•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas ja millal avastasid Para-Webi?
Liiga kriitilised ollakse sellepärast, et siin on suhteliselt palju kasutajaid. Ja foorumil on omad reeglid, millega peaks kõik tutvuma. Ja kui need reegleid ei täideta siis inimesed kipuvad olema kriitilised. Ja teisalt on siin palju selliseid inimesi, kes ei usu teatuid asju ja kritiseerivad siis teisi.
Aga tore, et leidsid selle koha. Loodan, et sulle meeldib siin ning sa jääd siia kauemaks.
Vasta
Avatasin foorumi mõned aastad tagasi, ei mäletagi täpselt, kus ja kuidas. Nüüd siin detsembris tegin omale kasutaja, muidugi on meeldiv foorum, mis siin salata... Vahest on nii palju materjali, mida tahaks lugeda jne, aga kõike alati ei jõua. Aga vahva kohake igaljuhul. Minu heakskiit.
Vasta
Täna avastasin. Smile Ühes teises foorumis, tahtis keegi kummituste kohta infot saada ja talle anti vastuseks selle foorumi link. Nii ka mina külastasin seda, lugesin kummituste koha pealt asju, hakkas meeldima ja tegin konto. wink

[Muudetud: 2-15-2009 BullyKaisuu2]
Vasta
Ma isegi ei mäleta, rate "Vaimumaailm" klubis olin ja sealt arvatavasti. Ja kasutaja tegin kuna olen jälginud seda kõikke siin piisavalt kaua, et sõna sekka öelda Smile.
Vasta
Mind kutsus siia üks para-webi kasutajatest. St algul tutvustas, et mine para-webi, see on tore koht. Sellest ajast saati ma ainult para-webis elangi, kasutaja sai tehtud aga alles eile.
Vasta
Oot kas siis peale minu ja Katzi pole kedagi teist, kes oleks para-webiga esmakordselt kokkupuutunud päris elus? Nii öelda jalutanud kokku?
Vasta
Hakkasime sõbrannadega tondijutte rääkima (üks sõbranna elab koos vanaemaga, kelle surnud isa käib ja hirmutab inimesi seal majas) - sõbrannad ütlesid et istuvad koguaeg para-webis ja nüüd ei saa mina ka siit enam ära Laugh
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas JoJo
... ja nüüd ei saa mina ka siit enam ära Laugh


Proovi ikka vahetevahel söömas ja pissil ka käia - eksju wink
Vasta
Neti.ee - > otsides kummituste ja muude loomade kohta.
Suht ammu leidsin tõtt öeldes, aga pole koguaeg aktiivne olnud ja kasutaja tegin ka alles peale mõnda kuud sirvimist ja lugemist Smile
Vasta
Hallo.

Siin külalisena olen lugemas käinud pikalt, avastasin google otsingust ning leidsin hitleri kuu peal elamise teema, näitasin seda ka tuttavale ajalooõpetajale kes selle peale luges terve foorumi läbio ja oli päris lõbustatud. Aga tõsine huvi tärkas siis kui planeti foorumisse ilmusid sellised tegelased nagu thorondor ja rathandac kes ajasid sellist lollust suust välja, et ma pidin end pooleks naerma ning tekkis kohe tahmine näha kuidas nii kõrgel tasemel ennast lollitada on võimalik, nii, et nüüd regasin ära ja ilgun natuke mõningate jaburuste üle mis siin kirjutatakse.

Ärge pahaks pange kui ma väga palju viitan James Randhi miljonile dollarile aga niikaua kuni keegi pole seal midagi teinud ja miljonit dollarit nälgivatele lastele andnud siis pean kõiki parainimesi tõbrasteks, alustuseks võiks ja kasvõi skeptik.ee pakutud papi ära korjata ning natuke toetada mõnda vaest perekonda ju.

Ühesõnaga tervist, siin saab lõbus olemaSmile
Vasta
Just - LÕBUS peab olema. Siriuse teksti lugedes meenus ühe targa mehe ütlus mis kõlas umbes nii:

"Kõige lõbusam on vaimust vaestel - nad naeravad ka siis kui peaks nutma".
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas sirius
Ärge pahaks pange kui ma väga palju viitan James Randhi miljonile dollarile aga niikaua kuni keegi pole seal midagi teinud ja miljonit dollarit nälgivatele lastele andnud siis pean kõiki parainimesi tõbrasteks, alustuseks võiks ja kasvõi skeptik.ee pakutud papi ära korjata ning natuke toetada mõnda vaest perekonda ju.
Sina, kui skeptik peaksid teadma, et igal teoorial peab kaaluma igat otsa.
Tulles Randy teema juurde, siis kui keegi suudab samat asja teaduslikel või mustkunsti moodustel teha, ei tähenda kohe, et seda muud moodi teha ei saa.
Tahad saia, lähed poodi, ostad saia või lähed poodi ostad jahu jm materiali ja teed saia. Tulemus ja protsess ikka peaaegu sama. Sa saad oma saia ja käid poes kah. Samuti, kui keerad telekineesiga raamatus lehte või siis puhkumisega. Ikka sa keerad lehte (nagu käiks poes) ja lõpptulemuseks saad ümber pööratud lehe (saia).

Muidugi peaksid enda sõnavara vähe täiustama, sest mina pole veel leidnud para-weebut keda saaks definitsiooni järgselt tõpraks kutsuda.
Kuidas sa üldse julged öelda, et ärge solvuge ja seejärel kutsuda meid tõbrasteks?
Samahästi võin ma tulla sinu juurde, öelda ära solvu ja virutada kohe peale seda kurikaga üle kurgi sulle.

Tundub, et sinu koht on rohkem skeptik.ee lehel, kui siin. Siin pesitsevad tolerantsed inimesed kes kaaluvad kahte otsa köiest mitte ei eira teise otsa olemasolu.
Vasta
Sina ei ole ju planetfoorumi Sirius. Tema on ikka täiskasvanud inimene. Sa oled lihtsalt rumal laps.

Tsitaat:Oh olge nüüd. Ma olin küll natuke otsekohene aga bänn + ipbänn? Tõsiselt camoon. Throndor sina või?
Ei olnud mina. Aga seekord võin sind küll ära bännida.
Kui kellelgi tundub, et tegu on huvide konfliktiga, siis andku teada.
Vasta
Jah noh, ma olen tagasi (korduvalt bännitud +ip bänn), aga hide my ass-i kasutamine ei ole ka ilus ju.

Apelleerin tervele mõistusele (haha...okei, ma ei naera) ja selgituseks ütlen, et ma ei öelnud midagi otseselt halba ega isegi ei solvanud kedagi peale nende avalike "telekineesi" vendade kes ei viitsi miljonit dollarit ära võtta, et päästa aafrika nälgivaid lapsi ja no tõesti selliste inimeste kallal ilkumine on suht koht vajalik.

Ma olen siin, et kommenteerida ja niisama pulli teha. No mitte kuidagi ei leia, et vääriksin nii karme bänne.

Tere ka.Laugh

Tsitaat:Algselt postitas Nazz
Tundub, et sinu koht on rohkem skeptik.ee lehel, kui siin. Siin pesitsevad tolerantsed inimesed kes kaaluvad kahte otsa köiest mitte ei eira teise otsa olemasolu.
Siiamaani ei ole just nii täpselt paistnud minu vaatevinklist.

[Muudetud: 5-18-2009 BestofMe]
Vasta
No aga hakka siis kommenteerima ja niisama pulli tegema. Nii kaua kui see reeglite vastane pole ja teisi ei häiri, ei saa sa bänni ka.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Flash
No aga hakka siis kommenteerima ja niisama pulli tegema. Nii kaua kui see reeglite vastane pole ja teisi ei häiri, ei saa sa bänni ka.
Tänud.Smile
Vasta
Mina jah proovisin bännida (millegipärast ip-bänn ei funka).

Arvasin lihtsalt, et inimene, kes väidab: "Regasin ära ja ilgun natuke mõningate jaburuste üle mis siin kirjutatakse." või "pean kõiki parainimesi tõbrasteks" oskab ainult ilkuda ja teisi tõbrasteks nimetada.

my bad.
Vasta
Avastasin Parawebi móned kuud tagasi. Kui óigesti máletan, siis sattusin siia, kuna otsisin Google'st informatsiooni veesoonte kohta. Tána registreerusin kasutajaks.
Vasta
Tere tulemast Karupoeg wink
Vasta
sattusin siia sõbra soovitusel, kui ma talle näitasin michael jacksoni arvatavat kummituse klippi. Olen alati huvi tundnud kummituste ja paranormaalsete nähtuste üle
Vasta
Lugeja juba aastaid-otsisin infot dmt kohta.Algul ei soovinudki end asjapulgaks registreerida,ma olen rohkem koguja,kui jagaja. Aga äkki oli tütar end siia mingi tondijutuga sisse loginud. Seepärast ongi nii napakas nimi-see on ühe hobuse järgi pandud.
Vasta
Ei ole eriti sellist tyypi inimene kes avastab netis asju Smile

Tänu Houstonile liitusin Para-Webiga Bleh

(@)
Vasta
alles eile tulin Laugh Tegelikult otsisin succubuse kohta infot, kuid ei leidnud kusakils, siis nägin seda lehte ja mind hakkas asi huvitama, nüüd olen terve päev foorumis istunud.
Vasta
Leidsin Zedi huvitava teema ja jàingi !
Vasta
Otsisin googlest energiapallide kohta ja vat ´leidsin.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,209 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 47,806 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 46,738 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  Para-Webi eepos Celtic 27 26,981 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,690 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 21,917 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,681 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,569 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,207 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 23,831 13-09-2011, 22:26
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat