Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaiu raba
#1
Teeks uue kogunemise sügise poole. Siis ei ole selliseisd taimi nagu sookail, mis teevad pea umaseks ja tekitab muid hallukaid! Sookail õitseb kevadel, seega selle raba parim külastus aeg oleks sügisel!
Mis te arvate? Osalejad on.

-Vikatimees 30


Muudetud: 3-8-08 kell 21:56:37 Tom

Muudetud: 18-8-08 kell 22:23:43 noltsik
Vasta
#2
koht asub raplamaal ja nu pakkuge ajad välja või äkki leiaks tõsisema eestvedaja!!
Vasta
#3
Väikene raport eelmisest Kaiu tripist.
Energeetiliselt ja paranormaalsetelt aktiivsuselt, tundud see aasta olevat päris vaikne. Seega, kas te ikka kindlasti tahate minna sinna?
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
Väikene raport eelmisest Kaiu tripist.
Energeetiliselt ja paranormaalsetelt aktiivsuselt, tundud see aasta olevat päris vaikne. Seega, kas te ikka kindlasti tahate minna sinna?

Energeetiliselt aktiivne ? Paranormaalsed nähtused ?
Ma tahan minna (hyes) ja nende taimede korjamine ei pea ju tingimatta öösel olema. Päeval on energia väiksem. Aga tegelt, kõige parem oleks tegelt selliseid "taimi" korjata täiskuu ajal. Laugh

Ma olen sees, nüüd tuleb põhimõtteliselt ainult oodata.


Kõige parem oleks minna kas 19, 21 või 23, need maagilised numbrid.

Muudetud: 3-8-08 kell 14:46:21 Hekamiah
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: Hekamiah



Kõige parem oleks minna kas 19, 21 või 23, need maagilised numbrid.

Muudetud: 3-8-08 kell 14:46:21 Hekamiah


Miks või mille poolest nad maagilised on?

(Kõige rohkem huvitab number 23.)
Vasta
#6
http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=650805
Miks mitte Endla rappa?
Oleme mitu aastat juba oma ehitusfirmaga sealseid laudteid parandanud-ehitanud ja sildasid üle laugaste, kraavide ja Mustjõe.
Vääga kena loodus, laudteed, laukad, ürgmets, Endla järv, vaatetornid jne.
Siseneda sinna saab Piibe maantee äärest Tooma bussipeatuse vastas on silt ENDLA LK - sealt 1,5 km on Tooma hobusekasvatus (traavlid) ja kopliaia tagant hakkabki laudtee looduskaitsealale. Mina ise tunnen seal iga puud ja põõsast.
PS. Kõige ilusam on siis kui on sügisvärvid metsas.
Vasta
#7
Numbrimaagia ja selle taimede korjamise "müstikaga" võib lutsu visata... sest mine tea, äkki mõni järgmine uurimisgrupp peab enne minekut, teel olles ja kohapeal viibides hakkama kõiksugu jaburaid rituaale sooritama ja mis siis asjast muud välja tuleb kui üks paras kinoSmile No mõtelge ise... panete kuupäevad numbrimaagia järgi paika, pluss veel selle, et mis kell taimi korjata. Järgmisena tuleb kellelgi idee korjata kokku oma kapis vedelevad, teismelistele Sabrinadele suunatud "üllitised" ja nende järgi mõni "maagiline" mögin kokku keeta või end mingite lambi sodipodidega ära "tätoveerida", keset raba klopsite mingi "altari" kokku ja sooritate selle ees mingi ilgelt jaburate tantsuliigutustega, khm, "ohverdusrituaali"... kutsuge siis mind kah, ma tahan nalja saada.
Vasta
#8
Ajakirjast Kolmas Silm (Volke intervjuu) lugesin hiljuti välja, et Kaiu raba all ikkagi midagi "baasi" taolist on. Seda siis olid väitnud nõukogude aegsed kohalikud "mehed mustas". Olevat nad käinud oma mingite imelike pulgakestega seal ringi ja väga elevil lausunud :"Siin on asustatud baas!".

Aga mis see "baas" siis on? Neid pidi Eestimaal päris mitu olema. Kas see on mingi ruumiline ala, kus tihedused ja erinevad dimensioonid kipuvad põimuma? Hadzi oskaks kindlasti paremini seletada... Ja kas see "baas" seletab ka ära energiakehade konsentratsiooni sellel alal, mida Celtic ja VironShamani meedium nägid? Mõjub see baas mingi magnetina vaimkehadele? Või on seal omad "valvurid"? Ja kes need asunikud täpselt siiski on? Kuid midagi eba(para)normaalset seal ikkagi vist on, mis mu stopperid hulluks ajas, rääkimata kümnetest tunnistajatest, kes kõiksugu "asju" näinud.

Vot nii kaugele olen mina oma pisikese peaga jõudnud seletamaks selle raba nähtusi Smile Rohkem küsimusi, kui vastuseid, mida kohapeal vaevalt, et leida õnnestub.
Vasta
#9
Ma pakkusin lihtsalt ideid.
Aga kuuvalgus mõjutab nii paljutki.
Ja 23 on jah kõige parem number.

(Lugege astronoomia, astroloogia ja numeroloogia vallast.)

Muidu jah, käiks ära, ja see Endla raba on ka tegelt päris huvitav.
Seal ka selliseid taimi ?

Nüüd ongi ainult paika panna täpselt mis raba, ja millal.
Punkt.

Laugh
Vasta
#10
Peaks ikka seal kaiu rabas ära käima, sest jah oma silm on kuningas! Mul oli plaanis minna 15ndal sest see sobib mulle kõige paremini kui on kellelgi veel huvi andke teada ja lööge kampa!
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: noltsik
Peaks ikka seal kaiu rabas ära käima, sest jah oma silm on kuningas! Mul oli plaanis minna 15ndal sest see sobib mulle kõige paremini kui on kellelgi veel huvi andke teada ja lööge kampa!

Sa google earthi map'i ei taha siia ülesse panna ?
15. on reede, võibolla isegi saan, 40% tõenäosusega Laugh
Aega on veel sinna siis näeb.
Vasta
#12
sobiks ka 6s kuupäev st 6 august!
Vasta
#13
Mina oleks kah potensiaalne liituja.
Kuid kuna ilma see nädal eelduste kohaselt, ja enamike ilmateadete kohaselt ei ole head oodata, siis on ilmselt targem minna järgmine nädal.
Samuti on mul plaanis üks Saksamaa tripp teha, kuid seda veel täpselt ei tea, kas see nädalavahetus lähen, või järgmine.
Kui te olete kuupäevas kokkuleppele jõudnud, siis arvan, et suudan juba vastust öelda, et kas liitun või mitte.

PS: Kes soovib sookailust mingit laksu saada, siis ärge väga palju oma pead vaevake sellega. Sest see peavalu, mis kaasneb sellega, on meeletu. Ega ilmaasjata ei ole selle rahvapärane nimetus "Peavalurohi".
Kes veel sookailuga väga kursis ei ole, siis see rahvapärane nimetus ei ole selleks, et sellega saab peavalu ravida, vaid see tekitab peavalu. Kasvu ajal on kogu raba seda lõhna täis, ja see lõhn ise juba annab paraja peavalu.

Muudetud: 4-8-08 kell 08:28:02 Nazz
Vasta
#14
Minule sobiks 15. august. Kõsimus, et kas see on ainult ühepäevane trip? Kui jah siis sobib veel eriti hästi. Aga samas loen siit, et on soov ÖÖSEL rappa minna siis on mõeldud vist kahepäevast trippi. Igatahes võiks selle asja kiiremas korras ära otsustada kuna siis saaks ikka planeerida ka. Aitähh
Vasta
#15
Numbrimaagia töötab siis, kui seda maagiat järgitakse. Grupp, kes viib läbi maagilist riitust valib numbrilise sümboli lihtsalt väliseks jõupunktiks, kuupäeva ja kellaaja puhul on seleks planeetide seis ning energiate liikumine erinevates tähesüsteemides. Sel juhul suunatakse grupi vägi välisele jõupunktile, mis aktiveeritakse ning välise jõupunkti energia kandub grupi kasutusse. Kuna aga tavaliselt on sääraste rituaalide ja maagiliste toimingute läbiviijad parajad opakad (loe: wiccad) siis rikutakse sellega rämedalt looduslikku tasakaalu ning nende endi sõnu kasutades - tegeletakse musta maagiaga. Kuigi ise nad usuvad, et on valged maagid.
Vasta
#16
St, et peaksime siis üldse loobuma kuuseisu ja kuupäevanumbrite ja kellaaegade järgimisest, kuna me oleme liiga toored neid kasutama?
Vasta
#17
Toored või küpsed, selles pole küsimus. Küsimus on pigem ikka selles, et kas olete kõik teadlikud sellest, MIDA jälgida ja teiseks - MIKS üldse jälgida, et mida see annab.

Niisama huvitav võib olla ka värvi kuivamist vaadates, maagia on asi, millega ei tohiks tegeleda inimesed, kes vabast ajast käivad rabarahvast õrritamas oma teadmatusega.
Vasta
#18
Kas siis võib lugeda, et me ei peakski sinna rappa minema. Olgu kui me teadlikult ei tegele seal maagiaga aga vb kogemata häirime rabarahvast ja lõpuks oleme ikka kõiges süüdi. Teadlikult või teadmatult. Mina arvan, et sookailu korjamine (nagu teemaalgatajal plaanis oli) ei häiri küll kedagi ja kui neil on tõesti teha midagi maagilist siis võib ju alati enne küsida, mida nad plaanivad. ja siis anda nõu kas plaan teostada või mitte.
Vasta
#19
Mul võibolla võimalus 6. august tulla. Kõik oleneb veel paarist asjast.
Vasta
#20
No aga kas sa seda oled küsinud, miks nad tahavad sookailu korjata?
Vasta
#21
Nagu enamus siin on 15nda poolt siis võix planeerida selle mineku 15nda peale! Ise ma lähen esimest korda seega oleks jah hea kui tuleksid inimesed kaasa kes teavad seal hotspotte!Vaatasin seal kanal 2 näitas tartu ufosid äkki see ka selle kaiu rabaga kuidagi seotud! Ja nagu ma selle volke jutust seal aru sain on praegusel ajal ufode liikumine päris aktiivne nii et mine tea mis seal olla võib!Ja kas on mõtet rappa ööseks jääda mõte oli selline et kuskil poole ööpealt koju sest ega seal öösel midagi ikka näha ei ole nagu ma siin pilte olen vaadanud on enamus piltidel midagi peal just hämardudes! või kuidas tegelikult on? Seda ka et kui juba seen ette jääb seal siis võib selle üles küll korjata saaks ühendada mitu asja seeni korjata ja äkki ka midagi paranormaalset kogeda! Ise ma olen sündinud selle raba ääremail selle pärast see koht mind huvitabki!! Ma enne ei teadnud et see raba on ufodega seotud kunagi kuskilt kuulsin ,et ufode maandumis paik on ka seal kaiu kandis vahastu kuskil metsas! sellest raba anomaaljast sain alles teada saatest eesti kummitused!

Muudetud: 4-8-08 kell 15:42:30 noltsik

Muudetud: 4-8-08 kell 15:46:17 noltsik
Vasta
#22
endal oli plaanis nagu mingi kella 16-17.00 paiku alustada või kui keegi tahab siis vabalt võib aega muuta ja siseneda oli plaanis örde allika juurest sinna peaks saama mu sünni kodu lähedalt oblu külast seal suur heinamaa hea autosid parkida ja puha!1
Vasta
#23
Tartu ufod võivad olla juba paljastatud... igaks juhuks teeks heameelega ka ise katse, et paljastust kinnitada. Kuid kui ma Kaiusse tulla otsustan, siis, eeldades, et kavatsetakse ka tõelisse rappa ronida, pean enne omale pika säärega kummarid ostma - eelmisel korral oli mul selle tõttu probleemeSmile
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: noltsik
endal oli plaanis nagu mingi kella 16-17.00
Mina kui kaugem kandi rahvas sooviks alustada küll juba päeva alguses. Siis saaks ehk õhtuks koju ka.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: noltsik
endal oli plaanis nagu mingi kella 16-17.00 paiku alustada või kui keegi tahab siis vabalt võib aega muuta ja siseneda oli plaanis örde allika juurest sinna peaks saama mu sünni kodu lähedalt oblu külast seal suur heinamaa hea autosid parkida ja puha!1

vaevalt sa sinna põllule praegusel ajal midagi parkida saad.seal suht pehme.eelmisel para foorumi kaiu raba üritusel oli üks auto sinna kinni jäänud.
aga kõrge äärega kummikud on kohustuslikud.ise veel ei tea kas tulen.pole transporti.ek suudan kellegi pehmeks rääkida
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kolgu (ka Kaiu) raba väljasõit 27-29 apr Tom 217 114,950 08-09-2015, 20:32
Viimane postitus: zzz34
  Suvine Kaiu uurimiskäik 2009 Metafor 7 9,768 06-10-2009, 08:00
Viimane postitus: Tom
  Kaiu raba vol2. 18-20 aprill Tom 164 62,494 03-10-2009, 15:13
Viimane postitus: babuum
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 10,955 24-08-2009, 17:00
Viimane postitus: VironShaman

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat