Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deemonid, inglid,Zombie,põrgu
Autor Sõnum
helen009
Tavaliige

Postitusi: 232
Liitunud: Nov 2007
16-07-2008 17:02
Postitus: #1
Deemonid, inglid,Zombie,põrgu
Deemon on folklooris, mütoloogias ja religioonis esinev üleloomulik olend, keda enamasti peetakse kurjaks vaimuks. Sõna "deemon" pärineb kreekakeelsest sõnast daimon, mis algselt tähendas jumalust või üleloomulikku vaimolendit, kes oli vahendajaks jumalate ja inimeste vahel – inimese kaitsehaldjat või tema saatust suunavat vaimu. Alles ristiusk samastas deemonid kurjade vaimudega.

Vanas Testamendis ja juudi mütoloogias nimetati deemoneid se'irim 'karvased olendid'. Nende juhiks oli Asaseli (Azazel) nimeline kõrbedeemon, kellele lepituspäeval saadeti kõrbesse sokk peale seda kui inimeste patud talle üle olid kantud. Deemonite koduks peeti metsikut loodust ning nende põhjustatuks loeti mitmesuguseid õnnetusi. Usuti, et nad võivad esile kutsuda haigusi ja hullumeelsust. Eriti ohtlikud olid deemonid öösiti - enne hommikust kukelaulu kardeti väljas viibida ning võõraid kõnetada. Eriti kriitiliseks ajaks peeti neljapäeva ja laupäeva (sabati) ööd aga ka suvist keskpäeva.

Kuju
Paljude deemonite kirjeldused on üsna fantastilised. Näiteks oli juudi uskumuste kohaselt Keteb Meriri nimelisel deemonil vasika pea, pealael üks pöörlev sarv, rinnal silm, keha kaetud soomuste karvade ja silmadega. Ainuüksi tema nägemisest piisas, et nägija sureks. Vaid vaksapikkusel Bedargon'il usuti olevat 50 pead ja 65 silma ning tema keha olevat kirjatud heebrea tähestiku tähtedega. Mõnikord esinesid deemonid ka inimestena, keda sai tavalistest eristada vaid varju puudumise teel, sageli ka sokusarnaste olendite või seitsmepealiste lohedena. Kristlikus teoloogias on deemonid sageli nähtamatud ning mõjutavad inimesi ning ümbritsevat oma "mürgise hingusega

Päritolu
Deemonite päritolu kohta on erinevaid teooriaid. Üldtunnustatud on, et nad tekkisid inglite Jumalale vastuhaku ning nende taevast pagendamise tagajärjel. Selles kontekstis on vastuhakkajate juhiks ingel Lucifer, kellest peale langust saab Saatan. Judaistlikus teoloogias esineb ka käsitlusi, mille kohaselt deemonid on poolinimlikud olendid kes sündisid Aadama ning Eeva patuelust vaimudega paradiisist välja heitmise järel. Teise teooria kohaselt lõi jumal Aadamale enne Eevat Lilithi nimelise naise kelle ühendusest Aadamaga deemonid alguse said. Esineb ka teooria mille kohaselt on deemonid veeuputuses hukkunud inimeste hinged. Varakristlikud autorid on deemonitena käsitlenud ka Vana-Rooma paganlikke jumalaid.

Võimed
Kristlik demonoloogia omistas deemonitele üleloomulikke võimeid, mis jäid Jumala omadele siiski alla. Deemonid omasid nii üleloomulikke füüsilisi, kui ka vaimseid võimeid. Näiteks on nad äärmiselt väledad ja väsimatud, igavese mäluga ning kõiketeadvad, kes võivad näha isegi tulevikku. Neile omistati esmaklassilisi teadmisi kõigis tolle aja teadustes ja keeltes (muuhulgas ka lindude ja loomade keeles). Vaidlusaluseks oli see, kas deemonid suudavad inimese mõtteid lugeda või mitte. Deemoneid tunti ka oskuslike valetajatena.

Deemonite arv
Deemonite arvu üle on kristlikus traditsioonis palju vaieldud. Varakeskajal hinnati deemonite arvuks vahemikku kümnendikust kolmandikuni inglite koguarvust. Hiljem, demonoloogia arenedes jõuti ka täpsema arvuni. Näiteks kinnitas saksa arst ja õpetlane Johannes Weyer, et on olemas 1111 leegioni 6666 deemoniga. Teiste spetsialistide kohaselt oli see inglite koguarv, ning deemonite arv oli sellest vaid kolmandik. Pakuti välja ka oluliselt suuremaid numbreid isegi kuni kümme tuhat miljardit (10.000.000.000.000.000).

Jaotus
Traditsiooniliselt jaotati deemonid, sarnaselt inglitega üheksasse järku. Esines ka jaotust vastavalt pahedele - seitsme surmapatu järgi. Selle kohaselt seostati Lucifer uhkusega, Mammon ahnusega, Asmodeus liiderlikkusega, Saatan vihkamisega, Beelzebub liigsöömisega, Leviathan kadedusega ja Belphegor laiskusega. Renessansiperioodil hakati deemoneid jaotama ka antiikmütoloogia põhjal saatüriteks, faunideks, nümfideks jne. Esineb ka riigil põhinevat jaotust, kus Saatan on vürst ja ülejäänud deemonid moodustavad tema valitsusaparaadi.


Luciferi Pilt Close up

[Pilt: Lucifer_Close_up.jpg]

Deemoni pilt

[Pilt: standing_daemon.jpg]

INGLID

Ingel on Jumalat või jumalaid teeniv vaim mitmes religioonis (põhiliselt judaismist arenenud monoteismides). Nende nimetus tuleneb ladinakeelsest sõnast angelus, mis tuleneb omakorda kreekakeelsest sõnast ; [angelos], mis tähendab sõnumitooja, saadik (kirjutatuna "gg" hääldatakse kreeka keeles nagu "ng"). Heebrea keeles lähim sõna ingli kohta on [mal'ach], mis tähendab samuti sõnumitoojat

[Pilt: Gothic_Angel_White.jpg]
Langenud Inglid
Langenud ingel on kristlikus traditsioonis taevast pagendatud ingel, kes hakkas vastu Jumalale. Paljudest langenud inglitest olevat saanud deemonid. Kristlikus demonoloogias tuntakse suurt hulka langenud ingleid. Neid loetleb näiteks 5. sajandist pärinev koguteos Corpus Areopagiticum.

[Pilt: f_FallenAngelm_956e50b.jpg]
Nalja pilt Laugh

[Pilt: 8986angel.jpg]

Näide:
leviathan oli üks langenud inglitest kes sattus peale jumalale vastuhakkamist maapeale,nagu ka teised langenud inglid samastati leviathan mingi pahaasjaga,leviathan samastati kadetusega leviathanit on tuntud ka kui armutu mereolevus kelle kehamass oli samasuur kui 500 vaala kaal.


[Pilt: 8-leviathan-a.jpg]


VAMPIIRID

Vampiir on müütiline või folkloorne olend, kes toitub inimeste või loomade verest. Tavaliselt on vampiiriks hiljuti surnud inimese laip, mis on reanimeeritud või muudetud surematuks teatud viisidel.
Vampiiridel olevat palju üleloomulikke võimeid. Tuntumate uskumuste kohaselt suudavad nad lennata, end nahkhiirteks muuta, ning on inimestest palju tugevamad. Vampiirid suutvat ka inimest, kelle verd nad joonud on, vampiiriks muuta.Vampiiride tapmiseks olevat mitmeid viise. Tuntumad neist on puuvaia löömine läbi vampiiri südame, tema jätmine päikese kätte, siseelundite eemaldamine ja vampiiri põletamine ning keeva vee valamine vampiiri haua kõrvalisse auku. Samuti praktiseerivad mõned hõbekuulide tulistamisega. Probleemiks osutub aga selle kättesaadavus. Kuid õnneks on mure hõlpsasti lahendatav: vampiire pole olemas!

Vampiiride eemalepeletamiseks pidavat aitama küüslauk, püha vesi, hõbedast esemed, ristid, piiblid või Taaveti täht.

Õigeusu uskumuste järgi ei lahku pärast surma hing kehast 40 päeva jooksul. Mõnel pool kaevati surnud sellepärast 3–7 päeva pärast üles ja kui surnukeha polnud hakanud kõdunema, löödi neile puuvai südamesse, et vältida inimese muutumist vampiiriks.

[Pilt: tanz-der-vampire-3.jpg]


ZOMBIE

Zombie ehk zombi on afro-kariibi mütoloogias ja voodoos nõiduse abil taaselustatud surnukeha. Sõna pärineb arvatavasti Lääne-Aafrika keeltest (kikongo keeles zumbi "iidol", kimbundu keeles nzambi "jumal" jt).

Popkultuuris (õudusfilmid jms) kujutatakse zombie-sid elavate laipadena, kes on piiratud intelligentsiga ja tunnevad nälga elavate inimeste liha järele.

Neuroteadustes nimetatakse zombieks (zombie seisundis olevaks) inimest, kes reageerib sensoorsetele sisenditele kiirelt ja stereotüüpselt neid teadvustamata ("mõtlemata). Selline seisund võib esineda nii lihtsate (näiteks liinitööl) kui suhteliselt keerukate (näiteks liikluses liiklemine) käitumiste korral.

Välja otsitud andmebaasist "http://et.wikipedia.org/wiki/Zombie"Vadjalaste surmajärgsetes kujutelmades, kus eriti teine ilm ja paradiis omavahel hägusalt suhtestuvad, on p küllalt selgelt ja trafaretselt välja joonistunud. Hinnang p-le on kristlikult negatiivne, millest ei kuma läbi võimalikku varasema ambivalentsema allilma substraati.

Populaarse kujutelma järgi surmajärgsest rännakust on p-sse erinevalt paradiisist lihtne saada: ees pole mägesid, kuhugi ei pea ronima ning ees pole ka muid tõkkeid. Kujutelmades p-st prevaleerib traditsiooniline tulesümboolika, mida leidub ka piiblis (eriti Uues Testamendis), ehkki piibel on keskendutud ennekõike p-le kui sümbolile, mitte niivõrd kannatuste detailiseeritud esitusele, mille järele seda enam januneb rahvausu müstikalembus. P-s keedakse tõrvakatlas, millele teine patune tuld alla panevat. Paralleelne teade ütleb, et katlale viskavat halge alla papid ning vähempatused toovat uusi juurde. Mingil pildiinformatsioonil põhineb teade p-st kui tornist. On ilmne, et rahva fantaasia toitjaks õigeusu traditsioonis on olnud ennekõike ikoonidel nähtud kujutised p-st, Viimasest Kohtupäevast või Kristuse laskumisest allilma.

P-sse läksid petised, joodikud ja need, kes polnud käinud kirikus armulaual, samuti enesetapjad ning patused üldse. Kui matustel müristas öeldi küll, et Ilja Prorok (Püha Eelja) avab taevaväravad, aga ka, et jumal ei taha maetavat taevasse. Et nüüdsel ajal pärast surma vaid p-sse minna saavatki, kinnitab uskumus sellest, et taevas olevat täis lahkusulisi. Vadja usundile on iseloomulik, et p-ga ei seostata kuigivõrd paha kui üht ristiusu kuradi sünonüümi.

Info Saadud:
http://www.folklore.ee/rl/folkte/sugri/v.../p6rgu.htm


Kui leian midagi weel siis lisan aga siia
osa Info saadud WikipeediastLaugh
Saate sama info kui panete need nimed eesti wikipeedia otsingusse


Muudetud: 21-10-08 kell 09:54:07 helen009

Muudetud: 21-10-08 kell 09:57:56 helen009

Muudetud: 21-10-08 kell 10:08:59 helen009
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hekamiah
Uustulnukas

Postitusi: 22
Liitunud: Apr 2008
30-07-2008 00:40
Postitus: #2
 
Mõnikord esinesid deemonid ka inimestena, keda sai tavalistest eristada vaid varju puudumise teel.


See huvitas mind kõige rohkem.
Esiteks, soliidsel kehal peab olema vari.
Või siis deemon lõi endast illusiooni.
[Kuskil lugesin artiklit ühe looma kohta, kes põgeneb oma vaenlase eest ära nii, et tekitab iseenda pildi endast kolmekümne meetri kaugusele.]

Samas võib ta ka enda "põrgukuumusest" miraa¾i tekitada.
Või optilise illusiooni kui tal oli ÜLEloomulikud vaimsed võimed.
Meelte ja valguse mäng.

"Deemonid omasid nii üleloomulikke füüsilisi, kui ka vaimseid võimeid."
"...igavese mäluga ning kõiketeadvad, kes võivad näha isegi tulevikku."

Ole enda tahte isand ja enda sÜdametunnistuse ori.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Raul
Tavaliige

Postitusi: 208
Liitunud: Sep 2007
30-07-2008 01:53
Postitus: #3
 
Miks on vaja deemonitest rääkida juudi kristlikust vaatenurgast?

Eelkõige on deemonid isikustatud energiad. Mis on seotud otseselt Emakese Maaga ja mis on opositsioonis sisse tunginud jumalatega.

Aastal 2012 ei juhtu midagi. Kõik jätkub nii nagu siiani.
[Pilt: banner_468x60.gif]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tymuxas
Tavaliige

Postitusi: 158
Liitunud: May 2007
30-07-2008 03:55
Postitus: #4
 
deemonite üldinfo :

http://www.mordor.pri.ee/index.php?optio...1&Itemid=2

Sünnist, elust, väest, surmast jne.

Thee shall be blinded by the fear
blinded by the pain
blinded by me
binded by me
Cursed by me
So mote it be!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
30-07-2008 05:53
Postitus: #5
 
No vahel võiks ka uurida, millisel lehel see "info" asub.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
30-07-2008 09:38
Postitus: #6
 
Deemonid tekkisid jutumärkdes peale tulnukrahva mässu, sest nad tahtsid olla sama võimsad .kui nn jumal. Sellest tekkis kosmose sõda,mille tulemusena kadusid terved tähesüsteemid.See toimus ligikaudu 250000 aastat tagasi.Sellest on isegi meie päikesesüsteemis olemas töötavad jäänused.Marsi ümber tiirlev tehiskeha, kus on tehis elu ja töötab autoreziimil. Maast ma ei räägigi, siin on kõik keeratud müütidesse ja kuidas kellelgi seda teksti vaja oli vastavalt seda siis teda muudeti. Kõige rohkem lõikasid sellest kasu usuringkonnad. Sellekohta on materjali kuigi hajutatult. Olen seda ajajooksul kokku korjanud ja sellest sai hea ülevaade. mis siin toimus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ykskuukiir
uudishimulik

Postitusi: 286
Liitunud: Jan 2008
30-07-2008 14:03
Postitus: #7
Ingel?
Ehk vana uudis, ehk loetud ja nähtud. Minu jaoks uus.
http://z.about.com/d/paranormal/1/7/d/K/...gel_lg.jpg

http://search.msn.com/images/results.asp...gel_lg.jpg

Muudetud: 30-7-08 kell 15:05:33 ykskuukiir

Jõuda iseendani - kas mitte selles polegi kõigi maailmas ette võetavate reiside tegelik mõte?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tymuxas
Tavaliige

Postitusi: 158
Liitunud: May 2007
30-07-2008 19:32
Postitus: #8
 
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
No vahel võiks ka uurida, millisel lehel see "info" asub.

Ma tahtsin sellega näidata, et informaatsiooni on aga Sa ei saa alati kõike uskuda, kas usud kõike mis wikis on ?

Thee shall be blinded by the fear
blinded by the pain
blinded by me
binded by me
Cursed by me
So mote it be!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ykskuukiir
uudishimulik

Postitusi: 286
Liitunud: Jan 2008
30-07-2008 21:44
Postitus: #9
 
EI USU.
Aga samas ei välista millelgi olemasolemast ka. Ja iga varju tagant tonti ka ei otsi. Luban kõigel kulgeda.
Sinisilmne...

Muudetud: 31-7-08 kell 13:13:21 ykskuukiir

Jõuda iseendani - kas mitte selles polegi kõigi maailmas ette võetavate reiside tegelik mõte?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tymuxas
Tavaliige

Postitusi: 158
Liitunud: May 2007
31-07-2008 14:25
Postitus: #10
 
See, et ma väidan, et wikist ei tasu kõike uskuda ei tähenda seda, et ma sinisilmne oleks. Asja tuleb rahulikult võtta ja ma usun ise selliseid asju. Muidu ma siin ei oleks.

Thee shall be blinded by the fear
blinded by the pain
blinded by me
binded by me
Cursed by me
So mote it be!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ykskuukiir
uudishimulik

Postitusi: 286
Liitunud: Jan 2008
01-08-2008 04:59
Postitus: #11
 
See "sinisilmne" oli öeldud ja mõeldud minu enda kohta käivana... Sest ainus, millele tohime hinnanguid anda, on meie enda olemine ja käitumine. Kõigel muul (asjadel, olukordadel, nähtustel, teistel inimestel meie elus ja ümber) tuleb lasta lihtsalt olemas olla. Sellisena, nagu nad on. Võime neid näha, kuulda, tundma õppida, võime üritada neid mõista, aga ei peaks tahtma muuta neid, vaid vajadusel kohandama endid eluks koos. Tuleks lihtsalt kulgeda. Laugh

Jõuda iseendani - kas mitte selles polegi kõigi maailmas ette võetavate reiside tegelik mõte?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

Postitusi: 3,548
Liitunud: Dec 2004
01-08-2008 06:32
Postitus: #12
 
Tsitaat:Algselt postitas: ykskuukiir
Sest ainus, millele tohime hinnanguid anda, on meie enda olemine ja käitumine. Kõigel muul (asjadel, olukordadel, nähtustel, teistel inimestel meie elus ja ümber) tuleb lasta lihtsalt olemas olla. Sellisena, nagu nad on. Võime neid näha, kuulda, tundma õppida, võime üritada neid mõista, aga ei peaks tahtma muuta neid, vaid vajadusel kohandama endid eluks koos. Tuleks lihtsalt kulgeda. Laugh
Kuldsed sõnad, kuukiir!
'Is it indeed?' laughed Gildor. 'Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill. But what would you do? You have not told me all concerning yourself; and how then shall I choose better than you? But if you demand advice, I will for friendship's sake give it. ... I also advise this: do not go alone. Take such friends as are trusty and willing. Now you should be grateful, for I do not give this counsel gladly. The elves have their own labours and their own sorrows, and they are little concerned with the ways of the hobbits, or any other creatures upon earth. Our paths cross theirs seldom, by chance or purpose. In this meeting there may be more than chance; but the purpose is not clear to me, and I fear to say too much.'
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hekamiah
Uustulnukas

Postitusi: 22
Liitunud: Apr 2008
03-08-2008 13:24
Postitus: #13
Genesis ja Piibel
Kes viitsib neid lugeda, siis teadke, et on olemas tsitaate, ja lauseid, mida on ka Jeesus ise öelnud.

Üks oli põhimõttelt selline, ennem et sinna jõuda, kus ta on, peab ka kõige madalamatel astmetel käima. Mis oleksid siis Sheouli trepiastmed. Siia sisse tuleb ka veel nüüd Mesopotaamia lugu, kus peaks Sheoul olema.

Ole enda tahte isand ja enda sÜdametunnistuse ori.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

Postitusi: 1,096
Liitunud: Oct 2004
11-08-2008 20:51
Postitus: #14
 
Tsitaat:Algselt postitas: ykskuukiir
Ehk vana uudis, ehk loetud ja nähtud. Minu jaoks uus.
http://z.about.com/d/paranormal/1/7/d/K/...gel_lg.jpg

http://search.msn.com/images/results.asp...gel_lg.jpg


Nende linkide taga on veel, khm, üpris huvitavaid pilte... nimelt lapsinglid, vähemalt üks isegi poolalasti. Kas kristlus sõdib pedofiilia vastu vaid seepärast, et tahab ka selle perverssuse vaid oma liidrite privileegiks muutaSmile

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
12-08-2008 06:23
Postitus: #15
 
Kui Paadikapten veidi targem oleks siis ta teaks, kes on Keerubid ja Seeruvid ja kuidas neid alates keskajast on piltidel kujutatud. Lisaks teaks ta ka lapse kui sellise sümboolset tähendust, mis on puhtus, süütus, armastust, inglitiibadega korrutades saad ilgelt magusa kompoti.

Näha neis piltides pedofiilia promo on küll ilmne paranoia.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Alfar
Vana kala

Postitusi: 301
Liitunud: Jul 2006
12-08-2008 11:07
Postitus: #16
 
Nooh.. kristlikus plaanis me sünnime juba patustena. Selle järgi on pedofiilia.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
helen009
Tavaliige

Postitusi: 232
Liitunud: Nov 2007
10-09-2008 08:52
Postitus: #17
 
ke ei teaks et me juba patustena sünnime
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ykskuukiir
uudishimulik

Postitusi: 286
Liitunud: Jan 2008
11-09-2008 08:59
Postitus: #18
Mida inglid tahavad meile öelda?
Katkend raamatust
TERVENDAMINE INGLITE ABIGA
Doreen Virtue phd.
Kuidas inglid saavad teid aidata kõigis elu valdkondades.

Numbrijadad ja numbrikombinatsioonid:
Inglid annavad meie tähelepanu püüdmiseks endast parima.
Nad saavad aidata meil oma elu tervendada, kuid paraku ei pööra me saadetud märkidele sageli mingit tähelepanu, sest peame neid juhuslikuks kokkulangevuseks või ettekujutuse viljaks.

Inglid ütlevad:
Me ei saa teile mõeldud sõnumeid taevalaotusse kirjutada.
Olge tähelepanelikud ning uskuge, kui näete, kuidas kindlad mustrid teie elus kuju võtavad, eriti, kui olete esitanud mõne küsimuse või palve.
Kuuldes korduvalt ühte ja sedasama laulu või nähes ühte ja sedasama
numbrikombinatsiooni, mis te arvate, kes seda korraldab?
Muidugi oleme need meie, teie inglid.

Sageli saadavad inglid teile sõnumeid numbrite vahendusel. Seda tehakse kahel moel.
Esimesel juhul sosistatakse teile vaikselt kõrva, et paneksite tähele näiteks kellaaega või telefoninumbrit mõnel suurel reklaamil. Inglid loodavad, et märkate aina korduvaid numbrikombitnatsioone.
Teine moodus tähendusrikaste numbrikombinatsioonide edastamiseks seisneb selles, et inglid korraldavad asja nii, et näiteks ees sõitva auto numbrimärk annab teile sõnumi edasi. Nii saadavad inglid teile täpset teavet.

Inglid annavad teada, kui sinu jaoks on mõnel jadal teine tähedus. Küsi inglitelt -
"Mida te püüata mulle öelda?" ja nad annavad meeleldi lisainformatsiooni, et saaksid oma sõnumi lahti kodeerida

111 Jälgi tähelepanelikult oma mõtteid ja tee kindlaks, kas mõtled üksnes sellest, mida soovid,või hoopis sellest, mida ei soovi. Jada 111 on märgiks, et sinu jaoks on avanemas mõni uus võimalus. Sinu mõtted manifesteerivad hetkel rekordilise kiirusega. 111 on nagu ere välklambi sähvatus. Tähendab, et Universum on jäädvustanud just sinu selle hetke mõtted ja need hakkavad nüüd tegelikkuseks saama. Kas oled rahul pildile jäänud mõtetega? Kui ei, muuda neid. Võid inglitelt abi paluda, kui sul on raskusi oma mõtete kontrollimise ja jälgimisega.

222 Sinu värskelt külvatud ideed hakkavad peagi idanema. Hoolitse nende eest, siis pistavad nad oma nina mullast välja ja sa saad kinnitust oma võimele luua midagi uut. Ära lahku viis minutit enne ime sündimist. Sinu looming ilmutab end peagi, seepärast jätka tööd. Jätka positiivselt mõtlemist, kasuta enesesisendusi ehk arifmatsioone ning visualiseerimist

333 Ülestõusnud meistrid (Jeesus, Mooses, Neitsi Maarja, Quan Yin, Yagananda) on sinuga ja soovivad teada anda, et nende abi, armastus ja toetus on sinu päralt. Kutus neid appi, eriti kui märkad numbrit 3 sisaldavaid kombinatsioone.

444 Inglid ümbritsevad sind, kinnitades, et armastavad ja aitavad sind. Pole vaja muretseda, inglid on sinuga.

555 "Kinnita turvavöö", sest ees seisab suur muutus. Seda ei saa pidada ei positiivseks ega ka negatiivseks, sest muutumine on elu olsa. Võimalik, et see muutus leiab aset vastusena sinu palvetele, säilita jätkuvalt sisemine rahu.

666 Sinu mõtted on hetkel tasakaalust väljas, kuna oled liialt keskendunud materiaalsele maailmale. Numbrijada 666 palub sul oma mõtteis leida tasakaal Taeva ja Maa vahel. Just nagu kuulsas Mäejutluses paluvad inglid sul keskenduda vaimsele ning teiste teenimisele, teades, et selle tulemusena saavad sinu endi materiaalsed ja emotsionaalsed vajadused kaetud iseenesest.

777 Inglid aplodeerivad sulle. Palju õnne, oled õigel teel. Jätka samas vaimus ning tea, et su soov täitub. See on erakordselt positiivne märk ning tähendab, et oodata on veelgi enam imesid.

888 Üks periood sinu elus on lõppemas. See numbrijada annab märku, et on aeg end muutusteks valmis seada. Tähendab, et üks emotsionaalne, tööalane või mõne inimsuhtega seotud periood on sinu elus lõpule jõudmas. Tunneli lõpus paistab valgus. Lisaks tähendab see, et vili on küps, on aeg see koristada ning tulemust nautida. Teisisõnu, ära viivita. On saabunud aeg nautida oma töö vilju.

999 Lõpetatus. Tähistab pikema perioodi lõppu kas sinu isiklikus elus või globaalses mastaabis. Samuti on see sõnum valgusekandjatele, kõigile neile, kes on võtnud enda peale ülesande tervendada Maakera. Sõnum ütleb - hakake tööle, sest Emake Maa vajab teie abi just nüüd ja praegu.

000 See on meeldetuletus, et oled Jumalaga üks. Jumala armastus on alati sinuga. Samuti tähendab see jada, et mingi olukord on teinud oma arengus täisringi.Text

Muudetud: 11-9-08 kell 10:22:04 ykskuukiir

Jõuda iseendani - kas mitte selles polegi kõigi maailmas ette võetavate reiside tegelik mõte?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
11-09-2008 09:08
Postitus: #19
 
Teatud juttude puhul on õnneks kohe näha, et tegemist on täieliku jamaga, kus on kokku aetud vaid ühe inimese soovunelm keeta kokku vaimset kompotti.

Selliste vaimuvalla risustajate vastu tuleb võidelda.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ykskuukiir
uudishimulik

Postitusi: 286
Liitunud: Jan 2008
11-09-2008 09:28
Postitus: #20
 
Räägid juttudest või raamatutest?
Ingliusk levib ju praegu massiliselt. Mismoodi selle vastu võidelda?
Ja kas neil, kes inglitega "suhtlevad" ja neisse usuvad, pole õigust oma "tarkust" teistega jagada?
Neid arusaamasid ja arvamusi, mille vastu võiks võidelda on ju NII palju, et lühem ja lihtsam oleks loetleda neid, mille vastu ei peaks võitlema?
Ikkagi tahaks lubada kõigel olemas olla.

Jõuda iseendani - kas mitte selles polegi kõigi maailmas ette võetavate reiside tegelik mõte?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
helen009
Tavaliige

Postitusi: 232
Liitunud: Nov 2007
15-09-2008 08:21
Postitus: #21
 
siis ära loe neid
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

Postitusi: 1,096
Liitunud: Oct 2004
16-09-2008 03:09
Postitus: #22
 
Numeroloogia läheb minu arvates ühte patta astroloogiaga... tollest on teema siin:

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=224&page=1

Seal olen ka mina ütelnud oma arvamuse. Siin ütlen vaid niipalju, et Doreen Virtue kas paneb pada või üritab propageerida mingit elukorraldust, kus miski tont teab mis katsub inimest programmeerida, kasutades näiteks Ykskuukiire tsiteeritud katkendis mainitud numbrimeetodit... siis pole ju vaja ise mõtelda - märka vaid numbreid igal pool ja tea, et need juhivad sind ning otse loomulikult tuleb pimesi uskuda, et nad juhivad sind paremasse ellu(hyes)


Tsitaat:Ingliusk levib ju praegu massiliselt. Mismoodi selle vastu võidelda?

Ingliusk on ilmselt vaid üks kristluse haru. Olen neid Doreen Virtue ja Diana Cooperi luulusid lugenud ja panin tähele, et otse küll Jehoovat mainima ei kiputa, aga siin-seal ikka vihjatakse stiilis a´la "...inglite kaudu saate luua harmoonilise ühenduse Taevase Isaga...". Rääkimata veel alandlikkuse ja pimeda usu propageerimisest (Diana Cooper näiteks räägib kah, et ära uuri oma mõistusega, vaid usalda ingleid). Nii et liikudes vaata aga taevasse ja kui komistad, siis kuku inglitele oma häda kurtma lootes, et sind püsti tiritakse. Lõpuks selgub ikkagi, et pead ise tõusma või jäämagi sinna vedelema.
Seega sellistel asjadel pole siin maailmas kohta.


Tsitaat:Ja kas neil, kes inglitega "suhtlevad" ja neisse usuvad, pole õigust oma "tarkust" teistega jagada?

Tubli, Ükskuukiir - panid jutumärgid ise sobivatesse kohtadesseSmile Okei, las kuulutavad, kui tahavad. Kes tõesti ingleid ei armasta, ega see kergelt ei paindu kah. Lihtsalt maailmas on jube palju kergeusklikke, kes elavadki vaid illusioonidest.


Tsitaat:Ikkagi tahaks lubada kõigel olemas olla

Ykskuukiir, defineeri sõna "kõik"... kas usud sa tõesti sama, mida paljud njuueidzlased, kes tõsimeeli kuulutavad, et ka pätid on inimesed ja kui pätt sulle kallale tuleb, siis ära hakka vastu, vaid loovuta oma asjad, luba end vägistada ja mõrvata? Ära imesta - mulle on ette sattunud selliseid, kes tõesti nii rääkida julgevad... Üks muutis meelt peale seda, kui temalt endalt raha välja pressida üritati, teised pole vist veel oma õppetunde kätte saanud.


Tsiteerin Crystal Ra'd:


Tsitaat:Räägin sulle oma kogemusest, mis juhtus Lõuna-Aafrikas. Kõndisin pimedas linnas ja kaks tüüpi jooksid selja tagant järele ja soovisid kõike mis mul kaasas oli endale. Ma olin sellest tol hetkel nii üllatund, et ei osand midagi muud teha kui lihtsalt palusin Jumalat, ingleid ja kõike ja kõiki mis pähe tuli ja millel otsest füüsilist vormi ei ole. Mäletan, et vaatasin ka veel ülesse taevasse. Sekundi pärast keeras sisse samasse tänavasse valge auto ning naine, kes oli roolis lasi signaali ja tüübid jooksid ära.... Mulle oli see hea kogemus igatipidi. Iga kogemuse me ju loome ise. Seega lõin ka need inimesed, kes tulid mind röövima. Niisamuti nagu toimus ka röövimine kui olin Austraalias. Mõtte tasandil olin selle ise välja saatnud, ebateadlikult. Mis manifesteerus oli minu puuduse illusiooni jäägid ja ohvriks olemine... Kui inimene on ja mõtleb külluses, siis selliseid situatsioone ei tekigi ja kui tekibki, siis annad heameelega ära mida küsitakse, sest tead, et saad ise kõik kohe uuesti luua, see ei ole kaotus ning järelikult on nende asjade või raha aeg sinu juures läbi. Oma Austraalia kogemust võtsin kui pagasi kergendust ning sain ka mõtteliselt aru, kust ma selle mõtte teele saatsin ning millest see manifesteerus. Nüüd kui keegi tuleks tänaval niimoodi vastu, siis kõigepealt küsiks, et miks te arvate, et teil endal ei ole küllalt? Tehke kallikesed silmad lahti, te olete ja elate külluse meres! See aga ei tähenda, et küllus on teiste taskutes ja seda peab sealt vägisi võtma. Sellel pole siis sellist väärtust ei võtjale ega ka andjale. Neid lapsi tuleks kõigepealt kallistada, sest nende käitumise taga on tegelikult armastuse ja puuduse illusioon, mis on siis läbi selle käitumise väljendunud. Kuidas seega kaitsta end armastuse ja puuduse illusiooni vastu? ARMASTA JA OLE KÜLLUSLIK! Sarnane tõmbab sarnast. Kui oled armastav ja külluslik, sa ei tõmbagi selliseid situatsioone ligi. Pigem inimene võib tulla tänaval, isegi indigolaps, kes sulle lihtsalt annab raha...Kõik on võimalik! Minu poeg andis eelmisel suvel Pärnus muusikutele kohe mitukümmend krooni. Läks siis hüppama laste majja ning leidis sealt täpselt sama summa raha... Sellega ta tuli tagasi ning ütles, et näed universum andis mulle selle raha tagasi. Ning mis ta tegi? Ta läks ja andis ka selle muusikutele. Vot selline on indigolaste teadlikkus küllusest. Need kes sedamoodi tänaval nõuavad raha ja telefoni, ei pruugi olla üldsegi indigolapsed, või kui siis mitte täielikult oma olemusest teadlikud. Ja tagatipuks kui uskuda seda teooriat, et indigolaste eesmärk on puhastada vanu süsteeme ja harjumusi, siis tulevad need lapsed sind sellise käitumisega ka tegelikult puhastama. Et sa saaksid aru, et maised hüved tulevad ja lähevad ning sa saad neid soovi korral taasluua. Või siis, et äkki oligi telefon liiga vana ja vajas väljavahetust? Kõige lõpetuseks kui rääkida ohvriks olemisest, siis sina ise tekitad ka selle situatsiooni, et sellest teistele pärast rääkides tekitada ohvrina kaastunne ja manipuleerida inimestelt välja tähelepanu ja armastust. See on aga täiesti ebavajalik tegevus kui inimene armastab iseennast maksimaalselt ja elab tasakaalukat elu.

Saate lugeda ka tema foorumist:

http://www.newflow.ee/index.php?pid=33&l...=44&page=1

Muudetud: 16-9-08 kell 04:12:43 paadikapten

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ykskuukiir
uudishimulik

Postitusi: 286
Liitunud: Jan 2008
17-09-2008 08:45
Postitus: #23
 
Tsitaat:Algselt postitas: paadikapten

Ykskuukiir, defineeri sõna "kõik"... kas usud sa tõesti sama, mida paljud njuueidzlased, kes tõsimeeli kuulutavad, et ka pätid on inimesed ja kui pätt sulle kallale tuleb, siis ära hakka vastu, vaid loovuta oma asjad, luba end vägistada ja mõrvata? Ära imesta - mulle on ette sattunud selliseid, kes tõesti nii rääkida julgevad... Üks muutis meelt peale seda, kui temalt endalt raha välja pressida üritati, teised pole vist veel oma õppetunde kätte saanud.

Muudetud: 16-9-08 kell 04:12:43 paadikapten

Asja mõte on selles, et ega meie ju maailma muuta ei saa. See, mis on olemas, on nagunii olemas. Ükskõik, kas meie tõmbame NEW AGELE vee peale või mitte, on ta siiski olemas. Lokkab ja õilmitseb ja kogub jüngreid. Keegi peab seda maailmavaadet ainuõigeks. Ka kristlased peavad oma maailmavaadet ja õpetust ainuõigeks, sama saab öelda ka igasuguste muude uskude ja usundite uskujate ja järgijate kohta.
See, et ma arvan, et kõik võib olemas olla, ei tähenda loomulikult seda, et ma kõigega, mida näen, kuulen või loen, ka kaasa "jooksen". Usun, et mina - nagu ka paljud teisedki siin foorumis - olen praegu otsimas. Seda õiget - usku, edasiliikumise teed või mida iganes ja kuidas iganes seda nimetada. See õige minu/meie jaoks on minu/meie sees olemas, ent tahab veel aega, et väljenduda või end välja öelda või välja tulla ehk avalduda. Selle tarvis ilmselt me siin foorumis ka oma silmaringi laiendame? Või kuidas?
Sinu maailmavaade on ilmselt paigas ja nihutamatu. Minu oma veel ei ole. Laseme tal siis küpseda, mis?

Jõuda iseendani - kas mitte selles polegi kõigi maailmas ette võetavate reiside tegelik mõte?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
17-09-2008 09:38
Postitus: #24
 
Tegelikult polegi meil vaja seda midagi otsida sest kõik mida peame teadma ja kes olema on niikuinii pidevalt meiega ning need me oleme.

Igasugu jutud millegi otsimisest ja õige tee leidmisest on vaid nende jaoks, kes pole kindlad iseenda jalgade töös Laugh

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
helen009
Tavaliige

Postitusi: 232
Liitunud: Nov 2007
21-10-2008 09:13
Postitus: #25
 
ega ma neid asju ise ei usu, sest ma pole näind.. Laugh ja ei tahaksgi neid yltse näha
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Zombie ussid avastatud! Celtic 1 2,273 13-09-2008 23:57
Viimane postitus: Estkitty

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog