Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küsimused ja vastused vaimulaualt.
#1
Kas keegi on kunagi vaimu välja kutsudes, väljakutsutsutavalt küsinud selliseid küsimusi?:
Kas on olemas põrgu ja taevas?
Kas jumal ja kurat on olemas?
Kuidas on elu nö. teispoolsuses?

Muudetud: 4-8-08 kell 20:24:41 Tom
Vasta
#2
Olen lugenud kahtlasi teoseid, kus räägitakse hüpnotisööride katsetest - nood olla oma katsealuseid püüdnud viia aega enne nende sündimist ja siis esitanud küsimusi teispoolsuses toimuva kohta. Paraku tuli sealt ikka väga njuueidzilik pläma välja (akashi kroonikad, vaimsed teejuhid ja inglid, kehastumise mängud, templid jne jne, öekk).

Jumala ja kuradi kohta võivad vaimud meile vastata mida iganes. Kasvõi, et "mina olengi jumal"Smile Põrgu ja taeva kohta ei pruugi kah adekvaatsemat infi saada.
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
... Praegu seisab esimeses postituses küsimus: "Kas keegi on küsinud järgmisi küsimusi?" Seal ei ole kirjas: "Ma tahan vaime välja kutsuma hakata kohe lihtsalt nalja pärast, et teadas saada vastuseid neile küsimustele, mis te sellest arvate?"

Mul on ka uudisihimu teadas saada, mis vastuseid keegi on saanud sellistele suurematele küsimustele nt Mis on elu mõte, või kas III maailmasõda algab varsti. Selles ei ole midagi halba.
Üks vähestest asjalikest vastustest siin.

Kui mina olen analoogseid küsimusi esitand, siis olen saanud kahte moodi vastuseid.
1. Kirjutatakse midagi täiesti segast ja arusaamatut.
2. Öeldakse, et ei taheta sellest rääkida. Ja põhjenduseks on kas ei tea, või keegi takistab teda.
Vasta
#4
Püsige teemas.
Kui tahate igaks juhuks viidata temaatika ohtudele, siis tehke seda viidetena nagu Indemand tegi (vabandan, et muu jama hulgast see postitus kaduma läks):
Tsitaat:Algselt postitas: InDemand
Mees, loe enne läbi need: 1. http://www.para-web.org/viewthread.php?t...6#pid65968 2. http://www.para-web.org/viewthread.php?t...9#pid64684 ja siis räägime edasi. Nagu näha, ei ole nendega 'mängimine' ja selliste küsimuste küsimine eriti kellelegi kasuks tulnud.

Muudetud: 7-8-08 kell 12:00:54 Thorondor
Vasta
#5
Olen küsitud, kui vaimulaua all mõeldakse Ouija Boardi. Küsisin, kuidas on elu teispoolsuses. Alguses sain vastuseks, et "seletamatu". Pärast liikus osuti "head aega" peale. Samuti olen küsinud jumala olemasolu. Vastuseks tuli "võibolla" Laugh Et siis, mitte midagi kindlat pole küll sealt teada saanud...
Vasta
#6
Ilmselt pole peamise tähtsusega mitte saadud vastused, vaid nende vastuste õigsus...igasugused sensitiivid ja meediumid võivad vabalt valetada, või siis sinult midagi küsides sundida sind ennast valetama...eks tätsaim oleks saadud vastustega kokku minev tõestusmaterjal
Vasta
#7
Ei ole ise midagi küll küsinud aga tahaks teada mida huvitavat on veel keegi küsinud?Smile
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Vor
Ei ole ise midagi küll küsinud aga tahaks teada mida huvitavat on veel keegi küsinud?Smile
Kui sa oskaksid öelda, mis on huvitav küsimus, siis küll saab vast keegi vastata.
Vasta
#9
Seda tulebki vaimulaualt küsida. "Mis on huvitav küsimus", ju nad siis oskavad vaimsel tasemel parima küsimuse välja mõelda... Smile
Vasta
#10
võiks küsida algul et kas tohib talt midagi isiklikku küsida, kui vastus on jah siis näiteks
1)kas sa võiksid ennast meile näidata?
2)kas sa saad kanda riideid(või kukuksid need sinust läbi)?
3)kas sa jääksid pildistades pildile?


Ei soovita neid küsida kui tegu peaks olema kurja hingega!
Ise olen kõiki küsinud aga 1 ja 3 vastas ei ja kolmandal püüdis midagi kirjutada!
Vasta
#11
Mina küsisin ka oma lahkunud kallimalt, kas elu on peale surma. Ta hakkas veidi keerutama, öeldes: ei tea, ei usu.
Vasta
#12
Võibolla tahtis mõista anda, et oled valel teel ja parem ära tegele sellega. Vaimumaailmaga suhtlemine stiilis jah/ei/ei usu/ei tea ei anna sulle õiget tulemust.
Mulle millegi pärast tundub, et ta ei taha, et sa ta siia foorumisse tõid. Mine sa tea neid ilma asju.
Ja nagu Teeline mainis: "peaasi, et ei hakka vägisi kontakti otsima".
Vasta
#13
Väga vana teema, aga tundub, et tuli uuesti päevakorda, eks siis võib ju vastata Smile

Eks igasuguseid küsimusi võib ju küsida ja on ka vaimolendite käest küsitud. Vastused olenevad aga sellest, milline vaimolend hetkel suhtlemas on . Madalama klassi vaimolendid ei tea ju eriti palju. Kui sa tahad jaatavat vastust saada sellele küsimusele, kas taevas ja põrgu ning jumal ja kurat on olemas, siis peaks sul "vaimulaua teises otsas" olema näiteks mõni kristlase vaim, siis on jaatav vastus garanteeritud. Kõik oleneb ju sellest kellega sa seal sel hetkel räägid. Vaimude kategooriaid on ju väga erinevaid. Arusaamatu vastuse tekst võib tulla muuseas ka seetõttu, et sina ju eeldatavasti esitad oma küsimused eesti keeles. Kui sul on nüüd teiselpool lauda mõni madala klassi vaimolend, kes eesti keelt ei oska, siis mõtle ise, milline segane vastus sealt tuleb. Eks nendel teemadel (mis puudutavad sinu esitatud küsimusi) ole palju vaimolenditega vesteldud. Siinkohal peaks lihtsalt mainima, et vaimudega suhtlemisel on hoopis ohutumaid viise kui vaimulaud ja viise mis tagavad selle, et ka tõesti soovitud vaimolendiga suhteld, mitte kellegi teisega.

Kui sinu poolt esitatud esimesele kahele küsimusele saad väga erinevaid vastuseid, siis kolmas küsimus on selline, mille puhul võibki pikalt rääkima jääda. Olen ka ise selles küsimuses (kuidas on elu teispoolsuses) väga palju erinevate vaimolenditega vestelnud. Sellistel puhkudel kipuvad enamus neist (eriti need, kellega oled juba aastaid suhelnud) hakkama rääkima oma "elust" ja ka probleemidest. Sageli lähevad need vestlused väga pikas ja huvitavaks ja sageli palutakse ka teatud vestluse osa mitte kellelegi avaldada. Mainiksin siinjuures veel seda, et (jättes kõrvale vaimulaua ohtlikkuse) ei ole sinu poolt esitatud kolmanda küsimuse küsimine otstarbekas, kui kasutad ainult vaimulauda. Vaimulaud on pikemaks suhtluseks liiga algeline ja aeganõudev vahend.
Vasta
#14
Ehk räägid siis sellest, kuidas oleks ohutum rääkida vaimumaailmaga. Või on selleks vaja teatud vaimset arengut? Kuigi peaks vist igasugusel suhtlemisviisil enne harima ennast neist asjadest. Algajaid taldrikukeerutajaid ja pendeldajaid on minu meelest liigagi palju.
Vasta
#15
(07-01-2014, 22:20 )Ken Kirjutas: Ehk räägid siis sellest, kuidas oleks ohutum rääkida vaimumaailmaga. Või on selleks vaja teatud vaimset arengut? Kuigi peaks vist igasugusel suhtlemisviisil enne harima ennast neist asjadest. Algajaid taldrikukeerutajaid ja pendeldajaid on minu meelest liigagi palju.

Kui sa nüüd vaatad eelnevaid postitusi, siis isand Thorondor on juba korra hoiatanud, et "püsige teemas". Selle küsimuse käsitlemine siin ei oleks aga kuidagi "teemas püsimine". Siiski ei ole keelatud ju uue teema tegemine kui ohutu vaimolenditega suhtlemine huvi pakub Smile
Vasta
#16
Ikka võiks ja loen huviga sinu kogemustega tekste. Sinusuguseid väheke ebanormaalseid (ikka heas mõttes) liigub niigi vähe ringi siin (parafoorumi kohta).
Kui mind normaalsed inimesed huvi pakuksid, siis ma vaataks näiteks "Reporter`i" kordussaadet (või mida iganes need normaalsed inimesed vaatavad) ja neid kuuleb/näeb niigi igalpool.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat