Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vanaisa vaim
#1
Et minu vanaisa suri 3 aastat tagasi... Sad
Enne seda oli ta haiglas, tal oli ajuinfarkt. Ja seal haiglas ta suri ka...
Aga kolm päeva enne seda ma käisin haiglas ja ta ei tundnud mind ära.
ja kolm päeva peale ta surma juhtus selline asi mis on minuga ennegi paaril korral juhtunud aga mitte iialgi nii...kuidas seda öeldagi... päriselt.
Kell oli umbes kümme läbi õhtul ja toas oli kottpime ( oli südatalv). Jäin magama näoga seina poole. Uinusin suht ruttu, kuna olin väga väsinud.
Mingi aeg hiljem ma keerasin ennast selili, kuna mind häiris miski. Ja siis see juhtuski...
Ma olin täiesti kangestunud, ei suutnud isegi näpuotsa liigutada. Ja hing jäi kinni ja ainult silmi suutin liigutada. See oli nii jube, ma arvasin, et hakkan surema...
ja siis ma nägin oma vanaisa kuju, mingi selline helk oli taga ja ise ta oli üleni lumivalges ülikonnas...
ja siis ta naeratas mulle. Mu pilk oli kui kleebitud vanaisa kuju külge. Aga ma nägin oma tuba ja kõike. ma sain täiesti aru mis toimub ja mõttes palusin, et see lõpeks,sest ma ei saanud hingata. Viimasel hetkel kui mul oli tunne, et kohe ma lämbun, ta kadus... ja mina sain ennast jälle liigutada ja sain hingata. aga hirm oli uuesti magama jäämise ees.
Kuidas teie seda kommenteeriksite? Olen alati tahtnud teada kas ma kujutasin seda endale unes ette või mis see oli.
Vasta
#2
Järjekordne tüüpiline unehäire, mil kesknärvisüsteem on häiritud selle põhilised tunnused oled sa juba ära kirjeldanud.
Minu ja mitte ainult minu arvamus selle nähtud vanaisa kohta on järgmine.
Tihtipeale tekkivad ka unehäired peale lähedase, tuttava või sõbra surma.
Ka une alateadlik temaatika samastub lähiajal toimunud sündmuste ja emotsioonidega.
Kui sa uinusid ruttu ja olid suht väsinud pidi see kõigi eelduste kohaselt sügava une tagama, kui sa nüüd mäletad mis sa unes nägid, siis võiks nii mõnegi väite ümber lükata.
Sul tekkis mingil põhjuseli unehalvatus, see tähendab seda, et sa oled ärkvel aga su füüsiline keha on sügavas unes, see on väga halb tunne sest pulss ja hingamine on aeglustunud ja võib tekkida lämbumistunne, on minulgi juhtunud.
Muide une halvatuse üks põhi tunnuseid on ka pidevad väga reaalsed pildid ja helid, ja selline tore kokkusattumus peale vanaisa surma tagas sulle sellise veidra kogemuse!
Miks see juhtus sinuga seda pead sina teadma kuna sina selle pildi oma silmade ette tõid, õpi ennast ja enda und kontrollima, sellel võis sinujaoks tähendus olla.
Vasta
#3
Palju õnne! Sinu esimene astraalikogemus ja kohe suhtlema surnutega...
Vasta
#4
Tere olen siin foorumis uus. Mul on ka surnud vanaisaga kogemusi, et olime noorema õega vanaema juures(majas kus mu vanaisa suri) noh ja järsku hakkasid põõningul sammud ja need jäid täpselt meie kohal seisma. pärast küsisin vanaemalt, et kas ta käis põõningul ta vastas, et ei käinud ja vend oli ka tõõl.Mu sugulane on ka kuulnud samme selle sama toa kohal kus vanaisa suri ja jällegi kedagi ei käinud põõningul.Ise pole ma vanaisat kunagi näinud.

Muudetud: 23-7-08 kell 11:35:47 ghostbuster
Vasta
#5
Mu vanaisa suri enne minu sündi põllul traktoriõnnetuse tagajärjel. Öösiti on näha seal samas kohas inimest mustas riietuses aga nägu on ka must. Ta on igal ööl seal. Ta haihtub umbes viie minuti jooksul pärast tekkimist. Olen proovinud ta juurde minna aga majast lahkudes ja sinna poole kõndides ta haihtub. See ei saanud naaber olla, sest lähim maja asub 1,6 kilomeetri kaugusel ja paadialune see ka pole.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pärnus jäi turvakaamerale vaim? rebane20 23 13,664 19-11-2017, 00:01
Viimane postitus: Nielander
  Kui vaim peaks tahtma ühendust võtta SuperHit80 28 18,500 06-03-2015, 19:48
Viimane postitus: Black Goat
  Vanavanaisa vaim Elessandra 2 3,460 26-10-2014, 13:20
Viimane postitus: torukoll
  Väikse lapse vaim kodus? Ann 17 10,540 02-01-2014, 23:14
Viimane postitus: Müstik
  Venna vaim kaitseb mind? pekine 6 4,884 17-12-2013, 14:08
Viimane postitus: Raibert IV
  Kahtlustan, et korteris on vaim furryhyena 3 3,893 16-04-2013, 15:52
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Vaim surnuaiast? Helkuu 11 7,769 05-04-2013, 19:20
Viimane postitus: ParaHuviline
  Vaim või misasi? gfreak 12 6,709 26-08-2012, 12:31
Viimane postitus: põlduba
  Vaim kummitab jupats333 3 4,048 25-07-2012, 23:52
Viimane postitus: star scream
  Kodus on vaim. nyprise 2 2,906 29-04-2012, 21:28
Viimane postitus: kivikirst

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat