•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 22
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maailmalõpp
#51
Tsitaat:Esialgne postitaja kaurka
2027 pidi maa pihta lendama või väga lähedalt mööduma mingi eriti suur asteroid, mis peaks suhteliselt suure tõenäolisusega maa hävitama. Kahjuks pole praegu suudetud välja arvutada, kas ta ikka tabab maad.

Tegelikult on võimalik, et on välja arvutatud, aga selleks, et mitte tekitada paanikat ei avalikustata seda.

sellist asja lihtsalt pole võimalik mitu aastat ette ennustada ega arvutada, sest asteroidide liikumine on äärmiselt ettearvamatu ja kergesti mõjutatav...alles mõni päev enne võimaliku kokkupõrget võime 90% tõenäosusega väita, mis siis tegelikult juhtub
Vasta
#52
Tsitaat:Esialgne postitaja Scope
Maajade pärimuse järgi tabab maailma häving 23. detsembril 2012 (ainult 9 aasta pärast), millal lõppeb viies tsükkel, maapinna tugeva liikumise tõttu (võib tähendada suure meteoriidi kokkupõrget Maaga).

umbes aastal 2030 pidi magnet pooluse koht vahetuma... vb maakoore liikumise tõttu ümber oma tuuma (nagu Tut ütles, et nagu apelsiini koor liiguks tervena ümber oma viljakeha)

ma arvan et 2012 see algab...
sain just Jumalate jäljed läbi Bleh sealt siis selline mõttevälgatus... kuna väsinud siis ei hakka pikemalt kirjutama...
Vasta
#53
hmm kui nüüd uskuda neid jääaegu jne ning vahepeal mingit muud maailmalõppu ei tule, siis järgmisena peaks tsivilisatsioon maailma peal hukka saama 15000 aasta pärast, siis kattub uuesti maa jääga..... aga see ainult juhul kui mingi meteoriit ega miski siin midagi sassi ei aja, see peaks olema sellistel tingimustel kui elu toimuks umbes taoliselt normaalselt edasi järgneva 15000 aastat, aga sellist aastaarvu ette ennustada on ikka julm me ei suuda praegu arvatagi, et mis aastal 2100 toimub, seega arvan, et selleks ajaks kui maa jääga kattuks isegi kui selline planeet siis eksisteeriks oleks tsivilisatsioon siit ammu juba evakueeritud

jääaja kohta täpsemalt siit
Vasta
#54
Kas maailma lõppu on ültse võimalik ennustada. Samas kuidas keegi võtab maailmalõppu kas maailm lõpeb siis kui inimkond hävib (kaasaarvatud loomad ja mõningad taimed) tuumakatastroofi tagajärjel või siis kui tabab teda mingi asteroid ja meie maa hävineb täielikult nagu seda on juhtunud marsiga
Vasta
#55
ma ei mõelnud tegelt maailmalõppu vaid et katastroofi, mis võib meid tabada... me jah ei tea millal või kus täpselt... ja umbes 8000-15000 aastat tagasi oli Antarktika põhjaosa jäävaba, samal ajal kui euroopas oli jääaeg, maakoore liikumise teooria kohaselt paiknes antarktika siis 30kraadi põhjapool ja euroopa oli siis põhjapoolus. maakoore liikumis tagajärjel antarktika jäätus aeglaselt aga euroopa vabanes jääst väga kiiresti ja sellest tulevad ka need veeuputuse legendid jne... Tut on vist seda juba rääkinud....

seletuseks mix ma selle tänase esimese posti siia tegin: see oli ainus teema kus ma teadsin et räägitakse pikemalt aastast 2012 ja ma tahtsin juhtida tähelepanu sellele et osad teadlased pakuvad et magnetpoolus muudab oma asukohta 2030...

[Teadet on muutnud 11-6-2004 postitaja FLT]
Vasta
#56
Ma usun, et sõdade tõttu hävib maa enne,
kui mingitel muudel põhjustel. :kar:
Vasta
#57
Mina arvan, et maailmalõpp on juba varsti tulemas, sest vaadake, inimesed ise hävitavd üksteist.......
Vasta
#58
Tsitaat:Esialgne postitaja hundike
Mina arvan, et maailmalõpp on juba varsti tulemas, sest vaadake, inimesed ise hävitavd üksteist.......
ma ei saa aru kust otsast sellega maailmalõpp kaasneb?
Vasta
#59
Mõne jaoks on maailmalõpp inimkonna häving, teiste jaoks see kui universumile tehakse kriips piale ja kolmandatele see kui maakera plahvatab.

Kui inimesed teineteist hävitavad siis nad ju võivad endid ära hävitada ja teevad tuumasõda jne ju.:o
Vasta
#60
Kas te räägite inimkonna lõpust või maailmalõpust siis?
ajate 2 sassi
Vasta
#61
seda sai juba ju eespool arutatud Bleh niiet kes hakkab lõpust rääkima täpsustagu, kas maailma/planeedi või inimkonna, muidu tuleb segadus ju
Vasta
#62
Praegu ei paista küll asi sinna suunas liikuvat, et inimeste üksteise hävitamise tulemusena inimkond vms. hukkuks. Üks gänksta lüüakse maha, sünnib 5 asemele.
Vasta
#63
nii see ju ongi, peale viimane suur sõda oli Teine maailmasõda, kas rahvaarv vähenes siis nii katastroofiliselt? ei... need sõjad mis peale seda on olnud ei ole maa elanikkonna arvu küll eriti muutnud, kuidas muidu oleks maal praegu nii palju inimesi? hetkel ei ole suuri suurriikide vahelisi pingeid ka, et siis Kolmas maailmasõda tuleks, niiet vaevalt küll inimkonnale see maailmalõpp nii kiirelt tuleb, aga kristlastele võib juba kiiremini tulla Bleh
Vasta
#64
Vaadake meie planeeti. Varemoli kõik korras. Siis tekkis inimene ja hakkas kõike enda jaoks ümber seadma. Nüüd on planeet tervenisti inimeste päralt, aga nad pole ikka veel rahul. Nüüd nad hävitavad üks teist.....need sõjad ja värgid......noh ja mida te ootate edasi.....midagi head siit küll ei tule.
Vasta
#65
Tsitaat:Esialgne postitaja hundike
Varemoli kõik korras.
millal on varem? Kõik pole kunagi korras, pealegi keegi praegu elavatest inimestest ei tea täpselt, mis oli enne nende sündi.
Vasta
#66
Varem ei olnud globaalseid ilma soojenemist.....verem ei surnud nii palju looma liike v'lja, varem ei olnud nii palju surmavaid viiruseid, varem ei olnud ]hk ja veekogud reostatud...jne
Vasta
#67
vot selles vaidlen vastu.
20 000 aastat e.Kr pole inimene loodus nii ullult saastanud, tõsi? väidetavalt polnud siis mitte mingit tsivilisatsiooni ka.
aga just 20000-17000a. e.Kr suri välja väga palju imetajaid.
põhjus: teadmata
arvatavasti sellepärast, et jää hakkas taanduma suurel kiirusel ja loomad uppusid, aga mix jää hakkas niikiirelt taanduma? ma arvan ja usun, et põhjus on selles, et maa koor liikus, ehk täpselt see sama asi milles Tut juba korduvalt rääkinud on.
Vasta
#68
No kuule mees,kas sa sellistest autodest nagu hübriid ja elektrimootoriga pole kuulnud ve?{stu
Vasta
#69
kle Marleena, kellele sa seda ütlesid :S?
Vasta
#70
Tsitaat:Esialgne postitaja Inimene
Miks see põhjustab maailma lõpu?Hmm..no mõtle loogiliselt.Naftast tehakse bensiini.Kui nafta saab otsa siis saab ka ju bensiin otsa,või mis?Kui bensiin saab otsa siis ei tööta paljud masinad mida läheks vaja näiteks autod,lennukid jne.Aga kui need ei tööta kuidas me siis asju ekspordime ja kuidas meile asju ekspordidakse?Kui me toitu kuskilt ei saa sureme ju nälga...Nafta pidi otsa saama aastal 2060+ midagi.

[Inimene]


See hübriidauto jutt käib eelneva kohta.Minu arust on igati loogiline ju,et inimesed nafta lõppemisele juba mõtlevad ja muudele väljapääsudele!Bleh
Vasta
#71
igatahes loodan, et aastal 2012 veel meteoriit meid ei taba, kuna juba käivad projektid, et meid säästa mõnest sellisest kokkupõrkest LINK

iga aastaga tekib uusi probleeme ja tõdesid, mida me kuuleme, et jälle 1 võimalus juures mille läbi inimkond võib välja surra jne.... kui hakata neid otsima, siis neid võib hakata igatpidi teooriates välja käima ja samas üritatakse koguaeg anda parimat nende vältimiseks, kas me inimesed suudame vastu hakata sellistele loodusjõududele nagu see supervulkaan ja teised, see paistab tulevikus?

Ma veel vaatasin, et keegi ei ole maininud ufode rünnakut või mida iganes:o
Vasta
#72
Dinosaurused surid evolutsiooni tagajärjel. Dinosaurused on suured, see tähendab seda, et nad on kas mingist suurest veeloomast arenenud või oli maapealne rõhk teine. Sest praegu on vees igatahes mingisugune rõhk mis võimaldab loomadel suuremaks kasvada. Maapeal see rõhk on teistsugune ja nii on parem väiksematel loomadel. Dinosaurused ei olnud lihtsalt kohastunud...
Nii vähemalt räägiti ühes telesaates...

Ma millegipärast ei usu, et inimene ENNAST ise hävitab, ta võib hävitada oma planeedi vms aga tema ise jääb alles... ta on liiga kaval selleks.



[Teadet on muutnud 18-7-2004 postitaja kal]
Vasta
#73
Mis seos siis rõhu ja suuruse vahel on? Suuremal loomal on kaaluühikule mõjuv rõhust tingitud jõud tõesti väiksem aga ei saa pihta, mis probleeme see tekitab. Pigem on suurel loomal maa peal keerukas liikuda rääkimata märkamatult liikumisest.

Inimene võib ennast vabalt ise hävitada. Kavalusest on abi käputäiel, kes võib õnnelikult elu lõpuni elada ja loomulikku surma surra aga see käputäis säilitab paremal juhul inimese kuid kindlasti mitte tsivilisatsiooni... ja siis keegi kunagi räägib meist nii nagu meie praegu atlantisest....
Vasta
#74
esiteks illuminadid ehk mao vennaskond ei lase mingil tuumasõjal toimuda
ja nostrodamus ennustas sündmusi kolmanda aastatuhande kesk paigani.
Vasta
#75
Tsitaat:Esialgne postitaja deadstar
ja nostrodamus ennustas sündmusi kolmanda aastatuhande kesk paigani.

See on kindlasti lihtsalt inimeste eksituseks, et keegi liiga vara paanitsema ei hakkaksLaugh samal ajal kui illuminaadid vargsi oma plaane teoks teevad ning kurjakuulutavate eesmärkideni pürivad...:it:
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 22
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailmalõpp asteroidiga kokkupõrkest Borgir 11 6,627 26-03-2017, 02:59
Viimane postitus: Malandro

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat