, on mingi hardstyle ja tekno segu või siis emb-kumb ise. Tehke stiilid selgeks, enne kui sõna võtate Smile
Mina ütleks selle kohta, et tee selgeks ennem, kas ta eksib selle Tärna kohalt või mitte, enne kui sõna võtad.

Kõiki inimesi ei saa ju ühte leeri panna.
Vasta
#48
Tsitaat:Algselt postitas Zeera
Talvel ei ole lindusi. Laugh
Muidu suvel ja kevadel ma kuulan muusikat vähem, sest ma olen liiga ametis kas jalutamisega, jahutuse otsimise, veesõja või ujumisega. Muidu linnud on suvel ja kevadel mul nagu ''äratuskellaks'', sest kui ma olen poolärkvel hommiku poole, siis ma kuulen nende laulu, ning ei saa enam magada. Siis lähen tavaliselt õue. vara-varaa......

Talvel on ka lindusi...
Vasta
#49
Tsitaat:Mina ütleks selle kohta, et tee selgeks ennem, kas ta eksib selle Tärna kohalt või mitte, enne kui sõna võtad.

Kõiki inimesi ei saa ju ühte leeri panna.


Väljendusstiili järgi on aru saada, et õigest trancest ta ei räägi.
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas DaamValges
Tsitaat:Mina ütleks selle kohta, et tee selgeks ennem, kas ta eksib selle Tärna kohalt või mitte, enne kui sõna võtad.

Kõiki inimesi ei saa ju ühte leeri panna.


Väljendusstiili järgi on aru saada, et õigest trancest ta ei räägi.
On inimesi, kes ei oska ennast õigesti väljendada. Näiteks minul on sellega koguaeg probleeme. Mille tõttu saan omalt käelt öelda, et väljendus ei tähenda tegelikust alati.

Kui ma vaatan õunale otsa, mõtlen et see on õun, tean et see on õun ja kogemata ütlen pirn, kas ma siis ei tea mis asi see on?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas Sa oled sünesteetik? Hallucigenia 43 22,984 30-05-2020, 20:15
Viimane postitus: Mannu
  Mis teeb inimesest inimese? z3r0 c001 107 25,960 29-02-2020, 17:35
Viimane postitus: Minaelan
  DNA on midagi enamat kui lihtsalt lineaarne kood, mis juhib Ceasar 53 24,820 25-11-2019, 05:12
Viimane postitus: Tyto Alba
  Mis on elu mõte? ayyu 140 55,807 26-06-2019, 10:19
Viimane postitus: Lokster
  Mis on õnn? hulkuv hing 47 9,296 28-04-2019, 17:34
Viimane postitus: Naut
  Vaatame, kui julge oled. Armageddon 83 30,370 10-07-2017, 17:33
Viimane postitus: lahendused
  Mis on sensitiivsus? tulekera 17 10,630 22-09-2015, 17:59
Viimane postitus: Müstik
  Mis värvi on see kuulsust kogunud kleit levis 14 8,932 17-05-2015, 14:40
Viimane postitus: levis
  5 psühholoogiatesti, mis näitavad, et inimkond on hukule määratud Celtic 20 10,346 06-09-2013, 06:19
Viimane postitus: Minaelan
  Mis juhtus mu sõbraga? luise 2 1,896 05-03-2011, 19:21
Viimane postitus: luise

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat