•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas ja millal avastasid Para-Webi?
#26
nüü, preagu, just sattusin siia ........viis minti tagasi...Laugh
Vasta
#27
Vaatasin Netist meelelahutuste alt ,ehk leiab midagi j kogemata komistasin siia. Just täna. Pole kunagi kuulnud sellest ja nüüd ei saa enam välja-nii palju huvitavat ja igatsugu arvamusi äärmusest äärmusesse.
Vasta
#28
kuu vb kaks tagasi ei mäleta enam päris täpselt........sattusin kuskilt teisest foorumist siia seal oli link antud mis seega tõi mindi siia:o
Vasta
#29
... juhuslikult ... üleeile ... veebis kolades kohtab igatsugu asju ... see siin ... oma kujunduse ja funktsionaalsuse poolet vägagi muljetavaldav ... sisu ... sisu on meie kõigi teha, kes me siin ...
Vasta
#30
Hmm... Sõbra kaudu (H)
Nimelt dopey Bleh
Mingi teema oli sellega, et ma tahtsin teada saada, et mis sagedusel vaimud 'räägivad', pöördusin selle küsimusega dopey poole, tema andis mulle para-webi lingi... Registreerusin ära... Vastust siit ei leidnud, aga elab üle Laugh
Vasta
#31
Olen peaaegu algusest saati seda foorumit siin ikka aegajalt külastanud, aga kuna olen väga paljudes foorumites liige (planet, tuulepesa, vaimumaailm, dragon, green.dragon jne ja ikka naine nimega), siis pole ennast varem reginud, et sõna võtta.

Aga seda ma nüüd küll ei mäleta, kus ma selle foorumi leidsin, otsin palju ka neti.ee asju, ehk sealt ?

Kuna planet on üldfoorum, siis on seal vähem sci-fi huvilisi koos.
Vasta
#32
Umbes nädal aega tagasi sõber Tanel näitas lehte ja (vist) vabamüürlaste teemat...väga huvitav oli ja siis järgmine päev regasin ära. Tänud Tanelile kes mulle seda foorumit näitas. =)
Vasta
#33
pipartyt rääkis...
tegelikult lihtsalt ta vahepeal rääkis sellest kogu aeg ja siis tulin kah siia vaatama, et mis värk on.:o
Vasta
#34
mulle jällegi rääkis zezzy Laugh
Vasta
#35
netist kummituslugusid otsidesBleh ja päris huvitav tundus, mind huvitavad ka sellised teemad.. ja siis otsustasin regadaSmile
Vasta
#36
Lapsemure foorumis keegi tahtis teada surmaga seonduvat lehte,siis sealt anti selle para-webi link.
Ja olen seda päris kaua aega lugenud,ja otsustasin regada.
Vasta
#37
Ma tulin ka lapsemure kaudu, teema oli elu pärast surma.
Vasta
#38
Thor vedas mu esimesele Aegviidu kokkutulekule...Seal võlusite mu ära Laugh
Vasta
#39
Jõudsin siia ligi kuu aega tagasi. Tegin täna konto ning hakkan edasi uurimaSmile

Muudetud: 18-8-05 kell 21:27:39 lyhiz
Vasta
#40
Mina avastasin selle foorumi otsides mingit infi vaimude väljakutsumisest.
hästi funfun foorum on, ja seltskond on kh mõnusLaugh
Vasta
#41
HV foorumis oli kellelgi signatuuris wink
Vasta
#42
Zed palus mul osaleda.

Olen varem veidi osalenud Delfi neljapevastes nn. "usutriidides", kus Harri Kingo oli üks peamistest diskussiooni ülevalhoidjatest, kuid see muutus läbuks.
Üldisekt on foorumites osalemine vaimselt kurnav, võtab ülemäära energiat.
WEB on väga isiklik. Võib tugevasti haaratud saada, seob liigselt mõtet.
Siinne liikmeskond on üksteisest lugupidav. See võimaldab mul üldse osaleda.

Parimate soovidega kõigile,
Hadzi Oglõ (minu tegelik nimi eelmisest kehastumisest).
Vasta
#43
MA PANIN neti.ee otsinguse para vist ja nii ma sattusingi paar nädalat tagasi
Vasta
#44
tänu kolmanda reichi teemale mille link oli kuskil delfis.
Zedi poolt kirjapandud lugu haarav.

Kuid kahjuks peab nentima, et ülejäänud foorum kipub niipalju kui nädalakese jooksul näinud üsna sisutühi olevat.
Ei ole huvitavaid mõttevälgatusi, pole isegi laiatarbekirjandust, tundub tihtipeale läbi loetud, muust rääkimata.

Sorry, et olen kriitiline. Vahest kulub üks korralk kriitik ka ära.
Vastukaaluks.
Luban et niisama eriti ei mulise.
Vasta
#45
oleks siis kah KORRALIK kriitik... aga kus sa sellega
Vasta
#46
Tsitaat:Algselt postitas: thor199
Kuid kahjuks peab nentima, et ülejäänud foorum kipub niipalju kui nädalakese jooksul näinud üsna sisutühi olevat.
Ei ole huvitavaid mõttevälgatusi, pole isegi laiatarbekirjandust, tundub tihtipeale läbi loetud, muust rääkimata.

Foorum on täpselt nii hea, kui heaks ta liikmed ta teevad. Niiet kus viga näed laita ... paljas kriitika ei aita miskit, tuleb ka endal mõtteid välgutada. Ja saan aru, et piirdud vaid "tänaste postide" vaatamisega - nädala jooksul moodustab see alla sajandiku foorumiinfo kogumahust, võiksid ka varasemaid asju vaadata. Ja otsingumootori abil uurida, kas Sind huvitavatest asjadest on siin varem räägitud - kui pole, on see suurepärane põhjus asi ise üles võtta. Jõudu Sulle kõigeks selleks!
Vasta
#47
Naersime sõbraga kuu aega umbes iga paari päeva tagant teie mõttevälgatuste üle, sõber ise reganud pole aga ma sattusin sõltuvusse ja tahtsin oma "targa" jutu kirja panna niiet tuli ära regada.
Vasta
#48
üldiselt tulid siia siis tarka panema jah?
Vasta
#49
Heh, ei tegelikult mitte. Võibolla esimesel kahel minutil tõesti aga üldiselt mitte. Pigem mõttekaaslasi leidma.
Vasta
#50
avastasin selle saidi kuskil 2005 aasta alguses...siis ei paelunud eriti, aga nüüd, kuskil detsembris 2005, otsisin juba sihilikult seda üles ning hakkasin vaimujutte lugema, mis mind päris kõvasti hirmutasid. järgmine hommik olin sõltuvuses ja tutvustasin saiti ka Yumile.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,544 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 48,134 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 47,053 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  Para-Webi eepos Celtic 27 27,132 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,842 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 22,031 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,722 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,654 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,285 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 23,960 13-09-2011, 22:26
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat