•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas ja millal avastasid Para-Webi?
#51
mint tutvustati tänaSmile aga r.i.p. oli see kes mind siia sokutas...Laugh
Vasta
#52
Njaa.. R.I.P ikka oskab jah siia inimesi tuua..
Ma enne olin seal Tuulepesas, aga seal liigub tegevus ikka väga aeglaselt..
Niiet siin on 10x parem :o

Muudetud: 4-1-06 kell 14:42:47 Yumi
Vasta
#53
Mina tulin mingi kolm nädalat tagasi....vist..
Igaljuhul , õel oli sünnipäev ja ma olin igavusse suremas , sest ainul joomine ja täieliku mula ajamine käis...
ja siis ma panin niisama netisse otsingusse kaitseingel..ja seal nägin para-web foorumit..
ja nii ma siin olen...
Vasta
#54
Mina sattusin siia nii peaaegu aasta tagasi juba.Selle eest olen tänulik dopey`le,kes mulle selle lingi andis.Algul vaatasin natuke imelikult,sest varem ma polnud selliste para-asjade vastu üldse huvi tundnud,eks sõprade oli ikka paar korda nalja pärast vaime välja kutsutud (tulutult nagu arvata võibSmile)Tegelikult oli tol korral kell juba suht hiline,aga mida enam ma teemasid lugesin,seda enam muutus raskeks arvuti kinnipanemine.Aga jah,magama sain alles kella kolme paiku öösel.Järgmisel päeval regasin end ära.Algul hämmastas mind see,et inimesed tundusid siin kuidagi hämamstavalt targad ja elukogenud olevat,hea fantaasiaga ja tuhat asja veel.Tuleb tunnistada,et mul oli lausa häbi olla siin,sest ma ei osanud teie ideedele ja avastustele midagi vastata.Esimesel nädalatel ma siis enamasti ainult lugesingi,ajapikku hakkasin oma arvamust ka avaldama (kui muidugi oli midagi õelda).
Kasu olen saanud nii,et olen hästi palju uusi tutvusi loonud.Nüüd eile sai ka lõpuks inimestega päriselus räägitud.Eriti tore seltskond.Igaljuhul,mina jään huviga ootama järgmist kohtumist. Smile
Vasta
#55
Nagu näha, regasin ma 8-13-2005, aga passiivselt käisin veebi lugemas juba üle aasta enne seda.
Vasta
#56
Kui arvuti ostsin, siis leidsin selle neti otsingu alt. Vaatasin, et täitsa viisakad jutud. Ei mingit räiget üksteisele lahmimist nagu see paljudes kohtades tavaks on. Regasin sisse ja siis unustasin selle rohkem, kui kuuks ajaks kuni kord lemmikute alt jälle nö. üles leidsin. Sattus selline teema, millele kohe pidin vastama ja nüüd on omamoodi heaks ajaviiteks saanud.
Vasta
#57
mina ve? panin netti.ee otsinguse Para ja leitsingi Para-webiLaugh
Vasta
#58
mina otsisisn mingit infot para tegevuse kohta eestis ja nii leidsin ka selle koha...
Vasta
#59
Lugesin eelmise aasta oktoobri alguses Delfist nähtamatute Rootsi allveelaevade kohta ja seal oli üks kommentaator viidanud zed'i III Reichi teemale. Alates sellest ajast olen lugenud seda, kui huvitavat järjejuttu. Tänud, zed!
Loomulikult on siin palju muudki huvitavat ja para-harivat.
Vasta
#60
Ma panin google otsingusse vaimud ja otsisin mingeid kummitusjutte. Noh, korra nägin üht asja: vaimud, tondid, kummitused... klikkasin... ja sain aru et see on üks täiega ruuliv lehekülgwinkLaugh
Vasta
#61
MVOs jooksis Para-Webi nimi paar korda läbi. Tulin uurima ja meeldib rohkem kui MVO.
Vasta
#62
Otsisin vana-egiptusele pühendatud foorumit, aga para-web oli ainuke koht, kus midagigi huvitavat selle kohta leitud sai...Hakkasin vaatama, et mis värk toimub ja hakkas täitsa meeldima. Nüüd külastan teisi teemasi rohkem, kui seda, mida otsisinwink
Vasta
#63
Uurisin netist kõike paranormaalsete asjade kohta kuni jõdsin siia, para-webini.Tundus päris asjalik koht olevat ja nüüd ainult siit kõike uuringi.
Vasta
#64
Kolleeg soovitas, kui II Maailmasõda käsitlevat materjali. (Võitjate ajalugu on liiga ühekülgne ja liiga kohandatud). Mõnda aega vaatasin niisama. Hakkas meeldima ja registreerusin. Viimasel ajal aga kahjuks ilmneb häirivaid tegureid.
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas: Kolumats
Viimasel ajal aga kahjuks ilmneb häirivaid tegureid.
Miks nii ähmaselt? Ehk on "teguri(te)l" nimi? Kirjuta siia või saada U2U - lõpeks peavad moded ju nende "teguritega" tegelema ja seltskonna arvamusest on neil suurt abi!
Vasta
#66
Mina huvitusin kuskil poolteist aastat tagasi esmakordselt astraalrännakutest, ning mingit teed/märksõna mööda sattusin siia lehele. Seda avastust võik sõnastada nii, et otsisin viie sendist, aga leidsin 500€ Laugh
Foorumis ja foorumi rahvaga sõbrunemine toimus väga lihtsalt, kuna siinne rahvas on väga avatud mõtlemisega ja ülisõbralikLaugh

Häirivad on teatud kasutajad(otse öeldes ainult Marguuus),kuid loodetavasti saab nad ''korda tehtud''Smile
Vasta
#67
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: Kolumats
Viimasel ajal aga kahjuks ilmneb häirivaid tegureid.
Miks nii ähmaselt? Ehk on "teguri(te)l" nimi? Kirjuta siia või saada U2U - lõpeks peavad moded ju nende "teguritega" tegelema ja seltskonna arvamusest on neil suurt abi!
Vabandan ähmase kõneviisi pärast, aga tõepoolest selles foorumis, kus siiani kõik ateistid, kristlased, satanistid, jt. rahulikult diskuteerisid on peale Marguuusi saabumist tekkinud palju pingeid.
Vasta
#68
Olen olnud alati ajaloo fänn (just selle müstilisema poole), viimati uurisin põhjalikumalt II maailmasõda ja sellega seoses sattusin zed-i huvitava jutu peale.
Vasta
#69
onutütar on süüdi Bleh
aga ei kahetse, et sellise koha avastasin
Vasta
#70
heh...ise avastasin parawebi natukene aega tagasi.
Algus tõesti ei viitsinud kasutajat teha aga hiljem nagu näha võite tegin omale siiski kasutaja...


Kunagi tahtsin teada mingite voodoo nukkude kohta ja sis saigi esimest korda siia tuldud.(kuskilt klõpsasin lingi enam ei maleta.)
Vasta
#71
mäletan et umbes aasta tagasi hakkas mind huvitama sfinks. siis otsisin vastavaid kohti kust saaks selle kohta lugeda ja leidingi selle lehekülje Smile avastasin et siin on hulga rohkemgi huvitavat lugeda, aga alles nüüd tegin kasutaja... igal juhul suured tänud kõigile, kes on siia igasuguseid materjale lisanud!wink
Vasta
#72
haahh
eile leidsin
võinoh lugesin vastavate inimeste kirjutistest selle foorumi nime ja otsustasin tsekkida. tundus normaalne, regasin end ära.
jah..mina olengi foorumifriik(:
Vasta
#73
Ma vist tuulepesa foorumist lugesin midagi ja seal oli juttu parawebist....
Vasta
#74
Päris mitmed teemad, mille kohta ma netist infot otsisin, andsid viite Para-Webi. Seejärel sirvisin
siin lihtsalt teemade vahel ringi. Tundus huvitav.
Möödus aasta ja siis liitusin ka ise.
Vasta
#75
Kohtusin selle suve lõpupoole batoonikesega ühel sünnipäeval, päris pika vestluse käigus mainis ta mulle mitu korda, et ma võiks para-web'i uurida ja nii see läks...

Siiamaani on üldiselt väga huvitav... pole veel kõigi teemadega jõudnud tutvuda muidugi.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,208 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 47,805 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 46,738 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  Para-Webi eepos Celtic 27 26,981 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,689 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 21,917 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,681 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,569 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,207 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 23,831 13-09-2011, 22:26
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat