Teema hinnang:
  • 2Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tähtede sõda meie orbiidil
#76
sina ära küll sõna "füüsika" suhu võta wink
Vasta
#77
Jätame nüüd minu persooni rahule ja räägime asjast. Kaua võtab aega, kui inertsist jagu saadakse ja laev tagurpidi liikuma hakkab? SRT tüüpi alusel näiteks. Ja kaua võtab sama tüüpi laeval aega 90- kraadine suunamuutus, millise abil saab ohust eemalduda.
Vasta
#78
(05-10-2019, 10:42 )Ill be back Kirjutas: Jätame nüüd minu persooni rahule ja räägime asjast. Kaua võtab aega, kui inertsist jagu saadakse ja laev tagurpidi liikuma hakkab? SRT tüüpi alusel näiteks.
jutt käib tähtede sõjast meie orbiidil, ole tähelepanelikum wink
et midagi toimub, on tõsi ja samas ka uskumatu - olen ühe sündmuse tunnistajaks ja minule arusaadava maailma seaduste raamidesse see ei mahu.

Vasta
#79
Et midagi toimub, on tõsi...midagi toimub kindlasti. Näiteks leidis asotsiaal meie töökoja prügikonteinerist taarat. Vaieldamatu ja vajadusel dokumenteeritud sündmus. Klipis väidetav ei ole aga ei vaieldamatu ega ka dokumenteeritud sündmus. Võis juhtuda, aga väga suure tõenäolsusega on siiski kokkuluuletatud teema. Inertsist ja laevade liikumisest koos tõsiseltvõetavusega ei taha lugupeetav millegipärast rãäkida...
Vasta
#80
Teemasse- üleeile õhtul oli tähistaevas, nägin nelja objekti kõrgustes manööverdamas, kindlasti polnud need satelliidid, kuna tegid pöördeid, kaks neist haihtusid kummaliselt, kerge sädelusega. Teised kaks jätkasid lendu kuni mu silm enam ei seletanud.
Vasta
#81
just! pöörete tegemine orbiidil viitab ikkagi mittemaisele tehnoloogiale.
Vasta
#82
https://www.youtube.com/watch?v=XZMHo0t1vlM
Kes seal orbiidil siiski on?
Kas meie omad, "meie omad" või võõrad?
Vasta
#83
Lendava taldriku tööpõhimõte muutub palju selgemaks, kui laiendada enda tehnika alast maailmapilti mõistetega "jõuväli ja energiaväli", mida saab paremini mõista läbi nende voo:
a) kui energiat ei mõista, siis energiavoogu läbi päevitamise ikka mõistad
b) kui jõuvälja (läbipaistev sein) ei mõista, siis tema voogu läbi löök-tou (eng: yank), ehk muutuva jõu ikkagi mõistad (läbipaistev sein, mida puutudes tunned värinat/lööki/kõditust).
c) kui energiavälja (valgus-koonus & surve) ei mõista, siis tema voogu läbi võimsuse ikka mõistad (kui valguse helendust või surutust/paralüüsi).



Järgneva pildi peal on vastav maailmapidli täiendus löövalt & elegantselt kokku võetud:

https://www.upload.ee/image/10566955/for...ld_est.jpg

Salvestage see pilt ära: kui teema sumbudes keegi seda pilti alla ei lae, siis ta kustub automaatselt kuu jooksul.



------

Kui lendavate taldrikutega sõitvad tulnukad kuskil ookeaanide põhjas elutsevad, siis ei tohiks neid tulnukaid huvitada mingid primitiivsed "piima-laadsed keemilised ühendid" .... pigem tegelesid tulnukad taoliste ühendite abil ookeani puhastamisega inimeste loodud saastest: seega oli veidi tobe neid taolise "maailma puhastuse" aktsiooni käigus kiusata.
Vasta
#84
https://www.youtube.com/watch?v=596DrsX6C6E
Vaatlused jätkuvad - kompilatsioon vaadeldud objektidest orbiidil ja Kuul.
Vasta
#85
Täna töökaaslane rääkis, et jõulude paiku nägi taevas (Elvas) ohtralt valgusobjekte, mis liikusid mitmes suunas ja tegemist ei olnud ei tähtede ega satelliitidega (tema arvamus). Praegu helistas ta mulle ja ütles, et taas toimub sama liikumine ja mingu ma õue vaatlema. Läksin, kuid taevas on siinkandis pilves. Kuu ja suuremad tähed olemas, aga objekte ei tuvastanud.
Kas on keegi veel lähiajal sama nähtust vaadelnud ja millega võiks tegu olla?
Tänan.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Meie võimalused tulnukate vastu? hulkuv hing 116 47,406 05-11-2021, 13:22
Viimane postitus: Maakristall
  Tulnukatelt näpatud tehnoloogiad meie igapäevaelus. Loogik 184 107,448 11-10-2021, 09:34
Viimane postitus: Lynx Titan
  Meie orbiidil on tihe liiklus excubitoris 46 23,685 18-12-2012, 15:10
Viimane postitus: NelliN2
  "Meie" lennuvahendid Metafor 10 7,281 04-02-2011, 16:03
Viimane postitus: zed

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat