Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Icke - Big Brother, The Big Picture
#1
Jah, tegemist on selle tüübiga, kes väidab, et maailma valitsevad sisalikud! Smile Kuid õnneks pole selles videos nendest rohelistest olevustest juttugi. Olen üsna kindel, et saate sealt palju uut teada, vähemalt mina sain kasvõi natukenegi uut informatsiooni, kuigi olen seal loengul käsitleval teemal (uus maailmakord ja sellega kaasnev tralalala) teoseid lugenud päris pikka aega.

http://video.google.com/videoplay?docid=...vid+icke

PS! Tore oleks, kui te saaksite ka seda videot oma sõpradele levitada, see peaks isegi kõige lollima ja ignorantsema isiku mõtlema panema. wink

Muutus: Tegin lingi paremini töötavaks.

Muudetud: 7-8-08 kell 15:55:43 Thorondor
Vasta
#2
Meil ei ole lolle ja ignorantseid sõpru võta teatavaks Smile

Aga kahjuks selliseid ei pane ÜKSKI asi mõtlema - kahjuks.
Vasta
#3
Aitäh lingi lisamise eest, see video oli mul imekombel vaatamata veel!!! Kahjuks minu sõpruskonnast 97% ei viitsiks seda videot kuulata/vaadata. Niiet pole kuhugile levitada seda Sad
Vasta
#4
Üks natuke uuem video Davidilt - ära Lõvi endas, meid on palju "neid" aga vähe.
David Icke - Rise Like Lions (We are many, they are few) - David Icke Website
Vasta
#5
Exu see oi ole nüüd päris uus jutt.
JA suht mix teema, kes räägib alguses...hallooo
See halloo on väikse algustähega ja mitte rõhutatult.
Vasta
#6
David Icke To Launch Revolutionary TV and Radio Station
The People's Voice | Indiegogo
David Icke on algatusgrupis mis tahab avada uue "sõltumatu" meedia kanali.
Vasta
#7
Mul ei ava isolariumi linki, minu viga või? Hrmm
Vasta
#8
(05-06-2013, 09:00 )pipp Kirjutas: Mul ei ava isolariumi linki, minu viga või? Hrmm

Sellepärast, et GoogleVideo on kaputt. Google võttis üle YouTube ja loobus oma nimelisest videolehest.
Mingi hetk anti kõigile aega oma videod poolautomaatselt YouTubesse "kolida" ja nüüdseks siis on asi hapu.
Vasta
#9
Üks huvitav post:
Tsitaat:Teet Jõgi · Tartu Kutsehariduskeskus
Mind isiklikult ei huvita milline on inimese lõust või milline ta üldiselt välja näeb mind huvitab rohkem mida see inimene teeb, kuidas ja miks. Hetkel on mul raskusi loogiliselt läheneda sellele missmoodi saavad inimesed nagu David Icke, Alex Jones ja paljud teised sama ala inimesed tegeleda globaalselt ja avalikult peaaegu, et takistamatult.Ma ei arva, et kõik see jutt mida nad räägivad on jama, samas olen kindel, et kõik mis neil kaelaotsast tuleb pole tõene. kuid vastasleeris on ikkagi inimesed kes toituvad kogu maailmast.....üli rikkad, ülemvõimu omavad ärimehed, pankurid ja poliitikud. Kui mina oleks üks "eliidist" siis varjant nr.1 ma lõpetaks nende (David, Alex ja pljude teiste) tegevuse kiirelt ja vaikselt või varjant nr.2 laseks sellel toimida sest nende tegevusel on positiivne mõju "eliidi" plaanide suhtes või kolmas ja kõige häirivam varjant, nad on rahastatud "eliidi" poolt ja teevad täpselt seda mis neil kästud on. miks mul sellised kahtlused nende pealtnäha toredate, abivalmite ja õiglust taganõudvate inimeste suhtes? Inimiesed üle maailma on sattunud võimuorganite tagakiusamisohvriks tuhandeid kordi väiksemate asjade pärast (näiteks rahulike protestide korraldajad, kelle edasine elu on rikutud peale ühte või kahte protesti...seda on tehtud ka Eestis KAPO poolt). Samas David ja Alex on juba üle maailma tuntud neil on oma saidid oma blogid, nad esinevead üle maailma ja isegi väga tunnustatud ülikoolides.....ja teevad seda siiani, tõusvas joones peaaegu, et takistamatult. Loogiliselt võttes see asi tundub kummaline.... väga tagasihoidlikult öeldesi. Olen ma loll ja paranoiline või on mul midagi arusaamatuks jäänud?

Mina seda inimest paranoiliseks ega lolliks ei pea.
Vasta
#10
(10-06-2013, 16:11 )Faraday Kirjutas: Üks huvitav post:
Tsitaat:Teet Jõgi · Tartu Kutsehariduskeskus
Mind isiklikult ei huvita milline on inimese lõust või milline ta üldiselt välja näeb mind huvitab rohkem mida see inimene teeb, kuidas ja miks. Hetkel on mul raskusi loogiliselt läheneda sellele missmoodi saavad inimesed nagu David Icke, Alex Jones ja paljud teised sama ala inimesed tegeleda globaalselt ja avalikult peaaegu, et takistamatult.Ma ei arva, et kõik see jutt mida nad räägivad on jama, samas olen kindel, et kõik mis neil kaelaotsast tuleb pole tõene. kuid vastasleeris on ikkagi inimesed kes toituvad kogu maailmast.....üli rikkad, ülemvõimu omavad ärimehed, pankurid ja poliitikud. Kui mina oleks üks "eliidist" siis varjant nr.1 ma lõpetaks nende (David, Alex ja pljude teiste) tegevuse kiirelt ja vaikselt või varjant nr.2 laseks sellel toimida sest nende tegevusel on positiivne mõju "eliidi" plaanide suhtes või kolmas ja kõige häirivam varjant, nad on rahastatud "eliidi" poolt ja teevad täpselt seda mis neil kästud on. miks mul sellised kahtlused nende pealtnäha toredate, abivalmite ja õiglust taganõudvate inimeste suhtes? Inimiesed üle maailma on sattunud võimuorganite tagakiusamisohvriks tuhandeid kordi väiksemate asjade pärast (näiteks rahulike protestide korraldajad, kelle edasine elu on rikutud peale ühte või kahte protesti...seda on tehtud ka Eestis KAPO poolt). Samas David ja Alex on juba üle maailma tuntud neil on oma saidid oma blogid, nad esinevead üle maailma ja isegi väga tunnustatud ülikoolides.....ja teevad seda siiani, tõusvas joones peaaegu, et takistamatult. Loogiliselt võttes see asi tundub kummaline.... väga tagasihoidlikult öeldesi. Olen ma loll ja paranoiline või on mul midagi arusaamatuks jäänud?

Mina seda inimest paranoiliseks ega lolliks ei pea.

Isegi mõelnud, et nende Alexite ja Ickete jutt on kuidagi liiga propaganda maiguga. Või teine variant, Suur Vend lasebki meelega neil nö. ärganutele oma tõde kuulutada ja inimesi üles ässitada, et neile sulg sappa saada ning nende tõsiseltvõetavamad plaanid juba eos hävitada.
Ka Bilderbergi grupi massimeedia kajastus on minu jaoks kahtlase maiguga. Äkki see avalikustamine on üks osa mingist suuremast plaanist või hakkab tõesti eliit oma ohje käest kaotama? Kahjuks ma viimasesse varianti eriti ei usu.
Vasta
#11
Tiibeti Surnute raamatust: kui sa usud ja kardad (peale surma) neid monstrumeid ja kolle, et nad on sinust tugevamad, saavad nad sinu üle võimu, kui sa tead, et see on illusioon ja meelepete, ei saa nad sulle midagi teha!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  "Millest kõnelevad unenäod" - David Fontana Cassiopeia 1 4,071 25-07-2018, 23:45
Viimane postitus: Teloslane
  Icke raamatute arutelu luks 54 25,183 24-10-2014, 18:22
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Soov osta David Icke "Matrixi lapsed" carmo 5 3,562 18-04-2014, 16:09
Viimane postitus: carmo
  Müüa David Icke "Matrixi lapsed" kosmosekutt 0 2,174 04-10-2012, 23:01
Viimane postitus: kosmosekutt
  Soov osta David Icke "Matrixi lapsed" kosmosekutt 3 2,712 05-06-2012, 10:39
Viimane postitus: euroruubel
  David Mills "Ateistlik universum" Nielander 14 6,650 25-12-2011, 16:39
Viimane postitus: Müstik
  "Ettemääratus või vaba tahe" David Hamilton villu 0 2,529 27-05-2009, 18:37
Viimane postitus: villu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat