• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 22
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maailmalõpp
#1
Päris tihti on igasuguseid jutte et maailmalõpp tuleb jne..:o
Mis te ise arvate millal siis maailma lõpeb ja kuidas?
Ise arvan et päike plahvatab või midagi sellist.Päike on nagu täht juu ja kunagi ta "langeb" nagu tähtgi.{mar

[Ei teadnud täpselt kumma teema alla panna kas üldteema või universum, kui ei sobi palun liigutage siis teema ära]
---
Teema järgneb: http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=2887

Muudetud: 9-10-07 kell 21:27:27 Thorondor

Muudetud: 9-10-07 kell 21:28:40 Thorondor
Vasta
#2
ise kardan "ups- vale nuppu" Mis on minu arust kõige reaalsem võimalus. Keegi laseb tuumapommi kogematta käike. Või mõnda usu hullude sekti kes varastab tuumaka.
Vasta
#3
2027 pidi maa pihta lendama või väga lähedalt mööduma mingi eriti suur asteroid, mis peaks suhteliselt suure tõenäolisusega maa hävitama. Kahjuks pole praegu suudetud välja arvutada, kas ta ikka tabab maad.

Tegelikult on võimalik, et on välja arvutatud, aga selleks, et mitte tekitada paanikat ei avalikustata seda.
Vasta
#4
Jep, ma arvan ka, et elu maal võib lõpedada mingi tuumasõda. See on esimene oht imho. Teine oht on meteoriid ja kolmas päikese kustumine(palju-palju veel aega elada)
Vasta
#5
Tsitaat:Esialgne postitaja kaurka
2027 pidi maa pihta lendama või väga lähedalt mööduma mingi eriti suur asteroid, mis peaks suhteliselt suure tõenäolisusega maa hävitama. Kahjuks pole praegu suudetud välja arvutada, kas ta ikka tabab maad.

Tegelikult on võimalik, et on välja arvutatud, aga selleks, et mitte tekitada paanikat ei avalikustata seda.

2014 või oli see 2012 kus ka maa lähedalt läheb üx suur asteroid mööda...

aga mida võtta maailmalõpuna? kas seda et inimkond sureb välja või....et tuleb tõde ristiusust avalikkuse ette ning tegelt see oleks ju maailmalõpp kristlaste jaoks jne. ise arvan et maailma lõppu niipea ei tule... aga mine sa tea....
Vasta
#6
Igast selliste asteroidide ja asjade kohta võivad väga erinevad andmed olla erinevates kohtades.

Aga isegi kui ükski asteroid maale ei kuku tuleb maailmalõpp varsti ikkagi kasvõi tuumasõja tõttu.

Maailmalõpu all mõtlen seda, kui maa elustik hävineb
Vasta
#7
njah

delfi.ee's oli üxpäev jutt et venemaa võib eestile kallale tulla...ma ei usu seda, aga kui ka tuleb siis eriti ei usu et USA aitab eestit kuna see viiks tuumasõjani, see aga maailmalõpuni...

ärme hakka siin nüüd sellest eesti-vene sõjast rääkima...see nagunii ei tuleSmile
Vasta
#8
Jah, aga ma olen kuulnud ka et migni aastal 2012 pidavata midagi juhtuma kuid pole saand hästi aru mis
Vasta
#9
Sarnaselt FLT'le arvan ka mina, et maailmalõppu ei saa üheselt võtta. Kristlastele oleks muidugi elu läbi, kui tuleks välja, et jumalat olemas pole, aga teistele see niimoodi pole. Jah, maailmalõpp ei tähenda seda, et kõik ära surevad. Smile
Vasta
#10
Mina usun Nostradamuse ennustust: see aastatuhat peaks olema üldine rahu maa peal ning hiilguse aeg. Usun, et kui päike enne ära ei kustu, siis sõdadega saame kõik otsa ning viimane käputäis inimesi valitseb siis tühja maailma, ainus probleem on siis, et pole enam kellegi üle valitseda.
Vasta
#11
jah eks inimesed ise mingi andeka nipiga ära hävitavad ennast
Vasta
#12
Maajade pärimuse järgi tabab maailma häving 23. detsembril 2012 (ainult 9 aasta pärast), millal lõppeb viies tsükkel, maapinna tugeva liikumise tõttu (võib tähendada suure meteoriidi kokkupõrget Maaga).
Vasta
#13
Tsitaat:Esialgne postitaja Scope
Maajade pärimuse järgi tabab maailma häving 23. detsembril 2012 (ainult 9 aasta pärast), millal lõppeb viies tsükkel, maapinna tugeva liikumise tõttu (võib tähendada suure meteoriidi kokkupõrget Maaga).
Minu ajaloo õpetaja rääkis, et alati mingi kindla tsükli järel on Maal midagi juhtunud ja nüüd uus tsükkel langeb kokku selle 2012 aastaga. Vat ei tea, mis siis juhtuma hakkab. Laugh Aga üks asi, mis on täiesti kindel, on see, et kui nüüd järgmised "10 astmes 164" <-- või midagi sellist, aastat möödub täiesti normaalset kulgu ja mingit maailmalõppu pole, siis lihtsalt selle ajaga lagunevad kõik aatomid ja molekulid ära ning kõik lakkab olemast. Üks matemaatik arvutas selle välja.
Vasta
#14
nii lahe siis jägida toda detsembrit aastal 2012, kui meil see enam üldse meeles siis on.
Mina küll seda ei usu. Nii väike voimalus ju , et ma olen just sündinud maailmalõppu nägema. Muidugi peab maailmalõpp tulema varsti varsti.
Oeh, hakkame siis endale konserve ja asju koguma.
Vasta
#15
Maailmalõpuks pean mina seda kui plaaneti nimega Maa enam ei eksisteeri. Nii et peab midagi nii hirmast juhutma, et mitte mingil juhul enam elu ei hakkaks arenema.
Vasta
#16
krt, siis olex küll sitt majas, kui juhtuks nii nagu armageddonis, tead, et mingi 4 päeva pärast tabab maad komeet. Ma ei tea mida ma tegema hakkaks, rahu igastahes küll ei säilitaks.
Vasta
#17
Tsitaat:Esialgne postitaja yodalr
krt, siis olex küll sitt majas, kui juhtuks nii nagu armageddonis, tead, et mingi 4 päeva pärast tabab maad komeet. Ma ei tea mida ma tegema hakkaks, rahu igastahes küll ei säilitaks.
oi raisk mis alko-narko-kepi läbu tekiks.
Pärast jääb asi ära siis kogu maailm hukas ja inimkond surb ikka välja.Laugh
Vasta
#18
Kusjuures täna rääkis koolis füüsikaõpetaja, et praegu toimuvad päikesega mingid imelikud asjad, mida isegi teadlased seletada ei oska. Nimelt olevat päike just oma 12 aastase aktiivsuse tsükli lõpus, aga on just vastupidi muutunud veel aktiivsemaks.
On võimalik, et päike võib meie hävitajaks saada, kuigi võimalus on väike.
Vasta
#19
Donnie Darko nimelises filmis öeldi välja kaunis lause "destruction is a form of creation", mina väänasin sellest oma loogikale vastava väite "progress on üks hävingu vorme".

Nagu Demoklese mõõk ripuvad progress ja heaolu meie peakohal. Üks vale liigutus võib maksta meile kõigile meie elu. Samas hävitame me end ka järk-järgult. Fossiilsed kütused on otsakorral, maailma populatsioon on eksponentsiaalselt kasvav ja eetika ei luba vahetegu võimekate ja vähem võimekate vahel.

Maailma lõpu algus on ehk juba kätte jõudnud? Nostradamus oli kah tore tegelane ja ennustas kohvipaksu pealt. Reaalsem näib tõesti ehk mõni asteroidi teooria.

I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones.

Sellise targa ütlusega on hakkama saanud Albert Einstein

Isegi kui inimene on piisavalt tark, et endale mitte vett peale tõmmata, siis 6 miljardi inimese seast leiab kindlasti mõne genotsiidi pooldava poolearulise, kelle jaoks on Alberti sõnade teostamine sama, mis omal ajal oli püha graali otsing.

Fanaatikud jooksid enne milleniumit ringi loosungitega "maailma lõpp on käes". Ongi. Nagu eelpool mainitud, maailma lõpu algus on juba käes. Me ei saa seda protsessi enam peatada. Kas jääb meil tulevikus puudu toidust, küttest või ehk hoopis inimlikkusest, seda näitab aeg.

m

[Teadet on muutnud 20-11-2003 Postitaja m]
Vasta
#20
Tsitaat:Esialgne postitaja kaurka
Kusjuures täna rääkis koolis füüsikaõpetaja, et praegu toimuvad päikesega mingid imelikud asjad, mida isegi teadlased seletada ei oska. Nimelt olevat päike just oma 12 aastase aktiivsuse tsükli lõpus, aga on just vastupidi muutunud veel aktiivsemaks.
On võimalik, et päike võib meie hävitajaks saada, kuigi võimalus on väike.

umbes seda ma mõtlesingi. Igast magnet tormid on kah ju seal vist. ja ta on kuumemaks muutunud jah
Vasta
#21
aga äkki tuleb maailma lõpp aastal 6661?
Või on maailmalõpp juba saabunud?

[Teadet on muutnud 20-11-2003 Postitaja kal]
Vasta
#22
Mina usun ,et aks maailma lõpp tuleb:
1. Tumma sõda
2.Mingi asteroid lendab mööda
3.Nafta saab otsa
Vasta
#23
Miks peaks nafta otsa lõppemine maailma lõpu põhjustama? Ma ei leia sellele mingit põhjendust. Miks te nii väidate?
Vasta
#24
Miks see põhjustab maailma lõpu?Hmm..no mõtle loogiliselt.Naftast tehakse bensiini.Kui nafta saab otsa siis saab ka ju bensiin otsa,või mis?Kui bensiin saab otsa siis ei tööta paljud masinad mida läheks vaja näiteks autod,lennukid jne.Aga kui need ei tööta kuidas me siis asju ekspordime ja kuidas meile asju ekspordidakse?Kui me toitu kuskilt ei saa sureme ju nälga...Nafta pidi otsa saama aastal 2060+ midagi.

[Inimene]
Vasta
#25
Ega siis, kui suur osa maailma rahvastikust nälga sureb ei ole veel maailma lõpp. Pelaegi suudetakse selleks ajaks kindlasti mingi uus energia saamis viis välja töödata.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 22
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailmalõpp asteroidiga kokkupõrkest Borgir 11 6,620 26-03-2017, 02:59
Viimane postitus: Malandro

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat