•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas ja millal avastasid Para-Webi?
Avastasin seoses Kaiu/Kolgu rabaga. keegi reekis mingit teemat selle kohta hakkasin uurima ja nüüd ma siin siis olen Smile Lahe koht tundub olevat Smile
Vasta
Lahe, laheLaugh
Tunnistan, et alates Para-webi avastamisest ca 3 aastat tagasi loen Õhtulehte ja Postimeest vaid nalja saamiseks.
Vasta
(22-07-2013, 10:24 )Manaja Kirjutas: Lahe, laheLaugh
Tunnistan, et alates Para-webi avastamisest ca 3 aastat tagasi loen Õhtulehte ja Postimeest vaid nalja saamiseks.

Siin saab ka regulaarselt nalja nabani. Laugh
Vasta
Parawebi avastasin see aasta midagi googeldades. Foorum osutus väga meeldivaks üllatuseks, kuna väga ei uskunud, et Eestis nii aktiivne foorum on, mis käsitleb nii laias valikus teemasid.
Arvan, et siia jõudmine oli asjade loogilise kulgemise tulemus. Enne seda vaatasin aktiivselt dokumentaale vanast füüsikast, edasi tänapäeva füüsikast, stringi teooriast edasi uurisin juba metafüüsika dokumentaale ja lõpuks potsatasin siia. Materjale, mida siin lugemiseks/vaatamiseks leidub, on tohutul hulgal.
Vasta
Mina tulin ka siia oma paranormaalsele küsimusele paranormaalseid vastuseid saama...vastuseid sain mitmeid..seega tänud vastajatele-tundub, et kasutajad on igati sõbralik ja viisakas seltskondSmile
Vasta
Avastasin aastaid tagasi otsingu käigus.Pakkus endalegi huvi et kas on mingisugune kommuun olemas Eestis üldse!Oli ka algne konto kuid ma ei saanud enam sisse logida,kuid nüüd jälle tõsine plaan edasi minna.Oma rahvaga on asju kergem spekuleerida kui teiseltpoolt maailma rahvaga!
Vasta
Dragonlord ja kõik teised Para veebi eest hoolitsejad. Võtke midagi ette.Vaadake mis toimub Feisbookis.Inimesel on vaja areneda nii on õige.Üks ajastu löppes ja UUSEERA polealnud.Kurjuse Võim jaTehisintelekti tumedam pool ei lase võimust ,vabatahlikult lahti.Vaadake neid pihku toksijaid, nemad on juba orjastatud ,see on kahuri liha.Need vabad Hinged ,kes veel alles,minnes igasuguste zarlatanide juurde Valgustuse kursustele ,kaotavad kõik.Kui nad ei mõista Teadmise kogu olekut, langevad nad tumeda jõu küüsi.SEE lagastab meie Püha-hinge ja teadagi millega see lõppeb.
Vasta
Suht ammu kusagil 10a. tagasi. Huvitas sest maailm on imeline ja "para" on rohkem kui oskaks arvata. Inimkonna teadmised on tühised ja kõik mis jääb sellest väljapoole ongi para...
Vasta
Samuti ei mäleta, mis ja kuidas, ilmselt googlest mingit teemat otsides, juhuslikult, ning siis hakkasin siin ringi sirvima.
Vasta
Mida tähendab, kui kasutajanimi on läbikriipsutatud ja all kiri - shambala?
Vasta
(26-12-2017, 16:52 )Wilholmensis Kirjutas: Mida tähendab, kui kasutajanimi on läbikriipsutatud ja all kiri - shambala?
Läbikriipsutatud nimi näitab suletud kontot. Antud juhul siis seoses parematele jahimaadele suundumisega. Näiteks mina kihutan Toonelasse kui aeg käes.

Vasta
(26-12-2017, 17:11 )togli Kirjutas:
(26-12-2017, 16:52 )Wilholmensis Kirjutas: Mida tähendab, kui kasutajanimi on läbikriipsutatud ja all kiri - shambala?
Läbikriipsutatud nimi näitab suletud kontot. Antud juhul siis seoses parematele jahimaadele suundumisega. Näiteks mina kihutan Toonelasse kui aeg käes.

Konto nimme all - Müstik oli.
Vasta
Tutanhamon kui ma ei eksi.
Vasta
No ma ei taha siia rohkem postitada, esiteks see on ikkagi Arlichi teema (mitte kolmandate isikute omavaheline vaidlus) ja teiseks ma ei oska eriti vahet teha dialoogil mis parawebis on lubatud ja lobisemisel...mis siis pole lubatud.
Kirjutasin Kalldunnile vastuse Voorumisse, parawebi arutluste all seal. Panin selle lingi ka enda kasutajanime juurde, ennem arvasin, et reklaam kuskile mujale on nagu keelatud.
Aga seal saan veidi vabamalt ennast väljendada...Smile
Eks siia kirjutan edaspidi veidi korrektsemalt...Smile
Vasta
Q11 lugesin sinu kirjutised valdkond.net/is läbi. Algaja mõtteavaldused. Kui tahad minuga suhelda, siis para privaadis jätkame. Too seal on inglise keelne, millest ma mitte mõhkugi ei jaga.
Vasta
„Algaja mõtteavaldused.“
Jah, olen nõus oma väljendus-oskuse viletsuse pärast. Aga mitte seisukoha pärast...Smile
Misasi on inglise keelne?
Voorum ju täitsa eesti keelne.
Mina arvaks, et ehk teised tahaksid ka meievahelist dialoogi lugeda, või sellesse omapoolsete mõtetega sekkuda.
Kui privas kirjutame siis ju keegi peale meie kahe seda lugeda ei saa.
Et nii ma nagu mõtleks...Smile
Vasta
On asju mille avaldamisega pean ma olema äärmiselt ettevaatlik. Võiks öelda, et ka siin foorumis olles, tantsin ma pidevalt noateral. Aga seal ma lihtsalt ei saa aru, kuidas seal liikumine toimub. Märksõnad on vales keeles.
Vasta
„Võiks öelda, et ka siin foorumis olles, tantsin ma pidevalt noateral. Aga seal ma lihtsalt ei saa aru, kuidas seal liikumine toimub. Märksõnad on vales keeles.“
Hmm..jah seda küll. Ütlen OP-ile. Tema Voorumi haldaja, kui tal mahti on ehk muudab eesti keelseks...Smile
Vasta
Kogu seda foorumit tuleb lugeda nagu nõukogude autorite reisikirju. Kui ideoloogilise kellakõline kõrvale heitsid, siis sai päris palju huvitaat informatsiooni. Teinekord reetis see ohter kõlin just kommunismi nõrkust ja tobedust. Sama oli ka ülikoolis nn punaste ainetega. Ateism ja poliitökonoomia andsid ilma ballastita ikka päris häid teadmisi ja kui NLKP ajalugu võtsid puhta faktiajaloona, siis valgustas ka see teos päris hästi ühte ajajärku. Aastatepikku kujunes selline selektiivne lugemine harjumuseks. Selline lugemine aitab paljuski ka piiblist aru saada. Ja see seletab ka, miks keskealised ja vanemad on kaunis skeptilised ja immuunsed kogu selle EU-st tuleva ideoloogilise surve suhtes. Neil on vene ajal õpitud omadus kellakolinast läbi näha ja asja tuuma leida.
Vasta
„Kogu seda foorumit tuleb lugeda nagu nõukogude autorite reisikirju“
Üks on Foorum, teine Voorum. Kumba silmas pead?
Aga tõepoolest „kellakõlin“ on mõlemal ees jah. Ühel rohkem , teisel vähem...või vastupidi...Smile
Vasta
Tuulepesa pandi kinni siis polnud muud lugeda kui parawebi. Alles täna tegin kasutaja. Olen muidu lugenud aastaid anonüümselt. Tuulepesaski vaid 10 postitust tegin.
Vasta
Alati on olemas Voorum...wink
Vasta
(17-04-2020, 20:36 )Q11 Kirjutas: Alati on olemas Voorum...wink

Sinu(?), aga päris huvitav.
Vasta
(16-04-2020, 20:23 )kalldunn Kirjutas: On asju mille avaldamisega pean ma olema äärmiselt ettevaatlik.

Olendid keelavad?
Vasta
Tyto Albast ehk Excubitorisest on elumärke, aga kahjuks tervis käest ära.


Thorondor Kirjutas:Tyto Alba helistas mulle. Ütles, et ma ainuke kontakt, kes tal telefonis.
Ütles, et tal oli infarkt ja taastub sellest. Praegu ei näe jms. Et võimalusel tuleb tulevikus foorumisse ikkatagasi.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,208 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 47,804 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 46,735 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  Para-Webi eepos Celtic 27 26,981 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,688 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 21,917 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,681 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,568 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,207 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 23,830 13-09-2011, 22:26
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat